Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
26. srp 2014

@dany777 máš špatný hormonální profil ju ??Mně našel cystu a odebrali dvě ampule prý na celý hormonální profil ..,dozvím se ve čtvrtek vše ,co ti dali na to ??

bublinka74
26. srp 2014

@majkylove už jsem se napucla 🙂 dobrý hranolky a kuřecí plátek 🙂 ,čoveče prý ty těhot.příznaky jsou vyvolaný tou cystou hustý co,jsem zírala jak roura 😕

craki
26. srp 2014

Tak ja se pridavam... Uz vas tady okukuju chvili 🙂 V cervnu jsem mela poslledni MS s HA, pak predpisovy cyklus a ted uz mam tyden spozdeni 🙂 Bricho tlaci jako pri PMS a na dvou testech zatim slabounke carky... Hecla jsem se ze dalsi test nebudu delat do patku 🙂
Navic ani moc nevim co mam rict Dr, az se rozhodnu za ni zajit 🙂

majkylove
autor
26. srp 2014

@bublinka74 jj,o tom už sem slyšela,aji že dělají cysty falešně pozitivní testy no :-/

dany777
26. srp 2014

@majkylove moc bych ti přála ,aby tentokrát nedorazila 🙂 Tak dej vědět,budu držet palečky 🙂

dany777
26. srp 2014

@bublinka74 Ahojky,ne zatím nám to nejde a teď mi zjistili vysoké FSH,ale i tak nasadili clostilbegyt tak tajně doufám,že se dočkáme mimíska.10.9. jsem objednaná do CARU.

majkylove
autor
26. srp 2014

@dany777 děkuju,ale sem si teď už jistá že dorazí,ale příště už určitě nee ani tobě 😉

dany777
26. srp 2014

@bublinka74 jak dlouho se snažíte vy??Máš nějaké dětičky nebo to bude první?

dany777
26. srp 2014

@majkylove Dobře,beru na vědomí,příště už jen // 😉

karlos12
26. srp 2014

@craki vítej, ale tady jsou snažilky, ne těhulky 🙂 ( teda přidávají se ), ale Nám to nevadí, třeba na nás hodíš bacila.Já se snažím už 8 teda 9 cyklus 😒

bublinka74
26. srp 2014

@dany777 ahá tak to jsem zvědavá co najdou mne :( ,měla si cysty nebo něco za problém ??

dany777
26. srp 2014

Musím dneska končit, jdu uspat toho malého lumpíka. Zítra se budu těšít. 🙂 🙂

dany777
26. srp 2014

@bublinka74 Ne,žádný problém nemám,pravidelnou menstruaci a řekla bych,že i ovulaci,ale doktorka mi řekla,že pozitivní ovulační testy ještě neznamenají,že ovulace proběhne...Moc ti přeju,aby si měla hormonální profil v pořádku. 🙂

majkylove
autor
26. srp 2014

@dany777 hezkej zbytek večera 🙂

majkylove
autor
26. srp 2014

@karlos12 tak co ms,pořád nikde?

bublinka74
26. srp 2014

@dany777 děkuji podle příznaků asi nééé ,mám normálně těhotenské :( snažili jsme se půl roku,pak jsem podstoupila laparoskopii,tam byly staré cysty,srůsty,zánět ..noo děs a jsem 4 měsíc po operaci a opět cysta ☹

craki
26. srp 2014

@karlos12 Tak jak to tak tady ctu, tak si nase telo i psychika dokaze dost vymyslet, takze jsem se skepticky pridala k vam 🙂

karlos12
26. srp 2014

@majkylove zatím špinění, odpoledne, tak čekám.Ale byla bych ráda aby se už ukázala, to čekání je na ....Co Ty?

karlos12
26. srp 2014

@craki to bude jasné, psychika si hraje až po chvíli 😉

majkylove
autor
26. srp 2014

@karlos12 já ještě nic,ale já mám ještě čas,to přijde jak nic :-/ doufám že ti to na noční utíká 😉

karlos12
26. srp 2014

@majkylove no, zatím moc ne, ale je klid, to je lepší.Ale už by mohlo být ráno 🙂 Co nastydnutí, už je to lepší?

majkylove
autor
26. srp 2014

@karlos12 ale jak se to vezme,rozjela se mi fest rýma takže ucpanej nos tak je to nepříjemný,hlava mě z toho bolí,ale jinak se cítím celkově líp než včera tak snad se dám brzo do kupy 🙂 tak ti přeju ať ti to uteče,ráno je tu coby dup 😉

kija
26. srp 2014

@audrey44 Nádherný fotky! Je vidět, že to byla parádní svatba 🙂

@karlos12 Juuu, no to se tam musím podívat 🙂 Když se mrknu z okna, tak je to fakt podzim jak vyšitej...

@bublinka74 Neboj se nic, to bude dobrý, třeba je to ten důvod, že to nevyšlo, tak teď to půjde 😉

karlos12
26. srp 2014

@majkylove doufám.Jdi brzy spát, já už bych spala. 🙂

majkylove
autor
26. srp 2014

@karlos12 no už jdu,čekám na manžela ať ho můžu aspoň popusinkovat když sme se dva dny neviděli 😀 tak dobrou noc !

martinalinda
26. srp 2014

@bublinka74 a doktor/ka ti nezjistili z krve nic, ze bys mohla byt tehotna, jen dali vyvolavacku a bylo to? no ja prave vyvolavacku moc nechci, pak je to cele takove prevracene..tak uvidime, ale zatim to nezvdavam, byly kocky co to nedostaly 14 dni a pak ani na testu nic nebylo a u doktora byly tehotne 🙂

martinalinda
26. srp 2014

@kija tak pak dej vedet o a jak, vse bude urcite super 🙂 tesim se na zpravy, nechavam tomu volny prubeh, a asi i pristi mesic, nebudu nic merit, budem si uzivat jak se nam zachce a nebudem to resit, prijde to samo 🙂

martinalinda
26. srp 2014

@bublinka74 och bobes, to bude v poradku, mamka mela taky a vse se zpravilo, samo to zmizelo pomoci prasku, neboj to bude ok, jsme tady pro tebe vsechny a podrzime te...ty priznaky jsou ale zvlastni teda :(

karlos12
26. srp 2014

@majkylove hezky ho popusinkuj a sladké sny

blauen
27. srp 2014

@karslos12
@audrey44
@majkylove: tak holky mrcha jedna dorazila, včera jsem si pobrečela, ale ne tak ani tím, že dorazila ms, ale naše smutné blížící se výročí 1.9. to bude rok snažení a výsledek zatím žádný....no nic zatnout zuby a věřit ☹