Nové snažilky

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😃 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂
verulinekk
31. říj 2017
Uvidíš, že se zadaří🙂. My jsme tomu s manželem dali tento měsíc volný průběh, mam 4 dny zpoždění, jinak menstruace vždy pravidelná, ale test zatim negativni :/. Takže jsem z toho jelen
verulinekk
31. říj 2017
@skinar odepsala jsem , ale neoznačila 🙂
skinar
31. říj 2017
Verulinekk držím moc palce aby to vyšlo 🙂🤰
verulinekk
31. říj 2017
@skinar děkuju, ale jsem z toho taková nesvá. Pravda je, že jsem vic unavená, nafouklá... ale test negativní...
verusi
31. říj 2017
@skinar hoj a vis ze test ovu ma sva pravidla... ne ranni moc a 2h moc nepit, delat vzdy ve stejnou dobu...moc bych ti to prala,ale ani ve dnech kdy mi vyslo poz. to nevyslo...u me je to tutove o stresu...musela jsem to hodit za hlavu...zitra se mozna dozvim vic...drzim pesti ahoj...
verusi
31. říj 2017
@terka1989 jo dam prosim vedet zitra...az budu vedet vic ze sanusu
autora
31. říj 2017
@skinar Snazime se zhruba pul roku. I kdyz ten zacatek moc snazeni nebyl. Nikdy tam nevyslo casovani, pritel byl sluzebne pric kdyz jsem mela ovu. Posledni 3 mesice uz se dari planovanu lip.
autora
31. říj 2017
No devcata zatim jedine co jsem dostala jsou kvasinky. Cetla jsem ze to muze byt i z tehu ale spis je to prani nez realita 🙂 prsa me trosku pobolivaji tak si rikam ze snad uz se neco zadarilo, na druhe strane mi rozum rika ze se proste moc pozoruju. Nevydrzela jsem, test si udelala i kdyz je brzo a negativni.
riellka
1. lis 2017
@verulinekk po 12ti dnech dorazila 😒
skinar
1. lis 2017
Verusi Jj test jsem dělala dle návodu, nicméně teď mi zarazi, ze píšeš ze ne ranní moc, v návodu je napsáno ze se muže dělat rano ihned po probuzení... tak teď nevím
skinar
1. lis 2017
Autora tak moc drzim pěsti sny ti to už vyšlo!!! 🙏
miluskah
22. led 2018
Holky prosím o radu.My se snažíme skoro pět let a nic, takže už jsem to hodila za hlavu a smířila se s tím, ze už tehotna nebudu.Ale tenhle měsíc je to divné, jeden den me bolely klouby, pak to přestalo, týden před MS bolesti břicha a jeden den hrozny křeče v břiše, ale trvali tak pět min.Prsa se mi nalily, ale za dva dny přestaly bolet, jindy me bolí az do příchodu MS. Ještě se mi udělaly dva opary, divné, a týden po sexu jsem mela dva dny jen růžovou kapku na intymce, ze by zahnizdovani???Ne­vím už jsem z toho mimo.MS mám dostat ve středu, břicho me bolí porad, myslíte ze mám šanci? Děkuji za odpovědi 🙂
katuna93
12. únor 2018
Ahoj holky snazime se cca dva roky s tím ze mám PCO + vysokou děložní sliznici i hned po m/s dnes jsem byla na ultrazvuk z důvodu kontroly sliznice nicméně pan doktor se mě zeptal jestli jsem si dělala test nicméně jsem po má takže na 90 % bych neměla být tehu . Na ultrazvuku je vacek nevíte co by to mohlo být ?
era8722
18. črc 2018
Holky, kdy by nektera z vas chtela proveru, mam doma 3 baleni(nerozbalene)
snazimese
18. črc 2018
@era8722 Ahoj. Mohu se zeptat, k čemu ta Provera slouží? Děkuji za odpověď 🙂
bejbinecko
30. srp 2018
Ahojte kocky, dneska som cca 9 dni po ovulacii..myslite ze sa zadarilo? Duch vysiel krasne v limite....🙂
bejbinecko
30. srp 2018

Začni psát odpověď...

Odešli