OGTT test, dá se ten sladkej lektvar vůbec vypít?

duhovakony
16. dub 2018

Ve stredu jdu na gkukozovej test...holky da se to ten sladkej ,,lektvar" vubec se netesim jeste byt tak dlouho na lacno...😥

duhovakony
autor
18. dub 2018

@rybka123456789 taky bych to nevidela tak tragicky

sun18
18. dub 2018

@duhovakony Neměla a citrón poradila sestra na gyn.

jaamartina
24. bře 2020

Ahoj,
já byla dnes v AESKULABu na Budějovické a chutnalo to jako Fanta bez bublinek, takže paráda. Ničeho bych se nebála.

puhelin
24. bře 2020

@jaamartina U nas v okresni nemocnici maji taky tu "vybublanou fantu". Dala jsem to pokazde na ex, at to mam rychle za sebou.

jako_mala_holka
24. bře 2020

Byla jsem na zacatku brezna, dali nam to do prineseneho cerneho caje... vypit se to dalo, proste hnusne preslazeny caj, ale bylo mi pak spatne, mela jsem mzitky pred ocima a chtelo se mi zvracet... nastesti jsem si mohla lehnout, tak jsem jim to tam prolezela... brali mi i krev vleze 😀 a teda nesmeli jsme nikam chodit z cekarny ani nic pit az do ukonceni odberu... ale bylo nas tam jen 5 tehotnych, jinak nikdo

jako_mala_holka
24. bře 2020

@duhovakony ano, me bylo soufl, na omdleni, ale napit jsem se nemohla, dovolili mi si lehnout 🙂 uz docitam, ze jsi to zmakla, tak at jsou vysledky ok, ja mela prvni odber na lacno 4,9 a bylo to vse ok 🎉

evawest
24. bře 2020

Ja jsem byla dneska, napoj byl malinovy a me hrozne chutnal. 😅 z prstu pred napojem jsem mela hodnotu 4,7 a behem tech dvou hodin jsem mohla pit jen vodu. Prvni pulhodinu mi bylo divne, trochu se mi motala hlava, ale pak uz uplne v pohode. 👍

duhovakony
autor
28. bře 2020

@jako_mala_holka nezamkla...uz je to dva roky🤣ale vse tenkrat dobre dopadlo...jen sem se tenkrat dost napila a to sem nesmela...uz si ale nepamatuju jak to bylo🤣

jako_mala_holka
28. bře 2020

@duhovakony jeej, ja si nevsimla, jak stara je to diskuse 🙂 tak aspon ze to tehdy dopadlo dobre 🙂

duhovakony
autor
28. bře 2020

@jako_mala_holka neva🙂rada vzpominam😉