Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
cikitkapb
30. bře 2020

@marketka_m A co my s tím?

terezz29
30. bře 2020

🙄

agneska7
Autor odpověď smazal
Zobraz
agneska7
Autor odpověď smazal
Zobraz
marketka_m
autor
30. bře 2020

@cikitkapb kdyby to nekoho zajimalo..

mourovatakocka
30. bře 2020

@marketka_m To je zajímavé, ale vzhledem k tomu, že stoprocentně nikdo neví, jak virus skutečně vznikl, je to takové "pojďte, najdeme si na koho to shodit a bude nám líp". A je jedno, jestli pak budou tepat Čínu nebo Trumpa.

cikitkapb
30. bře 2020

@marketka_m mourovatakocka ti to napsala dobře. Navíc Trump jde proti celýmu světu. Kdyby mohl, tak to s USA dopadne jako se Springfieldem v Simpsonovi. Zavřel by je pod skleněnou kopuli.

marketka_m
autor
30. bře 2020

nejsem autorem petice abych vam ji zde.obhajovala..je podepsana hodne lidmi tak jsem ji zde hodila .. ze si nekdo pocte co se ve svete deje..

amazonkajanik
30. bře 2020

Až USA přizná všechna zvěrstva ,která napáchala po světě a na svém území,tak si pak mohou dovolit vydávat nějaké moralistické petice!

marketka_m
autor
30. bře 2020

@amazonkajanik to nevypadá že autorem je USA...

amazonkajanik
30. bře 2020

@marketka_m ano, má chyba, mě to tak vytočilo,že jsem pořádně nečetla nadpis. Ale i tak. Proč je vyzván Trump,aby následně vyzval Čínu? Proč není oslovena přímo Čína,její president. I když je to komunistická republika, má svůj parlament,ministry a prezidenta. To je jako kdyby někdo vyzýval Angelu Merkelovou,aby šla za Babišem,ať konečně přijme odpovědnost za své činy a odejde z vlády!

journals
30. bře 2020

Zase zakládáš další nesmyslnou debatu na téma kvirus. Ať už jako anonym, nebo pod svým jménem. Nechceš se na to už vykašlat? Úplně zbytečné, nic to nikomu nepřinese, akorát zase živíš paniku. Jdi už konečně zaměstnat hlavu něčím jiným!

marketka_m
autor
30. bře 2020

proč jako anonym? já vždy zakládam pod jménem... neobviňuj mně za něco co nedělám prosím

marketka_m
autor
30. bře 2020

@amazonkajanik jj, je to zajimavé... proč takto...

marketka_m
autor
30. bře 2020

@journals neživím paniku... ta se šíří trochu jinak... jak tě to nebaví tak si běž konečně zaměstnat hlavu něčím jiným ty... nevím proč mi to zde komentuješ... ignoruj to prosímtě...

journals
30. bře 2020

@marketka_m No, vzhledem k tomu, jakým způsobem píšeš je to celkem snadno identifikovatelné 😉 praštilo mě to do očí hned už u několikáté diskuze.

marketka_m
autor
30. bře 2020

@journals prosím? ne jako vážně.. nemám zapotřebí vystupovat jako anonym 😀 😀 sory jako ani mě to nenapadlo. 😀 jsem stále přihlašená... a můžeš být konkrétní? prtože co já vím, tak se bavím jenom s holkama v jedné diskusi o koronaviru, tak nevím odkud jsi vzala že píšu "už u několikáté diskuze"

journals
30. bře 2020

@marketka_m Ne? Nerozčilovala ses tu nedávno nad tím, že ženské těhotní i v době koronaviru? Zajímavé... stejné téma, milion teček u každého příspěvku, stejné slovní obraty 😂

marketka_m
autor
30. bře 2020

hm tak pokud mám někde dvojče tak super...protože diskusi že ženské otěhotní jsem ani nečetla :D

marketka_m
autor
30. bře 2020

@journals ale můžeš si vyžádat autory modrého koníka at porovnají IP adresy :D a budeš mít v tom jasno 🙂

journals
30. bře 2020

@marketka_m Jasně, nemám nic lepšího na práci 😀
Čoveče, dvojče - to by mohlo všechno vysvětlovat. Tipuju, že byste si mohly dost rozumnět. Zájem o stejné téma, stejné vyjadřování, tipuju, že i názory budou dost...jednotné 😀
Nic, jdu spát. Diskutuj si samozřejmě o čem chceš. Od toho tu diskuze jsou. Jen některé jsou naštěstí přínosnější 😉

mourovatakocka
31. bře 2020

@journals Nemáš na práci nic lepšího než zjišťovat IP adresu, ale narknout někoho z psaní anonymních diskuzí, na to čas máš. Ještě porovnej stylistiku a někam si to piš. Nechápu, proč je na některé anonymní diskuze jak hadr na býka, když tu řada z nás nemá o sobě jedinou fotku, jméno a anonymy jsme vlastně všechny. Nikdo přece nikoho nenutí ani číst ani přispívat. Ale některé prostě dokážou řešit jen tohle dokola.

marketka_m
autor
31. bře 2020

@mourovatakocka díky.. máš pravdu, ve výsledku jsme všechny anonym 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru