Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

loilla
5. dub 2015

@mysackovi No, tak tím spíš. Pokud na tom nejste finančně nijak špatně - vždyť, proč dávat peníze do cizího, když je můžete dávat do svého.. Ale chápu, že někdo z toho má obavy 🙂

martinalinda
5. dub 2015

@majkylove dekuji, no jejich reakce byla fakt smesna, tatka tomu dodal korunu 🙂 prej fusak do 3 let 🙂 Dneska jsme to rekli i manzove mamce, tak hned plakala, uplne ji to dojal, vedela jak moc si mimi prejeme. Takze zatim to vsichni vzali krasne 🙂 Aje to tak, zlomilo se to tady a ted vsechny pekne tehulkujte 🙂 JJ, je to jejich prvni vnoucatko, takze byli nadseni, uz se tesim az bude dalsi utz. No s tim vysokym hcg jsem byla i ja prekvapena, ani mi nemluv, zadne jeste dve.... 🙂 to bych asi nedala, ale taky me to napadlo kdyz je to hcg tak vysoke, no nechame se prekvapit, ale verim ze tam je jen jeden prcek 🙂

martinalinda
5. dub 2015

@mysackovi taky si myslim ze by ovu test mel byt silnejsi, ale je to ruzny, treba mas pozdeji ovulaci jako ja, ja to mela taky vse posunute a pozitivni se objevil az 21 a 22dc, takze jeste neztracej nadeji, ja testovala kazdy den, kukni 🙂

mysackovi
5. dub 2015

@loilla přesně... Neříkám že nemáme strach.člověk nikdy neví co se stane nebo nestane.sice by nás bydlení vyšlo na jednou tolik ale bydleli bychom ve svém. Táta spis myslel ze bychom šli jednou bydlet k nim.

mysackovi
5. dub 2015

@martinalinda jj...nesmim ztrácet naději...asi ovu dorazí dyl...spis me zarazilo ze zatím nic...ještě je čas... Tak musím věřit a doufat...me je dnes tak divné...i v krizi me docela dost bolí.snad se to tento měsíc povede...clostik už brát nebudu :-/
Ono jsem ted taková z toho všeho posmutnela...chce se mi porad brecet ☹

loilla
5. dub 2015

@mysackovi Ono když si pak spočítáš, kolik dáš za pronájem a když tam budeš x let.. Já z toho taky měla zezačátku hrůzu, ale dá se to a v pohodě.. A jak mám mojí i Jardy rodinu ráda, tak bych nikdy k nikomu z nich bydlet nešla.. Chci mít svůj klid, soukromí.. 🙂

loilla
5. dub 2015

@mysackovi A nebuď smutná :-* Ono se to povede, neboj!!!

mysackovi
5. dub 2015

@loilla dekuju:-*
Přesně jak rikas😉
Si tu někdy pripadam jak ufnuka, někdy mam pocit beznaděje... Nechci si tu porad stěžovat...před manželem se snažím ale vidí to na me...a tvrdí ze furt tady na konìku študuju a pak na to pořád myslím... Ono to ale nejde :-/

loilla
5. dub 2015

@mysackovi Psala jsi tu něco o škole? Posílala si už přihlášku? Jak to vypadá? Podle mě potřebuješ přijít na jiné myšlenky 🙂

nonacek
5. dub 2015

@radiz 👍👌👍

mysackovi
5. dub 2015

@loilla jj podala jsem ji a zhruba v červnu budou prijimacky,tak třeba se zadaří a dostanu se...on je tam pouze pohovor 🙂 a pokud se nedostanou tak si udělám kurz asistenta pedagoga a začnou se učit anglicky...Páč si ze školy moc nepamatují...

terezapetrova
5. dub 2015

@martinalinda moc Ti to preju a ver, ze by jsi dala i ty dvojčata ono pak když se to stane tak se asi málokdo rozhodne pro redukci plodů 😉 🙂 ony taky mamy vydrzi daleko vic nez nemamy to mi muzes verit 😉

martinalinda
5. dub 2015

@mysackovi nadeje umira posledni a prijde to tehdy kdy to vubec necekas. A uvidis taky se dockate, verim ze jo 🙂 a nebud smutna, vse se povede i s barackem 🙂

martinalinda
5. dub 2015

@terezapetrova dekuji moc 🙂 mas pravdu, verim ze je tam jen jedno i dr to rikala, tak snad se neschovava nekde jinde 🙂 i jedno postaci. A zvladly to jine mamy, tak i ja 🙂 doufam ze mi brzo bude lip, je mi hrozne, porad me boli zaludek a brucho, nafouknuti, rihani a vse dalsi... Ze to bude takto jsem netusila teda 🙂

terezapetrova
5. dub 2015

@martinalinda jj nevolnosti jsou neprijemny, ja je mela asi az do zacatku 2. trimestru prakticky od pocatku 😒 jediny co pomáhalo bylo co 15minut si dat sousto nejakeho jidla 😅

