IVF a transfer leden 2021. Je na tom někdo podobně?

koderly
19. led 2021

Zdravím, v lednu jsem podstoupila své 3. IVF (již mám dvě děti, obě z IVF), dnes mám dvě třídenní embrya a ve čtvrtek jdu na transfer🙂 Je tu někdo na tom podobně?

majili
19. led 2021

@koderly ja mam pred sebou prvni IVF, ve ctvrtek me ceka OPU a dalsi tyden snad doufam transfer. Budu drzet pesti ✊🍀

nicol22
19. led 2021

@koderly ahoj. Mě čeká ET zítra. Dvě embrya půjdou do mrazáku. 😉 Je to moje 2. IVF.

koderly
autor
19. led 2021

@majili
@nicol22 Kam chodite do Caru? ja do Gennetu v Praze...Mam tentokrat jen dve embryjka od zacatku, takze se bojim, aby obe vydrzela do ctvrtka😅🙈 ale snad ano🙏 premyslim, jestli vyuzit embryo glue, budete davat?

nicol22
19. led 2021

@koderly já chodím do Pronatalu v ČB. Embryo Glue dávat nebudu, i doktor říkal, že to nijak extra úspěšnost nezvyšuje. Navíc u mě není ani tak problém s uchycením ale aby to pak vydrželo...mám za sebou dva potraty, jeden při přirozeném těhotenství a druhy teď v listopadu po IVF.

majili
19. led 2021

@koderly ja chodim do Reprofitu v Brne. Embryo glue asi ne, uvidim co mi reknou, ale zatim to v planu nemam 😊

koderly
autor
19. led 2021

hmm, tak to na embryo glue asi take prdim...u prvniho jsem ho mela, u druheho ne...vyslo oboje😅 teda mne vzdycky vyjdou az Kety, ani jednou nevyslo ET😓 Mam jinak imunologicky problem - protilatky na spermie a trofoblast embrya😓
@nicol22 mas vysetrenou imunologii? ty potraty byvaji casto imuno problem..Drzim zitra palce na ET!👏 Ja ctvrtek🙈 jsem zvedava, jestli prolomim muj ET neuspech🤣

nicol22
19. led 2021

@koderly zatím ne ale měla jsem jenom jednou ET. Pokud se to teď bude opakovat, už si imuno nechám udělat...

zuzicek2013
20. led 2021

@koderly ahojky,a můžu se zeptat jestli máš obě děti z jednoho IVF nebo z více?já jsem byla před 5 lety na IVF,ET nevyšlo,ale KET ano a máme krásné dvojčátka.Ted bychom chtěli ještě jedno mimčo,zbylo nám 5 embryí,na transferu jsem byla zatím 2x ale nic,máme už poslední 3 embrya,tak se bojím,aby to klaplo, proto se ptám.

koderly
autor
20. led 2021

@zuzicek2013 ahoj, mam kazde dite z jineho IVF. Prvni syn je z Gestu, mela jsem 5 embryi, pri ET se zavedli 2 a nic, KET byl se 3 embryjky! (oni to tenkrat nepochopitelne zamrazili do jedne davky) a chytlo se jedno. Vydupala jsem si ale na Ket Prednison, nejak jsem tusila, ze mam imuno problem. Druhy syn je z Motola, mela jsem dve embrya, ET nevyslo, KET se chytil. V Motole se prislo, ze mam opravdu imuno problem, nasazen Prednison pred Et i Ket. Docela problem byl, ze se po odberu bali hyperstimulacniho syndromu a nadopovali me silene hormonama, a ted mi doktorka v Gennetu rikala, ze se nedivi, ze ET nevyslo, ze jsem mela v tele fakt koktejl. Ted treti IVF v Gennetu, kde nas velmi podrobne vysetrili, prislo se na jeste horsi imuno vysledky nez minule, takze jsem se ted 8 tydnu lecila Metypretem....a ted mame zelenou🙂 zitra jdu na ET a doufam, ze tentokrat konecne vyjde cerstve🙏

twins_sovovi
20. led 2021

Ahojky holky mě čeká teď ke konci ledna Ket. První ICSI transfer dopadl embrijko se chytlo, ale malá nám v 17tt umřela následná kyretaž dělohy v listopadu. VVV vyloučeny, genetika taky v pořádku já bez zánětu takže se nevím proč se to stalo. Teď doufám v to že když se chytne tak dojdeme do zdarneho konce..

majili
21. led 2021

Tak ja mam dnes za sebou OPU a mela jsem 18 oocytu a z toho 13 je vyhovujicich a 5 zastaveno ve vyvoji. Tak doufam, ze to dobre dopadne 🙏🏼

koderly
autor
21. led 2021

@majili Paradni cisla, moc drzim palce🙏 dej zitra vedet, kolik se oplodnilo👏☺️

koderly
autor
21. led 2021

@twins_sovovi holka, to je strasne, to je mi lito😓 Ted to urcite vyjde od zacatku do konce🙏🙏🙏

koderly
autor
21. led 2021

Ja dnes byla na ET😁 Petidenni ackova blastocysta...druhe embryjko to bohuzel vzdalo, takze nic k zamrazeni, takze doufam, ze to vyjde🙏 mam i fotecku🤣

majili
21. led 2021

@koderly taky drzim pesti 🍀 to musi vyjit 😉

twins_sovovi
22. led 2021

@koderly bylo to šílený 😔 snad jo❤️

majili
22. led 2021

@koderly tak všech 13 embryek úspěšně oplodněno a pokračují. Je tam teda napsané 12x2PN, 1x0/1 tak nevím co znamená to 1x0/1, ale mám velkou radost 🙂 tak snad to bude pokračovat takto dále 🙏

koderly
autor
22. led 2021

@majili uzasne!!!👏 tak informuj o vyvoji😁 drzim palce, at se embryjka hezky vyviji🙏

majili
24. led 2021

@koderly tak vývoj je zatím parádní, 12 embryí pokračuje a z toho 7 už jsou moruly a 4 osmibuněčné a 1 sedmibuněčné 💃

koderly
autor
24. led 2021

@majili no to je paradni nadilka!!!👏👏👏 cim a jak dlouho jsi stimulovala?

majili
25. led 2021

@koderly stimulovala jsem od 2 DC do 11 DC, injekce Gonal-F, 175 jednotek, potom jsem měla 9-11DC Cetrotide a 11 DC ještě Ovitrelle. Sama jsem překvapená, že to tak dobře vychází. Tolik jsem nečekala 😲
Když jsem dřív brala Clostilbegyt, tak jsem právě úplně nějak extrémně nereagovala, tak jsem se bála i teď, ale naštěstí pěkně a vajíčka mám zřejmě taky kvalitní 🙂
Těch 7 kousků už byly kompaktní moruly ve 3. den a to mají být až ve 4. dni, takže to jsou nějací Hujeři 😀

sadovka
25. led 2021

Ahoj holky, já jsem dnes 4 dny po Ket, dva dny mě poboliva podbřišek, zkoušela jsem dnes testovat, já vím...,😂 sama sobě se směju... No a zatím snehobilo, tak uvidíme 🤦‍♂️

majili
25. led 2021

@sadovka chápu, já se taky určitě neudržím a testovat budu hodně brzo. Držím ti pěsti, ať to vyjde 🙏 ještě je fakt hodně času na test 😎

koderly
autor
25. led 2021

@sadovka holka, ja testuji kazdy den od ET🤣🤣🤣 kvuli tomu, kdy vymizi Otrivelle😅 takze🤣🙈 ty uz tam hcg nemas videt z injekce? ja mela jednu injekci Ovitrelle 14.1

sadovka
25. led 2021

@koderly super, takže nejsem blázen 😁 no já měla KET a beru utrogestan a estrofem, takže falešné duchy nečekám 😇

koderly
autor
25. led 2021

@sadovka ne nejsi, a jestli jsi, tak jsme tu dva🤣🤣🤣 Me dnes prisel dusik na testu silnejsi nez vcera🙈 testuji mama test z ranni moci vzdycky...tak uvidim zitra a pozitri, jestli je to ovitrelle nebo uz i trosku mimi hcg😅🙏

majili
25. led 2021

@koderly
@sadovka
Tak to jsem devcata rada, ze nebudu sama blazen, taky bych chtela testovat, abych vedela, jestli tam nahodou neni jeste Ovitrelle hned po 😂
A @koderly drzim moc moc pesti aby to bylo silnejsi stale a vyslo to ✊✊🍀

sadovka
25. led 2021

@koderly tak držím palečky, aby to nebylo jen zdání 😊🙏

nicol22
25. led 2021

Já jsem dneska 5. den po ET a nemám doma ani jeden těhotenský test. Proti tomu, jak jsem minule blbnula s testy už od začátku, se teď fakt bojím. 😃 Možná to vydržím až do odběru krve příští středu. 😂

koderly
autor
26. led 2021

Holky, tohle uz asi Ovitrelle nebude😅🙏 horni dnesni, jeste mokry...a to jsem byla v noci curat...jsem dnes 5. den po ET