Obrečela některá maminka pohlaví svého miminka?

marselina
18. črc 2008

ahoj maminky,chtěla bych se zeptat jestli některá z vás obrečela když jí lékař řekl pohlaví jejího miminka a ona si přitom přála pohlaví opačné.
mě se to stalo zrovna včera,strašně jsem si přála holčičku,kluka už doma máme,bude to zase kluk,sotva jsme vyšli s manželem z ordinace,spustili se mi slzy jak malé holce i když nejdůležitější je to že je miminko v pořádku,pořád slza nějaká ukápne.

kristi
18. črc 2008

ja jsem to vubec nemyslela ve vztahu k Laade, je mi jasny, ze to je uplne jina situace...a velmi smutna.

mne jen prijde proste divny ( tady uz je to celkem zvyk), ze jakmile se nekdo na neco konkretniho zepta, tak je kamenovan, ze mu nejde o zdravi,ale o pohlavi..

ja jsem proste stastna, ze mame holku a hotovo. Kluka bych obrecela, proste to vim- i kdyz bych si urcite bez problemu zvykla...

pink_blossom
18. črc 2008

sylvar: Ty jsi kamarádka Verunky s Olim,že? Sofinka je moc krásná 😉

smilers
18. črc 2008

gucci tady se prece nikdo nehada, jen se tu proste pisi nazory a kazdy nazor ma taky svou hodnotu at uz je jakykoliv 😉

jenze ono sem bohuzel nejde nepripsivat, protoze to proste nuti se sem jit podivat, co se tu vlastne resi

gucci
18. črc 2008

fajn, tak jestli se nehádáte, tak vás tu můžu v klidu nechat 😀

smilers
18. črc 2008

kristi nikdo tady nikoho prece nekamenuje,myslim, ze byta diskuze byla horsiho razeni 😉 vsechno to jsou nazory a nazory jsou proste od toho aby se vyslechly abud si z nich neco vezmeme nebo je s klidem prejdeme a je to 😉

pink_blossom
18. črc 2008

Přesně tak. Jakmile je založena takováto diskuze, musí člověk počítat i s negativními názory. Od toho ta veřejná fóra jsou. 😉

laada
18. črc 2008

gucci nemusíš nás tady nechávat... už jdeme 😉

svoma
18. črc 2008

Ahoj,tak já prvně chtěla kluka a byl to,pak jsem chtěla holčičiku,ale všichni mi říkali,že to bude určitě kluk,počítala jsem s tím,ani mi to nijak nevadilo,jen jsem opravdu chtěla holčičku a pak mi dr. na utz řekl,že je to holčička,brečela jsem radostí,už jsem s ní ani nepočítala. 😉

beranek
18. črc 2008

Ahoj, my jsme si přáli holčičku a máme holčičku...teda přáli, mně to bylo úplně jedno, přítel od počátku tvrdí, že budeme mít holčičku, na UTZ jsem byla ráda, že se to potvrdilo kvůli němu 😉 druhé dítě bychom chtěli taky holčičku, už jsme si nějak zvykli 🙂

pink_blossom
18. črc 2008

svoma, tak brečet radostí....TO JE JINÁ. Já budu brečet radostí, když se mi narodí zdravé miminečko 😉

svoma
18. črc 2008

Pink to chápu,já po porodu malé taky brečela radostí,že je zdravá,dost mě děsili,pořád se jim něco nelíbilo.Přeju ti,ať máš pohodové těhotenství a ať tě na jeho konci čeká zdravé miminko. 😉

pink_blossom
18. črc 2008

svoma: Kujůůůů

beranek
18. črc 2008

A dokážu pochopit, že některá budoucí maminka pláče, když se dozví pohlaví dítěte, prostě je to jiný stav, hormony lítají, člověk je lítostivý, nevidím na tom nic špatného.....až se mimčo narodí, pak to člověk uvidí úplně jinak 😉 Ale jinak fakt chápu....

mracik
18. črc 2008

tak ja sa priznám, že som na ultrazvuku pri druhom synovi vypustila jednu slzičku. Musela som sa sama na sebe smiať, že plačem kvôli takej hlúposti, ale tie tehotenské hormóny proste urobili svoje. Pri treťom synčekovi mi to ani nenapadlo, akosi som brala ako samozrejmosť, že to bude chalan.
Naopak mi strašne vadil ten tón doktorov pri ultrazvuku a sestier pri pôrode, že akože "bohužiaľ" chlapec 😒

beranek
18. črc 2008

A malicherných diskuzí tady je...je to jen o dané životní situaci a o tom, co každá prožila, každá mamka řeší jiné problémy, to je jasné 😉

mandulka
18. črc 2008

My si raději pohlaví nenechali prozradit a to jsem byla i na odběru plodové vody.Myslim,že po porodu budu brečet štěstím,že už je mimčo venku 😉 ať už vyleze cokoliv. 😀

martucha79
18. črc 2008

obrečet pohlaví miminka??? 😅 😅 😅 Ty brďo, holkýýýý 😒

beranek
18. črc 2008

Jo, a kamarádka má dva chlapečky a je ráda, že má toho druhého, protože tvrdí, že děti si víc rozumí a mají společné problémy, že se dokáží lépe pochopit, než když je to holka a kluk, takže nakonec bude výhra mít dva chlapečky 😵

mandulka
18. črc 2008

..ale rozumín marselin,že jí to vzalo,když už doma jednoho chlapáka má 😉 .Já když teď bude kluk,tak bych příště asi taky raději zdravou holčičku. 😉 A když to bude zdravý kluk budu za něj taky vděčná.A naopak 😎

helisek84
18. črc 2008

Když jsem pod srdíčkem nosila svoje dva poklady, všichni mi tipovali dva kluky...já si přála jen zdravé děti, výbavička byla neutrální a když nám po vyšetření v 21 tt, ze kterého mi spadl kámen ze srdce dr. řekl, že jsou to dvě holky, byli jsme s manželem vykulení, šťastní...ale šťastní především z toho, že jsou miminka zdravé, že je všechno tak, jak má být...Nepřemýšlela jsem nad tím, co bych si přála...toužila jsem po zdravých dětech, protože je to je opravdový dar v dnešním světě.

Se svým osudem patřím k laada a adajar...holčičky jsem porodila ve 24tt mrtvé. Bez jakýchkoliv předešlých komplikací, během 20 minut bylo všem a můj život se otočil vzhůru nohama...

Je spousta snažilek, které nemůžou otěhotně, je spousta nás, kterým život děti vzal, ještě dřív, než jsme jim stihli říct všechno, co jsme si přáli...Každá máme spoustu myšlenek, spoustu otázek....ale věřím, že žádnou z nás, které mají nějaký "problém" nenapadla jediná....až mezi nás přijde nový človíček..bude to holka nebo kluk?

Život nás fackuje ne proto, že my jsme něco provedli, že my si nevážíme svého štěstí...ale také proto, aby si i naše okolí uvědomilo priority vlastního života...

Co nás nezabije, to nás posílí..

kacerka
18. črc 2008

My jsme pohlaví předem znát nechtěli, tušili jsme kluka a kluka opravdu máme. Mně to bylo úplně jedno, ještě před porodem jsem byla šťastná za to, že to příroda zařídila za nás, páč bych fakt nevěděla, zda si "vybrat" holčičku či chlapečka.

U druhého už vím, že bych byla ráda za holčičku, ale bráškou pro Karlíka taky nepohrdnu, takže ať to bude tak či tak, rozhodně plakat nebudu 😉

niki2
18. črc 2008

Tak nam se podarilo otehotnet "horko tezko", presto jsem si vic prala holcicku, kluka jsem si nejak neumela predstavit. Docela dlouho jsme nechteli znat pohlavi, i kdyz jsme si rikali, ze treba mesic pred porodem si ho rict nechame, doktor to mel napsano v karte, ale pro nas tajemstvi. Na jedne kontrole na mne ale vykoukl naprosto jasny pindik a i doktor to potvrdil. Tak jsem byla trochu zklamana, ale sama nevim, zda z toho, ze to bude kluk, nebo spise z toho, ze mi vzal tu nadeji na holku nebo to prekvapeni. Ale nez jsem dosla domu, zacala jsem se tesit. A samozrejme jsem rada.
U druheho tehotenstvi nam rekli, ze to byl chlapecek, kdyz jsem v 9.tt mela zamlkle tehotenstvi. To jsem obrecela, protoze jsem se snazila to brat jako neco neurciteho a udelat za tim tlustou caru, ale kdyz rekli "chlapecek", hned to melo jiny rozmer. Ale zase na druhou stranu jsem si rekla, jednoho zdraveho kluka uz mame, tak aspon vime, ze nejaky problem neni vazan na muzske pohlavi.
Kdyz jsem byla tehotna potreti, mela jsem hrozny strach jak to dopadne, po tom ZT nam jeste nasli u manzela chromozomalni prestavbu, takze rizikove dost velke, takze nejake pohlavi me vubec nezajimalo. Brecela jsem po plodovce, ale stestim, ze je miminko zdrave. Pohlavi jsem si nenechala rict az do konce, takze na porodnim sale na nas vykoukl opet kluk. Jsme hrozne stastni, predpokladam, ze za holcicku bychom byli zrovna tak.
Takze jsem chtela holku, mam dva kluky, jsem za ne hrozne stastna a uz jsem si rikala, ze kdyby to nahodou vyslo napotreti, ze bych snad uz radsi zase kluka 😉

brundik
18. črc 2008

Slevik, nekdo pochopi, ze dite je zazrak uz pred pocetim 😉
Pohlavi ditete urcite neobrecim, ale asi obulim to az zjistim, ze jsem tehu a jeste pekelnejc obulim prichod prcka na svet. Snad se dockam 😔

ygreen
18. črc 2008

já si od začátku těhu byla jistá, že je to kluk a čekala jsem až na 24tt na 4D utz aby mi to doktor potvrdil. Když mi řekli že je to opravdu kluk, byla jsem hrozně šťastná. S manželem nám to bylo vcelku jedno, hlavně ať je to zdraví, ale já chtěla tak 70 na 30 kluka a manža tak 60 na 50 🙂
Jo a moc bych si přála ještě dva kluky, nějak o děvče nestojím, ale to říkám teď - pokud se zadaří a bude to holčička, tak budeme taky moc šťastný 😉

A musim se připojit k názoru Kristi. Kdyby se téma jmenovalo "Plakala jsem nad zjištěným pohlaví miminka, myslíte že je to povrchní?, tak neřeknu, ale téma bylo jasně definované. A navíc si nemyslím, že je na tomhle fóru nutné někomu připomínat, že nejdůležitější je zdraví, jak mají některé štěstí a jiné ne, apod. To všechny víme 😉

ronie
18. črc 2008

Tak já nevim že se pořád někdo musí hádat a hlavně nedokáže se vcítít do druhého pocitů, já tedy souhlasím s kristi, hormony dělají hodně a když si někdo ve skrytu duše přeje určité pohlaví, hlavně tedy když už jedno, dvě děti jednoho pohlaví má, tak naprosot pochopím, že nějaká ta slza může kápnout..nepřijde mi na tom lautr nic divnýho sakra 😠 😠 to jako ty holčiny co to tu přiznaly jsou teď považovány za šílené a hloupé, že krom zdraví, které je jim naprosto jasně nadevše měly ještě další přánííííííí??????? 😠 😝 Já osobně brečet určitě nebudu když to bude zase kluk, ale chápu ty co ano, já totiž budu rodit tak dlouho dokud nebude holčička 😀 😀 NO a holky které o miminko přišl-a já mezi ně taky trochu patřím, tak ty taky chápu, jejich postoj, ale měli bychom se koukat na svět někdy i očima druhých, těch co podobnou situaci jako my nezažily. Páčko 😉

a mimochodem já teda v těhu obrečim ladas co takže pohlaví dítěte mi až tak malicherný nepřijde oproti třeba rozlitému kafi 😀

brundik
18. črc 2008

Ronie, kliddd 😉 Tady se nikdo nehada 🙂 To s tim koukanim se na svet ocima druheho by melo platit oboustrane. Proto ty rozdilne nazory 😉

ronie
18. črc 2008

😀 😀 brun já sem v kliduuuuu už 😀 😉 to víš ..hormony 😀 😉

marselina
autor
18. črc 2008

holky já chápu všechny které jste o miminka přišli nebo se vám nedaří otěhotnět,zdraví miminka je oparvdu nejpřednější a za to že je miminko zatím v pořádku jsem opravdu ráda,mě jen zajímalo jestli přišlo prostě jenom mě líto to že budeme mít dva chlapečky místo párečku,od začátku těhu jsem cítila chlapečka,ale těhotenství bylo uplně jiné než u prvního,také nemám skoro vůbec žádné bříško oproti tomu prvnímu a chutě jsou také jiné,tak jsem v koutku duše doufala v děvčátko a tím že i pan doktor oznámil chlapečka to na mě nějak dopadlo a začali téct slzy.za miminko jsme ale rádi,podařilo se nám otěhotnět během 14dnů.dnes je to už lepší,zvykám si místo své vysněné růžové na modrou a začínáme pomalu nakupovat oblečení pro mimi.

ambret
18. črc 2008

Ahojky, musím se k vám přidat. Přiznávám se, že jsem obrečela, když mi řekli, že čekáme 3 holčičku, já jsem si byla tak jistá, že už to musí být kluk 😅 Ted čekáme 4 mimí, já počítám s tím, že mi prostě kluky neumíme a manža tááák moc toho kluka chce, ale ať to bude co to bude, hlavně aby to bylo zdravé 😅

brundik
18. črc 2008

Ronie, no jo ty hormony 😀