• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pletení z papíru. Jak vám to šlo?

22. ledna 2016 
něco z toho
díval jsem se na toho ptáčka a je to jednoduchý
jak bude čas, tak ho zkusím postavit

:grinning:
6. lis 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty se pokazde chytnes nejake holky a uz to jede vid?konikarskej zaletnik :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak jinak

bacha, mám ho z bílýho papíru
ale koupím nějaký zelený, ať je to trochu zajímavý

aspoň bude sranda
6. lis 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda ,koukám že ste se zas večer hašteřili :grinning:

já teď dopo taky dělám ruličky,mám už i nový tvar pro košík,tak už abych pletla :sweat_smile:
7. lis 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nobody hlavně abys místo ptáčka neumotal anakondu :astonished:

já včera ruličkovala, dneska koupila lepidlo a budu dělat větší košík do poličky :sunglasses:
7. lis 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky vy jste ale šikulky a co ten nobody at taky ukáže svuj výtvor ne :grinning:
7. lis 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,však nensy na to všichni čekáme jestli se s něčím pochlubí :grinning: :grinning:
7. lis 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já myslím že neukaže :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dnes upletla svůj druhý koš. Musím říct, že už mě to jde o poznání lépe.Žádné mezery, pravidelné pletení. :slight_smile: Ale to zakončování!Zase se mě to nepovedlo :angry: :angry: :angry: Nemáte někdo nějaký dobrý fígl na zakončování?Někde kde bych se to naučila? Já čerpala odsud http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=17853, ale nejde mě to!!!! :frowning2:
7. lis 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
konja ...jj to uzavírání je síla...já to u toho druhýho košíku udělala tak, že jsem osnovní vždy vzala dvě, překřížila proti sobě a zapletla jakoby dovnitř...s tou co zaplétá to vyšlo na sudý počet tedy to bylo ok :grinning: akorát jsem to ještě nevychytala tak to nemám tak úhledný...ale určitě je profesionálnější postup :wink:

http://anomis.blog.cz/0804/uzavirky
7. lis 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, našla jsem docela jednoduchou a hezkou uzavírku http://www.pavlusa.cz/navody.php?Go=zavirka1
8. lis 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
daval sem uz nekdo link na http://www.pletenizpapiru.cz?
8. lis 2008 ve 14:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dííík haluskocz :slight_smile:
tak já dnes jen v mei čase dělala ruličky.ale brzy se pustím do dalšího,vždyť vánoce sou za dveřma :sweat_smile:
8. lis 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem si před spaním lepila tyčinky na dno a nechala to přes noc ushnout a teď když sem to brala tak sem to nemohla sundat z podlložky,já to až moc zatížila knihama :sweat_smile: :grinning:
9. lis 2008 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
liviky tak opleť celý :grinning:
já mám rozpleteno a chci do toho zaplétat mašli jsem zvědavá jak to dopadne :grinning:
9. lis 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám upletený další a mám zatížené další dno :wink:
9. lis 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
livi ty jsi drak :grinning:
9. lis 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem dnes dodělala konečné úpravy svých dvou košíků a přidala jsem foto do alba rodinka :wink:
9. lis 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
konjo,už sem se koukala,je to krásný až tě podezřívám,že je to na poprvý jak strojově,to pak ty další budou vypadat jak???.....super,fakt :wink: ,já se ještě k šití potahů nedostala,ale taky to jednou bude :grinning:
10. lis 2008 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono to hodně prokouklo tou barvou a kdyby si viděla to zakončování, které je šikovně schované právě pod tím potahem, tak by si pochybovat rychle přestala :grinning: :grinning: :grinning: To je totiž fakt děs! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2008 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.pletenizpapiru.cz/files/kos.JPG

tak tenhle kosik je dokonalost sama - jestli nekdy neco takovyho upletu, tak si budu gratulovat :grinning: svoje vytvory radsi nefotim, jsou takovy dost zacatecnicky :grinning:
10. lis 2008 v 08:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
konjo je pravda,že mě ta barva taky leccos zakryje :sweat_smile:
halusko - ten je teda fakt dokonalej :slight_smile: ...a neboj,já první 3 nebo 4 koše taky nevyfotila jinak by mě hanba fackovala :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
haluskacz: Já chci takhle hezky taky zakončovat!!!!To je nespravedlné jak to někomu tak kráááásně jde :angry: :grinning: Haluska kdyby si někde našla návod na tohle krásné zakončování (a vlastně i pletení, ono je to nějak zvláštně prohazované) tak hoď odkaz. :wink:
10. lis 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já včera upletla taky další a teda musím říct že už to začíná vypadat...až nalakuju vyfotím :grinning:
10. lis 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
konja to je krása...ty jsi šikulka ty vypadaj nádherně :wink:
10. lis 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já upletla za včera a dnešek další dva malé,ale ted to barvení bude trvt,chjoo...pak to taky fotnu :wink:
10. lis 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to barvení mě taky moc neba :slight_smile: já musím počkat až uschne a přelakovat :wink:
10. lis 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga: já si koupila lihové mořidlo, nalila do rozprašovače a košík stříkám. Je to nabarvené za chviličku a ushlé za 4 hodiny. Horší to je s lakem, to je otrava :stuck_out_tongue_closed_eyes: Navíc jsem koupila nějakej strááááášně smradlavej, takže jsem při lakování musela mrznout na balkóně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám lak co je vhodný i pro děti...ale smrdí stejně hrozně :grinning:
10. lis 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslím, že je to všechno stejnej utrejch! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Já jsem vybrala speciálně pro použití v interiéru a když si představím, že bych si tím třeba nalakovala zábradlí, tak mám aspoň tři dny pro smrad neobyvatelnej byt! :sweat_smile: Ještě, že ty košík se můžou aspoň do vyčichnutí nechat na tom balkóně.
10. lis 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek