Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
21. srp 2014

@dasenka888 držím palce!ale během víkendu už bych určitě zkusila 😉

martinalinda
21. srp 2014

@swellt Boze, ted ctu reakci chlapa, to me mrzi..jako on fakt nemyslel na to, ze na to dite musite byt asi dva,ze? Je nejlepsi ted utect pred povinnosti, to je typicke. Chlapi maj ze vseho strach, hlavne zda zabezpeci rodinu atd. ale to neni to nejdulezitejsi. I v malem byte se da bydlet, a neni to tak strasne, jen to potrebuje asi nejak zduvodnit. A alimenty uz jsou jen dovetek vseho, aby mel co rict...to se vstreba.ted vybouchnul, ale urcite to bude v pohode, drzim palce.

majkylove
autor
21. srp 2014

kdybyste ste se některá chtěla podívat na naše svatební fotky tak je mám na beremese v mojem fotoblogu 😉

martinalinda
21. srp 2014

@bublinka74 ja uz se holky taky tesim, az tu vsechny otehotnime 🙂 dneska u nas doma taky docela binec, az jsem brecela, jak haze nekdo spinu na manzela, protoze se nekomu zrovna nelibi jeho styl prace ve firme..proste me to dojalo tak moc, ze jsem ani o tom nechtela mluvit..mozna jsou to priznaky precitliveni, ale mrzi me to..to jsou ty erupce na slunci, doufam ze se to uz spravi u vsech !

martinalinda
21. srp 2014

@kija děkuji moc, no myslim ze jsem predtim ani nic nesnedla, nic co by mi melo udelat na 4 hodiny soufl, takze se mozna fakt neco deje, dneska stav zase breku, takze fakt nevim. Testnu tak zitra rano, tedy v patek a uvidime co tam bude, a pak asi o vikendu v nedeli. To bych to mela uz dostat, ale zatim zadne naznaky spineni, zlute skvrny nic....takze jen poboliva podbrišek, dneska uz mi bylo dobre v praci, no relativne dobre, ne na zvraceni 🙂 tak snad to zitra jeste taky nejak preziju 🙂

martinalinda
21. srp 2014

@kija Ahojky, tak ja porad nic, zadna MS, a bolesti stale pretrvavaji, dneska dokonce i naladovost-uzkost, ale jinak podbrisek, zada stale boli. Tak testnu zitra rano, uvidime co tam bude. Mam z toho strach, takove rozpoluplne pocity - kdyz to bude pozitivni, tak jak to reknu chlapovi, kdy a vydrzim cely den cekat a byt soustredena v praci a nebo kdyz to nevyjde jak to vezmu, jak se budu citit dal...ze by i nadeje, ze ms neprijde ani o vikendu? je to takove divne...

karlos12
21. srp 2014

@majkylove také to nemohu vytlačit z hlavy,ale snažím se .Já mám také volný víkend.Jsem ráda,budeme délat kolem domečku .A chci si už zasadit vřesy,chrysantémy a dát kolem dveří - je brzy,ale já jsem podzimní a vánoční maniak 😉

bublinka74
21. srp 2014

@majkylove určitě juknu,my plánujeme svatbu 15.5.2015 😉

karlos12
21. srp 2014

@majkylove na foto ze svatby už letím 😉

bublinka74
21. srp 2014

@martinalinda to chce klid kočko 🙂 já už měla také výkyvy nálad,nedostala jsem to 14 dnů,po té 2 dny,bolesti prsou mám pořád,po ránu na zvracení taky pořád,bolesti zad taky pořád,takže vlastně nevím nic a ničemu nerozumím :D

majkylove
autor
21. srp 2014

@karlos12 tak to se aspoň hezky zabavíš a příští týden tu máme coby dup 🙂

martinalinda
21. srp 2014

@bublinka74 děkuji za podporu 🙂 verim, ze to bude dobre..test v pondeli nic neukazal, bylo to jeste brzo. Tak mozna udelam test fakt az mi nedorazi ms, a necham tomu volny prubeh, prvni mesic snazeni a clovek by chtel zazrak 🙂 to snad ani neni realne. Tak doufam, ze to vse vyjde, uvidime, jsem pozitivne naladena 🙂

