Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

denisska
22. srp 2014

@kija jo prave - a to ani tak skoro nepiju🙂, jojo u Dr jsem byla a videla i srdicko, ❤️, byla jsem na krevní testy a moč a dalsi kontrola 15.9, a to se chci objednat na ten 1 screening🙂

dasenka888
22. srp 2014

@andrejka1234 veliká gratulace ! 🙂 jaký den po oplodnění jsi ... ? 🙂

karlos12
22. srp 2014

@andrejka1234 blahopřeji,další houbička.Je tu vůbec někdo netěhu ? Ať nejsem sama.Jo,vlastně je nás tu minimum.Holky,my se nedáme !!!!Parádní.Asi ten úplněk vážně fungoval. 🙂

karlos12
22. srp 2014

@bublinka74 to je krásné,pak že normální chlap neexistuje.A je jich víc.Také jsem chtěla velkou rodinu,ale začala jsem trochu pozdě a ještě se nedaří.Budu teď ráda za dva miláčky.Ale lepší než nic 😉

bublinka74
22. srp 2014

@karlos12 to ju ,to jsem,ale to víš přítel nemá dítě a já bych to chtěla s ním prožít a myslím,že bych si to vše pořádně vychutnala v poklidu a tak,dříve to bylo náročné atd... asi věkem 🙂 uvidíme,nehrotím to,ale přeju si to už k vůli němu 🙂 ....kolik pak Ti je,máš času a dětí můžeš mít ještě,uvidíš bude to dobré 🙂

bublinka74
22. srp 2014

@karlos12 já taky néé,teda nevím o tom zatím 😀 ,doženeme je neboj 🙂 mne bolí pořád ukrutně prsa,mám hlad furt :D

majkylove
autor
22. srp 2014

@andrejka1234 téééda,obrovská gratulace!ten úplněk asi opravdu dělal divy 😀 kdy si to měla dostat?

majkylove
autor
22. srp 2014

@karlos12 doufám že tam zbylo ještě nějaký to štěstíčko aj na nás co čekáme příští týden,co říkáš? 😉 ikdyž já už se táááák skeptická že ani nevím co to tu píšu ☹ 😀

bublinka74
22. srp 2014

@majkylove jasné holky 🙂 příští týden budem zkoumat a zjišťovat ju 🙂

karlos12
22. srp 2014

@bublinka74 jo,je mi 32 ,bylo stále něco.Jsme trochu magoři,jedeme podle plánu,ale život ne.Uvidíme.Je pravda,že není všem dnům konec.

karlos12
22. srp 2014

@majkylove v to doufám,že nám taky něco nechaly.Tak jsem si říkala,že ten úplněk,ve vodnáři by mohl mít dobrý vliv.Manžel je vodnář,tak by mohl mít spermoňky trochu vytuněný 😉 .Ale je pravda,že při tomto snad nadpřirozeném množství těhulek si myslím,že úplňkové štěstí končí.Snad se tam vejdeš alespoň Ty. 🙂

bublinka74
22. srp 2014

@karlos12 magoři 😀 to jsme asi všichni 😀 ,to přijde uvidíš 😀 budem příští týden blbnout jo holky 😀

majkylove
autor
22. srp 2014

@karlos12 mám právě taky z toho obavy že štěstí už bylo tento měsíc vybráno ☹ já jsem taky vodnář,tak třeba?sakra kdo má to čekání vydržet 😀 vejdem se tam ještě obě a hotovo aj s
@bublinka74

bublinka74
22. srp 2014

@karlos12 :D můj budoucí muž je taky vodnář 😀 kolikátýho se narodil ten tvůj 😀 ,on byl na spermiogramu a má je vytuněný na 90% prý 😀

bublinka74
22. srp 2014

@majkylove to dáme holky 😀 😀

karlos12
22. srp 2014

@majkylove
@bublinka74 si pískejte,teď je řada na nás,konečně.Můj je 21.1. A na spermio ještě nebyl,ale brzy ho to čeká.Já jdu 18.9. k dr na konzultaci,tak uvidíme. 🙂

audrey44
22. srp 2014

@andrejka1234 Moooc gratuluji! Parada 😵

Jinak me od vcera pekne boli zada a dnes se pridal podbrisek, tak nevim... 😒 Mam nejaky obavy ze nic z toho nebude... A do ctvrtka daleko ☹

mispula19
22. srp 2014

pane jo, holky, nejsem tu den a tolik stránek?? 😀 číst to teď nemám čas, tak jen ve zkratce, já jsem dnes moc smutná ☹ ráno mi psal manžel sms, že má opět sestru těhuli (má doma 9-ti letou a 7-mi měsíční cácorku), hned mi to k ní nešlo, prý to byla nehoda... ale já si říkala, jak bude mít ona krásné asi akorát Květňátko, jak bych chtěla taky apod. a ona to přitom chce dát pryč (není klasický mateřský typ) ☹ je mi z toho smutno, mám kolem sebe teď hromadu zbytečný potratů, kdy se to známým nehodilo nebo miminko nechtěli a přitom si pozor nedávali apod. a já čekám jako na smilování ☹ víc se rozepisovat nebudu, nechci Vás tu tím zatěžovat akor ne těhule 😉

bublinka74
22. srp 2014

@karlos12 :D můj je 27. 😀 a já jdu 26.8, tak jsem zvědavá na vše

bublinka74
22. srp 2014

@karlos12 a to bych teoreticky prakticky měla mít ovu dny ,zatím na ovu testech mám druhou čárku světlejší,tak uvidíme ,dělám je první měsíc pro zajímavost jak se věci mají 🙂 ,jen mě furt mate ta bolest prsou,je mi občas nevolno,osypala se mi hruď ,to vůbec nemívám naposledy snad před 15 lety,záda bolí ,noo jsem z toho mimo a poslední ms byla dva dny a třetí jen slabé 😀 no guláš mám ve všem 😀

bublinka74
22. srp 2014

čím jsem starší,tak svému tělu vůbec nerozumím 😀 😀

mispula19
22. srp 2014

@swellt nemyslíš to vážně, viď?? Holky, co to je magory proboha!!! proč je problém najít si teda během 9-ti měsíců jiný byt, větší? Tohle mi říct manžel, kor v těhotenství, tak bych to hodně těžko rozdýchávala... jak pak budou reagovat, až bude nějaký problém, miminku budou růst zuby apod.?? Neřve jen miminko, to je právě většinou slyšet mnohem méně než 5-ti leté, 10-ti leté dítě! A pokud máte dvoupokoják, tak dle mě cajk než malé vyroste. Takhle se ke mě chlap ale nikdy nechoval a taky by to mohl zkusit jednou a naposledy. Každý máme někdy svůj den, ale nehodlám někomu dělat loutku, na které si bude vybíjet vztek a problémy a kor jako těhotná 🙄

mispula19
22. srp 2014

@swellt jinak... já vím už teď, že se po // objednám k Dr. nejdřív tak na ten cca 8 tt a dál, oni jsou k tomu dost skeptičtí 😉

karlos12
22. srp 2014

@bublinka74 to já mu také nerozumím.Nefunguje podle učebnice,ale podle sebe. 🙂 Začínají bolet prsa,něco divného v podbřišku,ale bolest to není,ms už asi přijíždí.To mám radost ☹

karlos12
22. srp 2014

@majkylove tak já asi opět kulové,asi přijíždí mrška.Prsa pobolívají a cosi v břiše,bolest zatím ne,ale ta určo přijde zítra.Snad alespoň Ty 🙂

majkylove
autor
22. srp 2014

@karlos12 mám úplně to samé,dnes mě prsa aj vzbudily jak sem na nich ležela,teď uklízím jak ďas a pěkně mě píchá v podbřišku takže si myslím že už se to taky chystá ☹

bublinka74
22. srp 2014

majkylove ,karlos12 holky nemusí to být k tomu,mne bolejí nyní pořád a už dávno mrška byla,teda pidi mrška uvidíte 😉

martinalinda
22. srp 2014

@bublinka74 no vidis, ze to jde i u jinych, ze nebyl test pozitivni, ja nevim, u me to trosku ustalo, jako bolesti, ale ms nikde, ani zadne priznaky, takze bych mohla byt stejne divna jako ty 🙂 ze mi testy nic neukazuji, ale bolesti jsou a ms nikde 🙂 tak si na ni snad nepockam, a pristi tyden asi dojdu k doktorce, kdyz to tedy nedostanu, tak jsem zvedava. Ale chce to myslet pozitivne, taky se snazim 🙂

martinalinda
22. srp 2014

@swellt Jsem rada ze se to mezi vami uklidnilo a budouci tchyne je taky v pohode, to mas fajn ze ma dobry vkus, to ta moje tchyne je pravy opak, takze si radsi vse chci vybirat sama, hlavne kocar - ktery by chtela do budoucna koupit, z toho ma strach, takze zadne takove 🙂 tak preju at najdete brzy vetsi byt a vse se urovna 🙂
Ja zatim nic, na dnesnim testu bilo, ale bolest porad, jsem 33DC a ms nikde takze stale cekam/necekam radeji 🙂

bublinka74
22. srp 2014

@martinalinda já fakt neměla bolesti nic,14 dnů se nedostavila,píchnul mi injekci ,měla jsem to dva dny a třetí jen špinění,bez bolestí bez ničeho,pohodová mrška.jindy normálně 7 dnů ....noo a od té doby mne začly bolet děsně prsa i bez doteku,přítel se opře bolí to,když si šáhnu na podprdu bolí to,po ránu je mi šoufl ,občas přes den,přibrala jsem kg za těch 14 dnů ...no fakt divná 😀