Podpora pro Ivanu Königsmarkovou

Příběhy pro Ivanu - každý den jeden příběh

Rozhodli jsme se jako formu podpory pro Ivanu Königsmarkovou zveřejňovat každý den jeden porodní, těhotenský, rodinný příběh, ve kterém se jakýmkoliv způsobem, někdy i pouze letmým dotykem, objevila Ivana Königsmarková.

Inspirovali jsme se maďarskými stránkami http://tortenetek.szules.hu/ na podporu Ágnes Geréb.

Tyto příběhy budou zveřejňovány po celou dobu, kdy Ivana nemůže vykonávat svou práci, a to denně, vždy v 18 hodin jako večerníček, počínaje Štědrým dnem 2011. Pokud Ivana nebude moci pracovat 5 let, bude zapotřebí zveřejnit více než 1600 příběhů. Věříme, že takto bude každý den zachováno kontinuum Ivaniny práce.

Chcete-li tímto způsobem Ivanu podpořit, pošlete váš příběh na pribehyproivanu@gmail.com.
Uveďte, prosím, název příběhu, který bude uveden jako název článku, a jakou formou si přejete příběh podepsat (celým jménem, vyjmenováním všech členů rodiny, iniciály, anonymně).
Příběh můžete doplnit také fotografiemi, případně melodií, která se vám v souvislosti s ním vryla do paměti nebo kterou máte rádi (odkaz na youtube.com).

S vaší pomocí přinášíme na každý den příběh. Příběh pro každého, kdo naslouchá, pro každého s otevřenýma očima a srdcem. Pravdivé příběhy o porodu, o narození. Příběhy miminek, maminek, tatínků a rodin. Příběhy s Ivanou.

Děkujeme,
Jde to i jinak
www.ijinak.cz
violeta5
24. pro 2011
Ahoj Jolanko, moc Vám i Ivaně držím palce x-)
joldaautor
24. pro 2011
Ještě odkaz na stránky:
http://www.pribehyproivanu.cz/
joldaautor
24. pro 2011
Ahoj Violko:-) Díky moc, i za Ivanu. Krásné Vánoce!
romcovaklarka
30. pro 2011
Ahoj, příběh sice nemám, ale i tak držím palce a vytahuji téma 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli