• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podvod na bazárku. Jak byste to řešili vy?

19. července 2016 
petruna :grinning: tvoje hrubky neva
6. lis 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsou to češi, jen trošku sociální případ :unamused: proto ty hrubky...
6. lis 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky si myslím - kralovstvy - vede na plné čáře, teď se nad tím pousmívám, ale do smíchu to teda není. Zvlášť pro holky, co naletěly, je to těžké.......ale je fajn, že se to dá řešit a že na policii jsou vstřícní a řeší to také, to je důležité....protože těch maminek muselo být opravdu spousta
6. lis 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
od beruskax
Ahoj Marci,

to je fajn. Akorát já nevím za kolik. Zkus mi písnout tvoji představu o ceně, určitě se nějak domluvíme.

marcelapetrikova napsala:
-----------------------------------------------------------------------------------
ahojky mám dotázek kolik by jsi za ten přebalovák chtěla?jsem z krnova a do ol by jsem pro něj mohla i dojet ale penízky by jsem poslala předem na účet dík marcela

Od koho: beruskax

Kdy: 14. říjen v 19:23

Komu: marcelapetrikova

Předmět: Re: Re: Re: Re: Re: Inzerát: Prodám Prodám překrásný dřevěný přebalovací pultík na kolečkách
Nic se neděje. Já sem vám chtěla dát slevu, že by byl celkem i s podložkou za 1500. Nic se neděje, paní si ho bere, už si napsala o číslo účtu. Jen jsem nechtěla, abyste byla pak na mě naštvaná, když jste byla první.
Hezký večer

marcelapetrikova napsala:
-----------------------------------------------------------------------------------
berusko děkuju za možnost koupě ale bohužel , je mi to líto ale pultík si nevezmu moc se omlouvám pokud jsem vám udělala nějaký problémek ohledně prodeje
6. lis 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
schwarz jo četla jsem to, že je dokonce i znáš od vidění... je to síla, stejně tomu nemůžu uvěřit, co se v této zemi děje a dít vždycky bude....
6. lis 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to jsem ho málem koupila :astonished: ale je zajímavé že jí nevadilo že by jsem si pro něj dojela jen by mě zajímalo jak by to řešila :slight_smile:
6. lis 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelll :confused: :confused: tak to je mazec
6. lis 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcel no to by mě taky zajímalo, jak by to potom dopadlo.......
6. lis 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si myslím že by mi ho dovezla asi ta její kámoška a kdyby jsem ho rozbalila a chtěla po ní penízky tak by mě poslala do prdelky jako zakladatelku tohoto tématu :angry:
6. lis 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně nejvíc se.e, že kvůli takovým parazitům jako kralovstvy a spol., se pak pomoc nedostane k lidem, kteří ji opravdu potřebují. :angry:
6. lis 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to ste ma nepotešili ja som planovala malym objednat kuchynku cez mimibazar asi od toho upustim :confounded:
6. lis 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
womenne, neber tragicky ... ale požiadaj si realne fotky a dobre si popzeraj, čo kupuješ, prípadne sa povypytuj, čo chceš vedieť

fakt ked sa zamyslím, holky čo tu zle kupili, kupovali "mačky vo vreci" na zaklade internetových fotiek alebo uplne neodfotené veci, len s popisom
6. lis 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nenechte se maminky odradit...................!!!!! není jen kralostvi apod. :slight_smile: myslím, že 90% (snad i víc) prodávajích jsou solidní a je na ně spolehnutí !!!
Až ta její "nemocná" holka vyroste, tak se doufám dozví o kariéře své maminky !!!! snad z ní nevyroste to co z mámy !!!!!
některé ženské by neměli mít děti !!!
6. lis 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz davnejsie som videla nejaku reportaz, ako funguje v zahranici obchod s pouzitym satstvom. Su tu rozne nadacie pre chudobnych resp. chudobne krajiny, ktore Vam rozdaju letaky, ze v ten konkretny den pridu, a ze zbieraju pouzite satstvo a topanky. Potom to vyzbieraju, roztriedia, ktore sa daju este pouzit a predavaju, nie daruju ( ale ide o mensiu ciastku ako v obchode) na trhoch v Afrike. Takze idea horeuvedeneho podvodnika nie je nova, takto to funguje v zahranici.
6. lis 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
womenne, kľudne kúp, však koľko báb tu prispelo, že ich podviedli? tuším tri? a kupujeme furt a všetky :wink:
6. lis 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. lis 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. lis 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky je to dost hnusny co si nekteri dovoli jak zneuzivaji duvery ostatnich :frowning2:

cherub to je primo nechutny jak si dela novy nicky a snazi se oblbnout dalsi holky odtud
6. lis 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:astonished: :astonished: :astonished: kde su admini .. preco nezakazu pridavat jej inzeraty? kolko bab sa este musi popalit?
6. lis 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
cherub : se musim jen smat :grinning:
jako ta jeji sestra jede do porodnice a nema kocarek apod ?
si nedovedu predstavit ze bych vlastni segre kupovala vybavicku... :grinning:
a ty dva nicky...co to ma jako bejt ? :astonished:
6. lis 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostě měla zakázaný přístup pod prvním nickem tak si založila druhý :rolling_eyes: obávám, se že nejde zablokovat celou IP adresu, protože kolikrát má celý panelák stejnou a to by pak mohli odstřihnout dalších dvacet nevinných lidí... takže ona si může zakládat nové nicky do nekonenča :rolling_eyes:
6. lis 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa neprestavam cudovat nastastie ja nakupujem aj predavam v pohode :grinning:
6. lis 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dovolim si tvrdit, ze toto sa uz da zrejme pomenovat nejakou konkretnou diagnozou :grinning: :zipper_mouth:
6. lis 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale je super, že sestre ledva porodí a už jej chce pchať knižku na chudnutie :grinning:
6. lis 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. lis 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale aj tak nechápem, však už musí čítať toto tu a ona na seba takto upozorní, aby bolo jasné, že je to ona :confused:
to je skôr výsmech a nechce podvádzať.
6. lis 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach..........mať sestru, čo mi kúpi celú výbavičku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. lis 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ozvala se mi policie, takze k podani trestniho oznameni nemusim byt pritomna osobne. Muzu to podat i pisemne. Pres vikend to sepisu a odeslu. Pokud by se chtel nekdo pridat zaslu adresu kam oznameni posilam, at je to vsechno pohromade. Uvedu tam i odkazy, ktere sem vsechny davate. Takze pokud jeste na ne nekde narazite sem s tim. Ja si rikam, kdyz zatoopit, tak uz poradne.
6. lis 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdina ejha :grinning: asi by som nechcela byt na mieste dotycnej slecny/pani.... :sweat_smile:
6. lis 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak už tady bylo zmíněno - má "flexibilní" IP adresu, takže nelze zablokovat, děláme maximum :wink:
6. lis 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek