Pohlaví dítěte podle stravy. Poznaly jste?

miszulicka
14. pro 2020

Ahoj holky. Mám možná blbou otázku ale leží mi v hlavě a nenašla jsem odpověď. Tak se zeptám poznali jsem u druhého těhotenství podle co jíte prostě podle stravy co čekáte?? Podle toho n co máte chutě?? Já mám chuť na česnekové pomazánky 🙂)

mamikry
14. pro 2020

@miszulicka Trikrat jsem mela chut na podobne veci omacky a polevky. Poctvrte na sladke, ovoce, syry, nemusim moc uzeniny. A pohlavi porad stejne 🙂.

keksik002
14. pro 2020

Ehm.. Ne nemyslim si ze to tim je.. Ani nic ostatniho. Mamka ma dve dcery, u jedne jedla kysele a zeleninu a u druhe sladke a masa.. ;)

miszulicka
autor
14. pro 2020

Já někde četla (samozřejmě nemůžu věřit vše co se píše 🙂) že když je větší chuť na sladké je to spíše děvče a když na slané tak chlapec 😁

mamikry
14. pro 2020

@miszulicka Cpala jsem se sladkym jak protrzena a holcicka to neni 😉

veroniquecz
14. pro 2020

U první dcery jsem ujížděla na mase, u druhé ho nemůžu ani cítit a jedu na sladkem, takže obě holky a každé tehu jiné 🤷🏻‍♀️

daasqua
14. pro 2020

U dcery jsem měla chutě na rajskou, hovězí, hodně sladké, spíš lehčí jídla, meruňky a ovoce. U kluka naopak na kyselé (okurkyyyyyy 😀), ostrá jídla, hutnější, prasárničky, slané věci. Obě těhu se cítím jinak a obecně jsou všechny babské povídačky ohledně pohlaví u mě dokonale přesné (i strava před otěhotněním, ovulace, srdeční tep dítěte, HCG apod).

malenka3
14. pro 2020

Žádné speciální chutě ani jedno těhotenství, sladké jedu pořád 😄 mám dvě holky. Tohle jsou babský řeči 😄

levandule_k
14. pro 2020

@miszulicka Myslím, že si budeš muset počkat na ultrazvuk😉

dejvitka
14. pro 2020

@miszulicka ja mela v tehotenstvi chute na kysele, po slanem jsem se mohla utlouct a sladke jsem nemohla ani videt. Mam holcicku. Ted jsem tehotna podruhe, pohlavi nevim zatim, chute zadne specialni, zadne preference 🙂

jjasmina
14. pro 2020

Těhotenství ze mě udělalo dočasnou vegetariánku a máme holčičku 🙂

meronym
14. pro 2020

@miszulicka Ja se v prvnim tehotenstvi nemohla dojist makovych kolacu, ve druhem zase slanych veci. Prvni kluk, druha holka. Presne obracene nez se rika...

mari2
14. pro 2020

Já měla chuť spíš na sladké, ovoce... Do teď (snad pár dní před porodem) nemusím maso, a čekám kluka ;).
Myslím, že podle tohohle to fakt nepoznáš....

nina004
14. pro 2020

@miszulicka Za seba môžem povedať,že som vždy milovala sladké až v prehnanom množstve. V tehotenstve som sa sladkého vôbec nedotkla a bude to chlapec. Sestra sladké nikdy nemusela, mala neskutočne celodenné nevoľnosti, jediné,čo nevyblila boli palacinky a bude to dievčatko. Ešte aj bruško máme obe iné. Mne ide dosť dopredu a jej do strán.

astyna88
14. pro 2020

Tři nutelly padly za vlast, nemohla jsem projít kolem cukrárny a v mrazáku byla vždy zmrzlina, u druhého jen maso, maso, maso... A všechno to byli kluci 😊 a ten, u kterého jsem jedla sladké, tak sladké vůbec nemusí, podobně jako ten, u kterého jsem pořád jedla jen maso 🤣🤣

baraskaska
14. pro 2020

U druhe dcery jsem mela uplne jine chute, u prvni jogurty u druhy jsem k jogurtu ani necuchla. U prvni houby u druhe se mi z hub delalo spatne. U prvni jsem kafe pila od zacatku u druhe to bylo prvni vec po ktere mi bylo zle u prvni mi chutnali vic jemny cjute u druhe ostrejsi a vonelo mi maso a masny vyrobky coz jako u vegetarianky je docela blby🤣 akorat premyslim ze vlastne to druhy kluk je jen to neni videt 🤣🤣🤣🙈

baraskaska
14. pro 2020

Jako s chutema mi prijde ze to vubec nesedi. Dam echo za dva mesice az se dozvi kamaradka co ceka. Protoze taky rika ze ma kazdy tehotenstvi chute jinaci. Jinak cesnek u druhe taky vedl. Celkove ostra jidla, nekdy az moc. A i ted ma dcera ostrejsi jidla rada. Kolikrat si udelam ostrej salat k veceri a ona i presto ho proste musi bastit.

veronika9595
14. pro 2020

@miszulicka já nemám chuť na nic, tak čekám asi něco mezi 😂 ale proč ne, dneska je to moderní nemít jasné pohlaví😂😂

atisak
14. pro 2020

@miszulicka Měla jsem chuť na maso a párky. A syn to miluje, hlavně ty párky 😀 Je to teda kluk. Možná se podle stravy pohlaví určit nedá, ale zato prý si to dítě volí, na co má chuť. Ke konci tehu jsem hodně jedla pomelo a to syn taky úplně zbožňuje 😀

izz76
14. pro 2020

Jedla jsem v obou těhotenství tuny ovoce, zmrzliny, gumové medvídky, čokoládu.. Z vetsiny vařeného jídla se mi zvedal žaludek.. Mam dvě holky.

lovemusicsun
14. pro 2020

Já v prvním těhotenství chutě na maso a majonézové saláty. V druhém chutě jedině na sladké, nic jiného jsem nejedla. A mám dvě holky.

michaela1990xx
15. pro 2020

@miszulicka tomu bych neverila. Ja taky začala jist v těhotenství spíš sladké a všichni pořá, ze to bude holčička a mame chlapečka 😊💙

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru