Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

bodka13
28. led 2010

dík dzoi 🙂
ani neviem,ešte dnes si zháňa informácie aby vedel ako o tam bude 😉 ...ale tvoj mužík nie je v týchto kasárňach 😒

lenkamt
28. led 2010

ahojte.

ja som tu sto rokov nebola 😅 muž je od júla v trenčíne, tak som cez týždeň sama 😅

Bodka a čo potrebuješ vedieť, môj robil na severe na poddôstojníckej akadémii 😉 to ide na kurz??? a ku komu, však vybavíme čo treba 😉

sweetangel20
28. led 2010

ahojte, tak konečne som našla nejakú tému, čo sa nás týka. aj my máme ocinka vojaka

dzio2
28. led 2010

bodka on je na podhaji, ale viem ze je tam nova ubytovna sa mi zda ze priamo v kasarni na severe

dzio2
28. led 2010

swet tak sa pridaj 😉

bodka13
28. led 2010

Swet vitaj 🙂

Dzio...no možno sa predsa len niekde stretnú 😉

Lenka...až teraz čítam že tvoj muž je v Trenčíne...zatiaľ nevedel ku komu ide na kurz

sweetangel20
28. led 2010

🙂 ďakujem za privítanie. je tu aj niekto, kto je z MA? môj muž robí tu na letisku

dzio2
28. led 2010

sweet takze mate tatinka kazdy den doma 🙂

dupinka
28. led 2010

sweet, vitaj!

sweetangel20
28. led 2010

no už áno, ale ja som z LV, tak sme vyše roka boli s malým sami u mojich rodičov, len teraz od septembra sme s ním každý deň

jaduska
29. led 2010

ahojte..... sweetangel vitaj medzi nami....môj manžel teraz robí v LV 😀 😀 😀

my momentálne čakáme, či mu predĺžia, alebo nepredĺžia záväzok, končí mu v apríli....

dzio2
29. led 2010

ahojte dnes ma MMstrelby tak som vecer chystala same termo veci nech nezmrzne 😀 no uz ho vidim ked pride dnes domov a bude ukazovat na tel same videa ako strielali 😀 a bude cakat chvalu aky je super 😀 😕 jaduska budem drzat palce nech to tvojmu M predlzia, sweet no asi kazda znas niekedy bojujeme so samotou bez Muzickoch no to je nas udel ☹ ale chvala bohu ze uz ste spolu 😉

dupinka
29. led 2010

Ahojte!

Dzio, moj idu bud. tyzden na cvicenie, aj v noci, taki akcnaci z nich buduuuuu. Tiez sa ocakava pohladenie jeho ega 😀 😀 😀 😀

dzio2
29. led 2010

dupinka oni su ako male deti 😀

sveva
29. led 2010

ahojte.

My sme dnes boli na slávnostnom vyradení tatinka z misie. 😵 Vymrzli sme statočne, hlavne ja, lebo dievčatá som naobliekala. No a už ho budeme mať doma, tak si konečne oddýchnem. 😅 😀

Jadus budeme držať palce.

sweet vitaj. 😉

dupinka
30. led 2010

Ahojte!

jeej, Svevi, tesim sa s vami... 😵 😵

Jadus, drzime paluchy! A Olivia je teda uz velka slecna, 8 zubkov....

Baby, nas Adamko ma opat plny nos soplikov, huste hlieny, ziadna nadcha, tak sa obavam, ze ten zlaty stafylokok nas opat potrapi ☹

dzio2
30. led 2010

dupinka mali ste stafylokoka? ☹ sveva nevadi ze si zmrzla hlavna vec ze nas M doma, ved ta zohreje 😉

dupinka
30. led 2010

Dzio, ano, ked mal 4 mesiace, vtedy sme to nastastie preliecili bez ATB, ale teraz ma rovnake sopliky, tak predpokladam, ze v pondelok pojdeme za doky a opat nas caka kolotoc 😖

dzio2
30. led 2010

no je to mozne, lebo to je bacil ktory sa vracia aj ked sa clovek prelieci bacili zo skupiny koki radi sadaju na klby dychacie cesty, svaly atd a tam robia neplechu poznam to ja som mala streptokoka a 2roky som sa liecila bola som na sirokospektralnych atb, tak budem vam drzat palce, a nasim chlapom v utorok. Aj tvoj M ide do Hlohovca koli M?

jaduska
30. led 2010

dupi tak sa rýchlo uzdravte....naše baby boli teraz tiež poprechládzané....

jaduska
30. led 2010

Svevi - chcela som sa ťa opýtať, pred časom si tu dávala link na autosedačky, kupovali ste to odtiaľ? Ja už musím niečo poriešiť, lebo Olívia sa do vajíčka pomaly nezmestí....

dupinka
31. led 2010

Ahojte!

Dzio, moj MM robi v HC 😀 Myslis v utorok? Jojo 😉

Jaduska, my uz davno pouzivame klasicku autosedacku, kupovali sme v Alladinovi v Hlohovci, funguju aj na dobierku a maju dobre ceny.

http://shop.aladdin-kociky.sk/

my sme vybrali Romer King Plus 9-18kg. S vacsim rozsahom sme nechceli, lebo cim univerzalnejsia autosedacka, tym menej precizne su ochranne prvky.
Ta nasa ma aj polohovanie na spanie, opierku hlavy, co my vyuzivame pri dlhych cestach....

dzio2
31. led 2010

dupinka hej utorok , moj M tiez pracoval v HC vyse roka 😉

jaduska
31. led 2010

dupi dík za link, idem to pozrieť. Ja tiež nechcem takú 9-36, to sa mi vidí zbytočné, veď Sandra má 7 rokov, už dávno sa vozí iba na podsedáku a má 22 kg. 36 kilové dieťa si neviem v autosedačke predstaviť 😕

dupinka
31. led 2010

Jaduska, ahojky! Ved to prave, preto sme ani my nechceli taku velku... Nam velmi vyhovuje tato, kvoli opierke hlavy, fixuje ju. A hoci bola drahsia, oplati sa investovat, pokial cestujete na vacsie vzdialenosti.
Bezpecnost dietata je na nezaplatenie.

jaduska
31. led 2010

no my zatiaľ až tak ďaleko necestujeme, možno tak raz do roka k ségre, čo je 300 km 🙂
ja mám ohľadom tej sedačky dilemu, lebo zatiaľ je Olívia vo vajíčku a Lily v takej 9-18 kg. TAkže Olíviu presuniem do Lilkinej a pre Lily treba novú, lenže Liluša je strašne chudunká (rozdiel medzi ňou a Oli je iba 2 kg), tak mám pocit, že sa v tej veľkej autosedačke (9-25) stratí. Ale zase dve sedačky do 18 kg sa mi neoplatí mať....

dupinka
31. led 2010

Jaduška, niektoé autosedačky 9-18 resp. 25 kg sú v skutočnosti celkom malé.... treba si preto ísť ohliadnuť do kamenného obchodu a potom kuk na nete podľa názvu.
ešte jedna dobrá stránka: www.biga.sk len my sme akurát trafili, že tú našu autosedačku už práve od dodávateľa nemali. Ale cenovo sú dobrí.

sveva
1. únor 2010

ahojte.

Dupi ako sa má malý? Prajem skoré uzdravenie.

Jadus ja som kúpila tuto, http://www.babybazar.sk/Galaxy-novy-tovar-id135... len inej farby, som spokojná, máš záruku a pošlú rovno domov. Poštovné je tuším okolo 5 eur.

dupinka
1. únor 2010

Ahojte!

svevi, Adamko stále sopľavý, ale mám pocit, že je to skôr zúbkami ako bacilom, má opuchnuté dolné ďasná, aj keď zúbky sa zatiaľ nevidieť.. Celú noc by len na mne vysel, nechce vo svojej postieľke spať 😠.

Sme teraz dva dni bez ocka, tak dúfam, že nebudem musieť ísťs ním k doky a prejde mu to samé..























&s4wľc(

dzio2
1. únor 2010

ahojky no ja tiez budem musiet poriesit sedacku uz tu na 18kg dupinka a adamko este nema zubcek?ak ma opuchnute dasna tak kazdu chvilu vikukne zuzbcek , unas to tiez tak bolo naraz jej opuchlo dasienko a do 2tyz bol zub 😉 ja pojdem do polska do detskej pred na autosedacku