Piercing. Zkušenosti, že by to za chvíli zarostlo?

jaroslava350
17. únor 2021

Ahoj holky mám 5 dní pivhlej piercing v jazyku a zítra jdu na kontrolu k doktorce a bude se mi dívat do krku a jestli nebudu muset piercing vytáhnou mám stravh že to za tu chvíli zaroste nemate stim náka skusenost dekuji

amazonkajanik
17. únor 2021

@jaroslava350 hele,kolik ti je,že se na tohle ptáš?
To už je tvůj třetí dotaz ohledně piercingu v jazyku. To není na fb žádná skupina,která se tímhle zabývá, že v podstatě trollis na fóru pro maminky.
A k tvé otázce...ne,nevadí to,nemusíš na prohlídku vyndavat. Vytahuje se jen na rtg hlavy/ústní dutiny a před operací jakéhokoli rázu!

gramar
17. únor 2021

@jaroslava350 Mě by nikdy nenapadlo si piercing na prohlídky sunadavat, nenapadá mě důvod, proč...? Jediné kdy jsem ho sundala tak bylo před porodem, protože jsem si říkala že jestli blbě zatnu zuby tak si je vylámu 😂 Jinak i po roce jsem si mohla znovu protáhnout, pravdou je že tu spodní blanku jazyka jsem si musela tou činkou "propíchnout" znovu a věřím že i po deseti letech bych to tam narvala, pravda asi by to chtělo trochu hrubší snahu, ale...

holkaokomodra
17. únor 2021

@gramar ja mela porod tak rychly, ze jsem rodila se vsemi piercingy 😂 bylo to v pohodě, dnes iz nemam jediny, ale tehda jeeeje

gramar
18. únor 2021

@holkaokomodra já kdybych věděla jaké to bude tak si jej taky nechám, nebyl důvod sundávat, ale říkala jsem si co kdyby náhodou 🤣

terezz29
18. únor 2021

@amazonkajanik máš u mě korunu 😂

holkaokomodra
18. únor 2021

@gramar vsak oni to tak nejak chtějí asi kdyby neco a vezli rovnou na sal nebo tak 😉

keksik002
18. únor 2021

@jaroslava350 nezaroste a nemusis si ho vytahovat..
Ja si piercig z bricha vytahovala na porodnim sale, protoze meli obavu aby mi neublizili :D

amazonkajanik
18. únor 2021

@keksik002 bacha,břicho a jazyk se chová jinak a slečna v den návštěvy doktora bude mít piercing cca 5dnů

keksik002
18. únor 2021

@amazonkajanik to jo to byla spis odpoved pro ostatni, jak se bavili o piercingu u porodu ;)
Kazdopadne, pokud by vadil u vysetreni, lekar si rekne 🙂

gracinka7
18. únor 2021

I kdyby sis ho musela vyndat, za 10 minut to fakt nezaroste 🤦