Podvod na bazárku. Jak byste to řešili vy?

bibi_ve
31. říj 2008

Ahoj,
začala jsem nakupovat výbavičku, hodně věcí kupuju přes nejrůznější bazárky na netu a nyní jsem se dost spálila. Strašně bych ocenila, kdybyste mi sdělily váš názor;

Před pár dny jsem odpověděla na inzerát ohledně přebalovacího pultu. Pult na fotce, která byla přiložena k inzerátu, vypadal přesně takhle, jde o identickou fotku: http://www.geuther.de/images/stories/pflege/cla...
Podle této fotky jde o pult od firmy Geuther, který se nový prodává za 2395 kč.

Proběhlo pár nezbytných mailů, dohodly jsme se na ceně (přičemž jsem svoji nabídku stavěla na fotce z inzerátu), převedla jsem peníze a s prodávající se domluvila, že mi pult pošle po kamarádce, se kterou se o víkendu uvidí a která pracuje v Praze. Potud má vše standardní průběh a zdá se být v pořádku.

Pult jsem si skutečně v úterý večer převzala od kamarádky na benzince, ale doma jsem ho vybalila z fólie a zjistila, že nejde o pult, který byl v inzerátu. Jeho fotky máte pro porovnání v mém albu. Navíc k němu chyběly koše.
Celý pult se spíš podobá tomu, který se prodává v sérii Sniglar v Ikee za 749.-, ten má jen o polici navíc, jinak vypadá navlas stejně. http://www.ikea.com/PIAimages/08177_PE084938_S4...

Prodávající jsem proto napsala (podle mě vstřícný) mail, že jde o jiný pult, chybí koše a že ho tudíž nechci. Nabídla jsem paní, že situaci můžeme vyřešit tak, že ona zaktualizuje inzerát, případně obešle předchozí zájemkyně, které se jí ozvaly po mě, já nové kupující pult odešlu (za 100 kč poštovné) a ona mi vrátí peníze i s poštovným a budem si kvit.

Dotyčná dáma mě nejdřív dva dny ignorovala a pak mi napsala mail, ve kterém jsou perly typu: "....jste psala, že jste chtěla ten Jáš a tento je mu podobný akorát nemá na stranách ty šprušle, tak jsem nepředpokládala, že nastane nějaký problém. Proč jste tedy netrvala na zaslání reálných fotek a pult zaplatila, pokud jste měla o pultu jinou představu, tomu tedy nerozumím, když jste hledala něco konkrétního?" nebo taky
"Mě se tohle nikdy nestalo a pokud něco kupuji na internetu, tak se mám na vše dopředu zeptat, vyžádat si více informací, fotek a prostě všechno, když mám teda přesnou představu co chci a bez nic nic neplatit, pokud mám jiné představy. Jak jsem to já mohla vědět??? To mi tedy řekněte?"

a na závěr se děsně čílí nad tím, že po ní chci 100 kč poštovné (přece nebudu odeslání 10kg pultu z Prahy do Olomouce dotovat ze svého?) a píše: "A k poslední části vašeho mailu, tak to mi zůstává rozum stát. Já, která jsem vám maximálně vyšla vstříc a pult vám posílala zdarma a aby se nepoškodil přepravou, tak já mám platit ještě 100Kč???????? Nezlobte se, ale opravdu byste se měla zamyslet nad vaším chováním. Myslíte si, že toto je od vás správné? Když vám někdo vychází vstříc a vy k se k němu chováte takto? Asi je to podle hesla "Za dobrotu, na žebrotu"."

A tak by mě zajímalo, jestli jsem fakt blázen, nebo jen letadlo... jak to vidíte? Já jsem naštvaná protože se cítím podvedená a ona je neuvěřitelně rozčilená, jako kdybych podvedla já jí 😅 a ONA je ze MĚ rozhozená 😀

Jak byste to řešily vy? Srážku s někým takovým? A samozřejmě nemám její telefon, jméno, ani adresu, mám jen číslo a spz vozu její kamarádky (přes kterou teda taky budu muset bohužel asi spor právně řešit 😝 )

beruska2x
28. kvě 2009

ja bych penize vratila a stolicku prodala jinde, nechtela bych aby nekdo byl s veci ode me nespokojeny 😖

dvojka
28. kvě 2009

my jsme teda oznámili vše na policii,oni ale nemaj pravomoc zjistit si majitele účtu,banka jim to neřekne,už to tady někdo psal je to bankovní tajemství,takže ona dotyčná bude nejspíš brzy milionářka 😒 😠
Ovšem nechápu jsk může mít někdo na něco podobného žaludek,oné dotyčné jsem psala taky maily,že mám doma nemocné dítě a že šátek je určen na součást terapie,ale to jí zjevně žaludek nezvedalo

bzuco
29. kvě 2009

baby...tak mám 1. zlú skúsenosť a to predávam a nakupujem už vyše roka cez bazáriky
cez koníkovský bazárik som si kúpila golfáč od jednej maminy...popísala ho ako vo veľmi dobrom stave, ešte vyše roka v záruke - vyslovene som sa opýtala na konštrukciu a jej odpoved bola - v pohode

dnes mi kočík prišiel a som zhrozená....konštrukcia poprehýbaná, krivá, jedna nosná tyčka zlomená , polohovanie nožičiek na 1 strane tiež pokazené, o zodratých kolieskach a zagebrenom kočíku - ešte aj s omrvinkami na sedačke a pod polstrovaním radšej ani nepíšem 🙄 🙄 🙄 🙄

dala som zaň 36 eur, ale vzhľadom k stavu kočíka by som zaň nedala ani 20 😢
vyslovene ma oklamala čo sa týka toho, v akom stave je kočík a mám sto chutí vrátiť jej ho späť a žiadať peniaze, aj ked manžel povedal, že mi to opraví, že sa to dá...ale ide o princíp 😠 😠 😠 ...jasne zavádzala len aby predala...na fotkách vyzeral kočík perfektne, chyby boli skryté...ale keby som sa jej nebola pýtala, tak nepoviem, ale ja som sa 🙄

maruschka
29. kvě 2009

bzuco, určite by som nič neopravovala a poslala to späť. Ak sa jedná o to, že ťa predávajúca oklamala, treba vec riešiť.. 😉

bzuco
29. kvě 2009

no napísala som jej do IP pár "teplých " slov a som zvedavá, čo mi odpíše

a nemohlo sa to urobiť cestou ku mne, lebo mi ho doniesol súkromne známy, takže zlým zaobchádzaním na pošte to nie je

mám k nemu aj záručák a doklad o kúpe ale to čo je poškodené, tak na to mi záruku neuznajú - lebo vyslovene napísali, že sa nevzťahuje na škody na konštrukcii spôsobené zlou údržbou alebo skladovaním a na deformácie kočíka spôsobené nesprávnym používaním 😒

maruschka
29. kvě 2009

za 36 eur si kúpiš v akcii golfáče hocikde, popozeraj na mimibazar.sk alebo normálne v predajni s kočíkmi-a nemusíš sa dohadovať s nejakou mamičkou..A hlavne-je nový,nepoškodený 😉 😉

bzuco
29. kvě 2009

maruschka...práve že ja som chcela niečo také pevnejšie, nie také obyčajské....tento som u nás pozerala v jednom obchode a stojí cez 4000,-...čo mi poslala doklad o kúpe, tak zaň dali 4590,- tak som sa potešila, že ako dobre som našla a ešte mi dala zľavu, povodne chcela 45 eur...no keby som bola vedela, že je takýto....

proste mám dojem akoby s tým kočíkom bojovali niekde na fronte a nie kočíkovali, ved to nie je možné takto ani nie za rok rozdrmať kočík 🙄 🙄 🙄 🙄

denisocka
29. kvě 2009

mne sa zas tuna zvala nejaka "marfa" na inzerat a potom mala všetky IP v prdeli,takže najprv som jej par dni rezervovala a nakoniec sa už neozvala 🙄

bzuco
29. kvě 2009

deni...tak to je riadna marfa 😅 😅 😅
ja rezervujem až vtedy, ked nabehnú peniaze, inak vždy odpisujem, že čakám na platbu a ked nepríde do vtedy a vtedy, že sa ozvem dalšiemu zájemcovi a vec posúvam

denisocka
29. kvě 2009

ja som to nemala komu posunuť,som bola taka rada že sa niekto ozval vlastne skoro hned,ako som to nahodila 🙄

bzuco
30. kvě 2009

tak tá predávajúca mi stále neodpísala, tak som zvedavá či sa dočkám 😠

bzuco
30. kvě 2009

tak odpísala...dala som jej na výber - vrátim kočík a ona mne peniaze alebo mi pošle späť 16 eur a ja si dám kočík opraviť na vlastné náklady...tak si vybrala druhú možnosť...tak idem čakať či peniaze dorazia

už som písala do servisu, čo by stáli nové kolieska... a konštrukciu mi opraví manžel

ukana
30. kvě 2009

bzuco , tak drzim palce, ja mam zatial len dobre skusenosti, ale nekupovala som nic vacsie alebo drahsie, len nejake oblecenie,

mna skor otravuje ked sa ma na MMB pytaju na take blbosti, veci mam pomerane, pofotene z kazdej strany, bundicka za 1€.........a este si najdu milion otazok............ 😒 ...........a nakoniec nekupia............ 😒 😖 ........take spekulantky.........a budu zjednavat........... 😠

bzuco
30. kvě 2009

uki...aj ja som už mala s takými tú česť 🙄

no a ku kočíku....toto je 3. kočík, čo som kúpila cez inzerát a tie 2 boli úplne super, to čo bolo napísané v inzeráte, tak aj vyzerali a bola som max. spokojná
no teraz to nevyšlo...ale chyba bola u predávajúcej...keby si videla tie fotky tak tiež by si neverila, že v takom stave dôjde ako došiel - na fotkách vyzeral dokonale

bzuco
8. čer 2009

kočík je opravený a pani mi poslala späť ešte 16 eur, takže fajn
akurát tie kolieska - rozmýšľam, že ich vyreklamujem...už som aj písala do demy a prídu ho zobrať na ich náklady až ku mne domov

majuljenka
10. čer 2009

Ahojte chcem Vás upozorniť na podvodníčku aby ste náhodou nenaleteli..Ja húpa hus som si u nej objednala lehátko...poslala som jej peniaze na účet (33 eur), nejak som to nestihla preveriť a doteraz neprišlo ☹ Na koníkovi má nick: barbinka272 a číslo účtu: 0252879373/0900... no poučila som sa a nabudúce beriem veci len na dobierku ☹

maruschka
10. čer 2009

majuljenka, ale na dobierku ti z mmb nikto nepošle-to je tá smola..Tie mamičky nechcú riskovať, že im to tá kupujúca/ci nepreberie a budú musieť platiť poštovné späť-čo sa im už aj veľakrát stalo...Ja dávam vždy na výber, lebo aj s dobierkou mám dobré skúsenosti.. 😉

bubinko83
11. čer 2009

baby,aka je šanca že by zlyhala pošta pri posielani baličku? Myslim že sa baliček strati? 😲 😖

lienocka235
11. čer 2009

bubinko83 ak to bolo posielane ako doporucne..s poistenim a pod.. tak podajte reklamaciu.. ak nie tak smola...
ano balicky sa na poste stracaju... mne sa jeden nasiel az ked som podala reklamaciu

bubinko83
11. čer 2009

lienocka,ale to som neposielala ja ale to mi mal prist.Ale ta dotyčna mi neopoveda či mi ten balik vobec ododslala.Tak neviem čo mam robit. 😕

lienocka235
11. čer 2009

napis jej ze ti este nedosiel a pytaj si podacie cislo.. niekedy nevhodia do schranky ten listok.. postarky. ked budes mat cislo tak sa mozes ist opytat na postu ci to tam niekde nelezi...

bubinko83
11. čer 2009

no to by mi musela najskor ta dotyčna odpisat či mi ten balik vobec poslala.Jaaaaaaaaj už mam nervy 😠 😠 😠 Dufam že sa ozve.

hathor86
11. čer 2009

asi jedine resit pres provozovatele bazaru, on si myslim dokonce muze vyzadat adresu odesilatele, nato ma ze zakona narok!!

bubinko83
11. čer 2009

hathor,už mi pani odpisala že" vraj "na mna zabudla.Som zvedava kedy sa ten baliček dotrepe. 😝 😕

majuljenka
12. čer 2009

To by som bola aj a rada keby sa ta "barbinka" ozvala, ze zabudla alebo ovela radsej ze poslala balik a nedosiel..No budem sa dlho zhryzat za to aka som naivna... 🙄

katulka11
16. čer 2009

No baby, posťažujem sa aj ja... 😉 Tiež kupujem a predávam na bazárikoch ale takú drzosť by som si nikdy nedovolila, ako sa stala mne nedávno. Kupovala som malej nosené značkové sandálky, samozrejme som sa informovala o vnútornej dlžke. Predávajúca zadávala v inzeráte len vonkajšiu dlžku 17cm, na moju otázku mi odpísala, že vnútro má 16,5cm. No lenže sandálky dorazili a malej z nich palčeky liezli von. Ešte som jej slušne odpísala info, že teda došli ale bohužiaľ sú malé, takže ich budem musieť predať. Potom ma napadlo, že premeriam to a zo 16,5cm bolo 15cm (!) ani o milimeter viac.... 😠 Tak som ju teda slušne požiadala, s presvedčením že urobila neúmyselnú chybu pri meraní, aby ich vzala späť a vrátila mi peniaze aj s poštovným... Prečo by som ho mala platiť, keď mi zadala zlý rozmer! A ona furt svoje, že "merala správne" a nech nešpekulujem a predám si ich.... 🤐 😖 No samozrejme nieje to problém nafotiť a hodiť na net, ale ten princíp že stále trvala na svojom, aj keď som jej odoslala fotku tých sandáliek s priloženým metrom kde bolo jasných 15 centi! Normálne som mala pocit, že slušnosť u nej asi neexistuje... 😲 Čakala som totiž nejaké ospravedlnenie a ona ide robiť blbú zo mňa... Nakoniec po pár mojich vyhrážkach mi sľúbila vrátiť peniaze, ja som jej už sandálky vrátilia a teraz čakám... Ktovie či sa aj dočkám 😀 😝
Juj, som sa musela posťažovať, prepáčte....

dmonikad
20. čer 2009

Zamkli nám tému, tak to dávam sem:

Ahoj, práve som sa asi stala obeťou podvodu na MK. Objednala som si autosedačku, zaplatila ju. Už je to skoro mesiac a nemám ani sedačku ani peniaze. Predávajúca napísala, že autosedačka asi skončila niekde na pošte. Žiadala som ju, aby mi vrátila peniaze. Napísala, že ich poslala 11.6.2009. Doteraz neprišli. Odvtedy ma ignoruje.

dmonikad
20. čer 2009

celá diskusia:

dmonikad • Včera o 12:47 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
Ahoj, práve som sa asi stala obeťou podvodu na MK. Objednala som si autosedačku, zaplatila ju. Už je to skoro mesiac a nemám ani sedačku ani peniaze. Predávajúca napísala, že autosedačka asi skončila niekde na pošte. Žiadala som ju, aby mi vrátila peniaze. Napísala, že ich poslala 11.6.2009. Doteraz neprišli. Odvtedy ma ignoruje.

titkovamiriam • 3d • Včera o 12:55
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
je tu tema podvod na bazariku,takze bohuzial nie si jedina.ja som mala zatial stastie,ale je to poriadna drzost.

zuzka1. • 1d • Včera o 12:59
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
fuuuh, riadna drzost, suhlas.

Zisti si jej adresu, poziadaj ju teda o nu ak nemas, a zisti si na poste, ci bol balik od takejto osoby vobec zasielany. mne to pomohlo, v mojom pripoade nakoneic prisiel.

Zmeň foto

dmonikad • Včera o 13:00 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
Do tej témy som nedávno písala, že zatiaľ na MMB nemám zlú skúsenosť .(teraz mám na MK) Administrátorka písala, že v poslednej dobe zaznamenali viac prípadov. Preto chcem zistiť či sa tiež niekto"nechytil". Bojovali by sme spolu.

Zmeň foto

dmonikad • Včera o 13:02 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
zuzka1,
ignoruje ma, neviem ako zistiť jej adresu. Mám len číslo účtu, kam peniaze išli a mailovú adresu a tiež telefón, ktorý samozrejme neberie.

bubinko83 • 1d • Včera o 13:02
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
dmonikad,nechapem prečo si ta dotyčnqa čo to odosiellala nedala balik poistit.Ak si ho poistit dala nech sa ide ona spytat na poštu.Nie? Ale ked pišeš že vobec nekomunikuje je to aj tak divne.Mysliš že ti to vobec poslala?Si si ista?

zuzka1. • 1d • Včera o 13:07
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
ja si myslim, ze ani neposlala, kedze v pohode poslala peniaze spat.
Skus ju kontaktovat, ked aj s ineho cisla, nech ti da svoju adresu, ze si chces overit zaslanie balika,a ked nie, ze podniknes dalsie kroky, aspon s ajej povyhrazat.
aj ked je mozne, ze nas dotycna cita.
A keby zverejnis jej meno????teda nick???to by si mohla nie, nech s aaspon hanbi!

Zmeň foto

dmonikad • Včera o 13:16 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
toto je jej nick: karolinkar

Tiež si myslím, že ak to poslala, tak by ju asi zaujímalo, čo sa s balíkom stalo a šla by to reklamovať. A peniaze vraj poslala 11,6,2009 a stále nič. Keď som jej ich posielala ja , mala ich na účte na druhý deň.

Ešte počkám, či sa nás nenájde viac, potom idem na políciu.

Zmeň foto

dmonikad • Včera o 13:27 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
Tu je link na ten inzerát. Je už zmazaný, ale cez google sa dá otovriž v pamäti.

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php%...>http://209.85.129.132/search?q=cache:qOKlcYm5s7...

mywiel • 1d • Včera o 13:28
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
Vies ze mi ten nick daco hovori, neviem ci to nie je baba na ktoru som upozornovala adminov, ze si nahrala moje fotky oblecenia pre malu do svojho albumu a este mala tu drzost napisat, ze toto sme dostali od starkej a pritom to bolo oblecenie pre moje dievcatko...no no comment

titkovamiriam • 3d • Včera o 13:29
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
mywiel to fakt to by nasralo!!!

Zmeň foto

dmonikad • Včera o 13:31 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
mywiel,
nebolo to toto? Ale fotky tam už nie sú.

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php%...>http://209.85.129.132/search?q=cache:nBWecIJBTF...

Zmeň foto

dmonikad • Včera o 13:31 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php%...>http://209.85.129.132/search?q=cache:nBWecIJBTF...

mywiel • 1d • Včera o 13:33
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
Nejde mi to otvorit, ale spytaj sa zuz11 ona tie foto mazala jej z albumu mozno si bude pamatat a bude vediet ako zistit adresu co ja viem....

mywiel • 1d • Včera o 13:35
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
A podla uctu na ktoré si posielala peniaze sa neda zistit adresa?

zuzka1. • 1d • Včera o 13:35
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
admini by mohli vediet adrersu, epise sa to niekde v registracii, uz nepamatam

mywiel to vazne?????hroza

Zmeň foto

dmonikad • Včera o 13:35 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
Skús ten druhý link. Ja som písala administrátorke janočke, ale skúsim teda zuz11. Taká som n.....á. Myslela som si, že na MK sa mi to nemôže stať

zuzka1. • 1d • Včera o 13:36
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
ani mne to nejde otvorit.

mywiel • 1d • Včera o 13:36
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
Zuzka vazne preto tu uz album nemam, hocikto si stiahne co chce.

bubinko83 • 1d • Včera o 13:38
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
ja by som to riešila cez policiu,kedže sa ti dotyčna ani len neozve.
Len ma mrzi že potom my serozne maminky(predavam aj ja zopar veci) nemožeme predavat na bazare svoje veci,pretože nam ludia neveria.

mywiel • 1d • Včera o 13:39
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
Ja kupujem len na Ebay a tam je to poistené cez paypal platbu, cize ak tovar nedostanem tak mi oni vratia peniaze ak predajca nechce vratit. Inac by som sa bala nakupovat cez internet iba ak ze sa dohodnem s clovekom a idem si po vec a zaplatim cash aspon pri vyssich sumach by som to neriskovala, ved auto sedacka vela stoji nie?

mywiel • 1d • Včera o 13:41
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
Bubinko ved to.... Ja by som si asi najprv vypytala adresu a overila ju kym niekam poslem peniaze, no budes nabuduce mudrejsia dufam, ze tie peniaze dostanes spat aj ked pochybujem ze ti ich poslala.

mywiel • 1d • Včera o 13:49
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
Tak som sa pomylila toto je ta co si stahovala moje fotky a vraj aj od inych...

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

zuzana76 • 1d • Včera o 13:54
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
v tom linku co dala Monika, je aj jej meno

Richterova Karolina, ale moze byt vymyslene

Zmeň foto

dmonikad • Včera o 13:58 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
Bola to suma 38 Eur. Dám vedieť ako pokračujeme. Musím sa ísť venovať deťom. Ďakujem za podporu.

bubinko83 • 1d • Včera o 14:00
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
tak ja kebyže niečo posielam ako predavajuca,tak si to dam v prvom rade poistit.A keby sa aj niečo stane tak pojdem na tu poštu aj ja osobne.Ved pokial to nepride k dotyčnej kupujucej tak t stale moje a ja mam doklad od toho nie?
Ale ta pani je nejaka neseriozna a zrejme len klame ludi. Nechapem ako može niekto takyto byt,ved predsa ani jedna nemame z toho užasneho rodičovskeho prispevku na rozhadzovanie.

Zmeň foto

dmonikad • Včera o 22:27 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
Zatiaľ nič nové. Na mail ani IP neodpovedá. Tak isto ani mobil nedvíha.

etuska • 1d • Včera o 22:36
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
Baby mne sa stalo,ze som predavala veci na dobierku-posielala to moja mamina,kedze ja som v zahranici -neprisli mi doteraz peniaze,ale ani balik domov nebol vrateny -ked dojdem na SVK tak skocim na postu co sa deje-ale dotycna pani sa mi tiez neozyva
Fakt musi byt clovek obozretny

bashka • 1d • Včera o 22:42
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
monika a uz si s nou hovorila po telefone? Ze ci to cislo je naozaj jej. Lebo da sa zistit komu patri cislo, to vies...

emjee • 1d • Včera o 22:51
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
pokracujte tu https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

lienocka235
20. čer 2009

baby co teraz

zareagovala som na inzerat na MK a pani mi poslala cislo uctu do IP normalne som to zaplatila zaciatkom tyzdna a vcera vecer to pani urgovala ze peniaze este neprisli tak som jej hned skopirovala z IB ze kedy to odislo aj z cislom uctu a tak...

dnes poobede mi prisla IP ze prepacte ale ja som sa pomylila a namiesto koncovky 1765 a malo byt 1750
tak som volala do banky a smola je v tom ze ten ucet kam som to poslala je zivy a teda prachy boli pripisane.. overovali to cislo.. lebo to musi splnat nejaku delitelnost ci co...
takze mozem ist do mojej banky a poziadat nech oni nakontaktuju tu druhu banku a ta prijemcu tych penazi aby to on laskavo vratil.. ak nebude reagovat a nevrati tak moja smola.. mozem sa obratit na sud..

napisala som to mamicke a ta nereaguje zatial...

stretli ste sa tym ako ste to riesili... teraz nemam ani peniaze a ani tovar samozrejme..

veronika13
20. čer 2009

podľa mňa je to chyba tej pani, čo ti dala zlú koncovku, a ak je seriozna, tak chybu uzná navrhne ti nejaké riešenie, buď teda, že tie peniaze bude vymáhať ona, alebo ti tovar pošle aj tak. Ide o jej dobré meno a také chyby by robiť nemala 😝