Pohlaví dítěte podle prstýnků 😀😉

copakova22
2. říj 2017

Ahojte holky chtěla jsem se zeptat jestli máte některá zkušenost s pohlavím miminka podle prstýnků..😊 tak si vzpomíná že když jsem měla jenom dva syny tak mi to kamarádka dělala s mojim vlasem a snubním prstenem a tehdy mi vyšlo že mám dva kluky...což byla pravda a ta že budu mít Este další dva a jako páté bude holčička ..tehdy jsem se tomu smála jako že tolik kluků ale nedávno jsem jsi na to zpomela protože čekám 5 dítě a pravda je ta že mám fakt 4 zdravé a krásné syny tak si myslím že prstýnek nelhal a teďka mám právě v hlavě to že cekame 5 dítě a že podle toho prstýnků by to měla být holka která by byla vlastně vytoužená protože si ji s manželem moc přejeme ..a kdo by ne že po čtyřech synech 😑😑tak jsem se chtěla zeptat jestli s tím někdo máte zkušenost jestli to někomu vyšlo ...zkoušela jsem si to dnes nad dlaní a fakt semi to kyve 4x na kluka a po 5 to krouží na holku a když to dám jen nad brisko tak to začne hned kroužit děkuji moc za vaše odpovědi 😄😄 jen tak pro zábavu

hope09
2. říj 2017

Já bych tomu věřila. Kamarádka mi říkala x případů z jejího okolí, kdy to vyšlo úplně přesně 🙂

copakova22
autor
2. říj 2017

@hope09 díky za super odpověď ..bylo by to moc pěkné kdyby to vyšlo tu holčičku si moc přejeme no..nezbývá jen čekat 😏😏

lmartinkova85
2. říj 2017

Tak já to schválně zkoušela a kroužilo se mi to 2krat...mam dva kluky. A kyvadlo jednou (plánujeme jeste jedno) tak to je nějak opačné ne? 😂

copakova22
autor
2. říj 2017

Hahha
@lmartinkova85 tak to je nejake zvláštní 😂😂co jsem slysela od znamych a co jsem četla na různých diskuzích tak to všem vyšlo přesně ..no je to fakt zajímavé

bielanevesta
2. říj 2017

Mne zo vyšlo. 😉😊

bielanevesta
2. říj 2017

*to

radulka57
2. říj 2017

mě to nevyšlo, naštěstí! přála sem si moc druhou holčičku a tak jsem se po pohlaví pídila co nejdřív a zkoušela sem vše možné a podle prstýnku to byl kluk, ale je to ta vysněná druhá holčička 🙂

lucbra06
2. říj 2017

Mě to vyšlo 🙂

barumat
2. říj 2017

Jak se to jako dělá?

zulubo
2. říj 2017

Ahoj 🙂 mě to kdysi dělala kamarádka a kyvadlo mi říkalo kluka a pak mi říkalo dvojčata kluka a holku. Kluka už čekám 🙂 tak jsem zvědavá na příště. Ale osobně tomu věřím. Přeji ať se vytoužena holčička zadari 😉

market1512
2. říj 2017

Ahoj, a co zkusit jeste tohle? Omlouvám se, ze se to teda netyka prstynku, snad se nebudes zlobit. Mne to vyslo v obou případech, i sestre, sestrenici a rade kamaradek (nektere taky psaly, ze jim to samozřejmě nesouhlasi, ale bylo jich mene) ☺

lmartinkova85
2. říj 2017

@market1512 zlobit určitě ne-e 🙂 já toto zkoušela u druhého vyšla mi holka a ono kluk... mam to asi naopak 😂😂

lmartinkova85
2. říj 2017

kdyby se ted v záři podařilo vychází holka...takze kluk 😀

vissper
2. říj 2017

Mě to vyšlo. Kroužil mi nad bříškem a mám holku. A u prvního mi nad bříškem kýval a byl to kluk. Klukovi už je 8 let a holčičce jsou 4 měsíce 😉

vissper
2. říj 2017

A podle tabulky mi to vyšlo jen u holčičky. Kluk měl byt podle tabulky holka 😅

copakova22
autor
2. říj 2017

@zulubo děkuji za odpověď jsem strašně zvědavá no spíš mocccc moc si ji přejeme mít doma princeznu

copakova22
autor
2. říj 2017

@market1512 děkuji podle toho je mi 24 a otěhotněla jsem konec srpna začátek září a tam je D takže asi holčička 😍😍bylo by to super vytoužené

copakova22
autor
2. říj 2017

@vissper děkuji za odpovědi noo moc toužíme po holčičce doufáme jen že se to povedlo ta kačenka 😍😍😘😘😂😂

kristynka1989
2. říj 2017

@market1512 tak podle tabulky jsem si 8 let nevšimla, ze mám doma chlapečka 😂

babanci
3. říj 2017

Tchyně mi to dělala u třetího dítěte, je teda otázkou, jestli to uměla, ale nevyšlo to. Když mi bylo 17 let, byla jsme s kamarádkou u cikánky, co mi četla z ruky. Předpověděla mi tři dcery a kamarádce jednu. A to vyšlo. 🙂

zulubo
3. říj 2017

@copakova22 není za co 🙂 já jsem taky zvědavá jak mi to vyjde příště 🙂 nedivím se ze jsi zvědavá, já bych byla taky, a jsme ženské máme to v povaze 😉 a moc vám tu holčičku přeji 😍

majkylove
3. říj 2017

Zrovna včera mi to dělala kamarádka a dle ní je to kluk,pry se ještě nespletla,no já strašně doufám že se plete 😁 dle tabulky mi prvni sedí že to je kluk a teď to má být holka,už jsem fakt napnutá 😊

copakova22
autor
4. říj 2017

@zulubo děkuji 😍

copakova22
autor
4. říj 2017

@majkylove uvidíš jestli se tvoje kamarádka spletla nebo ne 😂 držim palecky potom písní co čekáš ..já jsem taky moc zvědavá a kdo by nebyl že po 4 synech

zulubo
4. říj 2017

@copakova22 není vůbec za co 😍
Kdyby jsi si vzpomněla, napiš jestli se fakt povedlo 😉😍

copakova22
autor
4. říj 2017

@zulubo jj určitě písnu ale jsem moc netrpeliva už aby to bylo..😘uvidíme v jakém tt to půjde vidět

zulubo
4. říj 2017

@copakova22 budu se těšit 😉 tak dneska už je to vidět hodně brzo, takže myslím ze se brzy dockas 😘