Padají mi vlasy. Máte zkušenost se šampóny Milva?

niki96
4. bře 2018

Zdravím, chtěla jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenost se šampóny popř. i s pleťovou vodou značky Milva. Šíleně mi padají vlasy, jsou snad všude a hrozně se zacuckávají co chvíle, takže když si je češu zůstane mi hrozný chuchvalec na kartáči :( v těhu se to na chvíli zlepšilo, ale po porodu je to opět hrozný, do teď používám jen nějaký olej, který mi doporučila přímo kadeřnice, ale efekt 0 a teď chvíli zkouším pilulky Biosil + vlasový aktivátor Capillan, tak kdyby jste mohli něco doporučit, je toho mooc, ale potřebuji něco co fakt zabere, jinak s takovou budu za chvíli plešoun jako :( :D Mám hodně dlouhý vlasy a tak bych si je chtěla udržet 😕 a ještě dodám, že si je nežehlím, nekulmuju jen foukám a barvu si nijak pravidelně nedávám. Budu ráda za vaše tipy a rady 🙏🙂

madre1
4. bře 2018

Předpokládám,že ještě kojíš,takže padání vlasů k tomu patří.Asi bych vyrušila to fénování a vlasy bych po umytí sušila jen v turbanu.Kup si nějaký šampón na posílení vlasů nebo kondicioner,aby se Ti lépe rozčesávaly 🙂

mcellinka
4. bře 2018

@niki96 po porodu jsem to měla stejně. Také mi padali hodně vlasy. Trvalo to asi 5 měsíců, než se to ustálilo. Nic mi na to nepomohlo. Jinak milva je dobrá, ale až ti nebudou padat tolik vlasy. 🙂

mis_el
4. bře 2018

Mě začali hrozně padat v těhotenství a po porodu to bylo ještě horší. Taky jsem si říkala že tímhle tempem budu za chvíli plešatá. Přešlo to naštěstí 🙂

vanea
4. bře 2018

Padání vlasů po porodu je bohužel zaviněno hormonálními změnami, konkrétně za to může myslím estrogen. Obvykle se dostává na původní hodnoty okolo 6 měsíce po porodu, pak se to pooomalinku začne lepšit, ne hned samozřejmě. Na to padání ti tím pádem nepomůže nic moc, ledaže bys do sebe kopla hormony :D takže vydrž, můžeš si koupit vitamíny na posílení, lepší šampony a můžeš o vlasy citlivěji pečovat (za mně jsou super výrobky kerastase)..ale vše ostatní je jen vyhazování peněz na něco, co zatím nelze ovlivnit =) taky jsem už skoro plešatá :D začalo to padat asi dva měsíce po porodu...teď jsem fakt jak oškubaná slípka

jane56
4. bře 2018

@niki96
Táta si teď pořídil nějaký Canaderm, myslím, že je to konkrétně toto: http://www.lekarna-doktorka.cz/3440840-cannader... Používá to zatím tak měsíc a půl a ještě je tak těžké určit, jestli to má nějaký skutečný účinek. Taťka sice tvrdí, že to funguje, ale kdo ví. Myslím si, že skutečný výsledek uvidíme (jestli vůbec) až za delší čas. Určitě dám vědět jak to dopadlo 🙂

ababunk
4. bře 2018

Ahoj,taky jsem si tímhle prošla.Bylo to hrozné.Za sebe můžu říct, že mi moc pomohl lopuchovy výluh od f Naděje.Opravdu výrazně mi zastavil padání vlasů a rychle rostly vlasy nové.

normalnimatka
4. bře 2018

to souvisí s hormonama...takže v klidu. ani sebelepší a sebedražší šampon ti asi nepomůže...
spíš bych užívala biotin, zinek... najdi si nějakej s co nejvíc miligramama v tabletě, ať je to k něčemu.

nada3
4. bře 2018

@niki96 zdravim taky mi vlasy zacaly padat cca 3-4m po porodu a po case to ustalo. I kdyz se mi do toho nechtelo, vlasy jsem zkratila. Taky bych vam to doporucila. Cim delsi vlasy, tim vic jsou cibulky namahany, stahovani do gumicky, tahani pri rozcesavani apod. Ruzne doplnky stravy neuskodi, ale nemyslim si, ze vyrazneji pomuzou. I z toho duvodu, ze je tohle hlavne hormonalni zalezitost. Kamaradka si chvalila kuru na rust vlasu od Vichy. Preji at se to brzo zlepsi.

verik87
4. bře 2018

Taky mi zacaly padat v tehotenstvi a ustalilo se to par mesicu po tom,co jsem prestala kojit. Vyzkousela.jsem spousty.pripravku,nezabralo nic..vzdy jsem mela pevne a huste vlasy,ted se mi krabati a mam jich asi tak 1/3. A to jsem znovu tehotna,takze s takovou mi tam zustanou fakt jen tri chlupy.

toucha
4. bře 2018

Mě začaly padat vlasy po ukončení kojení a to fakt dost. Kadeřnice mi nabídla sadu Nioxin - šampón, kondicionér a pěna. Spotřebovala jsem dvě balení a brala k tomu Biosil+ a problém ustal. 🙂

sahrazad1
5. bře 2018

Taky jsem zrovna nedávno řešila. Pomohl vápník-hořčík-zinek, a jednou za 14 dni bezbarva henna na regeneraci. Taky pořád kojím. Vlasy padaji o poznání méně, k tomu mám hodně podrostu, nových krátkých vlásků. Ale je to určitě hormonální, jak psaly holky výše.

berda2
5. bře 2018

V dobe kojeni a po porodu mi zacali take padat vlasy.Zkousela jsem pilulky,sampony ale nic nepomohlo.Mohou za to hormonalni zmeny.Mela jsem taky dlouhe vlasy,pote jsem je nechala zkratit a zhoustly mi.Chce to zinek a co nejmene cesat.

2hanah
5. bře 2018

@niki96 určitě nebarvit, zkrátit, ať se stíhají vyživovat a jediné co mi zabralo byly vlasové ampulky Vichy Dercos aminexil a k nim šampon buď na padání vlasů nebo výživný na suché vlasy (po něm se mi vlasy líp rozčesávaly a byly vyživené), také oba Vichy. A nejlepší na padání vlasů jsou prý těhotenské vitamíny.

smudlinka24
5. bře 2018

Mne hodne pomohl tuhy sampon na vlasy z olivoveho oleje a citronovy oplach, pripadne ciste rostlinny sampon Khadi. Padani se zastavilo a vlasy zacaly rasit po obvodu nove🙂

astyna
5. bře 2018

Nevím, jak dlouho jsi po porodu, ale já s vypadáváním hodně bojovala asi do 4.m syna. Kojím pořád, ale nyní už mi padají tak nějak normálně 🙂 beru teda vitamíny z Dr.Maxe, možná to bude tím, nebo se to prostě už ustálilo. Takže za mě - přešlo to. Navíc - vlasy nehoustnou, jen se opticky mohou zkrátit tak, aby vypadaly zdravější, protože vlastně odstřihneš ty slabé špatné konce. Množství vlasových cibulek je dáno už narozením 🙂))

lusynkova
5. bře 2018

Mně na vlasy (růst i kvalitu) pomohl jen fermentovaný olej z tresčích jater. Dodáš si tím mj. i vit D. Výživa vlasů má přijít zevnitř...

pajita
5. bře 2018

Zkus si zjistit hodnotu stizne zlazy, muze zo byt zpusobeno i tim

hojda
5. bře 2018

V těhu vlasy nepadají a pak po porodu většině padat začnou a vypadá pak najednou všechno, co těch 9 měsíců nevypadalo🙂. Zkus kouknout, zda se ti u hlavy objevují nový podrost. Je to hormonální.

niki96
autor
5. bře 2018

jsem skoro 2 mesice po porodu, ale tenhle problem uz trva aspon 2 roky a prave jsem doufala ze uz se to zlepsi kdyz jsem mela v tehotenstvi klid :/ bohuzel uz spis nekojim, jen obcas ji prilozim, mela jsem od male dodelany bradavky jednu az do krve, neco malo jeste odstrikam, jen mliko uz pomalu ztracim no :( moc dekuju za rady, ani bych nerekla ze takovy produkty existuji jako napr. ten olej z trescich jater :o

ivet1987
5. bře 2018

@niki96 Ahoj, tak asi jako jediná zodpovím tvůj dotaz... Já mám vypadané vlasy šíleně, už od 15 let, prosvítá mi lebka, prostě děs, a minulý rok jsem si milva šampon a vodičku koupila a musím říct, že je to snad první věc, která aspoň trošku pomohla. Přestaly mi trochu padat a docela se rozrostly nové, takže za mě doporučuji. Jinak jasně hormony atd, třeba to nepomůže hned, možná vůbec, ale zkusit můžeš.

finie
8. bře 2018

tak tu Milvu jsem měla, nějaký šampon, sprejík a ještě takovou vodičku a vůbec :( Měla jsem potom vlasy strašně suché ale zase kámarádce to nejvíc vyhovovalo tak nevím jestli jsem si vybrala špatný produkt , ale už si to znovu nekoupím no...:/

ira82_ra
8. bře 2018

Mně zabralo Donna Hair Forte.