Paní z bazaru nechce vrátit peníze. Smazala celý profil

klarinetek
26. kvě 2011

Kupovala jsem na MK od jedné paní - nechci zatím jmenovat balíček věcí. Poslala jsem jí peníze po vzájemné dohodě, asi za dvě hodiny po odeslání peněz však pišla tchýně, malé babička, a donesla dvě plné velké veitnamské tašky plné oblečení...trička, tepláky apod, co nakoupila při dovolené. Tak jsem paní napsala, že balíček tedy nakonec vzít nechci, že těch věcí už ted máme tolik, že to prostě neunosíme, u ní jsem si objednala balík asi 50věcí. Domluvili jsme se, že mi peníze až dojdou pošle zpět, ale bohužel ani druhý nebo třetí den peníze nedošli.Paní neresguje, nemám adresu, nic, paní si inzeráty vymazala, vymazala celý profil - pokud byl vůbe pravý. Bylo to blbých 450kč za celý balík s poštou, ale jako mamina na rodičákách moc neberu a je to šílený i když je to tak malá částka. Ale paní nereaguje, navíc jsem byla v bance a tam mi řekli, že ten účet je na úplně někoho jiného než byla ona - nějaký chlap. Tak co ted?

denousek
26. kvě 2011

ty jo ☹(( takze bych se zeptala adminu co maji v databazi pod tim jmenem jestli nejakou adresu ale i tak to může byt vymyšlené..účet v bance bud může byt jejího mažela a nebo ses bohužel nachytala ☹( takhle nakupuju jen na mimibazaru ☹( tam si vyberu podle hodnocení jestli se dá člověku věřit tady by to taky nebylo na škodu ...a jelikož jde jen ,,o,, 450 kč tak o nic nejde museli by se najít ještě třeba nějaké maminky co se nachytali a částka by musela přesáhnout 5000,- kč aby s tím mohla něco dělat policie a aby vám mohla banka i sdělit majitele účtu ..jinak bohužel nenaděláš nic 😔 přeji ti ať to dobře dopadne 😎

lenulab
26. kvě 2011

podobná věc se stala mě ale s větší částkou 😢 , bylo to na jiných stránkách, nedivila bych se kdyby se objevila i tady na koníkovi 😖 už to řeší i policie...

romana29
26. kvě 2011

hmm. Poučení - asi tady nenakupovat :(
Adresu tu určitě nikdo uvedenou nemá, proč taky a nikde tu kolonka na adresu není!
Příště radím nakupovat na mimibazaru, kde se musí při registraci zadat celá adresa, telefon atd., takže pokud se objeví problém s nakupující (i tam bych nakupovala raději od těch, co už mají nějaká kladná hodnocení), jde to řešit s adminy.
Tady těžko 😖
A ty peníze už asi neuvidíte, to leda pořešit s bankou - že jste omylem poslala peníze na ten účet a žádáte vrácení, to by snad mohlo vyjít!

andy80
26. kvě 2011

To nemá MK nijak pořešené? To jsem netušila, já myslela, že když tu někdo něco prodává musí se registrovat s kontaktními údaji.

dadous
26. kvě 2011

bohužel banka nic řešit nebude, jednou jsem omylem zasla špatně častku, a když jsem volala do banky, tak mi řekly, že si to musím vyřešit sama s tím komu jsem ty peníze poslala, oni v tomhle bohužel nemužou nic dělat

luciebx
26. kvě 2011

bohuzel ja na MK taky naletela jedne pani za 450 korun.. koupila od ni aktivni choditko a pani 2 tydny na to psala ze je v nemocnici ze pise z mobilu na kterym ma net a ze zkusi aby mi to poslal manzel.. s tim ze jsou z brna.. no mam kamaradku v brne tak sme manzelovi volali ze si to kamaradka vyzvedne aby s tim nemusel mit starosti.. ze pry je doma sam se tremi detmi.. a on ne.. ze to v pohode vpondeli posle.. to byl zacatek dubna jo? no a do dnes? hracka nikde.. i kdyz pani slibovala jak penize vrati.. no jako hnus.. takhle se tu okradat fakt..

eloana
26. kvě 2011

Neco podobneho se mi stalo na bazosi....... poslala penize na ucet a 14 dni nic neslo a pani nereagovala na maily-mela jsme i telefon ,ale na ten take nereagovala. Dle nicku jsem si ji vyhledala na facebooku i na Youtube- kde mela adresu🙂) Po 14 dnech jsem se nastavala a napsala ji,ze na ni podavam trestni oznameni- Ale mela jsem zjistene cele jmeno i misto bydliste... 2 den jsem mela sedatko doma
Jinak i na mimibazarku jsou uz podvodnice..... nakupuji tedy bud na dobirku nebo kdyz maji pozitivni hodnoceni

fiallinka
26. kvě 2011

zkus se podívat tady do diskuze, kde se řeší zkušenosti s prodávajícími, a taky zkus se podívat na mmb, jestli není mezi nespolehlivými, ale bohužel těžko ji najdeš... ale klidně bych to nahlásila na policii, zas tak malá částka to není a pokud vás bude víc, tak se to sčítá a třeba ji chytnou, potvoru... (IP adresy, ze kterých to psala, jdou dohledat, č.ú. taky, není to tak těžké)...

crca
26. kvě 2011

Otázka teď zní,jestli by o ty peníze nepřišla i tak,kdyby to nerušila 😒 Chápete co tím myslím? 😨 Prostě vymyšlený inzerát a nechala by si peníze poslat,ale balík stejně neposlala 😖

latvia
28. kvě 2011

kontaktuj admina, mozno sa s tym nieco bude dat spravit.pokial sa neregistrovala pod uplne falosnymi udajmi mozno ju najdu a daju ti info.kazdopadne by som to nahlasila policii. niekolko podobnych pripadov sme tu uz mali a podarilo sa to vyriesit.nejde to vsak vzdy, takisto ani na mimibazare a inych portaloch nemas 100 percent poistene ze to nie je nejaky podvodnik (aj tam su pozastavene ucty a cierne listiny ktore o tom svedcia).falosne udaje sa daju dat kdekolvek