• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec u kávičky

13. března 2012 
a nebo taky k čaji, či večernímu vínu :grinning: ....vítám všechny kdo si chtějí zpříjemnit chvilku u kávy a pokecat o všem a o ničem, jen tak poklábosit s někým normálním :sweat_smile: :grinning: , je tady plno diskuzí, ale každá už je zajetá na nějaké téma, tak tady to bude prostě o tom co nás zrovna napadne :grinning: ....doufám, že se najdou spřízněné duše
3. led 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,já se ráda přidám :dizzy_face:
3. led 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@samik2008 no supééér už jsem myslela, že tu snad na celém koníku nikdo nepije kávičku :grinning:

3. led 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já večerní vínečko :slight_smile: Dnes svařáček je mi zima
3. led 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vínečko ne,ale ranní kávičku a po obídkovou kávičku :wink:
3. led 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to já taky ranní kávu vstávám ráno v 5h do práce tak to musím mít aspoň za dopoledne 2x ted mám týden dovču tak si ju užívám
3. led 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj můžu se taky přidat... já taky kávičku, ale i čajíčky:slight_smile:
3. led 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajnokova já taky někdy vstávám v 5 s mým synkem(ranní ptáče),ale aspon mám trénink a nedělá mi to problém.I když dneska přišel až v 6:50 :wink:
3. led 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samik2008 Jejda tak to je nářez to naštěstí od holek neznám spíš večer je problém ta starší by už dávno spala a ta malá ju otravuje
3. led 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky vítejte :dizzy_face:

já taky ráda rano, teda spíš dopoledne, než se vyhrabem z postele a pak odpoledne, když se chlap vzbudí (pracuje jenom v noci, takže pak celý dopoledne spí) tak si dám sním

3. led 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winii Jo to znám manža taky chodíval na noční pak spal až do oběda :unamused:
3. led 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co budete zítra vařit já vůbec nemám nápad, dnesk jsme dojídaly roštěnou z víkendu, tak vůbec nevím, chtělo by to něco rychlího
3. led 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajnokova no chlap můj vstává v půlnoci rozváží pečivo po okrese, pákrát ještě něž jsem byla těhu jsem si to sním zkusila a je to děs, teda vydržet, ráno jsem pak padla do postele a nevyhrabala se dřív jak po obědě, kort teď jak jsou ty mrazy tak mu to vůbec nezvidím
3. led 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já upeču kuřecí stehna, taky už nevím co vařit
3. led 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ránko....dneska jsme si nějak přispaly a vůbec se mi teda nechce nic dělat, čeká mě tam hromada prádla, nádobí a pak nějakej ten oběd :confounded:
4. led 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, můžu se taky přidat? Piju kávičku, hlavně o "poledním klidu". Obědy vymýšlím jak o život, ale inspirace mi už dávno došly :unamused:
@winii - hromadu prádla nezávidim, já mívám vždycky úplný Kilimanžáro a to si říkám, jak zase příště to nesmim dopustit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,mohu se taky přidat?
@winii tak to máme na dnešek společné plány do kterých se mi taky vůbec nechce.Pračku už mám zapnutou ale ta halda na žehlení :confounded: a vůbec nevím co uvařím k obědu.
4. led 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky vítejte @irasek, @gabinka1012

holky s tím jídlem mi ani nemluvte, já už jsem z toho na palici, ale malé prostě uvařit musím, že jo to by jinak nešlo :sweat_smile: , sebe bych odflákla rohlíkem nebo tak

irasek jo to si taky říkám, že každou pračku vyžehlím, aby se mi to nehromadilo, ale jsou přece lepší věci napráci než stát u prkna :grinning:

gabinka1012 já mám taky Gábinku a ségra má Nikolku :dizzy_face:

tak já jsem se tu zasekla co jsem přišla :confounded:
4. led 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, u nás je dnes oběd vyřešen: volala mi mamka, že má navařeno, jestli se nechci stavit. Jasně, že chci :grinning: Akorát už dnes nic neudělám (no a co), páč tam skejsnu na celý den, je přeci pořád co řešit :sweat_smile:
4. led 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@irasek no tak ty se máááááš teda si to vychytala :grinning: , no já když jedu k mamině tak to je taky na dlouho pořád něco řešíme :sweat_smile: :grinning:

já dneska začínám s dělenou stravou tak jsem zvědavá, dnes si dám kytičkový den, rohlík a sýr už na mě čeká :dizzy_face:
4. led 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oprava sýr nemůžu ten je zvířátkový, takže bude džem no :grinning:
4. led 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irasek to by se mi taky líbilo,mě pozve na oběd maximálně tchán ale ty jeho mišmaši to je děs,např guláš zahuštuje hrubou moukou :grinning:
@winii ty jsi vegetariánka?
4. led 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gabinka1012 ježkovi oči vegetariánka to néééé já masa miluju :grinning: :grinning: , ale potřebuju dát dolů pár kil, takže jsem se rozhodla, že zkusím tu dělěnou stravu a tam se nesmí kombinovat věci ze zvířecího původu s rostliným, takže dneska začnu rostliným dnem

tady je to rozdělení jestli chceš mrknout: http://www.dieta-lenky-korinkove.yc.cz/
4. led 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winii jo tak,já se o dělenou stravu a dietu nikdy moc nezajímala.Já bych spíše potřebovala tak 4kila nahoru,moje stávající váha je 46kg a přitom žeru jak prokoplá :grinning: ani s toho těhotenství mi nic nezbylo a to jsem přibrala 17kg.
4. led 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
já sem dělala bramborovou kašu a uzený.Já maso také miluju a jen tak se ho nevzdám.Samozřejmě že ho nemáme každý den.
@gabinka1012 s tou váhou jsem na tom podobně jak ty,před těhu 45 kg,přibrala sem u obou 11kg a teď mám 47 kg,sice nejsem vysoká mám 158cm,tak asi na výšku kg akorát.

jinak holky byla sem s dcerkou u dr.protože v nedělu měla teplotu,včera už jí klesla ale večer se osypala,tak sem volala mamce a ona říkala že to vypadá na spalničky at jedu radši k dr.no tak ráno sem tam jela a fakt je má,a to sem myslela že když je očkovaná že to nedostane,nebo se pletu?Já sem se dr.zapoměla na to zeptat,hlava děravá. :unamused:
4. led 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám uvařeno a částečně uklizeno.Ted půjdu dát obídek Nikče.
@samik2008 chudinka malá a svědí jí to hodně.Jak se jí líbí ve školce,jde příští rok do školy?
4. led 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabinka1012 ne nesvědí jí to.Ve školce se jí líbí moc a je smutná že nemůže jít.K zápisu do školy půjdem,ale ještě se rozmyslím jestli půjde nebo ji necháme ještě jeden rok ve školce,je taková hravá a když jí něco nejde tak se zasekne a nic s ní nepohne.Zkoušíme různé ty aktivity pro předškoláky a něco ju baví něco nee,no uvidíme.Ale myslím že když půjde o rok pozdější tak o nic nepřijde.
Mi už sme po obědě,Samíka sem dala spát,ale už si v posteli hodku vykládá tak nevím jestli z toho spaní něco bude.
4. led 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted koukám co jsem napsala a já mám pořád rok 2010 a ono už je 11.Tak tenhle rok.Tím že je Gábinka v prosinci tak má jako by taky odklad.Do školky chodí 3 rokem.Gabča ta zase nemá trpělivost,jak jí něco nejde tak se vzteká,má svojí hlavu nechce si nechat pomoct a dokud na to nepřijde tak od toho nejde. :slight_smile:
4. led 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ženy tak jsem zase prd udělala, stihla jsem teda tu polívku, přišla kámoška, tak jsem sedly ke kávě a pěkně pokecali :grinning:

samik to je mi líto, že to malá dostala, tak ať je brzo fit a může zase jít do školky :wink: , já jsem zvědavá na tu naši až půjde, bude mi po ní smutno, člověk jak je snima pořád tak si na ně tak zvykne

4. led 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
achjo ženy, tak jsem si dala chvilku cvičení a stou naší prdolkou to nejde pač se mi začala tak šíleně tlemit, že jsem musela sní :grinning: asi jí rozesmály ty moje skřeky a funění :sweat_smile: :grinning:

@gabinka1012 @samik2008 tak já vám pár kilo klidně dám a ráda :grinning:
4. led 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
winii já sem si nedovedla představit že by šla Juli do školky,a ona to nesla líp než já.Šla ve 3 letech,napřed každý den na 4 hodiny denně,a pak v na konci září se narodil Samík tak tam byla už na celý den a nevadilo jí to,já sem byla ráda protože sem se mohla věnovat malému a Juli si pohrála a hlavně měla určitý režim.No ale Samík je jiný než ona,tak myslím že s ním bude problém,jednu dobu byl hrozný maminčák že řval jen sem šla na záchod,ale tedkom už je to o hodně lepší,už se můžu i předtím oblíct a jít pryč,tak snad to tak i zůstane.

@winii nevadí žes nic neudělala,odpočinek je důležitý,já popravdě musím napsat že taky nic :unamused:
4. led 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 9
Tvůj příspěvek