A ted me napada a nejsi v tom? ono i kdyz prodelas ms jeste neznamena ze nejsi v tom, i treba po 3 ms to zenske poznaji, az z testu..🙂

daniela08
21. srp 2014

@swellt Tak hlavne klidek....kdyby to bylo mimodelozni, tak by jsi to na sobe nejspis poznala, jak by ti bylo spatne...A v mem okoli doktori zvou na 1. prohlidku,az bije srdicko...

karlos12
21. srp 2014

@majkylove zabavení super,moc hezké .Jak Vy ,tak fotky.Super nápad.A už je úterý ? 🙂

majkylove
autor
21. srp 2014

@karlos12 děkujem 🙂 no kéž by,já už se vidím že to nevydržím a budu testovat už v pondělí jak se znám :-/ 😀 každopádně všechny "příznaky" mi téměř vymizely takže to nevypadá a tentokrát už asi fakt vybuchnu ☹ ale tak uvidíme ten příští týden že 🙂

bublinka74
21. srp 2014

@martinalinda děkuji ,to je dobře,chce to pozitivně 😉
Ti nevím,říká mi to plno kamarádek,jedna dokonce prý měla test negativní,krev negativní a když přišla k doktorovi oznámil jí,že je 12tt 🙂 nevím,je to divné a když byl hormonální profil v pořádku,taky divný 😀 ,naděje umírá poslední ...26 jdu na prohlídku,uvidíme ...jsem prostě divná 😀

bublinka74
21. srp 2014

@majkylove nevybuchneš 😀 ,já taky nevybuchla 😀 ,ale neboj,třeba už to vyjde ....musí 😉

bublinka74
21. srp 2014

Asi jsem v přechodu holky 😀 😀

swellt
21. srp 2014

Hezky vecer,kocky.
Tak situace je takova,ze zaciname komunikovat,dohodli jsme se,ze dokud jsem a budu v praci,tak zkusime kouknout po vetsim byte.Kdyby se neco pekneho naskytlo,tak to vezmeme a stavajici maly byt pujde do pronajmu,posleze k prodeji.
Pry se tesi,aat si nemyslim,ze ne,ale ze ho proste trapi ta situace bydleni.
No a dnes jsme byli u jeho mamy-zase 🙂 Tvarila se radostne,ze nam to preje,atd... Tak nevim,co mel znamenat ten vcerejsek... Taky rekla,ze konecne nebude muset vymyslet darky k narozeninam,svatkum a Vanocum,ze mi bude moci davat uzitecne veci,plinky,hadyrky a tak...
Nastesti ma celkem pekny vkus,tak se nebojim,ze by nakupovala nejake hruznoosti...
Tesim se na sobotu,az to reknu svoji mamce 🙂
Holcicky,jak jste na tom dnes vy? 🙂 Zitra jdu zas do prace,pres cely vikend az do utery,uz ted se mi nechce,haha 🙂
Nejradsi vych to vykricela do sveta,ale jeste je brzy 🙂

karlos12
21. srp 2014

@majkylove jo, jo, to znám.Ještě že manžel je v klidu a prozatím snáší mé výkyvy nálad a občasné, nesmyslné výbuchy, kvůli kravinám.Jinak dnes jsem vypila první sáček Inofolicu.Tak teď už to bude jen lepší.Už cítím jak funguje 🙂 🙂 🙂

karlos12
21. srp 2014

@swellt no vidíš.Hlavně že se vody uklidňují.Hned je líp, ne ?Já mám naštěstí volný víkend, ale klidně bych byla raději v práci a v bříšku měla fazolku 😉

majkylove
autor
21. srp 2014

@swellt tak vidíš a už to bude jen lepší 🙂 to je paráda!
@karlos12 manžel má štěstí že je teď furt v práci,vidím se tak hoďku denně jinak bysme se asi zabili co mám za nálady 😀 každopádně spolu budem celej víkend tak snad se vyklidním 😀 na zítřek máme nachystanej pěknej večer,už se na něj těším tak musím trochu přibrzdit 🙂)))) už ať víme na čem jsme fakt,tohle čekání je to nejhorší a nejdelší....

swellt
21. srp 2014

@karlos12
@majkylove
Holky,jsem rada... Jeste neni ruzovo,ale snad to uz pujde rozumne v klidu...
Taky jsme se stavili u tatky... Tak jsem rikala,ze se tesim,ale Petr to ma jinak asi... A tatkova druzka prej ze Peetr keca,ze se netesi,ze tam vcera rikal jak bude s malym chodit na ryby... 🙂 Takze to asi bude kluk 🙂

kija
21. srp 2014

@majkylove Čekání je naprd no ☹ Ale je třeba si to užít i tak, najít si v životě to pěkný, ať nás to pak nesmete úplně. Hlavně myslet pozitivně 🙂 Neboooj, to dopadne, jednou určitě, a doufám, že teď, držím moc pěsti 🙂 Kdy jste měli svatbu?

@martinalinda Je to mazec, že. Tak to jsem zvědavá, jak Ti test zítra dopadne. A přesně tak, hlavně pozitivně 🙂 U mě zatím nic, zatím MS nedošla 🙂 A jak bys to manželovi oznámila? O tom jsem taky přemýšlela 🙂

@dasenka888 Ahoj, kolik jsi DC? Žáha prý nemá vůbec žádný vliv, takhle na začátku, jsem četla... A nemůže to být zahnizďování třeba?

@bublinka74 Tyyjo a co říká test? 😲 Nechceš ho ještě zkusit, pro jistotu? Je pravda, že to bývá, u někoho MS přijde i tak, někdy to ani test nepozná.. zvláštní, to tělo lidské, že 😀

@swellt Jee, tak to jsem ráda, že se to uklidnilo, asi toho bylo fakt na něj moc, nechce dát najevo ty pozitivní emoce, je přece "chlap" a bojí se, jak to zvládne. A psala jsi, že je impulzivní a že někdy říká ošklivý věci, který ho pak mrzí, že? Tak snad už to bude dobrý. Hlavní je, aby nepodlehl nějakým negativním komentářům maminky.. ☹ ale snad ne. Držím pěsti!

Jinak @denisska sem už nechodí? Ráda bych věděla, jak se má a jak je na tom...

majkylove
autor
22. srp 2014

@kija kdyz me uz to pozitivni mysleni nejak nejde a ze se fakt snazim☹svatbu sme meli v dubnu.a taky myslim na dencu,snad na nas aspon obcas nakoukne a bude nas informovat jak se ma🙂

swellt
22. srp 2014

Dobre ranko,holky! 🙂 Preju Vam klidny pekny den. A tesim se,ze tu dnes pribudou nejake pekne zpravicky :-*
@kija: Tak jsem rada,ze to byla jen drsna prehanka...snad uz bude lepe... Je to hold horka hlava a vim,ze se vzdy bal nejake zodpovednosti,tak ho to proste zasskocilo... Snad bude lepe. Dekuju za podporu! 🙂

sleepers
22. srp 2014

@bublinka74 A pozoruješ nějaké měny díky tomu Infolicu?

denisska
22. srp 2014

@kija ahoooojky, my se s miminkem mame dobre🙂, hlavne at je vse v poradku❤️, drzim vsem ostatním palecky;)!!!!

dasenka888
22. srp 2014

@kija no to právě asi nee 🙂) i když já nevím výtok na nidaci nebyl 🙂 jsem na to zvědavá 🙂 jinak můj graf prikladam 🙂 dneska bych mela být 9DPO http://m.womenzone.cz/uzivatelka/Dasenka888?c=-...

denisska
22. srp 2014

@swellt já myslim ze tu carku nevidíš jen ty a určí bych změnila Dr. Ty přístupy nekdy.. To je des, hlavne no stres🙂❤️❤️❤️