Pokec u kávičky

winii
3. led 2011

a nebo taky k čaji, či večernímu vínu 😀 ....vítám všechny kdo si chtějí zpříjemnit chvilku u kávy a pokecat o všem a o ničem, jen tak poklábosit s někým normálním 😅 😀 , je tady plno diskuzí, ale každá už je zajetá na nějaké téma, tak tady to bude prostě o tom co nás zrovna napadne 😀 ....doufám, že se najdou spřízněné duše

gabinka1012
1. kvě 2011

Ahooooj 🙂
tak to mě mrzí,chudák Páta už těch doktorů musí mít plné zuby,držím palce aby to bylo co nejdříve v poho.
Kousek od nás v obci Zájezd udělali nedávno menší zoopark tak jsme se tam chtěli jet podívat ale počasí bylo na prd.
Jak jste trávili čarodějnice?Mi byli včera na pivních slavnostech a večer jsem šli lampionovým průvodem až na místo kde se zapálila pěkně velká hranice s čarodějnicí.Hrála tam kapela,byla tam k prohlédnutí vojenská technika,točilo se pivko,pekli buřty,no prostě bezvadný 🙂 .A v ten pátek co jsme byli u mí segry,tak Martin se tam pěkně líznul,to byla cesta domů veselá 😀
Gabčule si přirazila prst do dveří má celý fialový nehet,do toho se venku natáhla tak má sedřené koleno,jeden zub se jí kejve a roste jí stolička.Je toho na ní celkem dost,věčně brečí že jí něco bolí.
No a na mě něco leze,bolí mě pěkně v krku a kašlu jak starej tuberák.
Jinak jsem opět doma jen s Nikolkou.Gábča jela s Martinem ke tchánovi.
Zatím se mějte fajn pa,pa 🙂
Gabča jako čarodějnice 😀

irasek
1. kvě 2011

Ahoj. Tak opravdu má tu mononukleozu ☹ , už máme výsledky. Ach joooo. No nic, musíme to nějak přetrpět, co se dá dělat. Dieta je v pohodě, páč stejně doteď nejedl nic moc smaženýho, alkohol nepije a búček nejí. Takže tam se moc nezměnilo. Ale horší je ho držet v klidu- to je prakticky neřešitelný, pořád chce ven.
Takže čarodejnice jsem strávila doma, ale včera tu byla kámoška a docela jsme se dost napily, ale i pokecaly a ugrilovaly si maso. Odjížděla kolem půlnoci a já odpadla cca do deseti minut 😀
Gabča je sympatická čarodějka 😵
Ani vám nemoci nezávidim, přeju, ať jste zdravé.

gabinka1012
4. kvě 2011

Ahojky,tak to mě mrzí,sice pořádně nevím co to ta mononukléoza je určitě nic dobrého 😖 bere na to nějaké léky?to si nedokáži ani představit dítě v jeho věku udržet v klidu 😒
Mi jsme se před chvílí vrátili z procházky je venku docela pěkně o proti včerejšku to byla síla.Květen a ono sněžilo.
jak pokračuje práce na zahradě? já chci o víkendu zasadit nějaké rajské a okurky.Minulí rok jsem měla těch okurek tolika že jsem zavařila cca 60 sklenic. 🙂 většinu si rozebrali příbuzný tak mi toho moc nezbylo.
Zítra jdu s Gabčou koupit nějaké šatičky,mají v pátek focení a nemám jí co dát na sebe ze všeho vyrostla.
Jinak s Nikčou je to síla,pořád leze po sedačce a skáče na ní,nebo po postelích a křesle.Slést s toho sice umí ale jak tam po tom skáče a blbne tak už kolikrát spadla.Ale jí je to evidentně jedno,jen že já se bojím že si něco udělá a uhlídat jí je prakticky nemožné 😕
pa,pa, 🙂 🙂

irasek
6. kvě 2011

Nazdárek od hokeje 😀 koukám a fandim. Jsem sama doma celý víkend, Tomáš jel na Slovensko fandit, já smrdim doma 😖 I když dneska jsem se hned ráno sebrala a jela k našim na zahradu a celý den jsem děsně příjemně proflákala 😵 Zítra jedu ke známým na chatu, mají ji asi 12km od nás. Vykopli mi zahradní ibišek a předpokládám, že se tam zdržím taky přes oběd a tak pak se dá ještě kávička, nooo, zas tak sama přes ten víkend vlastně nebudu 😀
Páťa nebere žádný léky, ono mu vůbec nic neni, až na ty oteklý uzliny (už hooodně splaskly) a na ty zatracený krevní odběry, kde se fakt něco našlo 😠 Takže 14dní jsem ho poctivě držela doma a teď nám vymýšlím aktivity a návštěvy, při kterých nebude zaručeně se fyzicky namáhat- prostě kde nejsou žádný děti, se kterými by hned řádil... Ale je to na palici, páč ho mám pořád za zadkem, pořád se na něco ptá a hlavně se pořád ptá PROČ??? Proč je auto zelený, proč jedeme doleva, proč nám došla bábovka, proč je prababička stará, proč pes štěká... a hlavně mu to vysvětlíš a za chvíli se zeptá znova na to samý. A běda, jak mu neodpovíš stejně jako předtím 😝 😀
Jak se Gabča ohákla na focení? Sehnala si šatičky? Nikolky věk si živě pamatuji, to lezení kamkoliv mě dohánělo k šílenství 😅 To musíš mít oči všude...
Tak si užívejte víkendu, je krásné počasí a tak hlavně buďte zdravé 😉

gabinka1012
11. kvě 2011

Ahoooj 🙂
jak se máte copak je nového? u nás na hokej koukám jedině já a Gabčule,to jde mimo Martina nikdy ho to nezajímalo.
Šatičky na focení jsem sehnala vybrala si s koněm jak jinak je do nich blázen.Jen že mi v pátek už v 9 volali at si jdu pro ní do školky že má natekle oko a slzí jí.Samozřejmě že jsem byla bez auta tak jsem nastartovala kočárek a šla si pro ní.Do soboty jí oteklo i druhé a do toho se jí přidala rýma.Nevím asi to byla nějaká alergická reakce ted už je to v pohodě.Ted když je tak krásně tak jsme pořád venku,já už se i pěkně přismahla na sluníčku ale do červena 😅 tráva roste nějakou mega rychlostí,sekačka to je ted můj velký kamarád 😀 Nikča vypadá jak z hororu,Martin chvíli hlídal a ta se šla podívat jak pokvete růže,je samý drápanec.
Já pádím ven,užívej sluníčka pa,pa

irasek
13. kvě 2011

Ahoj. Včera jsem byla s Páťou na odberech, dneska jsem volala na výsledky a jsou v pořádku. Uffff 😀 Takže to vypadá, že snad i na tu dovču odletíme...no, hlavně nic nezakřiknout, Radši si ho ještě týden nechám na zahradě, nikam moc s nim nepůjdu, aby snad ještě něco nechytl- to už by mě kleplo 😝
S trávou máš pravdu, roste to roste...jenže nám rostou v trávníku i nějaký divný listy, takže až se vrátíme z dovči, tak to budeme muset něčim postříkat.
Jinak u nás je zase hezky, doufám, že to tak bude i o víkendu. Zítra pořádáme velikou grilovací párty se známýma, má nás být 10 a jeden pes.
Já jsem v poslední době pořád unavená. Včera jsem donutila Páťu usnout po obědě, páč mě se děsně chtělo. tak se povedlo a po dlouhé době jsem si dala dvě hodinky po O. 😅
Odpoledne musim zase fandit a pak uklidit celý spodek baráku. Vršek jsem dělala celý dopoledne. Musim, aby ty známý nás nepomluvily 😉 jenže uklízet s Páťou je těžké, kde uklidim, tam se projde v botech, nebo něco rozsype, rozleje...klasika, co Ti budu povídat, že? 😀
Tak pěkný víkend!!!

gabinka1012
16. kvě 2011

Zdravím,no to je super zpráva že odběry jsou v pohodě a co dieta ještě jí má?za to mě pořád bolí v krku že nemohu ani polknout,včera jsem ležela z horečkou.Potřebovala bych k doktorovi ale nemám šanci se tam dostat,léčím se čajem a slivovicí 🙂 .Dnešek opět nabytý.Odpoledne vezu Gabču do předškoličky,předtím musím odevzdat žádost na dotace,dnes je poslední den co to mohu podat.Vyplnování byla katastrofa,dali nám uplně jiný formuláře než co bývali,sice k tomu dali příručku na cd ale ta je tak nepřehledná že než jsem něco našla tak jsem si to domyslela 😉
V sobotu byla Gabčule od hasičů na výstavě požární techniky a pak na lanové dráze.
Já mám pocit že nedělám nic jiného než že uklízím,jak píšeš na jedne straně to uklidím a na druhé mi holky udělají bordel 😀 Jaká byla grilovačka?
Nikče jsem k narozeninám obědnala to hudební křesílko od fisher price.Známá ho má a když tam přijdeme tak malá z něj nesleze.Když ho bude mít doma tak snad jí taky bude bavit.I když co se týče hraček tak jí nebaví nic,ona tak pořád někde lést,šmejdit a hrát si s tím co jí nepatří do ruky 😀 😀
Ve čtvrtek mě čeká zubař,bude mi trhat moudrák,to zas bude něco,minule jsem tak skejsla na hodinu.Krve ze mě teklo jak z vola,hubu nateklou ještě týden.Fujjj mě z toho až mráz jde po zádech. 🤐
Tak zatím se měj ahoooj 🙂

irasek
17. kvě 2011

Ahoj. Tak jak zdravotně? Je to hrozný, jak se s dětmi špatně stoná 😖 A nemůžeš mít nějaký hlídání a trochu si odpočinout? Já měla jednou děsnou angínu, Tomáš byl zrovna v nemocnici po operaci kolene a já se tu plazila jak mrtvola... Přijela mi pomoci mamka, donutila mě se vypotit, pomohla s Páťou, ale po dvou dnech odjela s angínou 😒 . Tak dorazila kámoška, brala Páťu ven a tak celkově bylo bezva, že tu byla, ale zase i ona odjela po dvou dnech s angínou. No a mě se mezitim ulevilo 😀 No, teď ale pochybuji, že nám někdo v době mojí nemoci bude ochoten pohlídat 😅 😝
Co se týče hraček, tak Páťa kolem roku byl taky zoufalej, řikala jsem si, že je divnej: s ničim si moc nehrál, jenom pobíhal po bytě a oblejzal nábytek. Trhal noviny, vyhazoval věci ze skříní a tak celkově jenom škodil 😀 Ale přešlo ho to. Teď je schopnej si hrát vcelku dlouho sám.
Ahoj a u zubaře Ti držim palce 😉

gabinka1012
20. kvě 2011

Ahojky 🙂
tak jsem se včera od zubaře vrátila bez jednoho zubu,pusu mám nateklou a bolí to jak čert.Jako kdyby nestačilo že mě pořád ještě pobolívá v krku ale horečky na štěstí už nemám.
Gabča dneska jela ze školkou na Točník vrátí se až někdy odpoledne.
Jinak ta pomalu každý víkend tráví u tchána ta jeho přítelkyně má 7 letou vnučku,tak jsou tam spolu.Gabčule je celá nadšená že má novou kamarádku ale mě to trošičku mrzí.Dříve jsme spolu plánovali co podnikneme o víkendu,kam se pojedeme podívat ale ted nemluví o ničem jiném než o tom kdy bude víkend a jestli bude moct spát u dědy. 😅
Jo a taky už jí vypadli dva zuby,trošičku šišla. 😀
Nikče bylo v noci špatně,měla horečku a průjem,pořád plakala a já jí nestíhala přebalovat.Ale ted už je jí dobře.
Co budete dělat o víkendu?já chci dělat na zahradě,posekat trávu,přesadit si kytky,taky u mít auto.Uvidíme jaké bude počasí. 😉
Zatím pa,pa a přeji hezky strávený víkend 🙂

gabinka1012
26. kvě 2011

Haloooo!!!!!!!
Kam si se ztratila???

irasek
31. kvě 2011

Ahoooj 😀 Ztratila jsem se na 8 dní do Maroka 😎 Bylo to úžasné, přijeli jsme ve tři ráno, teď jsem se probrala, Páťa ještě spí. Nevim nevim, jak se budu adaptovat 😝 A hlavně vidina pořádný dovolený zase až za rok...ach jo. Moc se mi tam líbilo, jídla spousta, bazény obrovské a o Páťu se tam hodně dost starala babička s dědou. Takže pohoda.
Jinak mě čeká vybalování, praní a opět vaření a uklízení a zalejvání zahrady...ty návraty jsou opravdu nic moc 😠 Určtě se ozvu brzy, až to trochu vstřebám, že už je po akci.
zatím se mějte nádherně, užívejte tepla
Jo a opožděně Nikolce vše NEJ k narozkám 😀 jak se slavilo???

gabinka1012
2. čer 2011

Ahojky,tak vy jste si takhle užívali 🙂 pak sem dej nějakou fotečku.
To naše dovolená je asi v nedohlednu,přemýšlíme o koupi nového auta a jak si na oboje nejsou finance 😒
Díky za blahopřání,Nikolce jsem vyřídila 😀 oslava byla fajn,segře se rozbilo auto tak nemohla přijet.Nakonec jsem ukecala Martina aby pro ní zajel.No,nadšený z toho nebyl jet takovou dálku.Přespala u nás a pohlídala mi holky a my jsme konečně po prvé trošičku oslavily výročí.Zašli jsme na sklenku a večeři 🙂 Jinak ted máme pořád nějakou akci.Gábinka měla závody a jak jsou ty dětský dny tak tam z hasiči předvádějí požární útok.Pořád někde lítám.
Tak se zatím měj pa,pa 🙂

irasek
2. čer 2011

Tak Páťa na pláži 😉 Chodili jsme prakticky pořád s kyblíkem a lopatkou- on by hrabal celý den 😀 Jinak do moře se mu nechtělo, v bazénu se mu líbilo.
Neboj, snad taky dáte nějakou dovču. Týden je krátký, ale aspoň něco, že...

gabinka1012
8. čer 2011

Ahojky 🙂
fotka pěkná,malý hraboš 😀 😀
A jinak jaké to tam bylo,co sis tam odsud přivezla?
Já mám Nikolku nemocnou už 4 dny má vysoké horečky,nechce nic jíst,zítra jdeme na krev 😒 venku tak krásně já s ní musím být doma
Gabča si pěkně natloukla zakopla a padla obličejem přímo na beton,tak ted ho má celý sedřený.Chudinka tak strašně plakala.
Tady zase horko a já jedu odpoledne na třídní schůzku,se v tom autě upeču.
Jinak nic nového,tak se mějte hezky a zase někdy písni,pa pa 😉

irasek
12. čer 2011

Ahojky. Omlouvám se, ale jsem zcela bez nálady. Ve čtvrtek zemřela sestřenice den po porodu a pořád na to myslim, pořád se mi chce brečet a přijde mi to naprosto neuvěřitelný ☹ . Ve 21. století ji v nemocnici nechali vykrvácet.!!! Šok. Celá rodina je z toho zničená... Sestřenice byla zdravá, už jedno dítě má.
Tomáš mě vytáhl na dva dny na výlet, byli jsme v Chomutově v Zooparku a na hradě a zámku a v podzemí a na nějaký věži. Bylo to prima, jenže na tu tragédii se zapomenout prostě nedá. A zítra by měla narozeniny ☹
No nic, měj se určitě líp a užívejte si sluníčka

gabinka1012
13. čer 2011

Ahojky,tak to mě moc mrzí,upřímnou soustrast.Asi nemá cenu ti psát něco co by tě mělo utěšit,na to pomůže jen čas.Tak se drž,pozdravuj Pátu a až budeš mít někdy chut tak napiš.Pa,pa

irasek
16. čer 2011

Ahojky. Zdravím. Úplně padám vedrem 😝 O sestřenici psát nechci, jenom se teď řeší, co bude s tim miminkem, jako kdo si ho vezme. Fakt chudák, je mu týden a už se o něm baví, že za to vlastně může. chce to opravdu čas, všem se to musí v hlavě nějak rozležet...
Koupili jsme Páťovi trampolínu, tak jsem si skočila a natáhla si něco zezadu na stehně. Pak mě bolí koleno, včera jsem byla po 14 dnech na squashi, takže mě třeští hlava a bolí palce na nohou- neostříhala jsem si nehty (chci dělat parádu , je přeci léto) a tak mě ty nehty hrozně bolí... no jo jsem pako. Přijdu si jak důchodce, ty taky pořád něco bolí 😀
Odpoledne jedu s Páťou na plavání, to jsem zvědavá, jak bude ta Praha zacpaná, když se tam stávkuje. Ještě, že nemusim do práce, vůbec netušim, jak bych se tam hrabala. Asi na kole. Včera jsem se byla přihlásit na pracák, dala jsem na léto totiž výpověď, mateřská příští týden končí. A já můžu nastoupit až od září. Opravdu pakárna 😖
Jdu makat na zahradu, je to nekonečné, ale zjišťuji, že mi to nějak přestává vadit. Přemýšlím si u toho, povídáme si s Páťou, odskočím si na kávičku... Ach jo, jak já bych chtěla být ženou v domácnosti 😀 😅 😀

gabinka1012
22. čer 2011

Ahoj,copak je nového?
Vzali ti Patrika do nějaké té školky?
u nás nic moc holky byli nemocný měli horečky a Gábince se to do týdne zase vrátilo a do toho má průjem.Chudinka si prdla a pustila to do kalhotek 😖
Jinak jsem po dlouhé době byla někde venku,slavila jsem narozeniny a domů se dostala až v půl 4 ráno.A aby toho nebylo málo vejdu do ložnice,Nikolka stojí v postýlce a usmívá se.Tak že jsem dospávala až odpoledne.Fotky jsou na fb tak jestli chceš mrkni,ale neděs se. 😀
Gábinka měla v pátek slavnostní rozloučení prvnáčků,až s toho plakala že se jí bude stýskat a já k tomu neměla daleko.Proslov byl tak krásný.
Dneska proběhla operace 😀 zachrante ježka 😀 objevil ho náš pes na zahradě a nenechal ho chvíli na pokoji,pořád do něj dloubal packou.Gabčule bulela že ho prý sežere.Tak mě nenapadlo nic jiného než ho dát do bedýnky.Když přijel Martin tak jsem mu ho předala at ho odveze do lesa (těžký to úkol pro chlapa)plno keců u toho měl ,,že z jedním ježkem se nadělá taková komedie"
Jinak nic nového,většinou jsme pořád někde když je tak krásně. 😉
Tak se mějte fajn,užívejte krásného počasí,pa,pa 🙂

irasek
27. čer 2011

Ahoj. Tak já napsala tááák dlouhou zprávu a ona se neposlala, ale zmizela 😠

irasek
27. čer 2011

Tak tedy znovu 😉
Gábinka už to má za pár a je z ní školačka. Letí to, co?
Tomáš byla na 5 dní pryč a tak tady se mnou byla kámoška 4 dny, má dvě děti a tak to tady u nás opravdu žilo 😀 . No a v sobotu přijela ještě jedna s chlapečkem, taky přespala. Tady to bylo jako ve školce. Nejhorší bylo uspávání, navzájem na sebe halekali, takže usínali kolem 22h. A ráno stačilo, aby se jeden probral a bylo po spánku... Jedli venku (kámošky jsou z paneláku, byly nadšené), zasedli ke stolečku všichni čtyři. Bylo to fajn. Ale když jsem včera odpoledne jela pro Tomáše na letiště, tak si musel cestu zpět odřítit, páč já byla vyčerpaná 😅 .
Jinak do školky se nám nedostal, přihlásili jsme ho na týden v srpnu na zkoušku do soukromé školky. Mají to tam nádherný, nový, každý den bazén (je jenom o patro níž), úžasná učitelka. No zapůsobilo to na mě. Ovšem Páťa hlásil, že už do školky chodit nebude, že už tam byl, že půjde až do školy. Minulý týden jsme tam byli 2x vždy na hodinku a nechce se mu vůbec se zapojovat. Radši si hraje stranou a staví třeba kostky, nebo koleje. No, myslim, že to s nim nebude tak lehký 😝 , ale učitelka to tak bídně nevidí. Takže uvidíme, kolektiv potřebuje.
Měl narozky, dostal trampolínu na zahradu a je z ní nadšený. Nechtěl už ani jiný dárky, že prý už má přeci tu trampolínu 😀 .
Staví si puzzle a složí v pohodě 48dílků. Což je slušný, Tomáš ten obrázek nemohl složit 😉
No nic, jdu na sluníčko, dám si kávičku a pak zase půjdu něco dělat.
Tak se mějte mooooc krásně

irasek
27. čer 2011

Hurá, nesmazalo se to 😀 😅 😵
Tak tedy ahooooj

gabinka1012
30. čer 2011

Zdravím,začátek prázdnin a počasí nic moc 😒
Patrikovi přejeme dodatečně všechno nejlepší k narozeninám. 😉Trampolína to je dobrá věc,Gabča jí má taky,ze začátku na ní hopsala pořád ted už jí moc nebere.Ale já si čas od času na ní zaskáču 🙂 jakou máte tu s tou ochranou sítí?
Dneska naposledy do školky a mi zaspíme. 🙂
A kolik budeš platit měsíčně za tu soukromou?kolektiv určitě potřebuje a neboj za pár dní si zvykne a zapojí se mezi ně.A ještě nebude chtít domu 😀 😀
To by si Páta s Gabčou rozuměli ta ted postoupila v puzzle už na 150dílků.Baví jí různé úkoly nad čím si láme hlavu.Je tvrdohlavá a dokud na to nevyřeší tak od toho nejde 🙂
Nevím jestli jsi to psala ty že jsi byla s malým v gastro poradně.Mě tam poslali s Nikolkou tak by mě zajímalo jak to tam probíhá.Ona totiž strašně málo jí,někdy nechce vůbec od Vánoc téměř nic nepřibrala a nemá ani 7,5kg. 😒 jezdím s ní každý týden na převažování.Ted s ní musím ještě na imunologii(nebo jak se to píše)vůbec nejí ovoce ani zeleninu,každou chvíli je nemocná,no děs a hrůza.Odložili nám i očkování.

irasek
30. čer 2011

Ahoooj🙂 hurá, prázdniny 😀 , i když, mě je to úplně jedno, páč já to vůbec nevnímám, jak jsem už 4.rok doma 😉 Akorát budou jezdit blbě autobusy...
Teda, 150dílků, to je slušný. U nás to má Páťa asi po mě, páč mě to baví, v obýváku nám visí 2000dílků obraz hradu, v ložnici 1500dílků majákuv moři a u Páti je menší 5OOdílků tučňáci, ale k němu chci nějaký kamion, nebo bagr, takže až nějaký pěkný uvidim, tak koupim a postavim.
Jojo, o nejezení bych mohla psát slohovky 😝 . My už prolezli několik oddělení, páč pořádně nepřibírá, kvůli tomu mu dělali spoustu testů na nemoci a výsledek je, že je zcela zdráv. Ale u nás je to fakt tim, že jí málo, jako malý porce. Na tom gastru ti moc neporadí, akorát po tobě budou chtít zapisovat co sní a kolik a pak se dozvíš, že by si měla dávat víc. Což ve finále je ti jasný, ale neřešitelný 😒 Takže akce na gastru byla úplně na nic...
I když u nás teď se jí vcelku slušně a začalo to paradoxně po tý mononukleoze. Určitě nesní tolik, co jeho vrstevníci, ale zlepšení tam je o 1OO% 😵 . Váhově máme asi 12,5kg a to půl kilo nabral za poslední měsíc, jak se rozjedl. Jinak v půl roce měl 7kg- což jsem byla spokojená a v roce neměl ani 9kg. No a od tý doby se to s nim táhne 😝
My jedeme v sobotu ráno do Tater, vracíme se asi ve středu večer, takže písnu až potom. Už se těším, půjdem na nějaký výlety, do aquaparku a hlavně nebudu muset vařit a uklízet a plejt zahradu 😀 😎
Takže se tady měj krásně, užívej léta a za týden ahooooj

irasek
30. čer 2011

Ještě něco ze Zoo 😀

gabinka1012
15. črc 2011

Ahojky,pěkné fotky 🙂
tak jak bylo v Tatrách?
to mi jsme pořád zalezlí doma.Už jsme více jak 14 dní nemocný.Koluje to tu mezi námi,děs 😠 všichni včetně Martina chrchláme jak tuberáci.A ne a ne se toho zbavit.
Tak že ani nemám co psát,protože jsme pořád doma.Jen chodíme na procházky.Gabča je otrávená že jí nechci pustit do bazénu,pořád vymýšlí nějaké blbosti.snad se s toho brzy vyhrabeme a budeme moci někam vyrazit.
Jinak jsme měli noční návštěvu,v ložnici otevřené okno a vlezla nám tam naše kočka 😕 ustlala si v koši na prádlo.Ještě stačila strhnout závěs 😝
Chystáme se vymalovat kuchyni,předělat Gabče pokoj a nastěhovat k ní Nikolku,ale nevím,nevím jak to dopadne když je to takový nespavec.Přes den spí tak hodku a v noci se pravidelně budí někdy kolem půl noci a vydrží být tak 4 hod, vzhůru a hrát si nebo spíše mě rozčilovat 😀
Tak to je asi tak všechno,s Martinem máme nějaké špatné období asi nějaká menší manželská krize 🙄
Mějte se krásně,užívejte léta pa,pa

