• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokecajme o módě a módních doplňcích

29. května 2013 
jo ap a ktere to ty plavky jsou ty vcelku? cerno hnede nebo ty zelene bikiny? ty zelene jsou :dizzy_face:
29. srp 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kitty - jo to je ono. Neboj, já nic kupovat nemůžu. Manžel potřebuje pořád peníze na matroš. Je OSVČ a to je docela mazec. Než to pořádně rozjede. Potřebovala bych nějakou super práci za super peníze. :grinning: :grinning:
29. srp 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to asi vsichni :grinning: jdu koupat krasku
29. srp 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
potetucha, hm tu zlavy skoncia a za mesiac su zas, takze ziadna vyhra :grinning: j
ja som si minule v jednej obuve kupila naraz 4 kozennych to panok, boli zlacnene na polovicu, tak nekup :sweat_smile: hm cumeli na mna jak na blazna, ale ked mne sa pacili a kazde inej farby samozrejma :grinning:
29. srp 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kitty na prvni strane hned ty prvni celkove zavodni oranzovocerne slevnene na 900kc nejak :astonished:
29. srp 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. Tak jsem v sobotu sebrala odvahu a sla si ty uzoucky dziny zkusit. V Benettonu meli fakt pekny. I s kozackama to vypadalo fakt dobre, tak asi to teda koupim :dizzy_face:
31. srp 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi, jj, v Benettonu sem na ty džíny taky koukala. takový pěkně tmavě modrý :slight_smile:
31. srp 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tyhle byly takovy soupnuty, tmavy nebyly...ale uplne uzounky, jak elastaky
31. srp 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi, oni jich tam měli víc...ale na mojí postavu je lepší když jsou dole nohavice malilinko rozšířený, pže jinak sem jak hruška :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, do tech kozacek je to ale lepsi mit uplne uzky. Bez kozacek to nosit nebudu, vypadam v tom pak fakt jak hruska..

jedny tmavy tam meli nadherny, prosity bilou a cervenou niti
31. srp 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi, já ted ty úzký džíny nosím s placatejma žabkama a vypadá to docela dobře, ale právě je musím mít malilinko rozšířený, ne úplný elasťáky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne, ja to chapu...v zime ale zabky nosit nebudu :wink:
31. srp 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi, to neee no :sweat_smile: :grinning:
31. srp 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně se líbí kozačky Gabor, černé vysoké s přezkami a vysokým super pohodlným podpadkem z loňské kolekce a taky salamander mívá občas něco z jemné kůžičky...
31. srp 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem koupila loni hnede jezdecke kozacky na nozkem podpatku s malickatym rozparkem na stejne a kulatou spickou vypadaji fakt jak na konicky boticky :grinning: a ve vyprodeji ze4tacu za 999prava kuze to jde :astonished:
31. srp 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám kozajdy taky z loňska, jakoby jezdecký s kulatou špičkou a bez podpatku. stály 3500 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zas sem si celý těhu skoro nic na sebe nekoupila, tak sem se pak odměnila :dizzy_face:
31. srp 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadherne kozacky maju v obchode Danea.Jazdecke ale skoro vsetky so spicatou spickou.A priemerna cena okolo 3000kc.Ale nemohla som odolat.
1. zář 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
na daneu bolo ale strašne veľa reklamácii.bolo to aj v telke.že ked sa niečo stane,nechcú uznať reklamáciu a majú ich aj dosť. :rolling_eyes:
takže aj ked sa mi tam niečo páči,tak by som sa bála u nich kúpiť.
ja som zas mala problém zohnať rifle s vysokým pásom.vlastne už minulú jeseň mali byť a nikde nič.no zohnala som pred letom čierne v terranove,ale môj malý zadok vnich vyzerá ešte menší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teraz by som zas chcela hrubé farebné pančuchy na jesen-zimu a vysoké rukavice.to zas bude behania a nikde nič.... :angry:
1. zář 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak o tom som nic nepocula.
1. zář 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak aspoň na Sk to bolo.možno zas k nám vozia šity :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak jsem tu psala o yoox.com tak zacli vyprodeje letnich veci a ted zasilaj zdarma odpadlo postovny 15 eur tak jsem neodolala a objednala si 3/4 jeansy diesel za 24 eur :dizzy_face:
5. zář 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dneska darovala plnej pytek hader po me a male kamosce ..mela jsem to na :astonished: chystane te chude holce ze Slovenska a venovala jsem to ji zatim pac by mi to lezelo doma a postovne takoveho obrovskeho baliku je desne drahe :astonished: ,ale ja jeste neco nasbiram az budu tridit zimni obleco a neco sem dala na kontejner a tmavolidi z naseho domu uz se druzi venku :grinning: jinak bych potrebovala nove kalhotky CK :astonished:
5. zář 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, me ten yoox.com nejak nejde, holky....pomaly to je a nejde mi to prepinat
5. zář 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi jestli tam ted najely vsechny konikovky tak se nedivim :grinning:

me jede sice pomalejs ale jede
5. zář 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem našla džíny, co sem hledala :dizzy_face: ...snad mi budou :stuck_out_tongue_closed_eyes: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16007359
6. zář 2008 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já taky konečně sehnala úzký džíny...v Terranově..měli jich tam mrtě, ještě si nějaký koupim :grinning:
6. zář 2008 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale teda oblíknout si to, to je záhul..než se do toho člověk nasouká :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. zář 2008 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek