Pokecajme o módě a módních doplňcích

sisstin
15. srp 2008

Zdravím všechny modni maniačky 😀 zakládám toto téma jako odnož Kosmetiky, drogerie a vše, co nás udělá nejkrásnější 😀 😀 😀 😀 😀 pojďme pokecat o módě, doplncích a stylu....popřípadě si dávat tipy či i-net odkazy 😝

lendy1
15. srp 2008

už jsem si nějakou dobu říkala, že takové téma tu postrádám 😀 😀 😀

monkula
15. srp 2008

sisstin ,už podľa názvu som vedela ,že si to zakladala ty.... 😀

sisstin
autor
15. srp 2008

lendy: 😀 já už mám totiž schízu, páč u nás se vůbec nedá nic koupit 😢 😢 teď shánim na podzim nějaký kabátek nad kolena..a nif nif nif 😢

sisstin
autor
15. srp 2008

monkula: nekecej voe 😀

ella1
15. srp 2008

cafte.no teraz nebudem vedieť kam skôr skočiť 😀
vidíte a hned sa aj spýtam.chcela som ísť pozrieť do znojma-hate,neviete či sa oplatí?

monkula
15. srp 2008

na mou duši, na psí uši.... 😀 😀

kitty68
15. srp 2008

siss svata pravda 😀 pridam se s chuti az decko usne

luucia
15. srp 2008

siss, tys to fakt založila!!! 😀 😀 😀

sisstin
autor
15. srp 2008

ella: tyhle končiny jsou mi neznámé, ale většinou jsou bezcelní zony ok 😉 jinak v GA to je asi taky bída co? 🙄

sisstin
autor
15. srp 2008

lucia: 😅 😅 😅 😅 😅 😅

luucia
15. srp 2008

ella, tam sme jednou byli a nic moc. Kolekce tam maj starý a dost probraný 😝 😝

lendy1
15. srp 2008

ella, nevyplatí se tam jet, fakt ne. My jsme tam byli před měsícem, hodlala jsem tam utratit nehorázné 😀 peníze a nebylo za co. Strašné hadry, ceny nijak závratně levné, 2x jsem to tam obcházela a byla zklamaná. Jediné, co se mi líbilo byl svetřík od Hilfigera, co stál ve slevě 2,5tis 😝 -takže jsem si nic nekoupila a už tam nepojedu.

lendy1
15. srp 2008

siss, já sháním vše, protože nemám nic na sebe 😀

luucia
15. srp 2008

Kráný věci maj teď va Zaře 😵 Tam sem nevěděla kam dřív a koupila sem si tam nááádhernej kabátek na podzim 😵

sisstin
autor
15. srp 2008

lendy: já taky nic nemám...a potřebuju vše 😅 😅

jinak já docela dřív nakoupila v Orsay, ale co je tam ted..no to je něco strašnýho 🤐

luucia
15. srp 2008

Orasy je děsnej 😝 😝 je to jak velkovýroba a potkáš v tom celý město 😠

ella1
15. srp 2008

siss-no v ga 🙄 hamdry z madarskeho trhu tu predávajú ako značkové.hlavne ceny majú také.najviac ma dojal obchod kde mali napodobeniny kabeliek hlavne LV,tak to som zírala,že im to vôbec niekto dovolil!
takže u nás najbližšie blava,prípadne viedeň.pár krát som bola v parndorfe,ale teda nič moc.
lendy-fakt?ja som pozerala,že majú akcie na CK,to by som brala,ale zas len kvôli dvom tričkám sa mi teda neoplatí....

sisstin
autor
15. srp 2008

ella: no já byla v Auparku..a tam jsem si teda taky nekoupila vůbec nic 😅

gedren
15. srp 2008

Teda kdyz se rekne kabatek nad kolena, tak si predstavim akorat uchylaka v parku ;)

sisstin
autor
15. srp 2008

gedren: už jsem měla šoky, co tu děláš 😅 😅 😅

ella1
15. srp 2008

hm-no tak aj mne sa stane,že si nič nekúpim.behám aj 3 hodiny a proste mi nič nepadne do oka.
ja chodím najčastejšie do HM,to som objavila v brne. 😀
sem tam mango ale niekedy kvalita nezodpovedá cene.....a také,klasika obchody.hlavne nie všade majú moju veľkosť čo je 32/34 😝
ale najväčší problém sú topánky.zohnať pekné a dobré a hlavne dcére 🙄

sisstin
autor
15. srp 2008

ella: HM je super..jenže tady fakt nic není..jenom Orsay, Terranova, Kenvelo a CA...já mám ráda Mango, Zaru, Janis...ale to je většinou jenom v Praze, Brně a Ostravě 😖 jinak to Brna to máš kousek, tam se dá nakoupit vcelku 😉

no 34mívaj, ale 32 jsem snad ještě neviděla 😕 ...jinak boty..to je u mě taky děs, pže já mám zase 35-36 😖

ella1
15. srp 2008

no v hm mávajú aj 32 takže v pohode.najväčší problém mám s nohavicami lebo rifle potrebujem 25 a aj tie mi nie vždy sedia.
no a noho mám rovnakú ako ty..tiež občas bieda.
a inak v brne už to isté čo u nás......

sisstin
autor
15. srp 2008

ella: kolik měříš? 😕 Já 156..a nemůžu teda sehnat žádný džíny, který by mi nebyly dlouhý jak prase 😅 takže většinou končim u7/8nových 😕

ella1
15. srp 2008

no tak meriam 164,váha41-42 😝 ani za boha pribrať! 😠
no ty si ako moja mama.tá je menšia ako ja a kúpila si 7/8 gate a jej boli akurát po členky 😀

lendy1
15. srp 2008

Tak já bydlím ve 100.tis městě, ještě do nedávna tu nebylo ani C&A, jen Kenvelo, Terranova, New Yorker a konec a v tom chodili všichni, což nesnáším 😝
Teď ovšem nám tu staví hned 3 obří nákupní centra pár metrů od sebe a všechny známe zn. míří do Lbc, takže jsem na to zvědavá, doufám, že už nebudu muset jezdit do Prahy nebo do Německa.
Je fakt, že dřív jsem koupila kde co a dnes jsem strašně náročná a témeř vždy odcházím z obchodu s prázdnou, neustále řeším, aby to měla pro mě idální barvu, tvar, materiál, aby to bylo něco zajímavého a ne obyč., aby to bylo na mě dostatečně dlouhé 😀 ...
nebýt netu a manžela na služebkách, tak nevím, co bych nosila 😝

sisstin
autor
15. srp 2008

lendy: my máme taky okolo100tis., ted tu staví obří obchodní centrum, tak jsem zvědavá..to tam teda bude za značky 😕

ella: čéče..tak na fotkách vypadáš dobře..nepřijdeš mi nějak strašně vychrtlá...mně se to takhle líbí 🙂

ella1
15. srp 2008

no u nás tak s Hm a CA.ked som to nosila z brna,tak v pohode,ale teraz to nosia všetci 😒 hlavne deti,ale čo už ked sú to dobré veci za dobré ceny.
a tak isto new yorker.no nekúp to ked to stojí 200 sk!

trixi
15. srp 2008

ella, skor ako do Hati skoc do Parndorfu. My sme boli pred tyzdnom a uzila som si a nakupila. Vymodila som maleho a seba hlavne sportovo (kedze sa snazim zhodit cvicenim nejake to kilo). V Hatiach som bola este ked boli colnice a neboli sme v EU a velmi dobre som nakupila. Teraz som pocula, ze sa tam neoplati, ze nic moc.

sisstin, ja mam opacny problem, ja meriam 183 cm a vacsinou koncim tiez u 7/8novych 😀 . Vlastne aj normalne dlhe su mi ako 7/8nove 😀 .

bihan
15. srp 2008

Mango bola kedysi moja obľúbená značka, ale posledné dva roky som tam nenašla jediný prijateľný kúsok.. Inak oplatí sa na nákupy do Paríža 😅 Letenka za pár šupov a keď sú výpredaje, tak by som tam nechala aj nohavičky 😝
Ale taký "záťah" som si už poriadne dávno neurobila ☹