• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pletení z papíru. Jak vám to šlo?

22. ledna 2016 
no drago čééče ty se nezdáš,je to krásný,za chvíli to u Vás bude vypadat jako u Onasisů :grinning:
....já natřela vázu a nalepila další základ,tak du ted vykoupat holky a budu dělat další ruličky :wink:
19. lis 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
livi tak roluj roluj :slight_smile: já dneska odpočívám ...musela jsem žehlit kupu prádla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.Tak se zas po delší době hlásím.Dnes jsem si nalepila konečně další spodek, tak od zítřka snad začnu plést. :grinning:
19. lis 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hooolky,mám další hotovo,kukněte do alba!!! :grinning:
24. lis 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky kde ste kdo,to stde se do ňákýho koše připletly? :grinning: nebo chodíte už jen na profi stránky? :wink:
17. led 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi jo,chjooo,mám další vázu hotovu!!
23. led 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako nadchly jste me, zenske... :grinning: A kvuli vam ted nebudu mit cas uz na nic... :angry: Papirovym rulickam ZDAR, ZDAR, ZDAR!!! :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga: Ty výtvory jsou úžasné. Moje mamka taky plete, já jsem to chtěla taky zkusit, ale zjistila jsem, že koníkování je zábavnější :grinning:
23. led 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky,tak mám hozeny další dva výtvory v albu a k tomu i čepici :wink: :grinning: ,.....mám nemocné holky tak sedíme doma a já pletu a pletu a pletu :sweat_smile: abych se nezbláznila :slight_smile:
30. led 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...já jsem měla teď takový smutnější období...ale už jsem zase skoro v pohodě tak se musím pustit do dalších výtvorů :slight_smile:)
2. únor 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, prosím Vás nemáte zkušenost s barvením hotového výrobku barvou ve spreji + i lakováním?? POtřebuju poradit co je lepší a jakou tu barvu a lak koupit. . Děkuji :slight_smile:
20. únor 2014 v 19:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já pletu nejradši z pedigu a musím říct, že mně inspirovaly především tyto obrázky, na kterých můžete spatřit krásné výtvory:
http://www.pedig-brno.cz/pedig-brno-cz/8-PLETENI-Z-PEDIGU/8-Nase-fotogalerie
Neuvěřitelné, co se dá z tohoto lehkého matroše vyrobit.. :sweat_smile:
22. led 2016 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek