Osobní rozvoj, sebeláska, pozitivní myšlení - podnikání

barborapolakova
27. kvě 2015

Ahoj holky 🙂 je tu některá z vás, co se o tohle téma zajímá?? Hrozně ráda tohle téma probírám a začínám v něm podnikat,,kdyby tu byl někdo takový, kdo koučuje také, tak si ráda pokecám 🙂

lv
27. kvě 2015

Jak to zhruba probíhá, doučování v této oblasti? Jsi vystudovany psycholog?

barborapolakova
autor
27. kvě 2015

@lv V tomhle tématu se podniká na živnost volnou, vzdělání k ní není třeba, spíše by měl člověk mít citlivé vnímání lidí, být empatický a znát určité zákony v životě, které platí a které pomáhají k osobnímu růstu a celkové životní harmonii...plánuji si udělat kurz osobního kouče, ale na ten si musím postupně vydělat 🙂 Nicméně, nebude se jednat o doučování! 🙂 Vše bude formou sezení, klient přijde s nějakou situací, kterou bude chtít reálně řešit a já ho budu pomnaličku vést k tomu, jak se z toho dostat 🙂

lv
27. kvě 2015

@barborapolakova mě to opravil tablet, mělo tam být koučovani, samozřejmě 😉 Já tu psychologii nemyslela jako nutnou k zavedení podnikání, ale spíš jako odborné znalosti, které bys mohla predávat dál.

barborapolakova
autor
27. kvě 2015

@lv o psychologii se dost zajímám, mám z ní ale akorát maturitu, ostatní znalosti mám ze samoučeční 🙂 Tento obor jsem si také vybrala i kvůli tomu, je to moje ,,kafe´´..ten překlep mi nějak nedošel no, už chápu 🙂

novanny
30. kvě 2015

Toto téma mě taky zajímá, momentálně pozitivního myšlení opravdu potřebuji hodně.
Však ale mám doma věštce, psychologa (nestudovaného), zkušeného životem i jinými světy, takže mám takové kouče doma a vůbec se se mnou ness..... 😀

janinka96
23. bře 2016

Mně to zajímá moc 🙂 Momentálně se v tom vzdělávám pomocí knížek sama 🙂

cestazasnem
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sebestol
18. srp 2019
Uživatel sebestol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sebestol.

Mě nejvíce pomohl Josef Hoang s jeho videii na youtube. Tolik uvědomění a AHA momentů jsem snad od žádného kouče osobního rozvoje nezažila.

Taky mně pomohli jeho online kurzy. Nejdřív jsem si říkala, že nebudu platit za kurzy a četla jsem jen motivační knížky z osobního rozvoje jako 4 dohody, Síla pozivivního myšlení nebo zákon přitažlivosti. Super je i video Tajemství.

Když jsem toto všechno přečetla, zjistila jsem, že mi pořád něco chybí a není to ono.

Teď jsem vstoupila do kurzu Restart 21 a musím říci, že je to přesně co jsem celou dobu hledala.

Takže pokud se někdo o osobní rozvoj chcete zajímat do hloubky, tak aby vám fungoval i zákon přitažlivosti, doporučuji Pepu Hoanga, otevře vám oči.

Cítím se více vyrovnaná a vděčná za každou maličkost. 🙂

terunka88
Autor odpověď smazal
Zobraz
sebestol
3. bře 2021
Uživatel sebestol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sebestol.

To vypadá dobře. Kde se můžu připojit?

terunka88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz