Po porodu...

lisounek
14. zář 2008

Ahoj holky, tak uz mame miminka a jine starosti, takze zakladam toto tema a budu rada, kdyz se objevite a navazeme pokec tam kde jsme v tretim trimestru skoncili... 🙂

dukie
4. bře 2010

Ahojte holky. Nedočítám, jen skáčku na chviličku... u nás je to totálka. Průjem, zvracení, zimnice, horečky, bolest celýho těla, neschopnost pohybu... v pondělí večer já, včera odpolko Toníček a večer i manžel... dneska jsme byli doma všichni, já se z toho dostávám, takže už jsem zvládala trošku Toníčka, manžel vyřízenej... měl co dělat, aby vstal z postele, když muse na záchod. No fuj, fakt děs. 😝

Takže se držte, ať Vás nějakej takovej bacil taky nepotká... u nás v Brně to je asi zrovna v kurzu, páč manželova kolegyně to měla před 14 dny, moje kolegyně mi volala v neděli, že je od soboty vyřízená... no a kamarádka hlásila taky před 14 dny. Takže je to určo nějakej ošklivej vir. 😝 😒

Brou noc... 😵

lisounek
autor
5. bře 2010

dukie no fuj, at je to brzy pryc... 😒 vsak to tu psala i bobinna u nich to same 😲 😲 to bych teda nechtela zazit uááá at jste brzy fit 😨

bobinna
5. bře 2010

ahoj holky,

dukie: my už to máme za sebou Lindulka se z toho vyhrabala až teď v úterý, takže tě chápu a doufám že vám bude brzo líp...

holky mě se zdá že se mi v podpaží udělali bouličky ... v obouch podpažích... uřčitě jsem je tam měla i dřív ale teď jsem z toho nějaká nesvá ... asi mě už hrabe... kdyby to něco bylo tak bych to snad neměla v obouch ne? máte je tam taky... myslím že to jsou normální uzlinky ale stejně... jsem z těch nemocí fakt magor....

jinak jsme byli včera skoro celý den venku, vytáhla jsem Lindě odrážedlo po Peťovi tak jezdila po chodníku jako dráček a dneska u nás zase sněžilo fůůůůůůůj ☹ já už chci jaro a teplíčko

tak zatím papa

uci
5. bře 2010

fuu holky, ale nas tie choroby nejako prenasleduju 😒 ja uz som celkom ok, az na to teda, ze som skoncila na ATB ale malej to nie a nie prejst - stale kasle a strasne jej to pri tom chrci a sopli, dnes sme sa boli ukazta predsa len zastupujucej dokine, lebo sa mi to uz nepacilo, ale povedala, ze zapal to nie je (priedusiek, pluc alebo tak...) - robila aj to CRP (vyslo nam 9) cize tiez ok, tak som sa trochu upokojila, ale aj tak sa mi to nepaci - ten hnusny kasel 😖
no a mala je tiez uz hotova z toho, ze nemoze ist von a ani sa kupat ... vzdy sa pekne nachysta, vyzlecie a zoberie si uterak a ze kupkat kupkat, a to si viete predstavit ten vreskot ked sa jej snazim vysvetlit, ze sa este nemoze kupkat, lebo je chora 😝
inac lis, s tym rannym vyzliekanim lis to mame taky tak 😀 ale najnovsie si to kajka este trochu okorenila - okrem toho, ze sa rano vyzlecie uplne donaha, tak sa este aj postavi do stredu postele a pekne krasne sa vycura 🙄 a potom tam hodinu dokaze studovat tu mlacku 😀 takze vymenu postelneho pradla mam na dennom poriadku 😉
niekedy ma dokonca aj upozorni, ze ide na to, ale to uz bohuzial nestiham nijako zareagovat, ona keby chcela, tak urcite vydrzi, lebo normalne cez den sa pekne vypyta a v pohode vydrzi aj kym ju celu nevyzleciem, ale toto ju zrejme taaaak strasne bavi 😀

honzulka
8. bře 2010

Ahoj holky...nestíhám a když mám chvilku,tak je mi blbý sedět u PC,tak jsem Vám hodila do alba alespoň fotečku Tomika...Zkusím zajít večer,pokud mě sem MM pustí..Tak se opatrujte a papa.. 😉