bublinka74
5. dub 2015

Achoooooooj holky ,zdravím všechny ..posílám všem pozdrav ,hodně síly,zdaru,rychlý porody,málo blinkání,hodně radosti a málo starostí !!! Ač tu nejsem,stále na Vás myslím a nezapomínám 🙂 Já podstupuji operaci 16.4. a pak se uvidí ... nakonec jsem všechny testy měla v pořádku,ovulaci i vajíčka jen prostě vědělo proč to tak nemá být ... tak nyní si mne vzal můj doktor do parády z CAR a bude mne i operovat ..bohužel musí odebrat levý vaječník ,kde se nachází mega hnusná cysta,ale dal mi za úkol sehnat gel,který mi při zákroku nanese na druhý vaječník,.vejcovody a dělohu ..je to tzv.gel odpuzující endometriozu ,cysty a záněty -...tak uvidíme,pak bude i snad velká šance ještě na mimi 🙂 .Tak držte palce holky,já se tu pak ukážu až budu doma v léčení ..pozdravujte všechny 🙂 😉

marketat
6. dub 2015

@bublinka74 Ahoooj 🙂 I my na tebe myslíme, jak se asi máš, když sem za náma nechodíš. 16.4. budu držet palce, ať všechno dopadne jak má, hlavně nám dej pak vědět, jak jsi na tom a co zjistili. A miminko potom určitě bude, když se o tebe doktor tak pěkně stará 🙂

martinalinda
6. dub 2015

@terezapetrova jj to mi obcas taky pomohlo, ale ne vzdy to muzu praktikovat 🙂 kdyz si predstavim kolik tydnu me to jeste ceka, je to na zblazneni. Ale vydrzet se to musi 🙂

martinalinda
6. dub 2015

@bublinka74 ahoj bubli, jsdm si rikala kdy se ukazes. Ty jo uz ted na operaci, to strasne uteklo, ale vse bude dobre, o tom gelu jsem neslysela, to bzde nejaky zazrak 🙂 preju hodne stesticka a at se brzy zotavis. Drzim palce. A brzy se ukaz 🙂

mysackovi
6. dub 2015

@bublinka74 ahojky :-* to uteklo...budu držet pesticky...vše určo dopadne...už se těším až tu s na má budeš 😉

bublinka74
6. dub 2015

Jasné holky moje,děkuji ....hodně práce,prostě to nezvládám,ale až mne pustí po operaci domů,určitě sem zajdu víckrát a pokecáme pořádně 🙂 😉

bublinka74
6. dub 2015

@martinalinda kočičko gratuluji ...tak snad zabral ten výrobek co jsem Ti poradila 🙂 to je supéééééééééér 🙂 opatruj se

mysackovi
6. dub 2015

@bublinka74 mohu taky poprosit o jaký výrobek šlo?... Děkuju 😉

mysackovi
6. dub 2015

Tak holky tento mesic asi ovu nebude :-/
A nebo az dyl...ale zítra zase pojezdu s utrogestanem...chjooo...
Min měsíc ten clostik zabral a ovu přišla, ale teď asi nic....jen si nedovedou vysvětlit to voleni břicha a mokro....no jo...asi pomalu začnu uvažovat o jiném doktorovi 😉

martinalinda
6. dub 2015

@bublinka74 zlato dekuji moc, ja myslim ze zabral, vyzobala jsem cele baleni na 3 mesice a asi fakt fungovalo 🙂 i zdrava strava dle me pomohla. Ale nemohla jsem tomu uverit. Tobe drzim palecky at vse vyjde jak ma a brzy cekame dobre zpravicky 🙂

mysackovi
6. dub 2015

@martinalinda mohu poprosit, co jsi zobala?
asi se zase na něco vrhnu 😀

martinalinda
7. dub 2015

@mysackovi brala jsem od znacky swiss estrovone, bere se to jen 5 dni po ms. A ruzne davky ktere se stupnuji. Mozna mi to fakt pomohlo, brala jsem prvni 2 mesice i utrous, jinak porad zobu femibion. A zacli jsme doma pred vanoci zit zdraveji, mene masa a psenice. Hodne ovoce a zeleniny. Delame si stavy. A myslim ze to bylo vse dohromady. Nejsem schopna rict ze jen to nebo ono zabralo samostatne 🙂

sleepers
7. dub 2015

Ženy hlásím první porevizní MS-po 8 týdnech. 😀

3x hurá!!! Od 5.dne budu zase užívat clostil, tak doufám, že hned zabere jako v prosinci.

mysackovi
7. dub 2015

děkuju...jsi hodná :-*
já už jsem chvíli zoufalá...v jendu dobu mi to bylo i jedno a neřešila jsem,ale teď to na mě padá....dneska jsem 15Dc a začala zase s utroušem ...a dneska teda bolesti docela zesílili :-/...myslíš že by mohla ovu přijít i když už užívám utrouš?...prej blokuje ovu?!
taky jsme se rozhodla, že začnu jíst zdravěji a začnu se více hýbat...dneska si pojedu možná pro nové brusle, páč už ty moje dosluhujou 🙂
a už je ti lépe? 🙂 chodíš do práce nebo jseš doma?

mysackovi
7. dub 2015

@sleepers super....tak tfuj, tfuj, tfuj 🙂
já mám za sebou druhý měsíc s clostíkem, příští už nebude, tak snad zabere 🙂