• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pletení z papíru. Jak vám to šlo?

22. ledna 2016 
jo,ale to musíš mít balkon knjo a to my ee :unamused:
já teda košíky ztím jen barvím,já nemořila ještě ani jeden!!....takže až začnu,tak to už budete expertky a já budu chodit na radu za Váma,ok? :wink: :grinning:
...jinak já je ještě nemám furt nabarvený,ale zas už lepím novej základ :sweat_smile:
12. lis 2008 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
drago - super :wink: :slight_smile: ,já sem unešená z té barvy :confused:
12. lis 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je pořád ta jedna jediná...zatím jsem jiné nenakoupila :grinning:
12. lis 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím,ale je prostě super :wink:
12. lis 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. lis 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
týýý jo,ty ho máš celopletený,tak to si šikula,já je začala před nedávnem a mám zatím jen 3!
12. lis 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tyhle co pletu na *formě* mám celopletený...ale mi nejde ten věnec...chci se do toho pustit dneska až dám spát prďolu ...jak to zvládáš ty s dvěma pidi dětma to je obdiv :dizzy_face:
12. lis 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konja: ten košík, co jste obdivovaly http://www.pletenizpapiru.cz/files/kos.JPG - byl můj, tak děkuji za pochvalu :wink: a adresu, podle které dělám uzavírky jsem sem vkládala: http://www.pavlusa.cz/navody.php?Go=zavirka1
A vzor se jmenuje šipky nebo řetízková vazba: http://www.rucnivyrobky.eu/retizkova-vazba.html
12. lis 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem si vzpomněla na jeden fígl, na který jsem přišla - když dělám hranatý koš, nedávám osnovní ruličky do rohů, protože mi tam vadily a různě se mi kroutily, když jsem měla vevnitř krabici, kterou jsem oplétala
12. lis 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
supino,jj je moc krásnej ten tvůj koš,smekám!....já včera začala plést zatím můj největší koš,tak sem zvědavá jak to u těch mých cácor dopadne! :unamused:
13. lis 2008 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, moc mě těší, že se líbí. Je taky dost veliký a pletla jsem ho na pokračování - taky mám malýho draka, který mě plést nenechá :slight_smile: takže pletu, když spí
13. lis 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO JÁ VĚTŠINOU TAK HODKU PO HOLKÁCH ODPADNU TAKY,TAK SE SNAŽÍM ODPO NEBO KDYŽ SI S HOLKAMA HRAJU,TAK TO STŘÍDÁM S PLETENÍM :slight_smile:
13. lis 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak večer už taky nejsem schopná ničeho, pletu, když spí v poledne :wink:
13. lis 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
supina ty jsi šikulka to je krása :slight_smile: no já začátečnice se ještě musím hodně moc naplést abych to měla tak krásný :wink:
13. lis 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draga: já jsem taky začátečnice - je to můj 8. košík :slight_smile: A děkuju, fakt mám radost, když mě pochválí někdo, kdo taky plete, když mě pochválí rodina, neni to takový :slight_smile:
13. lis 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím jestli já pletu spíš to motám ale ty jsi teda šikula...já zatím upletla jen 4 ale jeden už jsem věnovala kamarádce zrovna si ho dneska odnesla úplně nadšená :wink:
13. lis 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vidíš. Důležitý je, že se líbí a že máš dobrej pocit z toho, že jsi něco vytvořila :wink: Já dělala 6 let práci, ve kerý jsem za sebou neviděla žádný výsledky, teď jsem skoro 2 roky doma a konečně jsem našla viditelnýho koníčka, který mě baví :grinning: :grinning:
13. lis 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj já jsem taky ráda, že jsem to pletení objevila vlastně až tady na MK :slight_smile: je to pro mě relax...si motám a přemýšlím u toho o blbostech :wink:
13. lis 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to taky objevila tady :slight_smile: Vždycky mě bavilo něco tvořit, ale v půlce mě to přestalo bavit, takže mám zásobu nedopletených svetrů, rozvyšívaných obrázku, taky nějaký háčkování.., ale tohle mě fakt chytlo :grinning:
13. lis 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
supi, uzasny. To teda nevim, jestli nekdy budu schopna uplest neco tak krasnyho. Zatim to tak nevypada :grinning: A taky neni moc cas a lezou mi do toho deti :-/
13. lis 2008 ve 13:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě, taky na každým košíku vidím chybu, ale aspoň si na to dám příště pozor. Ten čas chápu - dítě mám jedno a taky mě nenechá nic dělat.. :slight_smile:
13. lis 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
taaak holky mám další dva hotové,kukněte :wink:
15. lis 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík :slight_smile:
to si dělala tu kočandu?...a z čeho to je a jak si to dělala? :confused:
15. lis 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale prosím tě přivedla mě na to martinka z modrý střechy...se mi líbili takový ornamenty na zeď

http://www.walldeco.cz/index.php?page=shop.browse&category_id=6&option=com_virtuemart&Itemid=34&vmcchk=1&Itemid=34

a tam jsem viděla i tu číču tak jsem chtěla vyzkoušet...udělala jsem si šablonku z papíru a pak už to jelo :wink:
15. lis 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vypadá to kráásně,že by sem taky zblbla :wink: :grinning:
16. lis 2008 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak asi všechny pletete a motáte...já mám hotový další výtvor ještě dozdobím a pak nafotím :wink:
19. lis 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobře bobře :grinning: ...já mám další dva dopleteny,ale ještě natřt :grinning:
19. lis 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak fotos :slight_smile: květiny musím nějaké pořídit ty co jsou na fotkách jsou jen provizorní :wink:

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=235287&vReferer=
19. lis 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek