Oficiální eshop Next - nic není skladem?

drndoslavv
27. zář 2018

Mamky, nakupujete nektera na strankach Next? Temer na cokoliv kliknu a dam do kosiku, vyskoci mi ze to neni skladem. Mam tam uz tak padesat veci a skladem jsou dve. Nechapu.

leilinka1234
27. zář 2018

... A tomu říkám problém :D

luciebx
27. zář 2018

a to nakupujes v tech jejich slevach? nebo normalne?

lencamat
27. zář 2018

My mame obchod next v ostrave

drndoslavv
autor
27. zář 2018

Normalne, ve slevach ne. A problem to je 🙂 Protoze maly potrebuje zimni bundu a halenky s dlouhym 🙂 A prijde mi divne, ze devadesat procent zbozi mi to ukazuje, ze neni skladem. Tak proste jestli o tom nekdo neco nevi, nebo jestli mam pokazeny mobil 🙂)

drndoslavv
autor
27. zář 2018

Jo a tech padesat veci tam nemam proto, ze bych je chtela, ale protoze zkousim, jestli jsou skladem, nebo ne. Nezobrazuje se to z vetsiny primo, ale az to dam do kosiku.

madrilena
27. zář 2018

@drndoslavv U Nextu už je tohle delší dobu zcela standardní záležitost. Na netu už jsem od nich hodně dlouho nic nenakoupila. A když nad tím tak přemýšlím, už jsem od nich ani nedostala nějakou dobu nový sezónní katalog. Jde to s nima nějak z kopce...

madrilena
27. zář 2018

@drndoslavv zkus mango nebo zaru. Ty to mají taky online

arrowka
27. zář 2018

@drndoslavv A jak malý je malý? 🙂 Zkouším to na PC a u hodně větších velikostí (od 98 výš) to ukazuje vyprodáno až v košíku, přesně jak píšeš. Buď jim to blbne nebo to je normálka. Já tam nenakupuju, kupuju outlet skladem na MMB.

drndoslavv
autor
27. zář 2018

Jo, jenze me se prave libi Next. Ach jo. Zajimave, ze kdyz se prihlasim na nemeckou verzi Nextu, tak tam je skladem skoro vse. A je pravda, ze v lete jsem tam chtela objednat tricko a kratasky a taky mi tam skocilo, ze nejsou skladem, ale dal jsem to nezkoumala.

drndoslavv
autor
27. zář 2018

Kdyz jsem posilala dotaz do Next chatu, tak mi anglani ohledne dotazu proc nemaji skoro nic skladem a treba na nemeckych strankach skoro vse, odpovedeli jako vzdy neco z ceho nejsem vubec chytrejsi.Cosi ze; Protoze lide nakupuji na jejich strankach a nepokousejte se nakupovat na nemeckych.

drndoslavv
autor
27. zář 2018

No, prave to me taky napadlo, jestli to neblbne jim, nebo me.. Ale asi v tom bude neco jineho. Maly ma ted velikost 104.

lussinka88
27. zář 2018

@drndoslavv me to taky neslo, tak jsem objednala pres prodejnu... ale nevim jak daleko ji mas

drndoslavv
autor
28. zář 2018

Hmm, prodejnu mám právě hodinu cesty. Kdyby se o tom ještě někdo něco dozvěděl, tak budu ráda. Vůbec nevím, jestli na ty stránky ještě vůbec chodit a vyhlížet tam malému oblečení.. Ještě se dají využít dovozci přes ten minibazar, ale termíny dodání jsou celkem dlouhé a zboží nejde vyměnit, nebo vratit ze..

puresin
28. zář 2018

@drndoslavv Je to bohuzel normalni, je velka poptavka. Ale staci treba den pockat, naskladnuji dost zkusene a rychle. 🙂

britney
28. zář 2018

Tady v uk vetsina zbozi je, takze to musi byt jen pro zahranici.

drndoslavv
autor
29. zář 2018

Tak dneska uz slo objednat vse co jsem potrebovala, tak jsem to urychlene zaplatila 🙂) Zvlastni, ze se mi podarilo objednat i bundu, na ktrerou jsem se konkretne ptala v chatu Next par dni zpet a pani mi tvrdila, ze ji naskladnovat v dohledne dobe nebudou.

drndoslavv
autor
29. zář 2018

Jeste bych upresnila, ze se me ptala i na to, ze ktereho statu objednavam.