Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

marketat
25. črc 2015

@andy15 Ahoj a vítej 🙂 Já patřím k těm, co už mají doma veselo 🙂 A jako jediná tady nemám pindíka, ale slečnu 😉 Na fotkách máš minibříško, se tam někde prcek schovává... a jsi teda krásná maminka. Tak přeju, ať vše dál probíhá v pohodě.

marketat
25. črc 2015

@bublinka74 To je škoda, že to nevyšlo, takhle hnedka po operaci. Ale vypadá to, že si tě doktor hlídá a určitě to brzo vyjde 😉 Někde na tebe nějaká holka čekat musí 😉 No a alespoň si užiješ chvíli roli babičky, než se budeš starat o svoje 😉

bublinka74
25. črc 2015

@marketat ajoj kočko,děkuji ...snad ju uvidíme 😉

karlos12
25. črc 2015

@bublinka74 takže to byl plán,to jsou stateční,klobouk dolů.A je mi to moc líto,ale teď už to vyjde.A od včerejškazobu femibion,jinak nic.Ale mám v plánu od 1DC drmek kapky a kontryhel.čaj a čaj na neplodnost.A máme doma gel na podporu spermoňků.Ale to jsou všechno naše nivinky,dala jsem si od vitamínů pauzu,zobala jsem jen chlorelu na pročištění.A kdy bude svatba ? 🙂

bublinka74
25. črc 2015

@karlos12 nooo taky mi doporučil femibion 😀 ,svatba až příští rok ....bylo toho hodně ...operace,stěhování,předělávání bytu to ještě potrvá,práce atd... 😉 ,to je super ..už to musíme taky obě dvě nějak prorazit 😀

bublinka74
25. črc 2015

já bych potřebovala něco na vejce ,nevíte co je dobrý 😀 asi mi už vyschla lednice 😀 😀 (vaječník),potřebovala bych doplnit zásobu 😀

andy15
25. črc 2015

@karlos12 Ježiši. 😖 No tak snad se konečně už zadaří! 🙂 No snad nás nezabije @bublinka74 😀 ale tak ono by to se to stejně časem dostalo ven, byl to plán no. 🙂 Nikomu jsme to neřekli, protože by nás každý měl za vola, bezohledu na to, že jsem studovala druhým ročníkem, ale jinde, poměrně daleko od Kladna, kousek od Semil, takže to bylo strašný, tolik jsme se nevídali, nebyl čas atd. Strašně jsme chtěli být spolu, mě ta škola za prvé vůbec nešla a nebavila, takže jsme si tak hloupě řekli, že tohle by byla naše jediná možnost, ovšem já chtěla přestoupit do Prahy na školu, ale pak jsme byla asi 3 dny s nim, a stalo se. Takhle já jsem si jen tak bajlaj oko počítala ovulaci, ale vzhledem k tomu, že jsem TO měla odjakživa nepravidelný, tak se stejně vydařilo. 🙂 Budeme asi za magory u celé rodiny, ale takhle jsme spolu, bydlíme, čekáme miminko a neberu ohled na to kolik mi je let. Školu budu dělat asi buď dálkově a nebo pak aspoň výučňák. 🙂

andy15
25. črc 2015

@marketat Ahoj 🙂) Tak to se máš, že nemáte doma pindíka. 🙂 😀 No bříško tam malinko je, spíš se rozšiřuji boky a mlíkárnou. 😀

loilla
25. črc 2015

@andy15 Vítám nově příchozí a zároveň další, co rozšíří řady o dalšího chlapečka! 😀 🙂

loilla
25. črc 2015

@bublinka74 Řev už skončil, alelujá.. 😀 Jinak to tady čtu a Tys zas jedla vtipnou kaši, co? 😀 A mrzí mě, že to nevyšlo, ale ono se to poštěstí, prostě jo a jo a jo!

andy15
25. črc 2015

@loilla Díky. 🙂 Nojo. 😀 Začínám si říkat,že chci holčičku. 😀

loilla
25. črc 2015

@andy15 Hele, já ji taky chtěla a jak jsem teď ráda, že mám kluka 🙂)

andy15
25. črc 2015

@loilla Jójo? 🙂 Takhle já jsem vždycky chtěla kluka, ale teď tu koukám a příjde mi, že je celkově víc kluků, než holek. 😀

loilla
25. črc 2015

@andy15 Jo-o.. 🙂 To já holku, ale převážně jen kvůli tomu, že bych jí mohla krásně oblíkat a čančat.. 🙂)) Teď mám kluka a dělám to stejně, akorát nevozím tu sladkou princeznu, ale malého vystajlovaného frajera.. 😀 Ono je to prostě fuk, hlavně, že je "to" zdravé, nic důležitějšího není.. 🙂 Já když to vidím třeba tady, tak jo, ale kolem mě všechny, ale fakt komplet všechny kamarádky, co tento rok porodily, mají holky - a to jich je prosím 6! 😀 Takže další plus - aspoň bude mít Táda z čeho vybírat.. 😀

andy15
25. črc 2015

@loilla Tak to pak jo. 😀 Je fakt, že mi v rodině máme taky samý klluky, nejmladší je můj brácha a to mu je 13 😀 Takže teď budeme mít nejmladšího my. Jinak taky všechny holky a hlavně kluci už jsou fakt jakože velký. 😀

martinalinda
25. črc 2015

@terezapetrova Moc moc gratuluji opožděně 🙂

martinalinda
25. črc 2015

@andy15 Ahojky kočko od bublinky 🙂
Ja jsem patřila mezi snažilky do brezna, pak se nam podarilo, takze jsem hodne podobne jako ty, jen tak o tyden až dva vic. Takze resime asi podobne problemy.
Uz jsi byla na II.trimestralnim screeningu?
Ja jo, ted ve ctvrtek a vse v poradku. Tak snad bude i nadale pokracovat.
Drzim palce.

andy15
25. črc 2015

@martinalinda Ahoj 🙂 Jéé, tak to moc gratuluju! 🙂) No byla jsem zatím na odběrech v 17. týdnu a to bylo vše v pořádku🙂 Ted v pátek jak bude, jdu na velký utz. Tak uvidíme🙂

martinalinda
25. črc 2015

@andy15 super, tak preju at to dobre dopadne, ja byla na utz az v 21+4tt, pry je vse lip videt, ale zalezi na nich na kdy te objednaji. Dalsi kontrolu mam 12.8. u me dr. Tak se ji poptam na par podrobnosti, nam asi placentu niz a dr na utz me strasil krvacenim, ale prej se to jeste vytahne a bude to ok. Tak pevne verim ze jo. 🙂

andy15
25. črc 2015

@martinalinda Ježiši, no tak snad ti to dopadne dobře. ! Držím ti palce🙂
To já jsem zvědavá, co řekne nám no. 🙂

marketat
27. črc 2015

@martinalinda To to letí, to není možné 🙂 A co nějaká fotka s bříškem? Ať vidíme, jak se kulatíš 😉
@andy15 No na to, jakou část těhu máš za sebou, tak břicho nemáš žádné 😉

terezapetrova
27. črc 2015

Holcicky, dekuji vsem.. u nas - od soboty doma, dnes první ko u pediatry, az na drobnosti ok, mame uz 3,5kg, moc si lasku moji mazlim, jen mam klasicky problém s hormony - smutek, plac a manzel me ještě umi dobře dorazit, nemate nejake zkusenosti jak se drzet co nejvic psychicky v pohode?

andy15
27. črc 2015

@marketat No to teda nemám :/ 🙂

ema373737
28. črc 2015

@terezapetrova no ja bych tak poradila, na prvním místě dítě, jidlo, spanek a až na poslední úklid a chlap. Přece jenom trvá než se žena da po porodu do kupy. Hold to chlap bude muset nakou dobu prežít, duležitě je ted ditě a regenerace 🙂.

janajens
28. črc 2015

Ahojky všem tak jsem tu zpátky u nemocnice po tonsilektomii teď 14dni klidový režim.ještě pak hura na snažení

blauen
28. črc 2015

@terezapetrova velka gratulace k mimiškovi, a hlavně hodně zdravíčka!

terezapetrova
28. črc 2015

@ema373737 dekuju, jsi moc hodna, ze jsi napsala, dnes ovšem nějak za vcasu uvařit a obstarat dite dost problem, Matej mi pul dne prořval :( dost krize :(

terezapetrova
28. črc 2015

@blauen dekuju jsi hodna

blauen
28. črc 2015

Ahoj holky, po nějaké odmlce se znovu hlasím, potřebovala jsem si trochu odfrknout od koníka. Měli jsme teď před sebou hodně vyšetření s manželem zacli jsme chodit do CARU. Teď jsme zkoušeli na začátek aplikaci pregnylu 10000 jednotek, byl to hormonální zaprach, bohužel neuspesne. Teď mám před sebou vyšetření a pak se rozhodne zda budeme pokoušet IUI. Blíží se 24 měsíců neúspěchu a je na čase nejenom už doufat, ale i tomu pomoct, jestli to vůbec půjde.

karlos12
28. črc 2015

@janajens Ahoj kočko, vítej marode 🙂 Tak hurá ať je hotovo.