Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

leontynkar
7. dub 2015

Holkyyyy, dnes hCG 1136 🎉🎉🎉🎉 jupijou ❤️

janajens
7. dub 2015

@leontynkar gratuluji ti 🙂

ssmoulina
8. dub 2015

@leontynkar Taky gratulace 🙂 Jen tak dááál 🙂 😉

ssmoulina
8. dub 2015

Já si asik na tento měsíc koupím ovu testy a budu testovat do zbláznění 🙂 Jinak už fakt nevím.... Femibion beru poctivěj než kdy jiné léky 🙂 Kontryhelový čaj sem tam bumbám...a furt prd.. Takže pokud i testy zklamou,tak to bude konec...

blauen
8. dub 2015

Ahoj holky, tak mi clostík nezabral......asi všechno se vším....a po 32 DC jsem dostala MS...tak dlouhý interval jsem ještě neměla. Teď se pustíme na ten boj s chlamydiemi, pro těhu by to bylo rizikové, tak jsem ráda i že to nevyšlo. O víkendu jsem byla v lékarně ted si nevzpomenu na ten přípravek něco podobného jako Nosifol, který stejně už užívám druhým rokem a nic...ten nový přípravek "INOFOLIC" prý je dokázáno že u 80% procent zdravých žen zabral. Sice to není nejlevnější 10 dní vychází na 400 Kč, ale od května to zkusíme místo Nosifolu. Člověk se pořád chytá nějaké naděje.

mysackovi
8. dub 2015

Holky co myslite...mame na to dneska vlitnout nebo spis počkat na zítra?a nebo dnes a třeba i zítra?...tuleni jsme měli naposled v pondělí.
CHjoo...stve me jak to hrotim...ale nechci to prosvihnout...asi ty bolesti břicha a v krizi jsou k blížící se ovu...včera to ale bolelo mnohem vic

mysackovi
8. dub 2015
sleepers
8. dub 2015

@mysackovi pondělí, středa, pátek podle mě stačí. Myslí si, že to budeš mít pozitivní zítra.

mysackovi
8. dub 2015

@ssmoulina neboj...i kdyby nevyšly ani testy tak su MUDr pořadí...me MS nechodí bez injekce a hormonu a ani ovu...az co mi dal MUDr clostik...jen bohužel na dva měsíce tak doufám ze to ted vyjde....
Vždy jsem si říkala ze az se jednou budeme snažit o mimi tak to nebudu hrozit...ze nechci mít sex na ,,povel" a povinen...ale či se da dělat 😨
Budu držet pěstí 😉

mysackovi
8. dub 2015

@blauen třeba je ještě šance😉
Jak dlouho se snažíte?

mysackovi
8. dub 2015

@sleepers dekuju...tak si myslím...a věřím...tak to musím dnes pojistit 😀

sleepers
8. dub 2015

@mysackovi už jsem to říkala v nějakých diskuzích. Lednovky 2016-to je naše skupina, kde se brzo sejdeme 😉

rainbow_x
8. dub 2015

@mysackovi Ahóój! 🙂 já bych na to vlítla ;) s manželem jsme spolu spali každý 2 den ten měsíc, co to vyšlo. ♥

blauen
8. dub 2015

@mysackovi v září to budou dva roky....stejně vím, že to vyjde jednou a at už přirozeně nebo s trochou pomocí, prostě to vyjde! 😉 nám všem!

karlos12
8. dub 2015

@martinalinda krásná fotečka a reakce rodičů.Moc gratuluji. 🙂

karlos12
8. dub 2015

Ahoj holky, nějak se to tu spustilo 😉 , nějak moc těhulek po 100 letech klidu 🙂 . Vrátili jsme se ze Skotska, bylo to ale krátké, nestihlo se úplně vše.Ale bylo to super a skvělé a já nevím co.Jen Londýn, ten se mi fakt nelíbí.Ještě že tam už nemusím.Jinak musím dočíst celou doskuzi.Tak všem těhulkám gratuluji a snažilkám hlavu vzhůru ( spíš něco jiného 😉 ) a ono to bude !

mysackovi
8. dub 2015

@sleepers doufám.....nebo budu muset za chvíli asi vyhledat chocholouška 😀

mysackovi
8. dub 2015

@rainbow_x čauky 🙂teď už to musí vyjít, makáme co to jde 🙂jak jsi mě našla? 😀

rainbow_x
8. dub 2015

@mysackovi Uplně náhodou 😀 projíždím diskuze a ejhle 😀

mysackovi
9. dub 2015

@rainbow_x aha 😀...tak to je dobrá náhoda 😉

rinaldi84
9. dub 2015

Ahoj holky, tak mi dnes treti den za sebou vysla uplne slaboulinka carka na testu, ovulku jsem mela 28.3., myslite, ze jeste muzu doufat, ze zesili? Posledni menses jsem mela 10.3., ale mam delsi cyklus.....

