Pokecajme o módě a módních doplňcích

sisstin
15. srp 2008

Zdravím všechny modni maniačky 😀 zakládám toto téma jako odnož Kosmetiky, drogerie a vše, co nás udělá nejkrásnější 😀 😀 😀 😀 😀 pojďme pokecat o módě, doplncích a stylu....popřípadě si dávat tipy či i-net odkazy 😝

kitty68
29. srp 2008

jo ap a ktere to ty plavky jsou ty vcelku? cerno hnede nebo ty zelene bikiny? ty zelene jsou 😵

aknela75
29. srp 2008

kitty - jo to je ono. Neboj, já nic kupovat nemůžu. Manžel potřebuje pořád peníze na matroš. Je OSVČ a to je docela mazec. Než to pořádně rozjede. Potřebovala bych nějakou super práci za super peníze. 😀 😀

kitty68
29. srp 2008

jo to asi vsichni 😀 jdu koupat krasku

dididi30
29. srp 2008

potetucha, hm tu zlavy skoncia a za mesiac su zas, takze ziadna vyhra 😀 j
ja som si minule v jednej obuve kupila naraz 4 kozennych to panok, boli zlacnene na polovicu, tak nekup 😅 hm cumeli na mna jak na blazna, ale ked mne sa pacili a kazde inej farby samozrejma 😀

aponchie
29. srp 2008

kitty na prvni strane hned ty prvni celkove zavodni oranzovocerne slevnene na 900kc nejak 😲

kristi
31. srp 2008

ahoj holky. Tak jsem v sobotu sebrala odvahu a sla si ty uzoucky dziny zkusit. V Benettonu meli fakt pekny. I s kozackama to vypadalo fakt dobre, tak asi to teda koupim 😵

luucia
31. srp 2008

kristi, jj, v Benettonu sem na ty džíny taky koukala. takový pěkně tmavě modrý 🙂

kristi
31. srp 2008

no, tyhle byly takovy soupnuty, tmavy nebyly...ale uplne uzounky, jak elastaky

luucia
31. srp 2008

kristi, oni jich tam měli víc...ale na mojí postavu je lepší když jsou dole nohavice malilinko rozšířený, pže jinak sem jak hruška 😝

kristi
31. srp 2008

no, do tech kozacek je to ale lepsi mit uplne uzky. Bez kozacek to nosit nebudu, vypadam v tom pak fakt jak hruska..

jedny tmavy tam meli nadherny, prosity bilou a cervenou niti

luucia
31. srp 2008

kristi, já ted ty úzký džíny nosím s placatejma žabkama a vypadá to docela dobře, ale právě je musím mít malilinko rozšířený, ne úplný elasťáky 😝

kristi
31. srp 2008

jasne, ja to chapu...v zime ale zabky nosit nebudu 😉

luucia
31. srp 2008

kristi, to neee no 😅 😀

binki
31. srp 2008

mně se líbí kozačky Gabor, černé vysoké s přezkami a vysokým super pohodlným podpadkem z loňské kolekce a taky salamander mívá občas něco z jemné kůžičky...

aponchie
31. srp 2008

ja jsem koupila loni hnede jezdecke kozacky na nozkem podpatku s malickatym rozparkem na stejne a kulatou spickou vypadaji fakt jak na konicky boticky 😀 a ve vyprodeji ze4tacu za 999prava kuze to jde 😲

luucia
31. srp 2008

já mám kozajdy taky z loňska, jakoby jezdecký s kulatou špičkou a bez podpatku. stály 3500 😝 😝 ale zas sem si celý těhu skoro nic na sebe nekoupila, tak sem se pak odměnila 😵

vachovka
1. zář 2008

Nadherne kozacky maju v obchode Danea.Jazdecke ale skoro vsetky so spicatou spickou.A priemerna cena okolo 3000kc.Ale nemohla som odolat.

ella1
1. zář 2008

na daneu bolo ale strašne veľa reklamácii.bolo to aj v telke.že ked sa niečo stane,nechcú uznať reklamáciu a majú ich aj dosť. 🙄
takže aj ked sa mi tam niečo páči,tak by som sa bála u nich kúpiť.
ja som zas mala problém zohnať rifle s vysokým pásom.vlastne už minulú jeseň mali byť a nikde nič.no zohnala som pred letom čierne v terranove,ale môj malý zadok vnich vyzerá ešte menší 😝
teraz by som zas chcela hrubé farebné pančuchy na jesen-zimu a vysoké rukavice.to zas bude behania a nikde nič.... 😠

vachovka
1. zář 2008

Aha tak o tom som nic nepocula.

ella1
1. zář 2008

tak aspoň na Sk to bolo.možno zas k nám vozia šity 😝

noangel
5. zář 2008

jak jsem tu psala o yoox.com tak zacli vyprodeje letnich veci a ted zasilaj zdarma odpadlo postovny 15 eur tak jsem neodolala a objednala si 3/4 jeansy diesel za 24 eur 😵

aponchie
5. zář 2008

tak jsem dneska darovala plnej pytek hader po me a male kamosce ..mela jsem to na 😲 chystane te chude holce ze Slovenska a venovala jsem to ji zatim pac by mi to lezelo doma a postovne takoveho obrovskeho baliku je desne drahe 😲 ,ale ja jeste neco nasbiram az budu tridit zimni obleco a neco sem dala na kontejner a tmavolidi z naseho domu uz se druzi venku 😀 jinak bych potrebovala nove kalhotky CK 😲

kristi
5. zář 2008

hele, me ten yoox.com nejak nejde, holky....pomaly to je a nejde mi to prepinat

noangel
5. zář 2008

kristi jestli tam ted najely vsechny konikovky tak se nedivim 😀

me jede sice pomalejs ale jede

luucia
6. zář 2008

Tak sem našla džíny, co sem hledala 😵 ...snad mi budou 😝 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16007359

aponchie
6. zář 2008

http://www2.victoriassecret.com/commerce/applic...

bych chtela moc 😲 na spani dobry a da se v tom skocit i pro mliko 😀

sisstin
autor
6. zář 2008

tak já taky konečně sehnala úzký džíny...v Terranově..měli jich tam mrtě, ještě si nějaký koupim 😀

sisstin
autor
6. zář 2008

ale teda oblíknout si to, to je záhul..než se do toho člověk nasouká 😅 😅 😅