uci
8. bře 2010

honzul - hezkyyy 😅 Tomik uz vobec nevyzera ako babo - je to normalne velky chalanisko, fuuu 😉
no a u nas co nove? dnes vyfasovala ATB aj mala ☹ ze vraj zapal priedusiek - boli sme konecne uz u nasej navrativsej sa dokiny (a ze vraj ani ked je to CRP v poriadku tak to este neznamena ze je to vsetko naozaj aj ok), tak vam neviem, to ta zastupujuca v piatok nepocula? 😠 😨 no dufam, ze uz to bude len lepsie 😝

lisounek
autor
9. bře 2010

bobi kazda boule je divna dojdi k dr.!!! jistota ja jistota.. 😕

holky moc nepisu depkarim tak to nechci sirit sem :((

lisounek
autor
9. bře 2010

Honzul Tomik je fakt chlapák 😉

uci
10. bře 2010

lis - nedepkar, radsej sa sem kludne vypis, z vlastnej skusenosti viem, ze uz aj to vie celkom odlahcit 😉
ja som dnes depkarila tiez a mala som den blbec - ale ze komplet ... do bodky
za vsetko spomeniem len 2 veci:
1) dnes som zrazu z nicoho nic prestala vidiet - teda lepsie povedane nevedela som zaostrit, trvalo to asi 3/4 hodiny a mala som proste pred ocami na pravej strane obrazu ako keby lupu, cize tu pravu cast som vobec nevidela, nezaostrila, no blud ako vysity, postupne sa mi to tak presuvalo do strany az to zmizlo ale riadne ma to vylakalo 😨 nemate s niecim takym skusenost? no a potom ma zacala priserne boliet hlava a mylsela som, ze sa povraciam a tak som este dalsiu hodinu bola mimo, potom som to trochu vyspala - kedze sme boli u babky tak som si to mohla nastastie dovolit 😝
2) idem preparkovat auto blizsie k domu (kedze rano ani za svet najst miesto niekde blizko, takze som sa musela s chorym dietatom trepat kilometer peso) no a co ma necakalo? papuca! 😠
holky, to bola uz proste po tych poslednych dnoch nevyspatia, choroby mojej aj malej (ktorej do toho vsetkeho idu fakticky tie 5ky ako som uz pred par dnami bola tusila) posledna kvapka, teda posledna kvapka bola to, ze som na policajtov cakala 3/4 kym dosli a dali mi ju dole
no ale co chcem povedat, ze som to uz proste nezvladla a spravila im tam pekny hystericky zachvat, normalne som sa im tam vyplakala a vyzalovala, lebo mi to prislo strasne nespravodlive, ze je tam nakydanych furt kopec cudzich aut a hlavne taxikov 😠 a ja tam nemam kde zaparkovat a musim sa s malym chorym deckom a kopou veci tahat cez x ulic a nakoniec este ja dostanem papucu ☹ atd...

no, tak som si vyliala dusu a je mi hned lepsie, i ked sa teraz citim trapne, ze som im tam tak vystrajala, ale tak mam snad aj ja pravo si niekedy ulavit ked stale musim byt starostliva a neustale fungujuca mama, no nie? proste mali smolu, ze to vyslo zrovna na nich 😉

honzulka
11. bře 2010

Ahoj holky... 🙂
Kluci m i spí,babí je nastydlá,tak tu taky pochrupkává a já jdu na chvíli za vámi... 😉
Koukám,že to tu usíná... ☹
Dukie-pracuje,dnada-trucuje,já nestíhám a ostatní si sem alepsoň zajdou něco napsat... ☹
Já zkusím shrnout novinky u nás a pak dočtu... 😉
Ba ne..jdu si nejdřív pořádně pročíst.. 😉

honzulka
11. bře 2010

Tak k Tomikovi-je to pravdu hrozný,ale on už nemá s tím malým uzíčkem,co jsme si přinesli z porodnice nic společnýho... ☹ Mínule,když ho kamarádka viděla po půl roce prohlásila,že se nediví,že si maminy pořizují další děti,když vidí,jak to hrozně letí... ☹ A je to fakt...Je to živel,což já neznám od jeníka,který byl docela hodný..Tom mi včera např.přeběhl celý gauč... 😕 A to bylo něco na mě!!!Já myslela,že to se mnou sekne a že budu asi zvracet...Hrozný!!!!Pořád někde leze a ani od toho pádu se nebojí!!!!Od návratu z tý nemocnice na mě pořád visí,motá se mi pod nohama,drží fakt za nohavice téměř celý den a ještě k tomu se naučil kňourt,takže fakt jsem ráda,když večer zalehne.. 😒 I teď blbě spal,takže kňoural i ze spaní,ale to je nejspíš k zoubkům..klube se mu trojka na hoře,ale nechce se jí ven..Zase mi přijde,že vždycky povyleze a zase zaleze... 😀 Jinak doce blábolí,že už mu s mamkou docela rozumíme... 😀 Ble a hamam mu jde nejlépe... 😀 A taky tatí..a nene.. a snaží se i opakovat..Takže ten bude mluvit asi dřív než Jeník... 😉 Ale z nočníkem nic moc..Před tou nemocnicí to šlo hezky,ale teď zkoušíme bez pleny a často se počůrá a pak je smutný a chodí ukazovat na místo kde to udělal a jakoby pláče "ble,ble" 😢 Ale je takový roztomilý..jako že mu to je líto.. ☹

honzulka
11. bře 2010

lis-souhlasím s uci-depky máme všechny a myslím,že tomu taky přispívá to počasí.. ☹ Já mám depku už od pondělka... 😒 a včera mi přidalo to,že jsem byla na gyndě a žádné příjemné zprávy.. 😔 Nejspíš mi praskla sama nějaká cysta a pokud se to neupraví,čeká mě vyčištění a mám nasazený léky.Hlavně se teď musím hlídat,a kdybych měla nějaký bolesti,tak okamžitě testovat jestli nejsem mimoděložně těhotná.Tak jsem z toho taková nervoznější... 😢 Mám znovu ty léky,co před Tomikem,jen tehdy jsem skoro nemenstruovala,zato teď skoro 2 měsíce v kuse.. 😕 Tak uvidíme,co z toho bude...Přemýšlíme,zda se nepokusíme o třetí tak nějak od léta do listopadu,tak uvidíme,co nám osud připraví.. ☹

honzulka
11. bře 2010

uci-plně tě chápu,že ses jim tam rozbrečela.. 😉 Já to moc dobře znám,když dokápne ta poslední kapka.. 😉 taky často nakonec brečím a vypouštím to tam kde bych nemusela.. ☹ A odpustili Ti alepsoň pokutu? 😉 Jinak s tím zrakem vůbec nevím,co to mohlo být... 😲 Nemohlo to být třeba z únavy,takový třeba jen malý "kolaps"?Víš,jak někdo před omdlením vidí mlhu či tak něco...To je jedniný,co mě po tom všem,co máš za sebou napadlo..Ale určitě,pokud by se ti to stalo znovu,bych šla k doktorovi.. 😉

uci
11. bře 2010

no honzul - odpustili ako odpustili ... ja som vytiahla z penazenky vsetko co som mala = 10 euro a hovorim, ze nech si vezmu vsetko co mam, ze viac nemam a ze ked by to malo byt viacej tak nech mi to napisu alebo nech robia co chcu ale nech mi hlavne daju dolu tu papucu, lebo to som bola uz prec vyse hodiny a kedze som len vybehla preparkovat, tak sa mi hlavou honilo len to, ze co je s malou (bola s nou sice babka ale ved to poznate ten strach hlavne ked dieta nie je ok, tak sa vam hlavou honia same strasidelne scenare), tak oni ze ok ok, ze sice to moze byt aj za 50 euro, tak sa to da brat tak, ze mi dali nizsiu pokutu ako mohli ale to ja zas neviem posudit, kolko davaju inym, takze asi tak, no kazdopadne to bolo aj tak blbe, kedze mi v penazenke neostalo vobec nic, na ucte som v minuse ... atd. tak holt... no ale to je uz o inom a to tu nechcem rozoberat 😉
inac, to videnie som pozerala na ATB co beriem by snad mohlo byt aj z toho, tak dufam, ze je to naozaj z toho a ze sa to uz nebude opakovat ked ich doberiem 😝 😕 ale ku "kolapsu" som teda vcera naozaj mala uz len kusok 😉

lisounek
autor
13. bře 2010

tak jsem nakoukla a uci snad uz je lip :((( to jsi teda mela terno s tou botickou a jeste k tomu vsechny ty nervy.. uff ale tak hlavne, ze to nejak dopadlo..

no ja jsem mela fakt narocny dny.. K ma asi obdobi vzdoru... jako dokaze se zmenit z minuty na minutu v totalniho dabla, ten pohled v ocich bych nikomu neprala ://a vztek a rev, a navic vytrvaly.. nemam moc chut to tu ani vypisovat...asi to kazda znate po svem 🙂))

lisounek
autor
13. bře 2010

jo a K uz ma tyden svuj pokojik, nektere noci jsou horsi ale i tak se vzbudi treba jednou, to pak ale u ni musim byt, aby znovu zabrala... no a tak ob den spi celou noc...jen zacala trochu driv vstavat, coz me nici, ale i tak je to asi dobry...zda se, ze uz pokojik tak nejak respektuje, ac hracky z nej stale nosi do kuchyne, kde ma svuj hraci koutek.. 😉

lisounek
autor
13. bře 2010

K rostou vsechny 4 trojky 😒

uci
14. bře 2010

jo lis, tak to musis mat tiez riadne nervy 😖 zuby, vzdor... atd. no vsetko dohromady najlepsie 😠 ked sa se.ie tak sa se.ie 😔 ale vydrz holka, aspon to budete mat vsetko naraz za sebou - bude lepsie 😉

honzulka
20. bře 2010

Ahoj holky..koukám,že v nové verzi tu ještě nikdo nezavítal... 😅 Tak já nás alespoň posunu na přednější starnu.. 😉 Přeji hezké jaro... 😵

uci
21. bře 2010

nazdar holky, no ja som myslela, ze sa tu v tejto novej verzii nevysomarim a ze nas uz nikdy nenajdem ...hups...a teraz som sem chcela hodit nejakeho smajlika a oni nikde...no co ma byt zas toto???? ako zatial mam pocit, ze tato zmena im teda absolutne nevysla ☹(( diskusne skupiny su strasne neprehladne a az na konci stranky, smajliky nikde a to som tu len chvilu, dozvie na co este natrafim, no skusim si precitat ten clanok o novinkach ale na prvy pohlad ma to tu vobec nepresvedcilo ☹
a este marne hladam kde je moja fotogaleria?!

honzulka
23. bře 2010

Aho uci-já jsem taky docela zklamaná..Je to dost nepřehledný... ☹

lisounek
autor
23. bře 2010

ahoj tak se pridavam k Vám jako zlatej starej konik, jsem z toho znechucena, to hledat a vůbec jako najit svoji diskusi se neda..driv bylo vse krasne videt a ted jako nic.. mozna je to o zvyku, ale myslim, ze je to desnééé 😠 sokrome diskuse meli udelat uz davno a ted no kazdy si to zamkne a pak se tu vlastne uz clovek nic nedozvi, pač vse bude tajné a soukromé... no ne ze bych sem nejak ted uz chodila 😨 , ale tak obcas nakouknu, kdyz je cas, ale ted me to tedy taky nebavi... 😝

dukie
25. bře 2010

Ahojte holky. 🙂 Ta nová verze je opravdu zlváštní, ale věřte tomu, že je to fakt jen o zvyku. Je pravdou, že jsou weby podařenější, uživatelsky příjemnější, intuitivní... a pak ty, kterým se to daří méně. No ale co už naděláme, že jo. 😎 Ale celkově mi připadne, že je to fakt nejvíc o tom, na co je člověk zvyklý... když jsem přecházela z 98 (Windows) na XP prof. ... byl to boj, ale šlo to. Pak jsem x let jela na XP a teď, když mám dělat s Vistama, tak bych se z toho normálně opepřila. 😀 😀 😀 Ale jako jde to, ztuha, ale člověk si zvykne, no. 😎

Hlásím, že jsem strašlivě utahaná. Práci už mám z krku, dneska pošlu poslednímu klientovi nový příkazy na zálohy a pak mu někdy zajedu předat podaný přiznání a přehledy... a bude to hotový úplně. Utahaná jsem ale spíš asi z jara. Jako teď tu sedím, Toníčkovi jsem musela pustit alespoň 2 díly Krtečka, protože fakt nemám sílu na něj a ještě na Vás. 😀 😀 😀 Potřebovala bych sirkama podepřít víčka, byť jesm šla spát včera už v devět. A hned jak se Toníček dokouká, tak si odevzdaně lehnu na zem a nechám ho, aby mi nosil hračky a tak... větší aktivitu fakt dneska nemůže žádat. 😀 😀 😀

lisounek
autor
25. bře 2010

dukie 😀 😀 alespon kouka na krtka... u nas jede jen Mickey Mouse a meda Pú a jedeme to porad dokola, uz mi z toho hrabe... jj je to tak neco je tu lepsi a neco horsi, ale asi fakt zvyk... 😝

uci
25. bře 2010

nazdar cholky, normalne som nemala vobec chut ani len zabludit na konika ale som sa konecne premohla - ale len kvoli vam 😉 nemam nervy hladat ostatne diskusie, do ktorych som predtym sem tam zabludila 😝 fakt mi to pripada desne neprehladne - ja neviem...ako keby to pismo bolo take nejake ako keby vacsie a tym padom to nemam hned v oku celu stranku so vsetkymi temami ako pred tym ...takze ma to vobec nebavi ☹ a tiez si musim postazovat na fotoblog - predpokladam, ze ten moj vy nevidite (kedze ani ja ho nevidim) kedze je toto cz stranka a ja som origos sk, tak to fakt nechapem, ze toto zrusili 😠 predtym sa to dalo zdielat bez rozdielu sk/cz ...ako nie ze by som tam zrovna mala nejake kvantum fotiek ale principialne ma to hneva, lebo co keby som sa zrovna teraz rozhodla, ze dozeniem resty a ponahadzujem aktualne foto ?! no... tak uy sa ani nemusim snazit
no ale dost nadavania na novu verziu 🤐
holky vy sa mate, ze vam ditka vedia stravit uz aspon aku taku rozpravku 😝 ta nasa prdolka fici zatial len na "bebe tv"...neviem ci to poznate ale to je pre uplne najmensie deti - nic sa tam nehovori, len tam ide v kuse taka priblbla hudba, z ktorej sa mi uz otvara nozik vo vrecku 🙄 a ani sa tam v podstate nic nedeje len raz za pol hodiny prejde cez obrazovku nejake napr. zviera tempom asi 1cm/1min. 🙄 🙄 no proste nudaaaaa a kari prve co rano oci otvori tak len bebe a bebe, nastastie ju nemame ako kanal na tv ale ma ju babka, tak som musela nahrat aspon jedno dvd a doma jej to obcas pustim na pc ale aj tak je to odrhovacka a lezie to pekne na mozog 😖 velmi velmi zriedka vydrzi aj nejaky ten diel krtka, ale to len vynimocne...a najhorsie je, ze ja musim sediet pri nej a pekne jej pomenovavat vsetko na co si ukaze, inac sa ani pozerat nevydrzi 😝 holky pomooooc, sak ja z toho uplne zblbnem

bobinna
29. bře 2010

čau holky,
co to je za blázinec??? normálně jsem vás nemohla najít a pěkně mě z toho koukání rozbolela hlava... vůbec se mi to nelíbí☹

jak se jinak máte? koukám že sem nikdo moc nechodíte ... Linda nese ten časový přesun špatně večer nemohla usnout a v noci byla každou chvíli vzhůru ... tak mě manža nafoukl matraci a spala jsem na zemi v pokojíku a dneska mě bolí celý člověk snad i vlasy na hlavě... teď jsem jí dávala spinkat po obídku a zase brečela hrůza doufám že si brzo zvykne...

holky Petřík bude v sobotu slavit narozky a pozval si kamarády ze školy a já vůbec nevím co tady s nima budem dělat aby se nenudili jestli jim mám připravit nějaké soutěře ale aby mě s tim nevyhnali... to bude mazec ... paní nám peče pro něj domácí dortík pak přidám fotku ... držte nám palce

zatím papa

bobinna
29. bře 2010

ale čučím jako blázen že se odpověď odešle a hned ji vidíš v diskuzi že vás nemusím hledat to je zase dobrý pa

honzulka
31. bře 2010

Ahojky... 🙂 Jdu na skok,než Jeníkovi skončí večerníček... 😉 Máme za sebou rušné období..Jeník od pátku přes 38 teplotu,dnes je první den bez teploty,ale stále není ve své kůži.. ☹No a jápro podezření na mimoděložní těhotenství lítala ob denna odběry a UZ.Nejsem z toho radostí bez sebe,jelikož jsme to neplánovali a moc to nepřišlo ve šťastnou chvíli,ale budeme mít k Mikuláši asi miminko... 😵 Až budu mít víc času,tak snad už konečně zajdu i s někým se tu potkám... ☹ Tak zatím papa 😉

bobinna
31. bře 2010

ahojda holky,
honzul: tak to moc gratuluji!!!! že to vyšlo a není to mimo... u nás se to po Petříkovi bohužel potvrdilo a přišla jsem o jeden vaječník, takže chápu co jsi prožívala, ale ještě jednou gratuluju!!! hlavně ať je to zdravé mimi...🙂

u nás mazec Linda dneska řvala jak pominutá vůbec nemohla usnout, tak jsem šla s ní a za chvilku spala, a v sobotu měla teplotku ale dnes už je ok, Petřík má prázdniny a v sobotu slavíme 8. narozeniny a pozval si kamarády jo a taky přijde jeho slečna!!! je jí 11!!! mám z toho oči na vrch hlavy pořád si píší SMSky to mě podrž...

tak papa