KET červen - červenec 2021. Koho čeká?

anoanonym1
29. kvě 2021

Ahoj, je tu někdo koho čeká ket v červnu nebo červenci? Jsem po prvním neúspěšném letu v řízeném cyklu a tento cyklus chceme zkusit ket v nativu, ale je to spíš buď a nebo, protože dr nechce dávat léky každý měsíc, tudíž chce risknout nativ i přes mě problémy.. Věčně cysta, nepravidelný cyklus a vlastně ani nevím, jak jsem na tom s výškou sliznice bez léků. Tak se nechám tento měsíc překvapit. Mezitím vším se tu můžeme navzájem podpořit ☺.

anoanonym1
autor
9. čer 2021

@alexkisss ahoj, moc ti drzim palce🍀🍀🍀

anoanonym1
autor
9. čer 2021

@nicol22 držím moc palce 🍀🍀

anoanonym1
autor
9. čer 2021

Ahojky, tak ja byla dnes na kontrole 12dc a sliznice nizka a ovulace v nedohlednu, takze dalsi kontrola v pondeli, ale myslim si, ze to bude porad stejné.

alexkisss
9. čer 2021

@rozitta já mám taky pech dneska den blbec pohádal a sem se z mým neprivezli materiál na plot do toho znameho pes co ho nechal u nás rozkousal dvere nervy no hrůza dnes

alexkisss
9. čer 2021

@anoanonym1 dekuji

rozitta
10. čer 2021

@alexkisss ty brďo, to mě mrzí 😞 a dneska už lepší? A jak budete řešit ty rozkousané dveře? Jak se k tomu asi známý postaví 🙆

ivaivusiva
11. čer 2021

@anoanonym1 škoda, ale tak stimulovaný aspoň bude jistější, že naroste 🙂 u mě ms zatím nikde, tak už vidím, jak začneme ještě spolu stimulovat na ket 😀 a třeba se Ti to ještě v pondělí umoudří...

alexkisss
11. čer 2021

@rozitta no koupime nové včera SME mu udělali boudu a je venku už me stal s prominutim dneška už je to fajn

anoanonym1
autor
11. čer 2021

@ivaivusiva uvidime, jak tento mesic dopadnu, me to cekani tak hrozne nebavi 😀 držím ti moc palce 🍀

rozitta
11. čer 2021

Dnes jsem volala na kliniku... Máme 9 oplodněných vajíček 👏 a v úterý v 11h nástup na ET 🙈🙊

rozitta
15. čer 2021

A je to tam! ☺️ Test za 12 dní... 🙈 To bude dlouhých 12 dní.. a začalo nám koupací počasí a já nevím, jít či nejít do bazénu 🙆 dnes určitě ne, ale vím že se tomu nevyhnu. Syn básní o bazénu už 14 dní a teď už je to vážně ke koupání. Jak to vypadá s váma děvčata? Někdo brzy ET, KET, test?🙃

anoanonym1
autor
15. čer 2021

@rozitta ahoj, moc ti držím palce ❤️🍀 u me bohužel nic.. Ovulace nikde, jeste mam kontrolu ve čtvrtek, ale porad to nebude dobré, takze ja i doktor to vidíme, az na červenec v řízeném cyklu, tak snad nebudu na ms čekat 50 dní.. Jsem dnes 18dc a ovulace nikde.

alexkisss
15. čer 2021

@rozitta já jdu 23.6 na ET

rozitta
16. čer 2021

@anoanonym1 ahojky, a zatím jsi neuvažovala o darovaném vajíčku? Skrze ty chromozomální vady.. ani ivf není samospásné, šance otěhotnět s IVF je 50% když jsou vajíčka i spermie OK. Když máš zátěž, je to procento ještě nižší😔 aby sis nevyplýtvala všechny 4 pokusy hrazené pojišťovnou jen na svá vajíčka. Pak to hradit celé sama to už jsou jiné částky 😞 já mám teď zavedené darované, poslední ivf pokus na pojišťovnu. Před dvěma lety jsem zkoušela se svými vajíčky. Měla jsem minimální odezvu na gonal. Jen 3 folikuly, jeden neoplodnitelný, jeden nedožil 5 dne a jeden dobrý, co mi přenesli ale nedopadalo to ani k 2 čárkám. Když jsem řekla Mudr. že chci darované, sdělil mi, že mám s darovaným 55x větší šanci otěhotnět oproti vlastním. A když jsem mrkla na jejich statistiky tak IVF úspěšnost 50% a DIVF úspěch 70%. 🍀 Ani vlastní rodina nemusí vědět, že máš darované vajíčko ❤️

rozitta
16. čer 2021

@alexkisss jú, to už je za rohem, ale vleče se ten čas, že? 🙃 Držím pěsti!!!

anoanonym1
autor
16. čer 2021

@rozitta ahoj, nene nad tim neuvazuji, ja po stimulaci mam vajicek dost, jen ted mi přežily 5 dni jen 3 embrya a po genetice jsou vsechny zdravé.. Lrvni ket tedy nevyšel, takze uz mame jen 2.. A ja mam sice vadu ale i tak muzu mit přirozeně zdravé dite, jen je to bud a nebo, takze kdyz muzu mit svoje vlastní, tak darované nechci. Porad doufam, ze se alespon kedno s tech dvou chytne.. Ted teda nic nebude, az nekdy v červenci rizeny ket..tak se modlím

rozitta
16. čer 2021

@anoanonym1 hodně štěstí!!! 🍀🍀🍀 Jsi mladá, miminko si k vám nakonec cestu najde👶🙂 ja jsem začala řešit těhotenství až v 31 letech 🙈 ale jsem ráda, že jsem vlastně do té doby neotěhotněla, protože svého muže jsem poznala až ve třiceti. Je to pro mě ten pravý ❤️ synka jsem porodila ve 34 a ten ve 39 věřím v to druhé 🙂 je to pozdě, nevím jak to psychicky/fyzicky zvládnu ale do smrti bych si vyčítala, že jsem to aspoň nezkusila.

anoanonym1
autor
16. čer 2021

@rozitta dekuji, taky preji ne štěstí. Mlada si nepřijdu, chtela jsem prvni dite do 25 let, ale bohužel.. Je mi 26 a jsem stale na začátku a nikdo nevi, kdy to přijde, alespoň to prvni dite, kdyby slo rychleji 🍀

rozitta
16. čer 2021

@anoanonym1 jojo, já to chápu, taky jsem si v 25,26,27 už nepřišla "mladá"😆 dokonce v 29 když jsem se rozešla po dvouleté vážné známosti, jsem si říkala, že už mi teda ujel vlak, že už jsou všichni zadaní nebo rozebraní a jsem odsouzena k staropanenství 😆 ale teď vidím, jaký jsem byla tele. Od 20-30 jsou ty nej roky. A stále jsou to i nadále ty nej roky dokonce i 30-40. Akorát to zase bude vidět až s odstupem let 🙂 jsi krásně mladá, 26, co bych za to dala 👏👍

anoanonym1
autor
16. čer 2021

@rozitta tak kazdy to ma jinak no, ja chtela 2 deri do 30, max druhe do 35 a hlavně jsem chtela byt mlada mama, když vidim, jaky mam vztah s mamkou, ktera me mela ve 20,tak se bojim, aby ty děti pak měly nejaky vztah semnou😕 hlavne po ztrátě miminka ho chci jeste vic a kor, kdyz kolem me všichni tehotni nebo rodi

hahahala
16. čer 2021

Dobrý den, byla jsem na KET 1.6. a po 12. dnech našla na testu //. Všem moc držím palce!!!

anoanonym1
autor
16. čer 2021

@hahahala gratuluji, hodně štěstí 🍀

alexkisss
16. čer 2021

@rozitta vleče no do toho sem porad na chirurgii protože me pokousal pes no masakr to je

nicol22
17. čer 2021

@rozitta držím palce 🍀 mě čeká KET někdy příští týden, záleží na zítřejší kontrole.

nicol22
17. čer 2021

@anoanonym1 taky jsem měla plán, že budu mít do třiceti odrozeno…😃 no třicítka v listopadu, tak už to nestíhám a posunula jsem to na 35. Hned je mi líp. 😃 První syn ve třiadvaceti a otěhotněla jsem ani nevim jak, zjistila jsem to až někdy v 8. týdnu…

rozitta
17. čer 2021

@hahahala báječná zpráva, blahopřeju!!! Jsem dnes 48 hodin po oplodnění, Bože to se vleče!! Mám pocit, že už je to aspoň týden 🤣 kdy jsi začala na sobě cítit, že to asi vyšlo? 🙂

rozitta
17. čer 2021

@alexkisss ajejej!! Ten pes známého, co už vám rozkousal dveře?? Co je to za hrozné zvíře?

rozitta
17. čer 2021

@nicol22 děkuji 🙂 napiš pak, když máš transfer, budu držet pěsti 🙂

hahahala
17. čer 2021

@rozitta Děkuji❤️ asi 9. den po vložení mě začaly lehce pobolívat prsa… jinak bych to nevěděla do teď. Moc držím palce!! 🙂

rozitta
17. čer 2021

@hahahala děkuji za odpověď a děkuji za podporu 🙂 48 hodin po vložení a už jsem nervózní, že se pořád nic neděje 😄🙈 ale jinak jsem docela normální, fakt! 😅 Měj prima den 🍀