Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

andrejka1234
5. srp 2014

Ahoooj, taky se k vám přidávám ☺ my se s mužem rozhodli, že začneme se smažením teprve před dvěma týdny ☺ Ale když já bych chtěla hned 😀

audrey44
5. srp 2014

@andrejka1234 Ahojky, my teď teprva taky začínáme. Čekám, až odejde MS a jdeme na to 🙂 Tak vám přeju, ať se brzy zadaří! 🙂

andrejka1234
5. srp 2014

@audrey44 děkuji 🙂 To me by mela přijít MS kolem 18. ale snad se zadaří no 🙂

lenkasaf
5. srp 2014

Ahoj, taky se přidávám k vám jestli můžu. Nejsem sice úplně nová snažilka, s přítelem se snažíme od prosince a jsem i v této skupině snažilek, ale postupně tam holky těhotní a probírají tam těhotenství, tak hledám skupinu, kde se probírá hlavně to snažení. 🙂

agenz
5. srp 2014

Ahojky, tak taky začínáme od znovu..na doporučení lékaře užívám nově Nosifol, tak jsem zvědavá, zda budeme mít nějaké účinky 🙂 v pátek začíná ovu a dovolená, tak snad nám to vyjde 😀

blauen
5. srp 2014

holky my se snažíme už skoro rok, ale pořád si připadám jako nová snažilka :o) - teď jsme nasadili kontryhel, Nosifol, pro manžela kotvičník na povzbuzení:o), šuplík plný OVU testu a jdeme na to zas a znova a není možné aby z toho nebyly // :o) hlavně pozitivum

bublinka74
5. srp 2014

@lenkasaf ajoj ,jasné pojď k nám 🙂 my toho tady rozebíráme :D

bublinka74
5. srp 2014

@agenz hojky 🙂 jooo ten jsem taky dostala na radu 🙂 ,ale čekám jestli ho ještě pořizovat nebo né tak uvidíme ve čtvrtek 🙂

lenkasaf
5. srp 2014

Já právě taky zvažuji ten Nosifol. Jak jsem byla na jaře u Mudr., tak mi říkala, že si ho můžu zkusit koupit, někomu se zadařilo, někomu ne. Já ale měla koupený Gynex, tak jsem to nechtěla kombinovat. Ale teď nevím , jestli ho mám zkusit.

lenkasaf
5. srp 2014

@blauen Prosím tě, pro toho manžela ten kotvičník, to je co ?

milunka1289
5. srp 2014

Ahojte, snaží se tu o mimi někdo už fakt dlouho???Já sem před 5lety přestala brát antikoncepci ... naposled sem byla u gynekologa pře 3mi lety kdy mi řek že sem zdravá tak sem to nechávala nějak plynout 😒 ... nikdy sem neměla pravidelnou menstruaci ... sem při těle ale mám spoustu kamarádek ještě silnějších co maj mimi a otěhotněly ,,na poprvé,, chystám se zítra k novému gynekologovi tak uvidím ☹

blauen
5. srp 2014

@lenkasaf to jsem se dočetla tady někde na koníkovi o kotvičníku - zlepšuje sexuální libido, sex chutě, proti únavě, pro lepší vzrušení.....musím trošku povzbudit i manžela, taky je z toho už smutný jak se nedaří a trochu se to už i na něm poznamenává

lenkasaf
5. srp 2014

@blauen Aha, tak to ten můj ani nepotřebuje 😉 Spíš nějaké vitamíny.

bublinka74
5. srp 2014

@lenkasaf kotvičník je na libido 😀 taky ho bral přítel po zánětu mozkových blan ,měli jsme dva druhy ..nejlepší je v kapičkách 😉

bublinka74
5. srp 2014

@blauen jj je dobrý,ale lepší v kapičkách 🙂

bublinka74
5. srp 2014

@milunka1289 ahojky,proč tak dlouho??Myslím když to nejde tak dlouho,nevím tedy kolik ti je let,ale když to nejde někomu rok a více už to většinou řeší :(

blauen
5. srp 2014

@bublinka74 my máme zatím v čaji, ale děkuji za typ, podívám se po něm určitě 😉

milunka1289
5. srp 2014

@bublinka74 Ahoj, vím že je to fakt dlouho ale zezačátku sem neměla pravidelnou menstruaci tak sem chodila na injekce ,pak se mi to krapet upravilo , pak sem rok marodila se zlomenou nohou a tak nějak to uteklo a nedávno sem to počítala a tak mi to vyšlo na 5 let :-/ je mi 26let

bublinka74
5. srp 2014

@milunka1289 ahá 🙂 tak uvidíš co ti řekne nový lékař ,určitě poradí 😉

bublinka74
5. srp 2014

@blauen 🙂 seženeš to v bylinkářství 🙂

agenz
5. srp 2014

@bublinka74 Ahojky ,tak ti přeji, ať nemusíte pořizovat nic 😉 já ho beru teprve od pátku. Hodně holkám pomohl, tak snad budu mezi nimi 🙂

mispula19
5. srp 2014

Ahoj holky, tak po delší době, kdo už je 2v1? 🙂 já teda začala pít Kontryhel, bohužel muž pracovně přes týden stále pryč 😀 ☹ ale jsem objednaná na 25.8. na preventivku po půl roce a chci se tedy zmínit, že mimi už plánujeme a vyřešit nějak ten svůj nepravidelný cyklus (nemenstruuji). Nakoupím ovulační testy na celý měsíc (ta pálka :-O) a budu testovat ovu a až pak popř. přistoupím na patáčky a hormony, které mi určitě bude nabízet dr. nejdříve to chci ale zkusit přírodní cestou. Taky si teď dělám Reiki a srovnávám si čakry a chci tomu pomoci tímhle mým koníčkem "mezi nebem a zemí", tak uvidíme 😉

swellt
5. srp 2014

Ahoj holkyyy,ja se picnuuu... Jdu delat OVUtest s tim,ze jsem ovulaci urcite zas prosvihla... A ejhle... Carecka je silnejsi...
Neverila bych,jak mne dokaze potesit pouhy ovulacni test :D Takze pritel bude koukat, ze na nej vecer budu cekat,az prijede z odpoledni :D
No a mam jeste otazecku... Kdyby se naaahodou postestilo a ja byla tehotna...(jak to neumim,tak se i modlim 🙂 ) jak bych to mela udelat s praci? Jsem cukrarka, cely den na nohach,fyzicke i psychicke vypeti temer na dennim poradku,tahani plechu s plackami,zakusky,tezke dorty... Atd... Co myslite? Rikala jsem si,ze bych chtela vydrzet v praci,jak nejdyl by to slo...ale aby to nebylo na skodu... Nevim... Asi se to bude ridit podle toho,jak by mi bylo...ale i tak se ptam...
A jaky jste jinak mely den? 🙂

majkylove
autor
5. srp 2014

@swellt myslim ze ovu prijde nejdriv po zitri,drzim palce😉

terezapetrova
5. srp 2014

@majkylove ahoj Majky 🙂 jak je na dovo? Já jsem zrovna po hádce s Mírou, jsme pořad v sobě kvůli Vojtovi ☹ doufam, ze u Vás na Šumavě je lépe 🙂

swellt
5. srp 2014

@ jj... ale přijde... :o) Už, už jsem si myslela, že jsme ji zas propásli :o)
Ale děkuju, snad se zadaří.
Btw., že čtu vzkaz pod tvým... v neděli jsme se vrátili z dovči také na Šumavě :o) Bylo to skvělé :o)

ycida
5. srp 2014

@bublinka74
Aspoň občas se člověk vrátí do pubertálních let 😀 😀

ycida
5. srp 2014

@bublinka74 😀 😀 😅

majkylove
autor
5. srp 2014

@terezapetrova ahooj,jak to?vojta zlobi a tatka to neunasi nebo co?my se mame nadherne,l
kazdej den 20km v nohach,no uz je necitim😀kazdej vecer taborak,grilovani proste nadhera,uz nechci zpatky 😀miluju tuhle pohodu.
@swellt je tady naprosto bozsky,skoda ze nemam plodny dny,tady by to slo 🙂

swellt
6. srp 2014

Haha;tak jo... Carecka na ovutestu je tak o pulku slabsi nez vcera... Takze prdlacky... :(
Ach jo... :(