Odsávačka do nosu pro miminko

adina23
30. bře 2018

Dobry den, chci se vas zeptat? Mate zkusenosti s elektronickou odsavackou?? A klasickou ? Co bys jste mi doporucili dekuji

zdenkaell
30. bře 2018

Mám odsavacku ma vysavač a spokojenost.

gabkekoczi
30. bře 2018

Taky máme tu na vysavač a super. Krásně to vždy dětem vytáhne. A i když 3 letá dcera už umí smrkat, tak i jí odsáváme, když má tu rýmu velikou.

dominikaromanova
30. bře 2018

Máme obě, odsávačka na vysavač je mnohem rychlejší a malý u ní ani neřve. Takže za mě spokojenost. Klasická se nám neosvědčila.

adau
30. bře 2018

Na vysavac, je to rychly a dukladny. Koupili jsme klasickou komurku se kterou se vysava pusou, ale moc nam to tak neslo, tak ji manzel upravil na vysavac

lenysek1988
30. bře 2018

Klasická byla boj a stejně jsem vše neodsála. Na vysavač je lepší a je to rychlejší.

erimi
30. bře 2018

Máme na vysavač, veľmi dobrá ale velký boj !!! ☹😉 Malý nechce vôbec 😢

adina23
autor
30. bře 2018

@lenysek1988 Ktera je lepsi ? Elektricka? Nebo vysavacka?

kaneshiro
30. bře 2018

Já od narození malého používám nosátko (odsávačka na vysavač) a nemohu si ji vynachválit.

lenysek1988
31. bře 2018

@adina23 Elektrickou jsou neměla,zbytečně jsem neinvestovala do něčeho u čeho nemám jistotu. Měla jsem mechanickou do pusy a teď mám k tomu i na vysavač.

dc2015
31. bře 2018

Na vysavač jsme dostali. Možná blbou, ale teda za mě velké NE. Malý plakal, zkoušela jsem na sobě a už bych to nikdy nepoužila, bylo to něco extrémně nepříjemného. Elektrickou jsem nezkoušela, mám takovou tu do úst, se dvěma hadičkami... Jasně, trvá to dýl než s tou na vysavač, ale funguje a není to zdaleka tak nepříjemné. Holky, co používáte na vysavač, zkoušely jste to na sobě? Čekáme druhé, zajímalo by mě, jestli máme jen špatnou, nebo jestli ten pocit, že vám to vysaje mozek z hlavy, je normální.

lv
31. bře 2018

@dc2015 asi špatnou, sálo to maličko, nic nepříjemného to nebylo, holky i chodily sami, že chtějí odsát (kolem roku, roku a půl)

luj89
31. bře 2018

ja koupila takovou tu klasickou za par korun s tim, ze bych pak pripadne dokoupila nejakou lepsi. dceri je 9 mes. a zatim jsem ji nepotrebovala. Nechtelo se mi investovat do neceho, co treba ani nepouziji. Navic mame tycovy vysavac...

lenysek1988
31. bře 2018

@dc2015 Zkoušela,ale mám velkou nosní dírku na to. Jsem měla v plánu,že ji budu používat,když budu mít tuhou rýmu.

dominikaromanova
31. bře 2018

@dc2015, ano, zkoušela jsem to nejprve na sobě. Nic hrozného to nebylo, a malý u toho nepláče.

dc2015
31. bře 2018

@dominikaromanova Tak mám asi fakt nějakou špatnou... A jakou konkrétně máte?

dominikaromanova
31. bře 2018

@dc2015, máme nosátko.

vladienka
31. bře 2018

@dc2015 to je nejake divne, ja som to tiez najprv skusila na sebe a je to uplne jemne. Tiez mame nosatko

kackakastanka
31. bře 2018

taky máme nosátko a ty na vysavač jsou právě dělaný tak, aby tam byla redukce a vysává to něžně, budete mít vadnou...