Pohlaví dítěte podle bříška

copakova22
9. říj 2017

Ahoj holky určitě také znáte jednu z babských pověr že sedá poznat pohlaví podle tvaru bříska ..že prý když břísko roste jako kdyby více do špičky tak je to chlapeček a když roste do kulata a s boků tak holčička ..věříte nato některá z vás u koho to tak bylo ...Jen tak přikládám foto mojeho rostoucího břísko co si o tom myslíte ...Jen tak se srandy ..děkuji za vaše odpovědi ..Už se nemůžu dočkat až budu vědět pohlaví tak jsme strašně netrpělivá vše zkoumám hahah

kejt29
9. říj 2017

Je to opravdu jen povera. Cekam druhe dite, prvni holcicka, druhe kluk. Bricho mam uplne stejne jako u prvni dcery. A jak se rika, ze holcicka ubira na krase u me to vubec neplatilo (ani tvarem bricha). Podle vseho bych teda uz u prvniho ditete cekala kluka.

copakova22
autor
9. říj 2017

@kejt29 Děkuji za odpověd No ja mám 4 kluci a při všech čtyrech těhotenstvích jsem měla nadhernou plet,vlasy super a chute jen kysele a ted pri tom 5 plet strašnáá moc samé výražky až na krku,vlasy také bez lesku jak sláma a chute více sladké a ovoce tak nevím uvidime

kejt29
9. říj 2017

@copakova22 ja nemam a nemela jsem zadne chute. Naprosto stejne tehotenstvi. Plet mam jako pred otehotnenim a vlasy jsou u obou zdravejsi. Proste vubec zadny rozdil...

luciebx
9. říj 2017

U mě to tak bylo. První kluk a teď holka. Rozdíl bříška velký. Chutě taky jiný. Já se v tom moc nevyznám ale možná tam tu holku mas 😍

copakova22
autor
9. říj 2017

@kejt29 No tak to někdy bývá každá jsme přeci jiná hahah u mě to je velký rozdíl tadyto 5 tehotenství tak možná se dočkáme vytoužené holčicky

copakova22
autor
9. říj 2017

@luciebx děkuji za podporu hahah moc bych si ji přálá

luciebx
9. říj 2017

Tohle je můj rozdíl v pupíku. První je holka. Drží se dost dole.

copakova22
autor
9. říj 2017

@luciebx No vidíš a já bych typla to první spíše na chlapečka a druhé na holčičku ...

luciebx
9. říj 2017

😂

markyhum
10. říj 2017

Ahoj holky ja mam dva kluky a co bude třetí nevim 😃 každopádně cítím opět kluka. Proč ne,bude třetí princ. Břicho jsem u kluku měla úplně stejná,chutě jiné a tak je to i ted. A břicho zatim porovnávat nemůžu.

biedronka10
10. říj 2017

Ja mam holku. Bricho mi odpovidalo, ale ja mela malou napasovanou hpdne dozadu, takze jsem ani nemela velke bricho. Kdyz js se v 31tt vdavala, casto to ani v satech na fotkach nebylo pozmat. Jinak chute zadne nebyly, ani jsem se neprejidala, proste jsem jedla jako pred tehu, plet normalni bez problemu, vlasy taky..Zkratka nic co by nasvedcovalo na holcicku.

pavca1982
10. říj 2017

3 děti z toho 2 kluci a 1 holka a břicho vždycky stejné 😉

soleilll
10. říj 2017

@copakova22 Souhlasím a já jsem toho důkazem. Ovšem ten tvar se nedá poznat na začátku, ale až tak od 3. trimestru. U kluka většinou není při pohledu zezadu poznat, že je žena těhotná, u holky je břicho širší až jako by boků a víc mizí silueta pasu. A taky bych řekla, že na hubených holkách je to obtížnější, protože ty žádný špeky na bocích nemají ani s holkou ani bez. 🙂

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
evee24
10. říj 2017

U me kazdej tipoval kluka. Jak mi neubírá krásu a podle tvaru taky kluk. No a byla to holka. Ale Já všechny brala s rezervou. Když je to bavi hádat

dzejnyyyy
3. srp 2021

@luciebx Já jsem teď tedy stejně 25tt a břicho mám jak na druhé fotce (tvrdí mi holčičku, ale pohlavní orgán jsem neviděla, tak se necháme překvapit, co to nakonec bude, v tomhle trochu beru ty doktory s rezervou 🙂)

maxulekapcule
3. srp 2021

Ja prvni bricho do spicky, a je to kluk, ted druhy do boku, a zase kluk. Jen povery

baraskaska
3. srp 2021

Ja nevim u mne to sedelo na obe holky. Ikdyz u druhe se trochu vic zaspicatilo ale stejne bylo i do stran. U kamaradky jsem proste tusila kluka fakt mela jine bricho nez mela u holky. 🙂 ja tomu rikam roztekle bricho a u tebe mi to prijde jako holcici. 🙂 jinak chute jsem mela rozdilne. U starsi prevladali nezdrave a sladke u druhe zelenina a ostra jidla a strasne mi voneli uzeniny a to jsem vegetarian 😀

95newmommy2020
3. srp 2021

Já tomuhle nevěřím. Na tuhle metodu by moje mamá prisahala. Rozporovala pohlaví i přes milion fotek i z 3d ultrazvuku. Po porodu jen řekla, ty jo fakt kluk jo? To je divny. 😄 A břicho jsem měla podobný jako mas ty.

codal
3. srp 2021

Já měla dvě holčičky a u každé bříško úplně jiné.

syslounek
3. srp 2021

Jela jsem si takhle jednou trolejbusem, dala se semnou do řeči cizí paní a jen tak mezi řečí mi řekla, že to podle břicha vypadá na kluka, měla pravdu. Já osobně jsem ale neviděla rozdíl mezi prvním holčičím a tím klučičím bříškem.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru