Po porodu...

lisounek
14. zář 2008

Ahoj holky, tak uz mame miminka a jine starosti, takze zakladam toto tema a budu rada, kdyz se objevite a navazeme pokec tam kde jsme v tretim trimestru skoncili... 🙂

honzulka
7. zář 2010

@lisounek ahoj holka..jsem ráda,že ses ukázala... 😵 Kačence dodatečně vše nejlepší k narozeninám... 😵 😵 Hele,nechci Ti brát iluze,ale myslím,že ty naše děti už se neuklidní... 😠 Možná tak v dospělosti... ☹ 😎 Tom je taky v tomhle živel..leze všude,ničeho se nebojí,takže by klidně vzal do ruky vosu a docela hysterčí,když není po jeho a zkouší mě... 😠 Takže si myslím,že to jsou prostě ty naše Lvíčata... 😉 Do toho Jenik-ti dva si jen tak něco neodpustí,hlavně ten si může už dovolit víc,jenže Tom ho chce napodobovat,takže je veselo... 🙂
Jinak těhu jde...ale už to chci mít za sebou... 😒 Přibírám jak blázen,tvrdne mi břicho,do toho má malá teď nějakou divnou polohu a fakt ty její kopanečky pěkně bolí a pak už jen ty moje srůsty se zase ozývají,takže mě vlastně něco bolí furt... 😀 😎 Ale jinak poho,poho,pohoda.... 😀 😅 Placentu mám pořád nízko,ale nezasahuje,tak allespoň že tak... 🙂
Tak zase mizím a jdu dát spát Jeníka...Tak se nám holka drž... 😉
A co rekonstrukce bytečku?Už bydlíte?

bobinna
8. zář 2010

ahojda holky, 😅

jdu vás podpořit ... Lis u nás to samé... řev, vztek, facky apod... Linda je šílená ráno vstane už to lítá... a do toho jsem začla chodit na brigošku u nás do obchodu s květinama .. je to balzám na nervy klídek a pohoda, ale jak přijdu domů tak to poslouchám že ona tohle a Peťa jí zas tohle... každého mlátí a horzně kouše... nevíte co s tím?? vždycky jí plácnu že se to jako nesmí ale je to jako když přiliju olej do ohně... jsme všichni pokousaný já už nevím ☹ a v noci jako nespíme jsme ráno vyřízená, vzbudí se tak kolem 2-3 a usínáme kolen půl6 ... fakt nevím co s ní Petřík už touhle dobou spal ve svojí velké posteli a celou noc a Linda furt v postýlce a řve a řve ...

a jak plínky? my je máme jen na noc ... přes den chodí na nočník na malou, ale horší to máme s bobanem 🙂 ten děláme do spoďárků a pak ho vyklepne v prostředku kuchyně a běží se pochlubit, že je Linduška šikulka ... ona nadšená a šťastná a já namrtvici!!! a v sobotu se vykadila na chodbě vylovila ho ze spoďárů a rozmazala totálně všude!!! koberec, dlažba, skříně ona celá ... holky mě fakticky omejvali!!! já ji ani nemohla dát na prdel jak jsem z toho nemohla... to bylo smradu všude, ještě že jsme neměli ohlášenou žádnou návštěvu...by se divili... 😀 jaký máme moderní design

jinak prázdniny nám skončili a Petřík už zase vyšel s taškou a donesl první jedničky ... tak doufám že mu to hodně dlouho vydrží... jinak je taky vzteklej že bych ho zabila (fuj normálně se stydím... 😔 😕 😵 ) a odmlouvá a neposlouchá ...

no tak snad zase dost a napište ať to tady trošku ožije... pevné nervy papapapapa 😅

honzulka
14. zář 2010

Ahoj holky..koukám,že to tu opravdu spí...Ti naši vzteklouni nám berou sílu zajít i sem,co?Mně tedy Tom poslední dobou dává docela zabrat..Trošičku ho omlouvá to,že mu leze stolička,ale nevím,do jaké míry to s tím má souvislost..zatím mi ty scény dělá jen doma,že prostě přijdeme třeba z venku a do dvěří ho táhnu,zavřu devře a on u nich ječí,dupe nožičkama..To samé,když jdu dát něco sousedce přes chodbu a zavírám dveře,tak se může zbláznit... 😠Někdy ho nechám až se uklidní,ale někdy mu dám prostě na zadek(jenomže to stejně nezabere a já prostě neumím dát takovou ránu jako by někteří v mém okolí rádi viděli,takže je to jen takové plácnutí... ☹).No ale každopádně se mi to vůbec nelíbí,nejsem na to zvyklá ani u Jeníka,tak doufám,že ho to přejde... 😝
@bobinna My jsme už bez plen,má ji jen na noc a to se někdy i sám budí a začne na mě hulajdat z postýlky čí,čí a musím dát na nočník,jinak by neusnul...Přes den jen když jdeme někam,kde vím,že bych ho nemohla dát hned vyčůrat,tak mu plínu dám,ale spíš pro jistotu...
Tak jdu koukat na ordinaci..Jeník má první angínu,takže strašíme v noci s ATB... ☹

honzulka
20. zář 2010

Tedy holky..tady se vážně spí.... ☹

honzulka
28. zář 2010

Teda holky...já budu za chvíli rodit a tady nikdo nikde???? ☹

lisounek
autor
1. říj 2010

@honzulka ahoj ja jsem zašla hrůza na MK uplne zapomínam ne však na Vás holky 😉 Honzul ty jo to letí máš 32tt? 😲 fakt hustýýý.. to to uteklo není to možný ani 🙂 takže už jen chvilku... koukám vzteky jsou všude stejný.. jako já to mám teď nejvíc na veřejnosti, doma je vcelku klidná, hodná i si vyhraje,když vařím (nebo kouká na pohádku, ale jen nějakou 😀 ), ale jako venku, jak není po jejím, tak mi dává sodu a už zjistila, že mě tím vytáčí a tak ji kolikrát táhnu smykem nebo lovím ze země 😎 je to hukot, ale vždy se jen směju, protože nadávky a plácání nepomáha ... 🤐 jako když má scénu, tak na ni zvýším hlas a spíš pomáhá jen to ji odtáhnout nebo nechat vyřvat, což trvá fakt dlouho a pak dokud ji nevezmu a nepochovám a nevysvětlím a neřeknu, že se nic nestalo, tak nepřestane... a teď mi začne dělat i to, že začne okamžitě brečet, když na ni křiknu nebo když něco provede.. hrůza a mě je to hned líto a snažím se ji zklidnit... 😔 😝
@bobinna jsem se nasmála u těch bobků promin 😀 to vís cizí neštěstí je vtipnější než vlastní... v tomhle musím říct, že je K úžasná bobek v kalhotech snad nikdy nebyl 😵 chodí si pro nočník, vše hlásí a je fakt šikovná..plíny má dávno jen na noc a už i tak úplně suché.. přemýšlím, že odbourám i na noc.. někdy se taky vzbudí a volá čůat čůat... a plíny má suché, takže by to snad šlo... ale nevěš hlavu kamarádky holčička kandí do kalhot taky a snad všude.. bobek lovíme z kalhot kdykoliv jsme spolu - v lese, na hřišti, doma je to prča 😝 😝 a K na to jen kouká jako jak je to možný 😀
Jinak už bydlíme a je to super, kuchyn dle predstav, je to parada jsem moc spokojena, jen finančně jsme se trochu zrujnovali :( ale tak kdo dnes ma penize co? 😒 A to musíme K koupit velkou postel, a pokud už jste řešily samy vidíte co to stojí 🙄 je to děs... a politika u nás na dvě věci prostě bude hůř a hůř 😖

lisounek
autor
1. říj 2010

Jo a je podzim a období na nemoci jak dělaný, Káťa je už po zkušenosti hořečkové dítě... začne to náhle a najednou se topí ve 39-40 st horečkách.. človek strachy ji hlídá, sráží teplotu a vše a kolikrát jsem i letěli na pohotovost nebo k dr., ale většinou to zase zmizí jak to přišlo a verdikt viroza a tím to hasne.. jako to jsou šoky... jeden den leží jak hadrová panenka a druhý den lítá 😲 😲 a jelikož pořád si na to nezvykám, tak vždy plaším, ač vím, že se má jít k mudr. až když mají děti 3 dny a více teplotu :(( jednou jsem i Honzul psala jo a teď to Honzul bylo zase 😢 no co snad už dotřetice zvládnu neplašit 😔 tak já jdu, jsem už taky asi 10 dní nachcípaná a nemohu se toho zbavit ufff 😕 papa a zase zajdu holky.. Lis

honzulka
2. říj 2010

@lisounek ahoj holka...a jakou máte vybranou postel?Nás to čeká taky,ale pořád nevím,jakou koupit... ☹ A jinak já mám z našeho domečku taky největší radost z kuchyně... 😀 Moc se mi líbí... 😵 Koupelna se mi moc nepovedlo vybrat... 😒
Slyšela jsem,že je dobrý Hlíváček při těchto nemocích(vit.lepší než Marťánci... 😉 )Na nás teď leze taky nějaká viroza-zatím s tím válčím jí s MM,ale myslím že nubude trvat dlouho a chytí to i děti... 😉

lisounek
autor
5. říj 2010

Honzul ja bych chtela postel klasickou uz velkou ne mensi se zabranou, ktera se da pak oddelat.. ale nevim, rada bych aby byl dole suplik jeste jako ulozny prostor, ale na te co se mi libi neni :(( a pak se mi taky libi postel, z pod ktere jde vystrcit jeste jedno luzko, takze ideal, kdyz potrebujes byt u ditete nebo aby proste nespadlo max. na luzko pod sebou...jenze tam zase chybi ulozny prostor.. uz to potrebuje jako sul v postylce se desne mlati :(( ale vychazi to s matraci cca tak na 8 tis 🙄 😕

Hlíváčka neznám 🙂 není to pro deti az od 3 let? To je totiz temer vse 😔

honzulka
7. říj 2010

@lisounek my chceme taky už velkou,tak asi vezmem tuto..http://www.babynabytek.cz/detska-postel-p273/
A s úložným prostorem to vyřeším boxama z Ikey asi... 🙂
Ten hlíváček nevím přesně,ale ev.dělají Marťánky sirup pro děti od 1 roku... 😉

bobinna
7. říj 2010

ahojda holky,

lis: hlásíme, že bobeček už taky do nočníčku...🙂 jupííí juchůůů a ani ho nepitvá 😅 , jinak holky co poslední dny předvádí hrůůůůůza, něco chce a já ji nerozumín ona se příšerně vzteká... je mi z toho šoufl..:-/, dneska furt TITON a já nevěděla co chce tak jsem ji vzala za ruku a šli jsme do kuchyně ukázala na pomeranč a celá šťastná řvala titon, titon a mě trklo, že myslí citron, ale on to byl pomeranč 🙂 no takhle se bavíme no... včera jsem byli u dr máme 12,8kg a hnedka nám píchla druhou dávku na spalničky ... docela mě to naštvalo pže jedeme s mančou na ten víkend na Moravu a bude hlídat tchýně tak doufám, že nebudou nějaké kéomplikace ... dr mi říkala, že teploty mohou být až za 8-12dnů... ani se mě neptala jestli mi to nějak neva a hnedka jí to picla a mě z toho taky asi picne fakt... 😖 😠 tak páááááá

jo a holky musím se pochlubit ... Petřík jede do Prahy na krajské kolo v soutěři jednotlivců s hasičema... jsem na něj fakt pyšná... a angličtina ve škole taky docela jde... postupují pomalu aby to děti stíkali jen ta výslovnost je někdy na pytel...

a ještě k posteli... máme ještě malou, ale už máme vybranou postel a protože máme malý pokojíček tak jsem vybrali toto... nené to klasická vysoká palanda ale dole je dvojlůžko takže tam kdyžtak můžeme být s ní ...

tak já padám musím nám ještě zbalit věci a půjdu asi do hajan ... tak papapa a v pondělí podám info jak jsme se s taťkou měli a jestli jsme se nevymlátili na čtyřkolce 🙂 😀 😅

bobinna
7. říj 2010

teda píšu jak prase a tady je ten odkaz na postel ...🙂

http://www.drevohracky.cz/produkt/7591-patrova-...

lisounek
autor
12. říj 2010

Honzul my chceme taky takovou, jen koupime klasicky asi uz velikou 🙂 at ji vydrzi kdyz uz dele... 😉

bobi: jsem se pobavila s tim titonem 😀 😀 to mame taky story ruzny 😅 jako a dnes mi K po obede prvne vubec nespala 😖 den dlouhej jak prase s prominutim, nic jsem nezvladla a citila jsem se vyštavena, jak nikdy ... 😝 jako nevim co budu delat, pokud prestane spat.. nechapu jak to delate vy dvojmaminy a Honzul ty troj za chvili 😎 jste supermanky? 😨 😨

lisounek
autor
12. říj 2010

@bobinna to očko na pytel jako je to blby, tak treba se ji to vyhne 😒 a Peta je sikula 😎

honzulka
13. říj 2010

@lisounek my budem taky kupovat už velkou..ale nakonec si taťka umanul a chce kupovat s klouzačkou.. 😔 Mně se do toho moc nechce,ale on je umanutý... 😠 tak teď jen doufám,že změří,že se to tam nevejde... 😀
Jinak pokud kluci nejdou po obědě spát,tak jsem docela na nervy,hlavně teď když jsem si zvykla,že si jdu lehnout alespoň na chvíli... 😉 Nepiji kávu,v noci často blbě spím,takže jsem docela fakt hotová..Dnes jsem si kávu po dlouhý době dala a jednka nám nějak neudělala dobře,ale byla jsem alespoň trošku probraná a nevadilo mi tolik,že Tom spal jen necelou hodinu a já tudíž ani minutu... ☹ A že byl pěkně protivný... 😠 Teď už se mi tu z chůvičky ozývá jen jeho dýchání... 😵

bobinna
13. říj 2010

ahóój holky,
že bysme se tady po dlouhé době sešli??

já nevím jak to dělám, ale Linda si sama leze po polívce do postýlky a huláká míčo(mlíčko..🙂 ) takže s tím to neporadím jenže se ještě často budí v noci ☹

holky já mám depku už se blíží vánoce a v září zase půjdu do práce fůůůůůůůj mě se nece...

a po tom očku zatím (ťuky, ťuky, ťuky...) dobrý ...

v pátek jsme jeli na ten víkend ... jak já byla nervní doma jsem to obrečela, dala jsem Lindu spát a když spinkala tak jsme vyjeli ... (mezi námi klííííďo bych si to dala znova ...) ten božský klid nikdo neřval, v noci klídek kromě vlaků co jezdili dole ve městě ... snídani nám připravili úplně úžasnou ... super to bylo , byly jsme na výletě na Macoše a v jeskyních pak jsme si dali obídek a jeli jsme zpátky do pokojíčku v baru jsem si dala dvě malé 11 piva a byla jsem K:O. chytil mě záchvat smíchu a radši jsme odešli... ale opravdu paráda měli jsme rohovou vanu a bylá úžasnááá
tak zatím papa

honzulka
7. lis 2010

Ahoj holky...koukám,že tady už to zase usnulo... ☹ Tak já dám pak zprávu,až se narodíme,ju... 😀

bobinna
8. lis 2010

ahojky maminy,
kdepak jste? Já byla dneska v práci na celý den připravovali jsme vánoce..☹ fuj no a venku taky nic moc...

jinak už spinkáme ve velké posteli samo že s maminkou 😀 už jsme obouchaná snad úplně všude hlavně na hlavě od postele... jen ta změna času nám dává zabrat vstáváme v 5 ráno!!! a už by si hrála a koukala na pohádky a malovala hrůůůza a vůbec jí neva že je tma jak v pytli 😠 já bych spala až bych brečela a Linda už nééé

dám fotečky předělaného pokojíčku a koukejte taky někdo písnout 😠

tak papapap

bobinna
8. lis 2010

Linda má tu velkou postel dole, nejmenší z baráku, ale má největší postel 😎 a abyste si nemysleli, že máme doma vzorného školáka ... zdání klame to jen pózoval 😀

bobinna
8. lis 2010

jo a Petřík v Praze 38. ze 130.!!! jsem na něj fakticky pyšná!!! tak už fakt ahojda

lisounek
autor
25. lis 2010

Honzul cekam na zpravicku moc se tesim i za Tebe 😅 😉 ja se nejak zatím druhého potomka vzdávám 🙄 musel by se stát zázrak asi 😎 Káťa je brutálně ted vzteklá, ale jako neda se to třeba hodinové záchvaty..samozřejmě už skončila i pod sprchou, protože ji neuklidni nikdo, nic a tak potřebovala menší šoking 😕 🤐 pomohlo to, ale dlouho jsem se fakt bránila to udělat.. alespon neco na ni platí ted..

Už týden spinká taky ve velké posteli..vcelku to jde, moc neutika a spi celou noc.. teda jako bobi nedala bych vstavat v 5 hod.. Kata se treba vzbudi na mliko dam ji ho a spime dal, dokud je tma, tak vi, ze se nevstava.. ted je to fakt balada ona se otoci a chrupeme treba do 8 hodin .. v 5 hod jsem s ni nevstavala ani jako s miminem 😀 nejdrive kolem 6 a to trvalo asi 14 dni a pak tak kolem 7 coz uz je prijatelna doba... ted ale vyspavame fakt slusne, ze se divim, ze pak nestiham rano nic 😅 Jo ale vecer taky usina az kolem 21 hod, coz ale proste neovlivnime.. kdyz ji nedam odpo spat, tak to nevydrzi ani do 19 hod 😒 a to je pak peklo..

Peta to umi dobre napozovat 😀 😀

bobinna
25. lis 2010

ahóóój lis
tak konečně po dlouhé době píše někdo jiný než já...

už vstáváme v 7 tak pohoda...🙂 holky my máme problémy s kakáním ... chodí na nočník, ale má přííííšernou zácpu, po kakání má někdy v nočníčku krev ... sice pár kapiček ale je tam! byli jsme na vyšetření střev a ok dali nám na ráno gel do čajíku, jenže na něj se musí vypít za celý den alespoň 2 litry a to ona nevypije ani náhodou takže zácpa ještě větší jsem z toho na mrtvici... doktorka mi tvrdí, že je to špatná životospráva, ale já si myslím že je to celé o tom pití, ale jak to mám do ní nalít?????????

měli jsme návštěvu Lencourka s dětma Lukášek je šikulín... krásně mluví kam se hrabe Linda 🙂 a verunka je sladká, je hrůůůza jak to letí, když byli takhle malinký a Lenďa už má druhé to je děs

tak se mějte a písněte pááá

lisounek
autor
8. pro 2010

ahoj bobi jsem zasla a je mi to lito s tou zacpou :(( uff nekdo na to proste trpi a deti nejsou vyjimkou.. zkusila bych glycerinovy cipky a asi laktulosu...divim se, ze to hned resi takto radikalne...jako maloktere dite vypije 2 litry denne!! to je silenost.. poptej se na to co jsem ti napsala a jeste ji davej do vseho laktobacily..proste zkus... a piti no vyzkousej treba brcko, Kata pije v pohode, ale brckem vzdy vice..anebo po lzickach je to desny brindaji az hruza ale bavi je to ... to me nejak napada...a z ovoce zkus ji dat kiwi, hroznove vino, svestky (nebo presnidavku atd. pokud to bude..) bacha na banany, rohliky (samo ze ji muzes dat rohlik, ale at neji treba jen to nebo suche veci atd.).. ;) tot nejak co me napadlo... dobry jsou taky okurky, rajcata tezko rict, co Linda papka 🙂)

jo a je mi cest napsat Ti bobi, ze Honzulka ma holcicku Terezku 🙂 snad se nebude zlobit, ze to pisu, ale asi nemela jeste cas zajit sama 😉

bobinna
8. pro 2010

ahojky lis...

však já na ni holku myslela, jestli už to má za sebou... tak to je paráda že moc zdravíme a gratulujeme!!!

jinak ta zácpa... no je to lepší,ťuk, ťuk, ťuk... máme tu laktulosu, pijeme ji pravidelně... ty čípky nám dali taky ale nechci jí je dávat jsou prý návykové... právě je problém, že ona sní na posezení i dva suché rohlíky, taky jsem si všimla že po čokoládě a rýži (banány nejíme po těch zvrací...) jí to jde hůř tak jsme to vyřadili úplně ikdyž teď po mikulášovi když vidí Petříka tak to obrečela ale je statečná... nechá si říct a Peta chodí jíst za dveře🙂 jinak ovoce docela dost jí hlavně te|ď mandarinky a pomeranče... už si je umí oloupat sama tak mě nepotřebuje ... jo a naučila se říkat ježíši majrá ... to je prča jsem z ní vždycky na mrtvici🙂

tak se tady mějte a zase někdy brzo ...papa

bobinna
8. pro 2010

abych to uvedla na pravou míru nevyšetřovali jí přístrojema ale rukou ale stačilo to
...papa

lisounek
autor
10. pro 2010

vcera jsem sem psala a ted koukam prispevek nikde :( super...

lencourek
16. pro 2010

Ahojda holky, tak abyste v tom nebyly samotinké, tak sem taky něco konečně napíši. Lukáška mám u babičky a Verunka mi tady huláká, abych si jí vzala. Holčina vůbec nechce být ani chvilku sama. Už má 7 kg a 4 měsíce, jo jo, děsně to letí. Holky, jestli si stěžujete na nevyspání, tak bych vám chvilku mohla vykládat, jaké jsou noci u nás. Snad si ještě pamatujete, jak ti vaši prťousové vás tahali z postelí a chtěli mlíko.... 😉
Verunka zatím baští mlíčko ode mně, sice minulý týden to trochu bojkotovala, a já z toho byla úplně na nervi. Furt má ruku v puse a asi měsíc už je hmatatelný vyboulený zoubek, takže co nevidět bude asi venku. Slintá jak bernardýn 😀 .
Na Vánoce zatím ještě nejsem připravená. Cukroví peče tchýně, dárky mám z 90%, což je úspěch.
Lukášek je zlatíčko a Verunku má moc rád. Utírá jí pusinku, když slintá. Hladí jí po bríšku, když pláče (myslí si, že jí pořád bolí bříško). A když hlazení nepomůže, tak jí řachtá hračkama. Jo, a teď k ní vždy přiběhne a kvílí jí jak meluzína (on si myslí, že se jí to líbí). Ale jinak bobek nechce dělat na nočník, ale jen do plíny a občas to udělá i do kalhot. Šikulka to je, ale na todle ne!
Honzulce moc gratulujeme k Terezce, hlavně ať jsou zdravé a maminka ať se ze 3 dítek nezblázní 😀 😀 😀

Mějte se všechny krásně a přeji vám už teď krásné svátky

honzulka
16. pro 2010

Ahoj holky..jsem pez PC,tak na rychlo jen píšu odkaz na foto..Terinka je zatím zlatíčko,jen opět bojujem s kojením... ☹ Ale nvzdávám to ještě.. 😉
Pár foteček...

lisounek
autor
17. pro 2010

Honzulko téda to je kočička vlasatá 🙂) krásnáá a at se kojo podaří, ale sama nemám dobré zkušenosti,takže jsem spíš pesimista :(( ale držím moc pěstičky, je fakt rozkošná 🙂

my zase bojujeme s rýmou, takže už jsem druhý den s K doma..preci jen trpi na usi, tak at je v teple..venku ji desne bavi lezt do snehu a radit, takze jsme obe otravene, ale tak snad ji to brzy pusti ☹

Leni jsem rada, ze jsi zasla sem juknout a napsat neco o sobe... 🙂 jen zajdi casteji, ja taky obcas juknu co je noveho..

ja uz letos vicemene darecky mam, cukrovi nepecu, my to moc nejime spis jen ochutnavam ted, ale pak o Vanocich mi to moc nerika :o)) dostanu neco od mamky a neco asi od tchyne, takze co s tim..ja delam jen nepecena rafaela s mandli 🙂)