• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Okamžik oplodnění. Poznaly jste ho intuitivně?

9. ledna 2012 
@zlatickon Neboj, až tvůj přítel uvidí poprvé pozitivní těhu test, tak změkne tak, že ho nepoznáš :wink: Jako ten můj :grinning:
8. led 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to on chce taky mimi,hrozně moc ale když mě vidi jak jsem pořad na strankach o mimi,tehu atd.a jak pořad lítam s teploměrem,zapisuju a hodnotím tak mi říka že jsem blazínek.ono spíš je mu pak líto že jsem smutná když přijde mrcha
9. led 2012 v 08:23  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to my když jsme se začali snažit, tak jsme si představovala že UŽ. a nic po pár měsících už jsem o to mpřestala tal přemýšlet. A v srpnu nám to vyšlo, zatím to jde tak hladce až si někdy říkám že to není možný že jsme VTOM. A těhlokvský test jsm si nedělala. Srpen a začátek září byl dost hektický, dvojí dovolená a stres v práci. Jen jsem na sobě začala pozorovat znaky, krom zpožděné MS (což bez prášků byl u mě normál) jako citlivost prsou a citlivost na pachy a zvětšené bříško. To jsem nemohla nosit utažené kalhoty. No nakonec jsme byla na kontrole asi v 6tt a pan doktor se divil že jsme to vydržela bez testu :grinning:. A přítel? Vzpoměla jsem si jak kamarádka mi říkala, že její manžel začal prcka brát vážně, až když ho uviděl na ultrazvuku. Tak jsme to taky tak udělala a hle je na měkko :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek