Pletení z papíru. Jak vám to šlo?

zanetka82
24. říj 2008

Chtěla bych vědět jestli to někdo zkoušel, jak mu to šlo a jakou trpělivost jste měli. 😀 😉 Nějaké rady a zkušenosti.... popř. nějaké foto. 😉

nobody
2. lis 2008

tak už žádný košíky a různý věci, uděláš ještě tři a už nebudeš 😉
to nejde 🙂

liviky
2. lis 2008

neboj já se nedám 🙂

konja
2. lis 2008

liviky: moc pěkné 🙂

nobody
2. lis 2008

livi, dobře dobře
kolik to zabere času(čistýho) .?? ... takový jeden košík? (i se sprostýma slovama 😀 )

liviky
3. lis 2008

nobo,se sprostýma nadávkama a odbíháním na opačný konec bytu aby děti ty sprostoty neslyšely ta do hoďky 😀

nobody
3. lis 2008

a odbíháš i s košíkem? 😀 😀
joo, to je dost celkem 😉

liviky
3. lis 2008

no nesměj se to víš že odbíhám i s košem,páč holky by ho zatím rozcupovaly nebo by se mi moh zase kus rozplést 😅

liviky
3. lis 2008

babenky,motám další ruličky,co Vy? 😀

liviky
3. lis 2008

mám další dílko hotovo,kukněte do alba 😀

liviky
5. lis 2008

halo halo kde ste další hotov 😅 😀

konja
5. lis 2008

liviky: Ty jedeš jak drak!Kde na to bereš čas? ☹ Já jsem před chvilkou dodělala první nátěr mořidlem.Tak jsem zvědavá jak to bude vypadat.Nevím zda jsem koupila ten správný výrobek 😖 No uvidíme.A pak se pomalu pustím do něčeho dalšího 😅

liviky
5. lis 2008

konjo - to je tak,já mám dost často nervy z holek a pletením se uklidňuju,takže tak nějak 😅 😀

konja
6. lis 2008

Tak se jdu pustit do dalšího výtvoru.¨Teda jdu si lepit tyčky ke kartonu,takže plést začnu nejspíš až zítra.

liviky
6. lis 2008

konjo,kukni,mám další foto 😀

konja
6. lis 2008

Liviky: Máš to krásný.Líbí se mi ten s kaštánky 🙂

draga
6. lis 2008

čus holky tak jdu k vám na radu poradu...udělala jsem své dva první výtvory na zkoušku...hrozný to bylo ale nadchlo mě to...budu se snažit dál...kdo chce ať zkoukne

http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImag...

a k těm dotazům...na to kroucené pletení mi připadá že mám ty trubičky nějak moc silný, přitom motám podle návodu ...pak jsem se chtěla optat jestli už máte nějaký oblíbený druh novin 🙂) já objevila že se dobře dělá z vánočního letáčku OBI ...jsem si tuhle říkala, že asi půjdu obíhat panelák ať mi ho všichni věnujou 😀

a taky máte mozol na prstě z motání ruliček??? 😀

liviky
6. lis 2008

ahoj drago 🙂
koukla sem a sou mooc pěkný,hezčí než ty moje první,to by asi praskla čočka fotáku 😀
a taky se mi líbila ta barva,co to je?nebo to je jen namořené?
...........
a co se týká tvých dotazů,noviny nebo lletáky jen papírové z těch lesklých to de hůř a hlvně sou moc tvrdé........a mozoly nemám,ale polepené a špinavé prsty až hrůza 😝 ...a záleží jak široký ten proužek máš,já stříhám tak cca 5cm od oka 😀

draga
6. lis 2008

liviky díky 🙂 však ty tvoje jsou už téměř profi...
aha tak to asi bude šířkou papíru, bo já dala noviny napůl a napůl a byly to tlusťoši...no zkusím stříhat slabší pruhy 😀

barva je lazurovací odstín mahagon jsem si to napsala z nějakého odkazu...je teda dražší ale co bych neudělala pro dokončení díla že 😀 😀

liviky
6. lis 2008

aha mě se ta barva hooodně líbí tak dík 😉
no profi nevím,ale taky se snažím,kdy do nich dávat vánoční dárky 🙂

zanetka82
autor
6. lis 2008

Ahoojjjjj. 😀
Dlouho jsem tu nebyla ☹ nějak nestíhám. Jsme nemocní. Košíky jsem dělala zatím 3 a všechny jsou fuč 😠 Ukradla mi je mamka. 😀 😀 😀 ani jsem je nestihla nafotit. To nevadí až upletu další tak se taky povhlubím (sice není čím ale tož) 🙂
Holky košíčky mate krásné.....Liviky ten modrý s dýněmi je krásný. ten má natřený barvou 😕 nebo čím.

draga
6. lis 2008

liviky máš je krásný...já si právě říkám, že do nich udělám vánoční kreace 😀 no a pár bych mohla taky udělat na dárky...to je super nápad 😉 a ty je natíráš prosím tě čím? ty obrázky jsou asi ubrousková metoda, že?

liviky
6. lis 2008

jj drago,nakoupila sem ubrousky a stříhám a lepím,no furt dokola 😅
jinak já barvím štětcem normálním balakrylem,který je i na dětské hračky a je to ředitelné vodou,takže odstíny a syytost barev si vlastně určuju sama 😀

nobody
6. lis 2008

Livi, máš je krásný 😀 teď teda zrovna třeba ty papírový košíky

draga
6. lis 2008

nobody 😎 a co tvoje origami už jsi složil ptáčka? bych ti napsala že ho máš krásnýho 😀 😀 😀

liviky
6. lis 2008

jj,máš ptáčka nobody? 😀 😀 😀

nobody
6. lis 2008

jdu na něho 😀

liviky
6. lis 2008

tak to sme zvědavé 😀 😀

konja
6. lis 2008

Tak jsem dnes motala u televize ruličky až mě z toho chtla křeč do ruky 😅 Ale už jich mám snad dost na další výtvor. Počkám do rána až mě zatuhnou ruličky přilepené ke kartonu a začnu.Ještě si musím zítra dokoupit lak abych přelakovala ten svůj první výtvor a pak ušít vnitřek.Ten asi vytvoří moje mamča o víkendu, já nemám stroj a ikdybych měla, tak jsem na šití střevo 😔 😀

nobody
6. lis 2008

sakra, k tomu potřebuju papír

aponchie
6. lis 2008

nobody ty jses lekar pletar dietar fitnesar proste vsecko vid? 😀