mysackovi
9. dub 2015

Tak dnes stále nic...to by me zajímalo kde Se jako toulá...a ze 3.den stejný výsledek ?!
Dneska se mi udělalo hrozně zle...Udělalo se mi tak mdlo ze jsem byla nepoužitelná,nechali
Jinak ty překlepy a hrubky ...za ty se omlouvam, píšu pres tel a skáče si to jak chce 😀

mysackovi
9. dub 2015

@rinaldi84 já si myslím ze ta šance tam je 😉

karlos12
9. dub 2015

@mysackovi ahoj,buď trpělivá,sílí Ti 🙂 .Já měla tento cyklus takovou mrchu línou,ale byla nejsilnější.Asi kombinuji moc vitamínků a bylinek 😒 Tak si teď s manželem dáváme lék ( medovou slivovičku ) a koukáme na foto z dovči.Co jinak ? Snad nejsem kazišuk 😉

karlos12
9. dub 2015

@sleepers ahoj,jak je ? Co nového ? To už se počínají ledňáčci ? Vůbec nevím 🙂

karlos12
9. dub 2015

@blauen zatoc s mrchama a klidně bych chvíli nic nebrala.Já teď zobu možné i nemožné ,ale další cyklus nebudu brát nic,jen chlorelu a chia semínka,ale kvůli sobě,na podporu nic.Hlavně ať se jich zbavíte 🙂

karlos12
9. dub 2015

@martinalinda tak co miminko ? Dnes jsem na Tebe myslela,sice jsem přesazovala kytičky ,objednané ze Starkla,ale takové chcíplé chudinky,snad je zachráním,ale myslela,Ty se ptáš na zahrádku 🙂 Co jinak ?

karlos12
9. dub 2015

@bublinka74 ahoj krásko,ráda Tě zase vidím.Co podnikání ? Šlape ? Já jdu 16.4. k doktorovi,má soukr. ordinaci - gynda,le jinak je primář repra v Iscare,jdu jen na konzultaci,tak uvidím.Tobě držím pěsti,vše dobře dopadne.Jsimladá holka,ne ? 🙂

karlos12
9. dub 2015

@majkylove zdar mamino,bude nějaké těhu focení ? Těším na fotečky.Co jinak ? Sestřenka rodí v květnu a už nějakou chvíli jí bolí záda a kyčle.Prý děsně.U prvního nic a to měla o 20 kg víc.Ty v pohodě? Už se to blíží,co ? Přijde mi to strašně rychlé 🙂

majkylove
autor
9. dub 2015

@karlos12 Ahooj,děkuju za optání,daří se mi fajn v rámci pokročilého těhu 😀 Je to pár dní co mi začaly otíkat prsty na rukách a i nohy,ale ruce jsou horší,jeden den jsem nemohla pomalu zavřít dlaň,takže už začínají takový srandy no 🙂 Mám 15 kilo nahoře tak se není čemu divit a bude hůř 😅 Dnes jsem doprala poslední várku mimi oblečků a přešla plynule na plínky a do příštího týdne bych už chtěla mít vše i vyžehleno ať na to nemusím myslet a už mít jen leháro 🙂) na záda paradoxně nijak zvlášť netrpím a to mám s nima problémy od mala,ale chodím každej týden plavat tak možná je to tím.no a kyčle,na to že mě praktická strašila že mě možná nenechají rodit normálně kvůli kyčlím tak o nich taky téměř nevím tak to beru pozitivně 🙂 Začala jsem chodit na kurz tak se dozvídám spousty informací a i mě to dost baví a mrzí mě že to trvá jen měsíc 🙂 A od příštího týdne začínám cvičit s aniballem tak jsem zvědavá,no uteklo to až moc neskutečně 😕 fotit se jdem příští týden tak určitě pak nějaký fotečky dodám,snad budou hezký a hlavně vyjde počasí 🙂 zítra přidám nějakou fotku jak rostu do alba kdybys chtěla mrknout jakej jsem už hrošík 😀 jsem se moc rozkecala,snad neva 😅
jak ty?v práci,že píšeš tak pozdě? 🙂
už jste byli u toho doktora?
@marketat jak to u vás vypadá? 🙂