KET červen 2021

zuzicek2013
8. čer 2021

Ahoj, zakládám tuhle diskuzi pro všechny,kdo se chystají na KET či ET teď v červnu. Pojďme pokecat,předat si zkušenosti a podpořit se ;). Mě čeká 4. KET a už bych byla strašně ráda,kdyby byl úspěšný. Tentokrát jdu ve stimulovaném cyklu. Co vy?

alexkisss
8. čer 2021

@zuzicek2013 Ahojky já jedu 23.6 do prahy genetu sem pred
ET je to poprvé tak by me také zajímali nějaké zkušenosti co se bude dit atd

rozitta
14. čer 2021

@zuzicek2013 ahojky, jdu zrovna zítra na ET 🙈 už zítra budu těhotná 🙈 a teda až za dalších 10 dní se ukáže jestli se embryo udrželo 🙊 nedělám pro to skoro nic, beru jen listovku a dnes jsem si koupila ananasy, údajně to pomáhá zahnízdění embrya. Toto je můj čtvrtý a poslední ET, mezitím nějaké KETy. Kdy tě čeká KET?

hahahala
Autor odpověď smazal
Zobraz
veronikavik
19. čer 2021

Ahoj holky, ja jsem dnes po ket 5.den a udelala jsem si test z odpoledni moci..(blbost vim) ale po 15 minutach se ukazala druha carka.. tak uvidim zitra/pozitri… mam velke nervy, moje druhe ivf a jedine embryo.. mela jsem jich teda 6, ale po genetice zbylo jedine..

rozitta
20. čer 2021

@veronikavik jééé, tak to je super, blahopřeju 🥳 držím pěsti, ať to dopadne!! právě jsem si dnes ráno říkala (jsem dnes pátý den po ET) jestli už by šlo něco vidět na testu. Ale nemám vůbec žádné příznaky, necítím se vůbec těhotná. Máš nějaké příznaky?

veronikavik
20. čer 2021

@rozitta nemam.. bylo mi vcera trosku blbe v aute z meho vlastniho rizeni🙂 takto jsem poznala vloni, ze jsem tehotna, jenze jsem pak potratila:( dnes jsem si udelala rano test a slaboucky duch tam byl, nevim zda vidis.. ja byla curat ve 4 rano a toto je pak v 8 rano… kazdopadne doporucuju spis netestovat nez takto honit duchy jako ja.. toto je vic na palici, co mam zkusenosti.. mas uz nejake dite?

rozitta
20. čer 2021

@veronikavik ano, vidím ho tam, ať sílí!! ☺️🙏 mám synka 4,5 let. Tak už je skoro pozdě na sourozence. Podařil se na poprvé v prvním IVF a pak nás pronásledovala smůla. Teď máme darované vajíčko. Ty už máš nějaké dítě?

maki06
20. čer 2021

Ahojte, já jsem dnes 11.den po ket a mám na testu II, držím všem pěsti, ať je tam máte brzo taky 😉😉

veronikavik
21. čer 2021

@rozitta ja to mam stejne, dcera zprvnio ketu a prniho ivf (et jsem nemela kvuli hyperstimulaku) a pak 6x nic:( dcera bude mit ted 4 roky a taky me trapi ze je to pozde no… alw jlavne at to je🙏🙏🙏

rozitta
21. čer 2021

@maki06 ahojky a blahopřeju!!! Ať se ti to podaří dotáhnout do zdárného konce 💪🍀

rozitta
21. čer 2021

@veronikavik včera mě začaly bolet prsa a v noci jsem hodně cítila pnutí v podbřišku - to už polevilo. Dneska jsem si koupila těhotenský test 🙃 ale ještě si ho dělat nebudu, jen pro ten pocit že už ho mám a jsem o krůček blíže výsledku 🙈

maki06
21. čer 2021

@rozitta děkuji,snad to už konečně dopadne,po tolika neúspěšných pokusech

nicol22
21. čer 2021

Ahoj, já jdu na KET v pátek. 😉

veronikavik
22. čer 2021

@rozitta tak co? Uz jsi udelala test?

rozitta
22. čer 2021

@veronikavik neee, ještě je brzo, jsem teprve sedmý den po vložení. Nemám z toho moc dobrý pocit 😔 prsa už mi tak nepnou a necítím dole vůbec nic. Když jsem byla tehdy před testem se synem, tak jsem měla pocit, že každou chvíli dostanu menstruaci, bylo to hodně intenzivní, jak si jeho embryo dělalo v děloze místo 🙈. A pak mě teda moc překvapila ta dálnice na testu. Ty máš nějaké bolesti? Testuješ jestli čárka sílí? 🙂

maki06
22. čer 2021

@rozitta taky to tak teď mám, břicho jak před ms, prsa cítím už od ket, dnes jsem 13.den, v neděli 11.den byl test pozitivní, zítra jdu na krev. Držím palce ať máš taky //. Někde jsem viděla, že taky chodíš do IVF clinic Olomouc 😉

rozitta
22. čer 2021

@maki06 to máš krásný rozjezd, slibný začátek 👍 děkuji za palečky 🙂 jj, chodím na IVF Clinic 🙂

veronikavik
23. čer 2021

@rozitta ja necitim vlastne nic🙂 a carky sili, jsem dnws 9.den a vlastne ducha jsem mela paty den odpoledne.. to mi nebylo dobre v aute.. to je vlastne jedine, ze mi vadi jizda autem.. ale ne nic drastickeho zatim.. ja vloni potratila v osmem tydnu, udelal se mi hematom a stthl plod a ted se strasne bojim…

rozitta
23. čer 2021

@veronikavik dáváš mi naději, že mám stále šanci na // 🙂 držím pěsti, abys tentokrát těhotenství dotáhla do konce🙏🙏🙏 musíme věřit 💚

luuc5
23. čer 2021

Ahooj holky pridavam se k vam jestli muuzu jsem druhy den po ket ..minuly mesic to nevyslo ..tak jsem zvedava co ted ..☘️Necitim teda vubec nic ..🤔

maki06
23. čer 2021

Tak já dnes 14 dní od ket a hcg v krvi 596, tak snad to dobře dopadne nejen mě,ale hlavně vám holky,co čekáte na test. 😉😉🍀

luuc5
23. čer 2021

@maki06 jee tak to mooc gratulujuu ☘️Kezby jsme to tak meli vsechnyy 💜

maki06
23. čer 2021

@luuc5 děkuji, po všech těch neúspešných pokusech jsem už přestávala věřit,ale jak se říká, neděje umírá poslední...

alexkisss
23. čer 2021

Ahoj holky tak sem před chvíli přijela z genetu dostala sem hormony a budu nasazovat hned první den MS která ma přijít 30.6 a od toho dne za 12 dni na utz další prášky a pet dni po tom na transfer bude to pocitam po pulce července tak se tesim co vy jak stě na tom

rozitta
23. čer 2021

@alexkisss tak si ještě užívej vody a koupání!! 💦💦 Jak začneš zavádět progesteron tak už se nevykoupeš🤷 já teď trpím na břehu a koukám jak ostatní dovádí ve vodě 🏖️🌅

veronikavik
23. čer 2021

@rozitta a jak to vysvetlujes? Ja totiz nevim co mam porad rikat.. ted jeste nic nedelam a nezvedam a jsem porad unavena..

luuc5
24. čer 2021

@maki06 kolik pokusu jste meli ?my ted druhej ..a jak tady nektery holky pisou 6-7 treba ..fakt je obdivuju ty nervy ..😳to cekani ..

hanyas
24. čer 2021

Holky, držím moc pěsti vám všem. Neztrácejte naději, protože na každou z vás miminko čeká 🍀😍

maki06
24. čer 2021

@luuc5 před rokem 1.ivf,z toho 5 fol. oplodnění jen 2, 1.ET 3 denní embryo,nic a druhý se přestalo vyvíjet, v září 2.ivf se stejným výsledkem jako poprvé. A v prosinci 3 cyklus,z toho už bylo 20 foliku, 5 prezilo,jeden dali hned jako 5-ti denní blastu a 4 mrazacky. V únoru ket v nativu nic,pak hysteroskopie v květnu a teď v červnu 2.ket. Před 3 lety jsem měla mimodelozni a rok na to zjistili při laparo,že na druhé straně mám srusty a neprůchozí i druhý vejcovod. Nejhorší pro mě byl 1.et,že nevyšel,protože můj gynekolog mě ujistoval,že sice nemám vejcovody,ale jinak jsem úplně v pořádku a bude to na první dobrou,to mě dost vzalo,že to nedopadlo.

alexkisss
24. čer 2021

@rozitta To me nevadí ze se nebudu koupat ale štve me ze nebudu moct skoro nic dělat a můj chce abych jen ležela ze se o vše postara