• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokecajme o módě a módních doplňcích

29. května 2013 
luuci, jasne....tak ja nevim, co driv...
29. srp 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já obdivuju ženský v podpatkách :grinning: Já s tím kočárem nalítám denně tak 10 km /bydlíme 5km od středu města/. Vloni jsem si vybrala takové ty "polo-koně" a po projití se po krámě jsem usoudila, že musím sáhnout po naprosto rovné podrážce :rolling_eyes: Tak jsem si vybrala parádní (v obchodě CCC ), ale bohužel musím mít pohodlné "bačkory"...takových těch promenád bez kočárku je málo :slight_smile:
29. srp 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já podpatky taky nenosím, kozačky mám takový holiny a sou pohodlný :dizzy_face: :dizzy_face: Když mám někam vylízt v podpatkách, tak se z toho pak měsíc léčím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak nějak :grinning: :grinning: Ale přitom je to hezký! Ale kvůli kráse zase až takový masochista nejsem, abych se klátila půl dne v "úzasných" botkách, ve kterých musím myslet na každý krok.... :dizzy_face:
29. srp 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
puntikate
29. srp 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, myslis Mii.....jo, ty jsou bozi :slight_smile:
29. srp 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ty jsi taky mela zelene saty na tom food festaku ne?nebo nekde na fotce jsi sedela s kavou a mela hezke na sobe:slight_smile:
29. srp 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
cerveno - bily, puntikaty....
29. srp 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi mrkni na vagabondy

http://www.vagabond.com/vagabond_product_list.aspx?gender=LADIES%20SHOES&product=COLLECTION%20AW08

ja mam takovy jezdecky rovny a supr k jeansum

a je fakt ze komu jinymu by mela tahle kombinace sluset nez stihle babe ty ses na to fakt ideal
29. srp 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky za tip, maji tam ale divny spicky...na me moc kulaty...mrknu nekde v obchode
29. srp 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera u nas otevreli textil KIK znate to nekdo co je to zac vlastne?vim jen z cedulek ,ze to je z nemecka,ale na stitku je jen napsane vyrobene pro GMBH ,ale kde to se nevi ..nicmene maji celkem hezke hadry..sem tam nakoupila uplne moc
29. srp 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
KIk - to je to u Kauflandu? ja myslela,ze to jsou cinani
29. srp 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi to nejsou cinani :sweat_smile: je to nemeckej diskont asi neco jak lidl a maji i licencni zbozi disney a tak..maji uplne mega krasne bikiny musim ti to vyfotit at mi veris mmt :grinning:
29. srp 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
my tenobchod mame tady kus od baraku, nidky jsem tam nebyla ale nekde jsem cetla, ze meli super oteplovaky na decka, za smesnou cenu
29. srp 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to teda jo ja jsem ti nafotila aspon polovinu toho co mam a jako mazec teda..furt lepsi tam neco nez u tamana :rolling_eyes: a jako maji i licencni veci disney treba velke hodiny do decaku za 149coz je paradni cena hopsadla pu za 140kc ale zase nektere veci sou predrazene lakadlo proste no..jeste mam hodne tricek v pracce ,ale poslu ti to na mail napis mi email pls.zkusim se jich jeste optat kde se to vyrabi teda...myslim,ze v cine nebo buhvi kde ,ale to mas tezko muj oneill je taky vyrobenej jeden v kalifornii a druhej v bangladesi..decka na to drou vsude stejne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, to mas pravdu.....no, tak mi to hod do mailu :wink:
29. srp 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz se to odeslalo
29. srp 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
V KIKu jsem teď byla, když jsem byla v Rakousku...Je to /tam teda/ rozházený, rozhrabaný diskont s absolutně vším (oblečení, prádlo, hračky, domácí potřeby...). A vždycky tam dost nakoupím. Pro malou i věci domů...
...........Ten co je tady jsem ještě nenavštívila /taky je tu u Kauflandu/, ale to bude stopro to samý....
29. srp 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, to vubec nevypada tak zle...zvlast na ty decka je to super a plavky taky...se tam zajdu podivat. Ponozky jsem kupovala tedka v MS, ale nadherny....
29. srp 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja nevedela co to je,ale uprimne neco nestoji za to,ale uplne sem uchcavala nad nadhernou perovou detskou ruzovou bundou za 250kc :astonished: skoda ,ze mala ma 4bundy hned bych ju vzala a mimochodem maji uplne za pakatel ty pogumovane gate s laclem a bundu po 150kc co nepromoknou a zase treba pyzamo a zupany maji drahe .,ja vcera prohlizela ty levne veci jen pac bylo lidi jak hrom,ale dneska jdu vratit jedny plavky pac me moc nesedi a jedno tricko plus tu cernou sukni pac je moc dlouha na me a muzes to vratit prachy ti daji zpet
29. srp 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nase zimnijeste nema, ale videla jsem podobnou jako ta A§F v Zare a by se mi libilo mit stejnou :slight_smile:
29. srp 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kik je vcelu hadrárna, ale dají se tam vykousnout docela dobrý kousky za super cenu, ale spíš třeba na doma :wink: tepláky za 150kč a tak :sweat_smile: , dětské oblečení se mi líbí jen pro holčičky, to mají pěkný, hodně tuničky a tak :dizzy_face: , ale pro kluky samé nápisy,nášivky, medvídci a to se mi nelíbí :sweat_smile: ale koupila jsem tam Domísovi super podzimní bundu za 290káčé :sunglasses:
29. srp 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak s Abercrombie mě to taky zajímá, všechno je to dost uzký a dlouhý... bojim se něco objednat :unamused:
29. srp 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikko: ja jsem psala jedny pani, zda by mi na zalohu neposlala vyzkouset od kazdy vel. jedno triko....pac si fakt netroufam
29. srp 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no oni třeba na aukru píšou rozměry, ale stejně... bojim, bojim
29. srp 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
si to stejne nedokazes predstavit, kazda jsme jina, jinka to bude sedet
29. srp 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co Aeropostale, Kristi? To znáš? Ty mají taky pěkný věci a řekla bych, že levnější než Abercrombie :wink:
29. srp 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
znam, kukala jsem na web...taky moc pekny a o dost levnejsi
29. srp 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak na e-bay.com tě vyjde 3pack pánských triček abercrombie i s poštovným asi 1300,-za tu cenu se třeba na MMB prodává jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes: HNUS! A to je poštovné asi 500,- na tom e-bay ,takže triča vyjdou na pakatel
29. srp 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyz ja su tele a neumim to pres ten ebay

cumim na ten Aero a to jsou kua pekny hadry....to se da nejak objednat???
29. srp 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek