• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Oblíbené Lanczovky. Čtete tyhle knihy této autorky?

9. dubna 2011 
Cauky, takze zitra mi mamina posila ty Septacky( jsem v Anglii) a posila mi je po ridici..... Lezim doma s anginou a zitra se me vubec nikam nebude chtit- mam to tak 2 hodiny cestu do cantra Londyna na nadrazi, ale POJEDU!!!!! uz se nemuzu dockat az se zactu! :grinning:
22. led 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucisa:
já ji tay měla.. pak jsem ji ale půjčila kamarádce a :rolling_eyes: :rolling_eyes: :cry: už ji nemám..
a četla jsi i to druhé vydání? Jestli jo, tak všimla sis že je v tom maličko rozdíl..? že tam jsou některý slova buď vynechaný nebo přidaný? už nevím co přesně, už si to nepamatuju
22. led 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Uz mam vsechny ty Septacky a ctu je od zacatku :dizzy_face: nemuzu se dockat toho tretiho dilu :grinning:
24. led 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Britney - věřím, že to přečteš rychle :grinning:
24. led 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo, jak jsem si je jela vyzvednou na nadrazi, tak se mi ta angina jeste zhorsila, dnes jsem musela nabehnout k Dr pro novy antibiotika. Ale aspon muzu cist cely tyden v posteli..
25. led 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, môžem sa pridať aj ja, Lenka je moja najobľúbenejšia autorka, mám prečítané všetky jej knížočky a som zaregistrovaná aj na jej stránkach. LL je proste super :wink:
25. led 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé ahojky quitko,to je fajn že chodíš i na MK:slight_smile:
25. led 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
MILUJU Lanczovku, je to skvělá spisovatelka a řekla bych, že je jedna z mála, co nepíše jen nereálný bludy, ale spoustu věcí má hodně společnýho s realitou :wink: Líbí se mi, že ne všechny její knížky končí šťastně :wink: :wink:

Přečetla jsem všechny její knížky a dobrou půlku mám doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, nety a ty chodíš aj na stránky Lenky L? Ja tam teraz už moc nechodím, lebo pri malej nie je toľko času, to len keď som v práci, ale to stíham tak len prečitať.
Ja mám Lenku strašne rada, píše úplne úžasne, všetky jej knížky sú super, aj meno mojej dcérenky ma motivovalo z trilógie o Radke Stachovej :sweat_smile: Vždy sa mi to meno páčilo a po týchto knížočkach ešte viac, túto trilógiu mám strašne rada.

Ja ju čítam už od detstva, sesterku mám z Ostravy, takže ona prišla prvá s knížkou Prázdniny pro zaláskované, a odvtedy sa to s nami vezie,.....asi na ne nikdy nebudem stará, stále čakám kedy už konečne výjde ďalšia novinka. Posledného diela o Monike som sa nemohla dočkať a potom bum a za chvíľu je prečítaná :grinning:
26. led 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se včera domluvila s kamarádkou a objednali jsme si nějaké knížky z netu. Ona objednala ty další 2 díly šeptaček a já Manželky, milenky.. a pak ještě nějakou o holce, co hubne.. název si nevzpomínám..
Já jsem nedávno psala Lence Lanczové mail a překvapilo mě, že mi odepsala a dokonce dost brzo a fakt dlouhý mail. Je moc příjemná a na tento rok chystá 3 knížky :wink: Nějak na přelomu duben/květěn pak po prázdninách a před vánocema :dizzy_face:
27. led 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaspina, aj ja si píšem s Lenkou, je pravda, že som jej teraz dlho nenapísala, ale ona vždy odpíše a je strašne milá, zlatý to človek :wink: dúfam, že tie tri knížky naozaj výjdu, už sa na ne strašne teším.
a tá kniha o hubnutí sa vola Střípky mých lásek, hlavná hrdinka je Edita, je to super knížočka, prajem pekné čítaníčko.
27. led 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Tak já se právě začetla do Potížistky. Ale podle netu to má mít docela drsnej konec, tak jsem zvědavá.

nety: Díky za připomenutí "tý s tou jizvou" - já taky už nějakej tejden pátrám, jak se to proboha jmenovalo :grinning:

S knihovnama - já chodila už od základky k nám, resp. teď už k našim do Bohnic. A tam bylo původně dětský zvlášť, ale pak to propojili, takže to neni tak blbý jít tak "náhodou" mezi ty dětský. Ale teď jsem byla poprvé tam, co bydlim teď - v Korunní - a tam maj dětský v úplně jiným patře :confounded: Lanczovou samozřejmě tam, mezi Pejskama a kočičkama a Rákosníčkama... Tu Potížistku jsem měla zarezervovanou, takže připravenou u výdeje, tak si řikám, že to asi budu dělat nějak takhle pokaždý :grinning: Kromě Potížistky jsem si rovnou půjčila ještě jednou Střípky mých lásek a Nebe plné hvězd - já teprve teď zjistila, že se tam ty postavy občas objevujou i jidne (holt ty časový mezery, tak mi tak nedocházej souvislosti), tak si teď ty nejoblíbenější připomínám. A těšim se, až třetí díl Šeptaček nebude taková horká novinka a dostane se konečně do tý knihovny :wink:
27. led 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ráda, že čtu na tu knížku dobré recenze :dizzy_face: Potížistku jsem teď přelouskala už podruhé a ten konec...no není to pohádka.. :wink:
27. led 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jaspi stejně jako qitka chodím na stránky LL,paní lenička je fakt zlatý člověk.Přidej se k nám,bud na LL bebo na Facebooku je skupina Lancovky-i pro ostatní :grinning: :grinning:
27. led 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oprava Lanczovky :grinning: :grinning: už je tam 103 členů :grinning: :grinning:
27. led 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nety já občas na její stránky mrknu, ale nejsem tam registrovaná a teď jsi mi připomněla, že jsem se kdysi chtěla připojit právě na FB,ale tehdy to nějak blblo..
27. led 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jste mě potěšily, že letos vyjdou další 3 knížečky, už si na ně dělám v mé soukromé Lancziknihovně místečko :grinning:
Kdysi jsem jí taky napsala poděkování za knížky, které mi poslala, a také mi odpověděla, byla jsem v šoku, vůbec jsem to nečekala. :wink:

peroli: a kterou myslíš v druhém vydání? Radku nebo Hvězdu? Abych řekla pravdu, já když už tu knížku mám třeba v prvním vydání, tak mě nenapdane zkoumat nebo dokonce kupovat druhé vydání. Když mám chuť si to přečíst, hmátnu si v pelíšku za hlavu, tam je mám všechny naskládané a čítám.
Zítra nastupuji na mateřskou, tak už jsem si včera vytáhla Nebe plné hvězd...... Do porodu si zase něco počtu, páč potom asi na to nebude tolik času, s třemi dětmi :grinning:
27. led 2010 ve 13:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě štve jak je víc vydání a já si je hlavně pamatuju podle té titulní strany. Jak je mi povědomí obrázek, tak jsem to četla :grinning: A tohle mě mate..
27. led 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se teď koukala na FB na tu skupinu a píše se tam něco o odebrání a smazání :astonished: Tak nevím... :confused:
Koukala jsem tam na titulky první Radky a asi jsem viděla i tu úplně první :grinning:

Na další nové knížky se taky těším :slight_smile:
27. led 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucisa, pekne si počítaj, s tromi deťmi, no to budete mať veselo. to ja si neviem ani predstaviť ako by som stíhlala :confused: Nebe plné hvězd je pekná knížočka, ale to sú od Lenky asi všetky.

Ja si tiež skôr pamätám straré obálky, ktoré mám doma, napr. Tajná láska - to si hneď vybavím dievčinu s brčkavými vlasmi a nie to novšie vydanie :slight_smile:
28. led 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem přečetla Počkej na mě, Radko a dala jsem se hned do druhého dílu, ale ten už si tolik nevybavuju :slight_smile:
28. led 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dočetla Potížistku - a fakt dobrý. Dobře napsaný - párkrát jsem se fakt nasmála, ta Šárka byla dost sympatická - a pak ten konec mě docela přimrazil :confused: Teda, já jsem z netu čekala, že to bude tak trochu šok, a taky byl. Fakt dobrý spojení - vlastně dost vážný téma, ale ty všední věci psaný tak lehce... A sama nevim, jestli bych chtěla druhej díl. Hodně by mě zajímalo, jak by to bylo dál, ale zase bych mohla bejt zklamaná, že ne tak, jak si to představuju :grinning:
31. led 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucisa...
myslela jsem Radku.. já právě tím, že mi kamarádaka to první vydání stratila :frowning2: :cry: jsem si to druhý pořídila a pak od jiné kamarádky (ani nevím proč :sweat_smile: ) jsem si kdysi to první půjčila a v té "scéně" kdy ji políbil a nepustil :grinning: si pamatuju že tam byli nějaký ale úplně mizivý rozdíly... tak mizivý že už si je teda ani nepamatuju :grinning: ale byli tam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukám že je tady dost fanynek Radky,já ji mám taky ráda a potěšilo mě,že ji paní lenička "zamíchala" i do třetího dílu šeptaček:slight_smile:))
31. led 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem dolouskala i druhý díl Radky a čtu třetí :slight_smile:

Nety - ty jo, nějak si Radku ze Šeptaček nevybavuju? :confused: Psala o Daniele ze Zlodějky snů, ale o Radce? :confused: Buď jsem to ani nepostřehla nebo si to nepamatuju :grinning:
31. led 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem tam zaregistrovala pár "starých" postav ale Radku si teda taky nevybavuju :confused: :confused:
1. únor 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sice tam je Radka -v tech septackach, je to ta cvicitelka v posilovne, ale jeji manzel je Lubos.... Ja myslela,ze prece byla s Pavlem Kralem ne?????????????? :confused:
1. únor 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teď jsem už po několikáté přečetla trilogii o Radce. Předtím šeptačky...Radka tam byla zmíněna v porodnici, má dceru Johanku s Pavlem. :slight_smile:
2. únor 2010 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tu ja nezaregistrovala, jen tu v te posilovne...matouci...
2. únor 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, obrátím se na vás jako na znalkyně. Četla jsem knížku o holce, co na střední škole otěhotněla, na konci je popisován porod. Myslím, že tam šlo o dvojčata a ona nevěděla, se kterým to dítě má, pak se zjistilo, že je jeden neplodný. Je to od Lenky Lanczové? A jestli ano, jak se kniha jmenuje?
2. únor 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek