Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

OGTT test, dá se ten sladkej lektvar vůbec vypít?

duhovakony
16. dub 2018

Ve stredu jdu na gkukozovej test...holky da se to ten sladkej ,,lektvar" vubec se netesim jeste byt tak dlouho na lacno...😥

barunka1408
16. dub 2018

Mě to docela chutnalo, měla jsem ten s příchutí ne čistou glukozu a chutnalo to jak hodně sladká fanta.

duhovakony
autor
16. dub 2018

@barunka1408 gurmanka😊ja sibmam vzit sebou nejaky horky caj abych si to mohla zredit,tak pocitam ze dostanu bez prichute.

misicka1988
16. dub 2018

@duhovakony Mě to také docela chutnalo , pomerančová příchuť. V pohodě se to dalo. Když jsem byla před více jak 13 ti lety , tak to bylo bez příchutě , a to tedy bylo mnohem horší. Ale dnes už to myslím všude dochucují 🙂

tercula
16. dub 2018

já jdu za týden v pondělí, ani mi tak nevadí pít tu slaďárnu, spíš se bojím výsledku, protože jsem měla ve 11tt glukózu přesně hraniční 5,1, při druhém odběru už 4,9 tak mě naštěstí nechali, ale stejně...

norna
16. dub 2018

@duhovakony ahoj ja si taky mohla prinest 0,5l cerneho caje...zredili to tim cajem a ve vysledku to bylo jako preslazeny caj ..nic hrozneho...nejhorsi bylo to dlouhe cekani...🙂

barunka1408
16. dub 2018

@duhovakony tak to bude asi ta klasická glukóza :/ nejde si u vás připlatit za tu příchuť někde to tak maj. Nemá to ani konzistenci jako sirup, proste hodně sladká šťáva

werumka
16. dub 2018

@duhovakony
@barunka1408 ta ochucená glukóza jde koupit v lékárně. Tusim ze je to višeň, pomeranč, citron. Hlavně by to mely být maximálně 3dcl. Jako prevence nevolností a pak i proto, aby se to dali vypít v co nejkratší době 😉

duhovakony
autor
16. dub 2018

@misicka1988 tak uvidime ☺snad to bude bez zbytecnych nevolnosti☺

duhovakony
autor
16. dub 2018

@tercula tak at to dopadne dobre...ja mela pri poslednim testu 3,9

duhovakony
autor
16. dub 2018

@norna prave toho se desim uplne nejvic...neni mi dycky dobre kdyz musim byt na lacno...a jeste tam byt takovou dobu...😕☺

vanea
AMBASADORKA
16. dub 2018

Neboj, bude to dobrý =) mě dali malou flaštičku, na tři loky jsem to vypila a hotovo...měla jsem bez příchutě, nabídli mi, že mi to můžou dát do čaje, ale přijde mi lepší to zvládnout v tom malém množství, než to pít jakou dobu. Jak byl ráno hlad, tak jsem to poměrně uvítala:D vem si svačinu, aby sis dala až bude test za tebou

duhovakony
autor
16. dub 2018

@barunka1408 to nevim neptala jsem se....vzdycky se ke vsemu postavim s tim ze to musim zvladnout tak jak to je...tak snad to zvladnu i ted☺

norna
16. dub 2018

@duhovakony me taky vzdy neni nejlepe na lacno ale zase je pravda ze me ten preslazeny cajik pekne zaplácl bricho takze v pohode 🙂 mela jsem tam s sebou pritele takze jsme kecali ,hrali spolu hry na mobilu takze to pak krasne uteklo:D

pavca1982
16. dub 2018

Vypít se to dá úplně v pohodě i neředěné, ale mě se udělalo špatně až po tom šoku z tolika cukru.Člověk je na lačno a pak do sebe vrzne takový množství.Je to zátěžový test.Mě bylo šoufl pokaždý, ale vydržet se to musí.

eldrag
16. dub 2018

záleží který roztok ti dají,jsou celkem chutné, ale ten ve sklenici hneda lekovka je tedy na zeblití. Někde dovolují naředit s čajem nebo džusem, jinde zase vubec nesmis pit... chce si to zjistit jak to daná laborator dělá

duhovakony
autor
16. dub 2018

@pavca1982 a nevite co se stane kdyz se nedej boze pozvracim?to bych musela znovu absolvovat..?😣

duhovakony
autor
16. dub 2018

@eldrag mam si donest kterykoli horky caj

pavca1982
16. dub 2018

@duhovakony No to je potom test neplatný, hladina cukru by potom byla ovlivněna.Test by asi chtěla lékařka zopakovat. Každopádně mějte na paměti a to i k porodu, že Vás nemůže nikdo do ničeho nutit.😉

alfirinv
16. dub 2018

@duhovakony Podle mě ti spíš jen naberou glykovaný hemoglobin (dlouhý cukr) a do opakování tě nutit nebudou. Já tenhle test taky nedala, byla to nějaká příchuť a bylo to naprosto nepoživatelně kyselý, měla jsem pocit, že mi to snad vyžere díru d žaludku. Kdyby to nechali prostě jenom sladký, udělali by líp. Vypila jsem to tak do třetiny, pak jim to donesla zpátky, že víc už prostě nedám a poblít se tam nehodlám 😀 Nikdo mi neřekl ani popel. V klidu, prostě to zkus a uvidíš, nikdo to do tebe násilím lít nebude 😉

astyna
16. dub 2018

mě to chutnalo, něco jako sprite :D

oveckaluky
16. dub 2018

@misicka1988 Děkuji za dobrou zpráv, já byla před 12 lety a byl to hnus - tak to už mi nevadí, že tam musím, s příchutí to snad dám 😀

pucmelinka
16. dub 2018

Ja byla vloni v zime, nechutnalo mi to, kafe ani caj nesladim...jen mi teda bylo po vypiti na omdleni...

travnulee
16. dub 2018

Ja si to čajem naředit nemohla, dostala jsem to už naředění bez příchutě, vypít se to dalo, dala jsem to ale raději na jeden zátah.

mamamtbo
17. dub 2018

Ja pila 2x, poprve na ex a desne mi to chutnalo - mela jsem teh. cukrovku, podruhe mi to moc nejelo a cukrovku jsem nemela. poprve jsem pit mohla v prubehu testu vodu, podruhe nic..

sun18
17. dub 2018

Doporučuji vzít si citrónu a vypít to najednou. Jdu v pondělí, tak jsem zvědavá, zda to letos dám bez problémů.

rybka123456789
17. dub 2018

Mela jsem bez prichute, vychlazenou a vypila bych toho klidne vic, bylo to fakt dobrý :D moc se z toho nadělá.

duhovakony
autor
17. dub 2018

@rybka123456789 uz se tesim az to zitra vypiju na ex a budu chtit dalsi rundu uz na svuj ucet🤣😁

duhovakony
autor
17. dub 2018

@sun18 citronu? Ja beru caj neslazenej tak bud to dam samotny a nebo ne.....mela ste velke potize?

duhovakony
autor
18. dub 2018

Tak to mam holky zasebou vypit to bylo v pohode vazne jen preslazenej caj..ale po vypiti jsem tak po 15minutach musela dat 4 loky toho horkyho caje protoze se mi tocila hlava...tak mi sestricka rikala ze snad to vyjde abych se moc nenaredila...jenze ja musela jinak bych sebou flakla..stalo se vam neco podobneho?

rybka123456789
18. dub 2018

Já jsem měla povoleno normálně pít čistou vodu.

Sem začni psát odpověď...

Odešli