Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jsem v 5. týdnu těhotenství. Je někdo také v tomto týdnu? Jak se cítíte?

teplaka1
13. říj 2019

Ahoj,zakladam diskuzi,rada bych našla na pokec holky,ženy,které jsou teď 4+ .. tt,prostě na samém začátku těhotenství..Jak Vám teď je? A co cítíte?

jako_mala_holka
13. říj 2019

Ahoj, jsem 5+4tt, ale ovulace byla o neco pozdeji, takze mimco bude trosku mladsi 🙂 jinak se teda citim fajn, mam akorat citliva prsa, obcas me poboliva bricho jak pred ms a vsechno me rozbreci, nekdy brecim jen tak bez duvodu :D jinak mi zatim nic neni... co ty? A kdy pujdes k dr? Ja az skoro za dva tydny, jsem z toho nervozni, jestli je vse ok...

evawest
13. říj 2019

@teplaka1 Ahoj, ja jsem dneska 4+2, zitra jdu na krev. Nekolik dni nemuzu usnout, mam bolesti v podbrisku, nezvracim, ale obcas je mi nevolno. Ale to muzu mit z injekci a prasku. Co ty? 😊

teplaka1
autor
13. říj 2019

Ja jsem dnes 4+6 a k dr. jsem objednána uz na úterý 15.10. prostě to tak dr. chtěl..Mě to připadá brzo..Jinak me hrozně bolí prsa,mam je asi o velikost větší,ráno sem tam trochu nevolnosti,spíš pocit jako bych nejedla celý den..A nespim,vzbudim se ve 3 a tím to končí..No a ta snídaně..snídaně třeba i 2 hodiny než to do sebe vůbec dostanu..

evawest
13. říj 2019

@teplaka1 Jo, prsa me boli taky. Me na klinice objednaji az nekdy za tri tydny. To bude nekonecny. 🙈😖 Ja jim porad, snidat musim kvuli praskum. Ja zas nemuzu usnout, az nekdy kolem druhe.

jako_mala_holka
13. říj 2019

Jo holky, to se mi taky stava, s tim spanim... bud nemuzu usnout do 2 rano nebo se v 5-6 vzbudim a uz neusnu... ale spatne mi zatim neni vubec, hlad mam, ale chut moc ne... je to divne...

jako_mala_holka
13. říj 2019

@teplaka1 jee, to mas uz pozitri... drzim palce 🙂

teplaka1
autor
13. říj 2019

@jako_mala_holka tak z krve už to mam potvrzené měla jsem 4tt a měla jsem HCG 413 a test byl hodně silnej uz v den MS,měla jsme ale silný bolesti břicha a problém s mocovym mechyrem tak jsem byla na vyšetření u gynekologa a tam mi to řekl 😊

jako_mala_holka
13. říj 2019

@teplaka1 ahaa... tak hlavne at je vsechno v poradku 🙂 no u meho dr je stejne vzdycky dlouha cekaci lhuta, tak jsem rada, ze jdu uz toho 23., ale nejradsi bych tam nabehla uz zitra 😀

teplaka1
autor
13. říj 2019

@jako_mala_holka tak to chápu,ja to znám,kdybych neměla ty problémy tak bych tam nešla a taky bych musela čekat..A kdy sis dělala test a nebo sis delala i kontrolu jestli sílí?

evawest
13. říj 2019

Ja zatim takhle. 🤞

teplaka1
autor
13. říj 2019

@evawest Krásný 🌸 ja takto 😊 ja pořád přemýšlím jak to mam počítat,dnes jsem 4+6 to znamena ze v pondělí budu začínat 6tt ne?

evawest
13. říj 2019

@teplaka1 Krasne sili. 👍 Jo, ja myslim, ze jo. 😅 Ja jsem 4+2, takze paty tyden.

teplaka1
autor
13. říj 2019

@evawest to je šílená věda tohle..takže az budu 5+1tt budu 6tt 😁

lucinkaab
13. říj 2019

ahojky, ja jsem dnes 5+0 vcera se mi hrozne motala hlava a bylo mi na zvraceni....to si toto nepamutuji u prvni dcerky u ni jsem to mela bez problemu to jsem ani nevedela ze jsem v tom...

lucinkaab
13. říj 2019

nevite spis o nake skupine na cervnove miminka 2020???ja ji hledam a nemuzu ji najit

teplaka1
autor
13. říj 2019

@lucinkaab no o skupince nevím,ale mohli bysme založit třeba 😊 rada bych pokecala s holkama co to mají teď stejné nebo podobné..😊

lucinkaab
13. říj 2019

@teplaka1 je skupinka na jedte si na muj profil juknete do jakych skupin pateim a pridejte se 😉

jako_mala_holka
13. říj 2019

@teplaka1 test jsem delala 5.10, to jsem mela jeste skoro tyden do ms a uz byl duch, 10-11dpo... a posledni predevcirem, carky uz byly stejne silne... silil krasne 🙂 dneska jsem cca 18-19dpo, testy uz nedelam

teplaka1
autor
13. říj 2019

@lucinkaab uz jsem tam 😊 super

teplaka1
autor
13. říj 2019

@jako_mala_holka tak pak napiš jak si dopadla u dr.. 😊

jako_mala_holka
13. říj 2019

@teplaka1 jasny 🙂

lucinkaab
13. říj 2019

@jako_mala_holka taky se k nam pridej 😉

jako_mala_holka
13. říj 2019

Uz jsem taky v cervnovkaaach 🙂))

jako_mala_holka
13. říj 2019

@lucinkaab jsem tam

evawest
13. říj 2019

Taky. 👍

lucik253
13. říj 2019

@teplaka1 Ahoj, ja jsem teda 7+3
Vecer se mi chce jit hrozne spat a pak neusnu do 2.
Je mi porad spatne od zaludku a boli uz i prsa

baru7889
13. říj 2019

@teplaka1 Ahoj, ja jsem dneska 6+0 a citim se teda naprosto mizerne. Plet mam samy bedar, vypadam hur nez v patnacti 😃 Do toho jsem nachcipana, pred dvema dny mi zacaly nevolnosti, porad bych spala a kazdou chvili brecim😔 31.10. jdu na kontrolu, tak zkusim poprosit o neschopenku, protoze delam 12 hodinove smeny a v tomhle stavu nejsem schopna nic. Takze doufam, ze mi ji napise 😃 Jinak drzim palce vsem ostatnim tehulkam, snad na tom jste lepe 👍

lucinkaab
13. říj 2019

@baru7889 pridej se za nami taky😉

zikisek
13. říj 2019

Ja jsem dneska 5+6 a asi pred 4 dny mi zacaly nevolnosti,dneska uz uspesne i zvracim.Silene me boli prsa,nemuzu ani spat na brise.Nemuzu spat v noci,strasne jsem unavena a hrozne se zadychavam a to jezdime na kole a ted v tom osklivem pocasi chodim na pasu,takze zadmy povaleci 🙂 jo a jsem nafoukla jak balon 🙂 V utery,za dva dny jdu na prvni kontrolu,tak jsem trochu nervozni 🙂 tak at nam holky rostou a zvladame to

ladunka111
13. říj 2019

Ahoj holky ja jsem dnes 6+0 ráda se k Vam pridam.. Chybí mi s někým pokecat.. Mam dvě deti, 14 a 8 let. Třetí miminko je vymodlene.. Mela jsem první ultrazvuk v 5+4 a zatim jen smouha v dutince. Další ultrazvuk az 31.10 nekonečné čekání. Ja nespím v noci vůbec je to hrůza, a přes den padám na hubu. Někdy usnu odpoledne takže to je konec. Zvracela jsem jen jednou ale každý den mě bolí břicho.. Tlaky, tahani, njn děloha maká..

Sem začni psát odpověď...

Odešli