Transfer únor 2021. Je tu nějaká spřízněná duše, která podstoupila?

terezicka19
6. únor 2021

Ahoj, najde se tu nejaká spřízněná duše, co podstoupila transfer tento měsíc? Třeba bychom si mohly zpříjemnit to nekonečné čekání 🙂.

rouzi91
6. únor 2021

@terezicka19 Ahoooj, já 🙂 Byla jsem na ET hned 1.unora...🙂

terezicka19
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
rouzi91
6. únor 2021

@terezicka19 Snažíme se už skoro 3 roky, já absolutně bez ovulace, anovulacni cykly... manžel podprůměrný spermiogram, spermiek moc,ale nehýbou se... téměř nemožné,aby se nám to povedlo přirozeně, leda zázrak 🙂 Jsem po třech stimulacich u svého gyndare (clostil), jednou,loni na jaře biochemko... poté CAR, milion vyšetření, dvakrát IUI -nic....tak teď jsme šli do IVF, odebrano 17folikulu, oplodněno 12, do šestého dne vydržely 3. Jeden 1.unora zaveden, prý nádherná blastocysta 🙏 Dva zamrazeny...
Taaaak,ve zkratce můj příběh 🙂 Co ty?

rouzi91
6. únor 2021

@terezicka19 Jinak jak se cítím... první den jsem trochu spinila...a vlastně dodneška mám sem tam křeče, jakobych měla měsíčky 😁

terezicka19
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
rouzi91
6. únor 2021

@terezicka19 Určitě ano, přesně...moje taky už opouštěla obal 🙂 Kdy máš v plánu testovat? Já jsem asi blázen,ale testuji hned od druhého dne od transferu 🙈😁 Prostě jsem chtěla vědět, jestli mám v těle ještě ovitrelle a taky,kdy je možné chytit prvního ducha 🙂

terezicka19
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
rouzi91
6. únor 2021

@terezicka19 No to si vůbec nedovedu představit...asi člověk po x pokusech opravdu dojde do stádia, že rezignuje...ale pro mě zatím nepředstavitelné, teď ještě bojuji a doufám, že úspěšně 🙂 první, druhý, třetí den byly testy čisté (ovitrel pryč) čtvrtý den duch, pátý den růžová čárka,kterou viděl už i manžel a dneska šestý den, test udělaný teď večer 🙂🙈 Až si říkám,jestli je to vůbec možné 🙈🥰

terezicka19
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
rouzi91
6. únor 2021

@terezicka19 Myslíš, že se jedna Ackova blastocysta může ještě rozdělit na dvě? Napadly mě jednovaječná dvojčata, když mi to tak brzy test ukázal...ale zas někde se píše, že síla čárky důležitá není... No a hlavně po mém biochemku beru i tento výsledek s obrovskou pokorou a ještě se neraduji! 🙏

rouzi91
6. únor 2021

@terezicka19 Jo a přesně to si říkám, že pár stovek za testy pro moje uklidnění už nás též nepoloží 😁👍

velkabublina
6. únor 2021

@rouzi91 ahoj, dvě čárky jsem měla pátý den po IVF a mám jedno dítě. Dřív jsem netestovala.

rouzi91
6. únor 2021

@velkabublina Super, díky za zkušenost 😊

terezicka19
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
rouzi91
7. únor 2021

@terezicka19 Kéž by, ale jsou to nervicky a to čekání...na krev jdu až 16. února 🙈

terezicka19
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
rouzi91
7. únor 2021

@terezicka19 Tyjo, určitě věř!! Mě pořád bolí břicho jako pri měsíčkách, možná i víc... manžel tvrdí, že se tam sampion zavrtava vrtačkou z lidlu 😂😂 A zbyli vám nějací "snehulacci" na další pokus případně?

terezicka19
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
rouzi91
7. únor 2021

@terezicka19 Pořád tam je ❤️🙏 Teď z večera 🙂 A dneska musím říct, že už jsem neměla takové intenzivní křeče,nebo to může být tím, že jsem velice nic nedelala krom procházky s psikama, odpo jsem si dokonce zdrimla 🙂 Jediné? Tak to bude bojovník ❤️

terezicka19
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
rouzi91
8. únor 2021

@terezicka19 Přesně, náhle mi nepřijde vůbec náročný proces IVF 😁 Ale čekat 😁 A jsi dobrá! Mohlas zkusit zda ovitrelle je už fuč 🙂 Já bych nevydržela 😁🙈 Děs se mnou... já dneska takto, týden od transferu ❤️🙏

zuzina8887
9. únor 2021

Ahojte, přidávám se - KET 2.2. 💪. Ještě netestuji, chci vydržet co nejdéle 😃. Bolesti mám od prvního dne jako před ms, jinak nic. Jak jste na tom?

rouzi91
9. únor 2021

@zuzina8887 Jsi dobrá, chtěla bych mít tvou trpělivost!!! 🙂 Já teda pořád v podbřišku bolesti jako při ms, někdy možná i silnější a bolí mě prsa...ale dneska mi přijde všechno nějaké lepší a testy snad sílí 😊🙏❤️

zuzina8887
9. únor 2021

@rouzi91 to vypadá krásně, moc držím palce 🍀
@terezicka19 co ty? Testuješ nebo odoláváš?

rouzi91
9. únor 2021

@zuzina8887 Děkuji, snad 🙏 Na krev jdu až přesně za týden...

terezicka19
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
terezicka19
autor
9. únor 2021

@rouzi91 To je paráda!!!! 😍

rouzi91
9. únor 2021

@terezicka19 Super, tak aspoň budeš vědět, že je fuč 😊 Držím palce!!! 🙏😇

zuzina8887
9. únor 2021

@rouzi91 tak to jdeme na krev ve stejný den 😃. Akorát na ten test ještě nemám odvahu, raději si nechám ještě chvíli těšení se... Moc bychom si to přáli, je to 4. transfer, všechny 3 před tím ani slabý duch. (Máme po všech vyšetřeních a testech diagnózu "bez příčiny"... A že jich bylo 🙈.)

janys1488
9. únor 2021

Ja jdu na KET 15.2.2021