Oblíbené Lanczovky. Čtete tyhle knihy této autorky?

nety
10. pro 2009

Najde se tu někdo,kdo čte knihy této skvělé autorky??
LL čtu již 16 let a pořád se mi moc líbí a vyhledávám je.

jaspina
20. led 2010

Tak dík, snad je seženu..

peroli
20. led 2010

lucisa - staré kukuřice 😀 😀 😀 😀 😀

jinak já nemám obavy že bych se v nejbližší době prala s dcerou o Lanczovky.. ta čte něco jinýho.. třeba Dóóóst dobrej vopruz, Žáby a francouzáky, Šprndy a košťata apod... 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

nety
autor
20. led 2010

Já si Lanczovky uchovávám jak cenný poklad,takže až je jednou holky dostanou(pokud je za X let budou bavit třeba knihy z roku 1995)budou se k nim muset chovat s úctou 😀 😀 😀

jaspina
20. led 2010

Teď jsem si volala do místní knihovny, že bych se zaregistrovala, ale prý Lanczovky jsou věčně rozpůjčované.. 😠
Škoda že neexistuje nějaký server, kde by byla inzerce na půjčení knížek.. Třeba že by tam člověk mohl dát seznam knížek a podmínky - za jakou cenu ji půjčí a na jak dlouho a že by se to nějak půjčovalo na základě zálohy.. To by bylo supr ne? Protože kupovat to všecko dost leze do peněz 😒

nety
autor
20. led 2010

Jaspi já mám všechny knihy co napsala a sice jsem celkovou sumu nepočítala,ale myslím že v těch knihách mám majlant.A to mám třeba některé staré kousky za 49 Kč 😀 😀 Ještěže vychází jen dvě do roka,pak to zase až takový průvan v peněžence neudělá 😀 😀

peroli
20. led 2010

2x za rok se to dá.. 😉 nebo pak kupovat na aukcích 😉

jaspina
20. led 2010

No ony jsou ve vetšině případů hned prodané - bazary a aukce.. A staré kousky za 49? 😅 Tak na to jsem fakt nikdy nenarazila.. Ale je fakt, že po tom ani moc nepátrám..

nety
autor
20. led 2010

Tenkrát ještě byly s měkkýma deskama ,konkrétně Hvězda naděje.Třeba takovou Tajnou lásku ještě v původním vydání mám za 99 Kč.ted jsou ty ceny bohužel vyšší ☹

zany
20. led 2010

Moje kamarádka si ty knížky kupuje, takže mi je pak půjčí 😉 Něco jí chybělo a já zjistila, že jednu z těch chybějících mám doma, tak jsem jí věnovala. A zjistila jsem, že jsem jí měla i podepsanou 😀 Jenže si to vůbec nepamatuju 😀 😀 😝

Teď čtu Srdcového kluka 🙂

Nety - to vypadá jako že hodně pamatuješ 😀

peroli
21. led 2010

tak to už jsem teda asi taky brána za hnědý uhlí.... 😅 😀 😀 😀 😀 já totiž jako první lanczovku četla počkej na mě radko taky ještě v papírovém vydání... ten název byl jako nápis na nějaké zdi nebo bilbordu nebo něco podobnýho...

nety
autor
21. led 2010

Zany 😀 😀 😀
jj začala jsem číst knihy hned jak vyšly🙂,ale jak píše Peroli,spíš byly knihy v papírovém vydání,Až vydavatelství Víkend začalo dělat své typické přebaly.

simlenka
21. led 2010

Tak ja docetla septacky,jako dobry,ale radka stachova a blizenci jsou lepsi... ale nesehnala jsem druhej dil,tak je to treba tim,ze jsem to necetla vsechno no!

nety
autor
21. led 2010

No jo Sim,ta dvojka je důležitá🙂.Zrovna ted se na stránkám LL řeší šeptačky,konkrétně třeba Daniela versus Krejza.

simlenka
21. led 2010

No jo,nety,ale dvojku nikde nemaj ☹ copak daniela,ta mi vadila uz ve zlodejce snu a tady je to pekna piksla,jsem myslela,ze se poucila 😖 jeste me nekdo presvedcte na lucky luk,v puberte me to nevzalo a nedocetla jsem,resp.nezacetla se a vzdala to.

nety
autor
21. led 2010

Když vyšel lukáš,vlůbec mě nezaujak,ale ted patří mezi top.Zkus si ho znovu přečíst,už vše zase uvidíš jinak a jinak budeš prožívat.

foogy
21. led 2010

Holky,tak tyhle knížky miluju!!!!!!!!!! Akorát mají jednu chybu - čtou se jedním dechem 😉
A je fakt, že jsem se jeden čas cítila divně, když jsem šla do knihovny a půjčovala si jí. A představte si, že její knížky přestěhovali z Dospělého odd. do Dětského! Takže už mám smůlu

zany
21. led 2010

Já se teď vrhnu na Radku. Ještě tu mám Stopu v mém srdci, ale jak je to o té 15-ti leté holčině, tak mě to nějak neba a hlavně jsem jí kdysi četla 😉

Nety, Peroli - já to v těch měkkých deskách nepamatuju a to nejsem už taky nemladší 😀 3. křížek na krku 😀 😝

Sim - no ta dvojka je u toho taky podstatná... 😉 Můžu se ti podívat tady u nás jestli jí mají a případně ti jí poslat 😉
A Luka jsem četla taky v pubertě a ted mě zaujal mnohem víc 🙂 Takže bych to rozhodně zkusila 😉

Foogy - já si byla půjčovat první díl jedné z Lanczovek v dětském a připadala jsem si blbě 😀 Ale co, když ho v dospělém neměli 😝

zany
21. led 2010

A když jsem ten díl byla teď vracet, tak paní říkala, že jí tam ten den chodí samí dospělí a jen jedno dítě 😀 😀 😀 Takže bych se toho nebála 😀

nety
autor
21. led 2010

Zany také jsem si chodila kupovat Lenčiny knížky celá rudá,ale pak jsem narazila právě na webovkky přímo LL a poznala,že nejsem jedinná dospělá čtenářka a popravdě je mi fakt jedno,jak se znuděná prodavačka knih tváří 😀 😀 😀 .Když má vyjít nová kniha,netrpělivě obcházím knihkupectví a čekám na ni jak malé dítě na ježíška 😵 😵 😵

zany
21. led 2010

Já jsem i ve svém okolí zjistila, že to čtou holky do kterých bych to neřekla 🙂 A prodavačka ať se ksichtí jak chce. Má být ráda, že se něco prodá 😀

nety
autor
21. led 2010

My si je půjčujeme s holkama z baráku a všem nám už je přes třicet 😀 😀 .

zany
21. led 2010

Teď jsem koukala na stránky LL a prý se snaží vydat 3 knížky ročně... V květnu/červnu, na podzim a před Vánoci 🙂
Ale vloni byly jen dvě, ne? 😕

nety
autor
21. led 2010

Jj plánovala tři,ale nestlihla.Pořád pracovala na šeptačkách a pak se to nějak zbrzdilo.Tak snad letos ty tři budou 😀 😀

jaspina
22. led 2010

Vy teda máte přehled! Já si většinou pod tím názvem vůbec nevybavím o čem to bylo.. Jak je jich tolik, tak se mi to plete.. Jako úplně první jsem četla Království za botu a Prázdniny pro zaláskované.
A snad jako jediná, ke které se mi nechce vracet je Andělé noci.. A jak píšete, že některé nejdou sehnat, tak na netu si myslím, že jo.. I ten druhý díl šeptej mají skladem co jsem viděla..
Jo a prosím nevíte jak se jmenovala ta knížka o holce, co měla na obličeji jizvu? A neměla pak pokračování?

nety
autor
22. led 2010

Ahoj Jaspi,ta kniha kterou myslíš se jmenuje Půlnoční sny.)jo a její hlavní hrdinové si pak "střihnou" menší roli v knize Sběratelka polibků🙂)

jaspina
22. led 2010

Nety ty jsi odborník! 😉 Díky 😵

nety
autor
22. led 2010

Jaspino já už jsem skalní čtenářka 😀 😀 😀 😀

jaspina
22. led 2010

Já jsem si to myslela taky, ale vidím, že jsem tvrdě pozadu 😉 A nebo mám sklerózu 😀

lucisa
22. led 2010

nety, peroli, taky mám ještě papírové vydání.

první radku v papíru s tím billboardem na baráku jsem dostala na narozky od kámošky, knížka je chudák celá poslepovaná izolepou, protože jak byla jen v lepeném vydání, tak častým čtením stránky vypadaly. ještě je na ní cena 36 Kčs 😀!
a pak mám v papíru ještě Hvězdu naděje. Většinu knížek se mi podařilo sehnat hned v prvním vydání, ale pár jich bylo rozebráno brzy nebo jsemjako studentka neměla hned peníze na koupit, tak jsem některé koupila v druhém vydání.
jo, holky, a na svou sbírku jsem náležitě pyšná a je mi jedno, že už mi je přes 30, jsou to prostě knížky mé puberty a dospívání...... 😅

zany
22. led 2010

Jaspi - já si ty názvy taky pořádně nepamatuju. To jen teď jak jsem jich četla dost za sebou, tak si to pamatuju. Ale zeptej se mě za půl roku 😀
Ty dvě knížky jsem zatím nečetla, ale taky na ně dojde 🙂