Oblíbené Lanczovky. Čtete tyhle knihy této autorky?

nety
10. pro 2009

Najde se tu někdo,kdo čte knihy této skvělé autorky??
LL čtu již 16 let a pořád se mi moc líbí a vyhledávám je.

zany
2. únor 2010

Nutelko - tak to jsem taky nezaregistrovala 😕 Asi nepozorně čtu 😀

zany
2. únor 2010

Medvik - jestli se nepletu, tak šlo o Postel plnou růží (1. díl se jmenuje Hořká chuť lásky) 😉 Ae dvojčata nečekala, narodil se jí kluk 😉
Doufám, že nekecám 😀

lucisa
2. únor 2010

medviku, dvojčata čekala a narodila se Monice - to jsou právě ty tři díly, jak my říkáme "Šeptaček", jsou to jedny z posleních knížek.......

1. Šeptej do ticha, 2. Zašeptej do vlasů, 3. Pošeptej do větru 😉

medvik
2. únor 2010

tak já se na to kouknu. Nemyslím, že porodila dvojčata, ale čekala to s jedním z dvojčat 😉

lucisa
2. únor 2010

Tak to potom promiň za matoucí odpověď, blbě jsem to pochopila, v tom případě jsou to ty knížky, jak píše zany 😉

zany
2. únor 2010

Medvik - já to taky pochopila, že čekala dvojčata 😀 Ale když jsem si to teď přečetla, tak mi to došlo 😀
Pak jsou to ty dvě knížky jak jsem psala já 😉

Jinak včera jsem dočetla 3. díl Radky 🙂

lucisa
3. únor 2010

zany, naladila jsi mě, tak se do Radky taky pustím. ale já musím přiznat, že se mi líbí první a třetí díl, ten druhý, jak si našla kámošku romku moc nemusím, nevím proč 😒

nety
autor
3. únor 2010

Jj je to tak jak píše nutelka,Radka je na stejném pokoji po porodu s Monikou a má dceru Johanku🙂

nety
autor
3. únor 2010

Jéé já jsem o stránku dozadu ☹ ☹

zany
3. únor 2010

Sakra, tak ještě že mám tu knížku doma a jdu to hledat 😀

Luci - no je pravda, že ten druhý díl není tak hezký, jako ten první a třetí 😉

zany
3. únor 2010

A jooo, našla jsem to 😀 😀 😀 Jen mi jaksi nedocvaklo, že je to TA Radka 😀

quitka
30. bře 2010

ahojte Lanczovky, čo všetky čítate, keď neprispievate? Neviete kedy výjde nová knížočka? Už mám absťák, asi si budem musieť prečítať nejakú starejšiu, čo som už dlhšie nečítala. Lenka nestíha písať, ja by som ich čítala stále, som totál závislák 😅

lucisa
7. čer 2010

ahoj, holky

nepsal tady někdo, že Lanczovka vydává knížky na jaře, na podzim a na vánoce? pořád čekám na tu jarní a furt nic.... 😖

marggitka
21. čer 2010

ahojky holky jsem tu nová snad ván to nebude vadit když jsem něco napíši občas knížky od Lanczové mám nejradši a ted co jsem na mateřské tak je znova čtu jen u kojení 🙂) vždycky se u toho začtu a pak zjistím že malý je nakojený to pak rychle utíká.Má vyjít nová knížka už se na ní moc těším a jak se má jmenovat víte někdo?Dekuji.

lucisa
21. čer 2010

@marggitka já už se na novou knížku těším od jara 😅 ale jak se bude jmenovat, netuším, zkusím mrknout na její stránky....

marggitka
22. čer 2010

lusica to jsem koukala na její stránky nic jsem nevyčetla tak třeba budeš úspěšnější 🙂

lucisa
22. čer 2010

@marggitka já tam taky koukala a nic jsem neviděla.... 😖

nety
autor
9. črc 2010

Ahoj holky, nová knížka vyjde koncem července a jmenuje se Milenky a hříšníci 🙂

lucisa
10. črc 2010

@nety fakt jo? no super!!!!!!

Podle názvu bych odhadovala, že to bude něco na způsob Manželky, milenky, zoufalky... že by volné pokračování? Takže zase jedna "dospělácká"? Už se těším....

lucisa
11. črc 2010

@nety takže dospělácká jo, ale úplně o někom jiném, to zase budou propletené vztahy... už se těším 😉 díky

nety
autor
11. črc 2010

@lucisa taky už se těším. No kniha ještě ani nevyšla a až se na ni snesla vlna kritiky.

lucisa
11. črc 2010

@nety to je tak vždycky. Si asi lidi myslí, že autor bude psát celý život stejně či co. Jedna knížka se povede víc a je oblíbená, jiná míň, je to jako s každou jinou prací. Já taky někdy doma upeču buchtu na pytel a jindy ani nestihne vychladnout a je zbaštěná.....
Nehledě na to, že se každý člověk vyvíjí, nejdřív psala Lenka pro pubošky, pak zvedala věk a teď zkouší i nějakou dospěláckou. Vždyť o mladých psala už o kdejakém problému nebo situaci, tak než sedět a nepsat nic, tak píše o jiném světě, a když přijde inspirace na puberťáckou, tak se do ní zase pustí.
Chtěla bych ty chytráky vidět, vždyť LL má za sebou za těch pár let knih a knih. A hlavně kolik čtenářů!! Já je mám všechny a čtu to několikrát dokola. Některé třeba jen 3x, ale jiné i 20x. A věřím, že za nějakých 5 let to začne číst i má nejstarší a já ji to budu mileráda půjčovat, protože některé věci tam jsou moc pěkně podané a dostatečně poučně vysvětlené na příkladech.

nety
autor
11. črc 2010

@lucisa přesně. A navíc vždy je nálada na jinou. Třeba ted čtu Náhradního prince, to je mám velice oblíbená a k létu se prostě hodí. Z těch více než padesáti knih mám své větší či menší favority, ale to každá z nás a každá má tu TOP 5 v jiném složení. Letos vyjde ještě jedna samostatná novinka, tipuju to na předvánoční trh. Paní lenička plánovala tři, ale měla vážné rodinné problémy, takže se vše zkomplikovalo. A to je další - najde se plno rejpalů, kterým vadí že píše tak "pomalu". LL je nejlepší česká autorka a od ní si s chutí přečtu i manuál na chov rybiček, protože v jejím podání to bude luxusní záležitost.
Také doufám, že se moje holčičky pomamí a budeme číst spolu 😀

lucisa
11. črc 2010

@nety ty brďo, ty máš podrobné informace 😉

nety
autor
11. črc 2010

@lucisa chodím na stránky paní Lenky www.lanczova.cz tam je vše napsaný 🙂 🙂 Koukni tam, pořádají se i setkání čtenářek s paní spisovatelkou 🙂))

lucisa
11. črc 2010

@nety Já už tam párkrát byla, ale teď dlouho ne, to je fakt.... 😒

nety
autor
11. črc 2010

Na Facebooku je i skupina Lanczovky, tam se tady dá dozvědět spousta informací

nety
autor
2. srp 2010

Tak holky, 6.srpna vyražte na procházku do knihkupectví, vychází nový romám pro ženy🙂 A možná se tam objeví někdo z našich " starých" známých 😀 😀

lucisa
2. srp 2010

@nety no super, už se těším, musím tam nenápadně sama, aby chlop zase nekroutil hlavou, už tak se mě ptá, jestli ta moje "sbírka" bude mít aspoň někdy nějakou cenu. Tak jsem ho ujistila, že až umřu, a počká ještě tak 100 let, že bude bohatý 😀 😀