irasek
17. črc 2011

Ahojky, tak se hlásim z domova. Ale jsem tu jenom na jeden večer a zítra zase vyrážíme a to do Ústí nad Labem, ke tchýni na chatu 😉 Budu tam do pátku (pokud vydržim 😅 ). Jinak v Tatrách moc hezky. Počasí teda děs, pořád zataženo a občas i pršelo, ale túry jsme dělali a viděli a prošli jsme toho dost. Na Páťu jsme měli krosnu a tam on je děsně rád, prakticky odtamtud nechce vylézt 😠 . Minulý týden jsem byla s mamkou v Rokytnici nad Jizerou a tam jsem protáhla mamku po horách. Tři dny chození a vždycky kolem 10-12km, nohy bolely i mě- jenže já tahala ještě Páťu. Ale moc se mi tam líbilo a mamka byla spokojená, odpočinula si a snad i přišla na jiný myšlenky. Poslední dobou je toho na ní moc (ale to by bylo na dlouhé vyprávění). No a aby těch cest nebylo málo, tak v pátek jsem v poledne přijela z tý Rokytnice a odpoledne jsme jeli na chalupu- všichni tři, pořádáme tam každý rok maškarní. To zas byla príma akce. Téma na masku bylo "vzduch". Sešli jsme se tam tři počasí, Batman, Bublina, Skleníkový efekt, letadlo, vrtulník. Já byla "jasno"- byla jsem jako modrá obloha a místo hlavy jsem měla sluníčko. No až budou fotky od švagrový, tak se pochlubim. Jinak jsem se tam v pátek trochu opila a v sobotu jsem nebyla schopná jít na výlet 😀 😝
Přeji překonání krize, bezproblémové přestěhování a vymalování a klidné léto.
papapa, cca za týden
😵

gabinka1012
19. črc 2011

Zdravím,tak vy si takhle užíváte,no už se těším na fotky.V Tatrách jsem ještě nebyla ale ráda bych se tam podívala.
Mi byli v sobotu v tom zooparku,je to tam sice malý ale pěkný.Je tam koutek pro děti kde si můžou pohladit kozy,králíka,nakrmit velblouda. 🙂
Jo,jo takové dlouhé túry znám,hodně jsem vyrážela na takové ale co mám holky tak už to opadlo.Ani Martin na to moc není,ten všude autem.Tak že já vyrážím raději bez něj.Gabča toho zvládne nachodit docela dost a Nikča je v kočárku,Jen že s tím se jak si všude nedostaneme.Zítra vyrážíme na čabárnu a už se těším.A příští týden chceme do muzea železnice v Lužné.Už jsme tam párkrát byli a Gábince se tam moc líbí.Auto nechávám doma a jedeme vlakem 😀
Tak se zatím mějte,já jdu něco dělat 😅
Ahoooooooooooj

gabinka1012
19. črc 2011
irasek
31. črc 2011

Ahooooj. tak jsem se dohrabala konečně dneska domů 😀 Ufff...
Týden jsem byla u kamarádky na Berounce na chatě- jezdíme každý rok a vcelku to ušlo. Jediná vada byla, že má o půl roku mladšího kluka a pořád se s Páťou hádali, rvali, ječeli a my jsme je neustále odtrhávaly od sebe. Ach jo. A to si s tou kámoškou taaak rozumim, známe se 14 let. Ten její kluk nemluví a to byl asi celý problém. Vždycky k Páťovi přišel, něco mu sebral, nebo vyrval z ruky a Páta okamžitě nastartovanej, hned ho chtěl kousnout!!! (3x mu udělal neuvěřitelný zubní obtisk 😝 ), načež Mates ho bouchnul, Páťa taky a pak to velice často vypadalo jako řeckořímský zápas. fakt hrůza se na to dívat 😠 . A dneska, když jsme odjížděli, tak jim řekl, že už nikdy nepřijede 😒 A to chudák netuší, že v srpnu tam chci zase jet.
Zítra jde Páťa poprvé do školky. Na zkoušku na týden. Drž palce, ať tam neječí a vydrží.
Teď si jdu lehnout, jsem totálně K.O. 😅 My než je uspali, než jsme si vždycky večer v klidu pokecali, tak byla jedna hodina a ráno samozřejmě se vstávalo kolem 8,15h, páč by kluci o něco přišli... Kámoška má ještě holku, ale ta byla nejhodnější. Vždycky volala, že nemůže spát, že kluci zase ruší 😀
Byla si na tom gastru s Nikolkou? Mě přijde na fotkách moc pěkná a hlavně akorát
😵

irasek
31. črc 2011