• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Oblíbené filmy. Jaký je ten váš?

30. srpna 2013 
Mam rada spoustu filmu, ale napisu jeden, ktery me vzdy zarucene rozesmeje...Drz hubu! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2010 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Mozte mi dat zienky typna dobry historicko romanticky film?
nieco ako pycha a predsudok :wink: alebo aj nieco ako suboj srdc, poznate viacej takychto unikatnych kuskov kde sa cely film caka na bozk :grinning: ale moze sa aj na viac :slight_smile: dajte mi daky dobry tip prosim
2. črc 2011 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucka127 ja mam rada Janu Eyrovu, tu kde hra William Hurt a Charlotte Gainsbourgh, ta je chudera taka skareda ze to je normalne uveritelne, tie jej utrapy. A ta scena ked na ten bozk caka... ta je dokonala.
2. črc 2011 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@kvojtanikova
Dakujem skusim mrknut uputavky tusim som ju uz videla, ale idem to omrknut :grinning: ddd v telke davaju same kraviny v poslednom case a ja tie kriminalky nemossseeem :confused:
2. črc 2011 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@kvojtanikova a nasla som teraz nieco pod nazvom vasen a cit, tiez take historicke:slight_smile:)uvidime co to bude az to bude :wink:
2. črc 2011 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucka127 ano, vasen a cit je tiez od Jane Austen, to bude podobne ako Pycha a predsudok, tiez dobre. Ona ma este aj Northangerske opatstvo, Emma a este zopar ale to uz si nespomeniem.
2. črc 2011 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kvojtanikova
ta jana ma prosim ta tri diely?
:grinning: akosi sa z toho neviem vylustit:slight_smile:)
2. črc 2011 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Neviem, ja to mam cele na jednom DVD, nemyslim ze to ma tri diely. Skus do vyhladavaca dat aj to meno herca/herecky.
2. črc 2011 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
poslem ti link prosim mrkni sa mi na to ze ktora to je :wink: dd
2. črc 2011 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Prosím o aktualizaci nějakých dobrých filmů. Díky!!!!
8. led 2012 ve 23:24  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem právě dokoukala film Lorenzův olej a to teda síla..... ale je úžasný :wink: :dizzy_face: moc doporučuju!
25. čer 2012 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Akurát pozerám Faunov labyrint...
26. čer 2012 v 00:23  • Odpověz  • To se mi líbí
tak pridam aj ja moje oblubene :grinning:
Vacsina oblubenych je s Liam Neeson- 96hodin-odplata 1,2 ,Chloe,Po živote,Tri dni k slobode,Neznámy,Medzi vlkmi
Predtucha,Prípad čislo 39,Pre moju sestru,Čierna labuť,Disturbia....no je ich vela :grinning:
30. srp 2013 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek