Péče o nehty. Jak pečujete o ty svoje?

markettka
26. led 2008

Ahoj holky,
potřebovala bych od vás asi úplně jednoduchou radu. Jak se co nejlépe starat o ruce a nehty? Co vám vážně pomáhá, aby vypadaly moc dobře. Mě se hodně lámou nehty, beru Viaderm a lakuju bezbarvým lakem + občas dávám olejíček, ale nic moc 😒 . Tak děkuji za rady

knobloska
7. srp 2009

Tak jo holky, díky moc. Jsem trošku trubka v tomhle, mám je poprvé.

svetruska
7. srp 2009

taky to nemam tenke jako uplne prirodni nehet jen to nemam njak silne neni to poznat 😉

knobloska
7. srp 2009

Si připadám jako dement... 🙂 . Tak já nečekám, že to bude tenký jako normální nehet, ale mně se to rozšiřuje ke koncům, jak tam mám ten bílej gel na francouzský. Já jsem to vyfotila 😀 , tak to omrkněte.
Díky za trpělivost

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

sisstin
7. srp 2009

knoblos: mně to přijde normální 😕

knobloska
7. srp 2009

Jo asi jo, tak díky moc, je to jen nezvyk. Byla jsem u celkem šikovné paní, nemá to nejlevnější a i školí a má dlouholetou praxi.
Moc moc děkuji za polačení mých obav, že jsem exot s tlustýma nehtama 😀

sisstin
7. srp 2009

knoblos: akorát já jsem pro hranatý nehty..ale psala jsi, že až dorostou, tak je taky tak budeš mít? 😉 Možná z tý fotky to vypadá, že máš vcelku široká lůžka..tak proto možná ty nehty působí trošku víc masivně 😉 já mám zas takový pidi nehtíky..že na palec mi dává tip, který se dává normoš na prostředníček 😝

knobloska
7. srp 2009

Jo jo, já je hranatý teď ještě mít nemohla, nemám dorostlé kraje. Teď na to nemám vůbec sahat, příště mi je bude pilovat dohranata sama nehtařka. Asi mám drobet širší lůžka, ale až mi dorostou nehtíky, snad se to srovná 😉 . Já tedy nechci nějak extra dlouhý, ale na hranáče už se těším 😀

svetruska
10. srp 2009

knobloska myslim ze nehtiky jso to ok 😉 asi to mas proste nezvykle nemysli na to 😵

alena2564
25. led 2013

Já nejsem příznivcem umělých nehtů, takže pečuji o své. Mám štěstí, že je mám od přírody hezké, ale i tak vyžadují péči a úpravu. Pravidelně je miluji, používám výživný olej a beru donnu nails - výživu na nehty.

luckie
15. bře 2013

Mám vyzkoušenou Donnu Nails, je perfektní. Lámaly se mi nehty a po ní to přešlo. Taky je dobré si tak jednou za 3 dny dát na ruce pořádnou vrstvu krému a nechat vpít.