Pokecajme o módě a módních doplňcích

sisstin
15. srp 2008

Zdravím všechny modni maniačky 😀 zakládám toto téma jako odnož Kosmetiky, drogerie a vše, co nás udělá nejkrásnější 😀 😀 😀 😀 😀 pojďme pokecat o módě, doplncích a stylu....popřípadě si dávat tipy či i-net odkazy 😝

zanett
28. srp 2008

hm, no tak vidim, ze je to vsude stejny - mne je zase vsechno velky 😒 Nejhorsi hruza ja kupovani kalhot (driv dzin), protoze jsou mi vsechny velky pres zadek a kratky 😒 Zajimalo by me, kde nakupujou stihly, vysoky holky, protoze ja kalhoty beru jedine z Topshopu, tam maji kolekci pro 'modelkovskou postavu' 😀 Kalhoty z HM (nebo Next) jsou strasne siroky pres zadek a kratky 😒 Kdyz jsem driv nosila upnuty dziny, tak mi plandaly kolem zadku a boku a vypadalo to proste strasne...Na kontinentalni Evrope se mi kalhoty nakupuji lip, protoze maj pidi velikosti (napr. ve Francii 😵 ), ale ty tlusty Britky zacinaji na velikosti 12 (nevim , kolik je to v CR), takze nakupovani nocni mura....

sisstin
autor
28. srp 2008

zanett: 12? 😲 to je myslim víc jak 40 😕 já mám UK6 😕 myslim...ale třeba v Orsay bys podle mě sehnala teda 😕

binki
28. srp 2008

zanett: to musíš být pěkně scíplá 😀, jinak v topshopu mají i oblečko na "normální" lidi
anglická a americká velikost budou asi stejně číslované ne? 12tka odpovídá naší 40tce, což jestli jsi tak vysoká jako já, tak máš trička na šířku ok, ale na délku jako bolérko...

no ale musím zavzpomínat na jednu dívčinu, vysoká jako já, tak 47kg, tak bych to tipla na vel. 34 nebo i menší a pořád nosila hadry, které končily pod prsy, takže jí ty hnusný vychrtlý žebra lezly ven a byla v práci akorát tak pro srandu, šly vidět i ty anorektický chlupy na lopatkách 😔

zanett
28. srp 2008

sis, jo, Anglicanky jsou tlusty. Ja mam taky anglickou velikost 6 (nebo 8 - zalezi na konkretnim obleceni), merim 170 cm a vazim 46kg 😉

sisstin
autor
28. srp 2008

zanett: ty voe, ty máš ještě o dvě kg mín jak já, tak to je nářez..a jsi o 15cm vyšší 😅

zanett
28. srp 2008

sis, ja jsem takova byla vzdycky 😉 ...vsak taky tady nekterym matkam lezu pekne na nervy 😀 v IP uz jsem byla nazvana kravou, ktera nema poporodni postavu a mela bych pry drzet hubu 😀 (psala mi to ovsem mamina, ktera ma hovezi zadek, vyveseny prsa a strije, takze jsem se ani neurazila, pac to byla cista zavist, tak jsem to brala jako kompliment 😀 )

sisstin
autor
28. srp 2008

zanett: tak tos ani na těch fotkách zas tak hubeně nevypadala..mně taky nevěřej 48kg, že musim mít víc určitě 😅 😅 😅 😅

zanett
28. srp 2008

sis, protoze ja ted nosim volnejsi obleceni (viz ten muj drivejsi prispevek), ja mam takovou 'chlapeckou' postavu (nemam zadny prsa, boky a zadek), teda, ne ze by mi to vadilo, ale proste to vysvetluje, proc nevazim vic....a navic; fotky pridavaj 5 kilo 😀

johanda
28. srp 2008

zanett, já teda zase tak často oblečení nekupuju, jelikož nesnáším bloncání po obchodech, ale sehnat v ČR, přesněji v Ostravě, něco slušnějšího na postavu 171/49 kg je skoro nemožné. Posledních cca 6,7 let pozoruju, jak ty nám ty české holky bují, takže za chvíli to tu bude jako v UK

zanett
28. srp 2008

hele, ted jsem v PC nasla fotku, na ktere mam upnuty rolak...tam je moje postava videt (i kdyz teda sedim za stolem) 😀 ...ja si snad zalozim album, jenom abych tam tu fotku dala (a jebala ty tlusty matky, co mi pisou IP jeste vic 😀 )

zanett
28. srp 2008

Johando, ja vim, ty jsi mi postavou blizka 😉 😀 ..ja si taky myslim, ze je snazsi shanet obleceni na 'normalni' (tzn. oplacanejsi) postavy, protoze mne je proste vzdycky vsechno velky... 😒

sisstin
autor
28. srp 2008

zanett: no tak dělej..šup šup 😅 😅 😅

johanda: no já chodim cvičit, a jsou tam holky o 5a více let mladší než já...a teda docela síla..ne, že by byly tak extremně tlustý..spíš je fakt vidět, jak jsou měkký..nebo já nevim 😅

zanett
28. srp 2008

tak jo 😀 ...ja jdu nato 😀

zanett
28. srp 2008

Hele, je to tam; byli jsme nekde v restauraci (jako neni to nejlepsi foto), ale jsou na ni videt me neexistujici zenske tvary 😀

sisstin
autor
28. srp 2008

zanett: no uznávám, že jsi kost a kůže 😅

kalo
28. srp 2008

holky, jen tak mimochodem, jak jste se bavily o těch velikostech...tak já jsem po porodu taky jak "z kozy duch" 🙂 /164cm a 44kg/ a mám velikost 32 (u nás je tom myslím nejmenší dámská) a prostě třeba zrovna v tom C&A mají nejmenší 34! Kalhoty tam přetáhnu zapnuté přes boky ☹ Mám se sháněním této mikro velikosti taky problém... 😠

Jo, jo...ZANETT: v Anglii se nakupuje jinak...Nedavno odtud přijel přítel a narovinu mi říká, že bych se tam v těch krámech "pos...a", jaký tam je výběr... 😨

sisstin
autor
28. srp 2008

kalo: mně jsou tam 34taky velký..přitom v jinejch obchodech mi 36je akorát 😉

zanett
28. srp 2008

Na to mym fotu; vidite tu zenskou z pozadi za mnou? To je typicka Anglicanka 😀

sisstin
autor
28. srp 2008

zanett: přiznávám, že jsem se až lekla teda 😔 to je na mě až moc štíhlost..ale ty s tim asi nic moc nenaděláš co 😉

zanett
28. srp 2008

sis, ty ses lekla mne, nebo te zenske? 😀 Ja si myslim, ze jsem normalni, to spis vsichni ostatni by potrebovali shodit (podle meho nazoru) 😀

sisstin
autor
28. srp 2008

zanett: no tebe 😅 jako mně se taky líbí štíhlost..ale tohle je teda na mě fakt moc 😕 ale to je jasný, že ty to nevidíš, když na sebe každej den koukáš do zrcadla 😝

zanett
28. srp 2008

sis, diky 😉 No ja nemyslim,ze bych byla nejak extremne hubena, ale presne jak rikas; vidim se denne...Hele, jeste mi nenapsal admin, at to smazu, tak to tam asi fakt necham, dokud mi to nesmazou... 😀

kalo
28. srp 2008

siss: Právě...jenže džíny chtě nechtě musí sedět. Ty vybírám nesnadno.A jelikož jsem prcek s krátkýma nohama, tak jsou mi všechny i dlouhé...
.... Ale ne, že bych ale třeba na tričkách chtěla šetřit, ale tady mám několik úúúžasných sekáčů. Mám několik skvělých, značkových (a akorát velkých 🙂 ) úlovků...A kolikrát mi kamošky říkají "ty bláho, kdes to koupila 😀 "

zanett
28. srp 2008

Jo a jeste perlicka- muj bejvalej si delal srandu, ze mam maly prsa (mne to nevadi) a ze bych s tim mela neco delat, no ale neumim si predstavit, ze by mi sedela vetsi velikost, proste by to ke mne neslo, si myslim....tak jsem ho poslala k sipku 😎 nadobro

sisstin
autor
28. srp 2008

zanett: no prsa nemáš zas tak malý..spíš ty ručičky hubenoučký 😀

zanett
28. srp 2008

sis 😀 ty jses dobra... 😉 koceny, ja musim neco delat a pak jdu na obed (kvuli rovnatkum jsem na tekute strave, tak si dam asi super-mega-ultra vyzivnou polevku 😀 )...zatim cauvec

sisstin
autor
28. srp 2008

zanett: ale zas ti závidím, můžeš sníst, co chceš ne..já furt musim držet mlsnou na uzdě 😅

zanett
28. srp 2008

sis, jeste rychle, nez pujdu; kdyz jsem se prestehovala do UK, tak jsem prechodem na jinou stravu pribrala 5kg, coz teda na me bylo videt dost 😒 , taky nesnim uplne vsechno (ale to spis kvuli pleti, protoze nezdrava strava mi dela jebaky), ale dietu bych asi neprezila...staci, ze jsem na prevazne tekute strave s rovnatkama 😒

sisstin
autor
28. srp 2008

zanett: v UK přibere snad každej..ty jejich blivajzy 🤐 tak brou chut..já zas slintám 😔 😅

johanda
28. srp 2008

jinak já nepůsobím jako nějaká anorektická kostnatá chcíplotina, většina lidí mi hádá více kil,mám totiž docela ženské tvary, i když jsem dost drobná. V shopech bych si co do velikosti i vybrala, ale nějak mě neberou takové ty tričena s nápisy a rifle s flitry.
Sisstin, jj, já mám kancl v 8.patře a chodím několikrát denně nahoru a dolů a některé o 10 let mladší studentky, když mají cestu po schodech absolvovat se mnou, chytají infarkové stavy