Jsem v 5. týdnu těhotenství. Je někdo také v tomto týdnu? Jak se cítíte?

teplaka1
13. říj 2019

Ahoj,zakladam diskuzi,rada bych našla na pokec holky,ženy,které jsou teď 4+ .. tt,prostě na samém začátku těhotenství..Jak Vám teď je? A co cítíte?

ladunka111
13. říj 2019
ladunka111
13. říj 2019

Můj poslední test a prvni ultrazvuk

lucik253
13. říj 2019

@ladunka111 Super 😍

ladunka111
13. říj 2019

@lucik253 děkuji doufám ze to bude super.. Mimi je třetí a vymodlene.. Podařilo se nam na poprvé 😊

lucik253
13. říj 2019

@ladunka111 Ja doufam ze to u nas pujde no v poradku az do konce 😔 je to ctvrty pokus 😕

ladunka111
14. říj 2019

@lucik253 to by me trefilo asi.. Držím palce!! Bude to dobré.. Věř!

lucik253
14. říj 2019

@ladunka111 Dekuji snad jo 😐 zitra kontrola

berkmo
14. říj 2019

Ahojky, já jsem teď nějaký 6 tt, doma mám skoro dvouletou dračici a nějaký příznaky, kromě pobolivani podbřišku, ani nevnimam. Ale o tom prvním těhotenství jsem taky skoro nevěděla. Zítra mě čeká návštěva Dr, tak jsem zvědavá a modlím se, ať je všechno v pořádku a vám všem ostatním taky držím palce a přeju hodně štěstí 😊

kristyna998
15. říj 2019

Bolení v podbřišku, silný výtok, a když jsi poprvé těhotná, tak bolí prsa, protože se zvětšují.
6+2, začínají se projevovat hormony, takže pocit na zvracení. Na to jsou dobrý těhotenská lízátka nebo často jíst po menších porcích a hodně pít.

racochejlek87
15. říj 2019

@teplaka1 ahoj prosim te mam dotaz posledni menstruaci jsem mela 6.zari 23.9.me bylo vlozeno do delohy 5denni embrio ted vcera jsem byla na ultrazvuku a prej uz by tam mela byt videt srdecni akce...ale neni a ze plot je do velikosti 5tydne.. chcou me v patek poslat na revizu ale ja pujdu az 23.10 na kontrolu kdy jsem mela zpravne jit 14.10 jsem sla vcera ze me bolelo bricho na menstruaci a trosku jsem krvacela beru gynoprodyl 1-1-1.tak mam cekat?

frstka
15. říj 2019

Ahoj holky, jsem 5+1, poprvé jdu k doktorovi až 5.11. Ty tři týdny budou nekonečné 🙂 Hlavně aby bylo vše v pořádku. Chtěla jsem se přidat do skupinky, ale prostě mi to nejde. Nevíte?

teplaka1
autor
15. říj 2019

@frstka Ahojky,ja jsem taky dnes 5+1 a jdu dnes zachvili k dr..pozval takto brzy..Jinak nevím proč nejde..Zkus to za pár hodin ještě..

jasminova
15. říj 2019

Pěkně naprd. 😀 Kouzelnou formulí - jsem v prvním trimestru se moderní medicína stává bezzubou, takže ležím na neschopence a smím pít jen čaj. Začalo to migrénou, pokračuje nachlazením. Jinak by utz jsem byla včera - zatím je tam jen černá tečka, takže za dva týdny kontrola. Je to moje první těhotenství, takže všechno je nové...trochu mě bolelo břicho, asi jak se fazolka zavrtávala, ale když jsem chodila, bylo to lepší 🙂 takže tak...

barcachejn
15. říj 2019

@teplaka1 Ahojky 🙂 promin ze se ptam ale jak jsi dopadla u dr? 🙂 vim ze jsi tehdy nekam psala ze jsi mela jen bily vytok a jeste nic nevidel. Tak jestli je vse v poradku a uz se mimi treba zacina objevovat? 🙂

zikisek
15. říj 2019

Tak dnesni navsteva potvrdila 6+1.Ulozena je fazolka dobre,vajecniky super,srdicko tepalo,ale fazolka je malinka,tak nas pozval pro klid v dusi na 1.11.,ze uz dostanu prukazku a domluvime se na dalsich vysetrenich.

teplaka1
autor
15. říj 2019

@barcachejn Ahoj,dopadla jsem dobře,mám tam malej hrášek a vše je v pořádku,Jsem dnes 5+1 tt za 2 týdny na kontrole uz bude prý srdíčko vidět a slyšet..Foto pošlu do soukromé zprávy,protože nejde vložit..

barcachejn
16. říj 2019

@teplaka1 Tak to je parada moc gratuluji 🍀❤ted na sebe hlavne bud opatrna at je to nadale v poradku 🙂

mimisef
16. říj 2019

@ladunka111 já jsem 7+4 ..také třetí...a ze začátku mě také bolelo v podbřišku ale prý to je normální od toho 7 týdne to přešlo,jsem unavená a po práci si musím lehnout,rána jsou krutá ..je mi zle...stavy mám úplně stejně jako u předešlých těhu (2kluci) chtěla bych holčičku 🙏

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru