KET červen - červenec 2021. Koho čeká?

anoanonym1
29. kvě 2021

Ahoj, je tu někdo koho čeká ket v červnu nebo červenci? Jsem po prvním neúspěšném letu v řízeném cyklu a tento cyklus chceme zkusit ket v nativu, ale je to spíš buď a nebo, protože dr nechce dávat léky každý měsíc, tudíž chce risknout nativ i přes mě problémy.. Věčně cysta, nepravidelný cyklus a vlastně ani nevím, jak jsem na tom s výškou sliznice bez léků. Tak se nechám tento měsíc překvapit. Mezitím vším se tu můžeme navzájem podpořit ☺.

nicol22
31. kvě 2021

Ahoj. Mě čeká KET snad v červnu. V květnu jsem měla mít KET v nativu, což bohužel nevyšlo kvůli nízké sliznici a neprobíhající ovulaci. Teď každým dnem čekám ms a začnu stimulovat.

anoanonym1
autor
31. kvě 2021

@nicol22 ahoj, držím moc palce 🍀 já měla právě ket v květnu řízený a nevyšlo to.. Dr chce teď zkusit nativ ale také právě nevím, jak to bude. Každý měsíc mám cystu, takže to spíš vidím na další měsíc a sliznici ani nevím, jakou mám a cykly mám dlouhé, takže v nativu nevěřím, že něco bude.. Počítám spíš s řízeným cyklem v červenci.

luuc5
1. čer 2021

@anoanonym1 ahooj holkyy ja se k vam pridaam jestli muzuu .ja taky prvni nevydareny ket ted v kvetnu ..a dalsi asi cervenec az 😕

anoanonym1
autor
1. čer 2021

@luuc5 držím moc palce do dalšího boje 💗🍀 já jdu teď v červnu na kontrolu, jak to semnou vypadá ale nepočítám s tím. Taky nejspíš další ket, az v červenci v řízeném cyklu.

luuc5
1. čer 2021

@anoanonym1 me volali dnes rano ..ze se to mozna stihne v tomto mesici ..tak jsem zvedava .Pokud do patku dostanu ms tak joo ..jinak az Cervenec ..brala jsem estrofem vcera jsem ho vysadila ,tak jsem zvedava ..a taky ti moc drzim palce☘️Ty jsi byla jednou na ketu ?

luuc5
1. čer 2021

@luuc5 uz to ctuu taky te ceka druheej

ivaivusiva
1. čer 2021

Ahoj, můžu se připojit a držet si společně palce? 🙂 Jsem po 2 stimulovaných ketech únor a duben. Teď čekám po hysteroskopii a skratchingu na MS a stimul. KET. Tak ať nám to dopadne!

rozitta
1. čer 2021

Ahoj holky, v půlce června mám plánovaný ET, můžu se k vám přidat? ☺️

haluzska
1. čer 2021

Ahoj ..take se rada přidám .. ja po dvou ket jednou po stimul. náznak tehu na testu, ale hcg v krvi nizke, takze to nevyslo 😒 po druhe ket v nativu take nic ... pred měsícem hysteroskopie vysledky dobre 🙂 ted nas ceka třetí ket pokud to opet nevyjde, tak mi chce doktorka nechat odstranit levy vejicovod, ktery se ji zda byt spatny, jelikoz neni na svém miste, jak by měl byt 😒 doufam ze se nam všem, kterým to nevyšlo uz zadaří a uvidime ty vysněné // 😊 🍀

anoanonym1
autor
1. čer 2021

@luuc5 čeká mě druhý ket. Jenže dr to chce teď zkusit v nativu a tomu já nevěřím, protože mám věčně cysty, takže pochybuji, že by teď výjimečně nebyla. A také mám nepravidelne cykly, takže bůh ví. Teď jsem 4dc

anoanonym1
autor
1. čer 2021

@ivaivusiva moc držím palce, ať to konečně klapne.. Já mám za sebou sice jeden neúspěšný ket ale po tom všem, uz jsem dost nervózní, kdy to miminko přijde 🍀🍀🍀

anoanonym1
autor
1. čer 2021

@rozitta ahoj, to víš, že můžeš. Držím moc palce 🍀🍀

anoanonym1
autor
1. čer 2021

@haluzska ahoj, moc držím palce, ať to vyjde 🍀🍀🍀 já mám za sebou neúspěšný ket.. Čárky na testu silily ale potom najednou bílí test a hcg žádné, dr chce teď zkusit nativ čemuž nevěřím, takže počítám spíš červenec a snad to vyjde 🍀🍀🍀

ivaivusiva
1. čer 2021

@anoanonym1 a spol 🙂 a co holky zkoušíte dělat aby se zvýšily šance? Nejdřív to člověk nechá jen tak, pak když to nevyjde tak se třeba přidá něco navíc - fyzioterapie ala Mojžíšová, mobilizace, akupunktura apod., s tím že osvícení to řeší třeba už před celým ivf... pak jsou taky různý doplňky stravy ale toť otázka, co je dobrý kombinovat s medikací 🙂

rozitta
1. čer 2021

@ivaivusiva před prvním IVF ( v roce 2016) jsem chodila na akupunkturu, cvičila jsem Mojžíšovou a postupovala jsme mobilizaci a klaplo to 🙂 pak jsem v roce 2019 měla KETy při tom mobilizaci a nějaké cvičení a neklaplo to. Teď o 2 roky později beru jen kyselinu listovou a vajíčko budu mít darované a buď to vyjde nebo ne..

anoanonym1
autor
1. čer 2021

@ivaivusiva tak to já beru jen nosifol a omegu 3,neumim si představit mobilizaci, tu bolest a akupunkturu, ty jehly.. To není nic pro mě 😀. Říkám si, že když jsem dokázala otěhotnět přirozeně (těhotenství nevyšlo), tak proč se nechytlo embryjka, a jestli se vůbec další chytne? Někdy si říkám, jestli by nebylo lepší to zkusit znovu přirozeně, ale ten strach je velký.

ivaivusiva
1. čer 2021

@anoanonym1 tak jestli ti to vyšlo přirozeně, tak víš že "to" funguje aspoň, já jsem srab a z důvodu genetiky jsem šla rovnou do ivf s pgd 🙂 ale zjišťuju ze to taky není úplně záruka sakryš 🙃

ivaivusiva
1. čer 2021

@rozitta myslím, že ta Mojžišovka je určitě fajn si cvičit zároveň, ale holt to není záruka nu... a po mobilizaci si člověk řekne že to musí vyjít 😀... ale já jsem trochu případ, že jsem to řešila v rámci 1 až 2 měsíců před nu...asi to cvičení je třeba dřív začít 🙂

anoanonym1
autor
1. čer 2021

@ivaivusiva právě, já mám vadu chromozomu, proto jsem musela ukončit těhotenství. Jenže já se o to sama dříve nějak nezajímal, nevěděla jsem, že si můžu sama nechat udělat nějaké testy a moje bývalá gynekolozka mi řekla, že mě nikam neposle, že tyhle věci se řeší v průběhu těhotenství, takže kvůli ní jsem si prošla ukončení těhotenství a pak rovnou ivf, kdybych to věděla dříve, tak bych šla také rovnou do ivf a mohlo být vše jinak... Právě, že není žádná záruka, měla jsem ket s kvalitou aa hatchujici, po genetice a EMBRYOGLUE a nic z toho.

ivaivusiva
1. čer 2021

@anoanonym1 to mi je líto, že jsi musela přerušit, o vadě na chromozomu jsi věděla až poté teda ju? Já to vím už předem, nechtěla jsem stresovat do plodovky. Též jsem měla pěkná embrya, ale asi u mě vázne sliznice. Teď to vyjde 🙂 musí!

anoanonym1
autor
1. čer 2021

@ivaivusiva nevěděla jsem to přesně, ale tušila jsem to, protože to má mamka a říkaly mi, že to nejspíš budu mít i já a já jsem říkala doktorce, že bych chtěla nějaké testy, jestli to mám nebo ne, ještě než budu těhotná. Ale v tu dobu, jsem se o dítě ještě nesnažila, tak mě nenapadlo se někam objednat sama na vlastní pěst, protože mi doktorka řekla, že to budeme řešit, až v průběhu těhotenství. Potom jsem přešla k jiné doktorce,, ale už jsem byla těhotná a ta mi právě řekla, že jsem to měla dávno řešit, než jsem těhotná byla a tak jsem ji říkala, že mi testy bývalá doktorka udělat nechtěla, tak mě hned v těhotenství poslaly na testy, kde zjistily, že to mám a v 18tt jsem šla na plodovku, kde zjistily, že je všechno špatně 😔. Tak jsem si myslela, že když nemám žádný problém, že to bude jednoduché.. Vezmou mi vajíčka, vyšetří je, zdravé zavedou a budu těhotná a ono prdlajs. Mela jsem ket v řízeném cyklu a sliznice byla 8.5, tak jsem zvědavá, jak to dopadne teď v nativu, když mám nepravidelne cykly a každý měsíc cystu. Takže si myslím, že to vyjde, az v červenci zase v řízeném. Jen už mě to čekání a samé nezdary zabíjí.

rozitta
2. čer 2021

@anoanonym1 no teda ty to máš složité 😔 ta původní gynekoložka je teda hlupaňa, mohla sis ušetřit potrat už v téměř polovině délky těhotenství. Teď ještě ta naprd sliznice a cysta😔 četla jsem, že ananas pomáhá na sliznici a při zahnízdění.. a ještě by se našly nějaké další rady 😉 kam chodíš do CAR a kolik ti je let? Já chodím na IVF Clinic v Olomouci a je mi za chvilku 39🙈

ivaivusiva
2. čer 2021

@anoanonym1 tak to paní gynekoložka nezvládla, ale asi s podobnou situací neměla zkušenosti, bohužel si to odnesla ty. Ale je to sázka do loterie, např. z našich vyšetřovaných pak danou vadu nemělo žádné, tak si pak říkám, že to šlo zkusit přirozeně. U mě taky nativ moc nehrozí, brala jsem HA ještě asi půl roku před ivf a nestihla mi vůbec naskočit a za další rok s hormony zatím neměla moc šanci chudák 🙃 myslím že už je na čase nezdary prolomit, už sis užila svý...

anoanonym1
autor
2. čer 2021

@rozitta to teda, ještě před těhotenstvím jsem potratila v 6tt ale to se prý stává. Já chodím do Gennetu Letná, dělaly mi tam testy i plodovku, tak jsem tam zůstala i na ivf a je mi 26. Tak jsem si plánovala dítě do 25 let, já byla ale naivní 😀

anoanonym1
autor
2. čer 2021

@ivaivusiva no paní gynekolozce jsem říkala, že má tu vadu moje mamka a přišla o miminko ve 22tt ale nechtěla to řešit, když má mamka i tak přirozeně 2 děti. No jsem ráda, že už u ní nejsem. Já mám právě nepravidelne cykly také od vysazení HA a to jsem ji vysadila před 2 lety. Já doufám, že se na nás usměje štěstí a že mezi těmi dveřmi embryjka bude naše štěstí.

zuzicek2013
6. čer 2021

Ahoj holky, taky mě čeká KET teď v červnu,ale prosím o radu, vy co jste jste měli řízený KET, mám brát Estrofem od 1 DC, dnes ráno jsem začala špinit a zesilovalo se to, měla jsem i červenou, tak jsem si vzala po obědě první Estrofem, jenže teď zase mám jen hnědou, tak teď si říkám, jestli teda už mám pokračovat a brát to jako první den a nebo to teď večer nebrat a začít brát od znova až ráno? prosím o radu, co byste dělaly vy.diky

anoanonym1
autor
7. čer 2021

@zuzicek2013 ja mela řízený, ale estrofem jsem brala az od 2dc a co vim, tak me kazdy říká, ze ms se bere, az kdyz zacne červená, ltera uz trva.

alexkisss
9. čer 2021

Ahoj zdravím vas všechny které to čeká já jdu 23.6 do prahy genetu domluvit ET tak sem zvědavá jak to dopadne

rozitta
9. čer 2021

@alexkisss ahojky, čeká mě ET 15.6. - příští úterý. Pokud se tedy zítra podaří odebrat a oplodnit vajíčka. No ale kazí se, co může! Dneska jsem pátý den nemocná, už teda nemám horečku ale stejně nic moc. Rýma, kašel a dnes ráno opět žádný čich 🤦 čich už se zase vrátil, tak to snad není korona. Ale nevím. Každopádně jsem si udělala test (negativní) ale není to 💯%, že.. a můj muž má už druhý den náladu na draka. Jakoby si to rozmyslel a nechtěl se mi to říct 😪

nicol22
9. čer 2021

Ahoj holky. Tak včera 1.DC, nasadila jsem estrofem a příští týden v pátek ultrazvuk…tak jsem zvědavá, jak to dopadne…